بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-02-2010, 11:11 PM   #11
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

من با اینکه از همه تون Skinny تر هستم ولی قول میدم اگر بتونیم یه جایی بریم که کسی مزاحم نباشه با لباس راحت تر، باهاتون یه بازی جانانه بکنم که حظ کنید.

تو دوبل که فکر کنم کمتر کسی روش، تمرین داشته باشه و بنابراین کارم راحت تره.

ضمناً اینم بگم که در انتهای ست سوم Tie Break نداریم. از الان بگم که جر نزنید که آی خسته شدیم، آی هوا گرمه!

اگر ITF قوانینش مسخره هست قرار نیست ما اونا رو انجام بدیم.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 12:01 AM   #12
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

من که تاحالا درستی نتونستم تنیس بازی کنم و افتخار این و نداشتم بخاطر کمبودهایی که هست واسه همین داورتون من میشم!!!اگه شد تو دوبلم با پاور یا یکیتون که زرنگید هستم..یکیتون هوا من و داشته باشید دیگه!!!من از اونایی هستم که اگه بخوام به یه چیزی برسم میرسماز الانم بگم تو دوبل ست سوم تایبریک نداریم..بجنگید تا خسته خسته بشید
بخش بانوانم خودم داوری میکنم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 12:16 AM   #13
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
من که تاحالا درستی نتونستم تنیس بازی کنم و افتخار این و نداشتم بخاطر کمبودهایی که هست واسه همین داورتون من میشم!!!اگه شد تو دوبلم با پاور یا یکیتون که زرنگید هستم..یکیتون هوا من و داشته باشید دیگه!!!من از اونایی هستم که اگه بخوام به یه چیزی برسم میرسماز الانم بگم تو دوبل ست سوم تایبریک نداریم..بجنگید تا خسته خسته بشید
افتخار میدی؟
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 12:22 AM   #14
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

ما مخلص شماییم علی آقا.افتخار بزرگیه.حتما..ولی تو که فعلا مصدومیدوباره یاد تورنمنتی افتادم که مصدوم شدی حیف شد
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 12:28 AM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
اولا شما که مارکو پولو هستین خدا رو شکر کل سال دارین دور دنیا در 80 روز رو به معنای واقعی صرف می کنید چه کمبودی دارین؟ اگر شما کمبود دارین پس من باید چی بگم؟ چند ساله پام رو از تهران بیرون نگذاشتم. فقط دارم دود میخورم. تو بازی های طولانی رسماً دارم به روغن سوزی می افتم از استنشاق این همه گاز سمی!

دوماً من برای دوبل، بهترین پارتنر هماهنگ با خودم رو دارم (خواهر جون گل و نازم).

سوماً خودتونو مسخره کنین. من همین الان گفتم تای بریک نداریم شما دوباره حرف خودم رو به خودم می زنین؟

چهارماً لطفاً شما داور نشین. چون اگر توی اون گرما اشتباه کنین از اونجایی که خون جلوی چشم بازیکنان رو گرفته و تیغ آفتاب بر روی کنترل احساسات تاثیر منفی گذاشته، این امکان وجود داره که قتلی اتفاق بیفته.

5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 12:36 AM   #16
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

اختیار داری سرور مایی ما فعلا باید شاگردی کنیم
امروز خودم دستمو باز کردم خوب شده یکمی کوفتست.مو برداشته بود.
تو دوبل میزنیم همه رو میترکونیم.خودم هواتو دارم
حالا جدی جدی یه همچین چیزی میذارید یا اینا واسه خندست؟
A!i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 12:41 AM   #17
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

اولا شما که مارکو پولو هستین خدا رو شکر کل سال دارین دور دنیا در 80 روز رو به معنای واقعی صرف می کنید چه کمبودی دارین؟ اگر شما کمبود دارین پس من باید چی بگم؟ چند ساله پام رو از تهران بیرون نگذاشتم. فقط دارم دود میخورم. تو بازی های طولانی رسماً دارم به روغن سوزی می افتم از استنشاق این همه گاز سمی!

دوماً من برای دوبل، بهترین پارتنر هماهنگ با خودم رو دارم (خواهر جون گل و نازم).

سوماً خودتونو مسخره کنین. من همین الان گفتم تای بریک نداریم شما دوباره حرف خودم رو به خودم می زنین؟

چهارماً لطفاً شما داور نشین. چون اگر توی اون گرما اشتباه کنین از اونجایی که خون جلوی چشم بازیکنان رو گرفته و تیغ آفتاب بر روی کنترل احساسات تاثیر منفی گذاشته، این امکان وجود داره که قتلی اتفاق بیفته.

نه بابا..اینجوریا هم نیست..هوای گرم اینجا از همه چیز بدتره!!!اینجا هم گاز سمی زیاده!!من که شوخی کردم نه داورش هستم نه بازی میکنم چون اصلا تا حالا کار نکردم من فقط میشینم و از بازی دوستان لذت میبرم!!من قصد مسخره کردن کسی رو نداشتم جناب پاور،من به تایید حرف شما این حرف رو زدم که تایبریک نباشه.اصلا من چه کاره ام!!ما کلا خونوادتن آدمای خطرناکی هستیم و هممون ......... هستیم
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 01:32 AM   #18
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
حالا جدی جدی یه همچین چیزی میذارید یا اینا واسه خندست؟
یه همچین چیزی «میذارید» نه! «میذاریم».
همه با هم باید همکاری کنند.
اگر بشه که برای کل سال به فواصل ماهیانه یا دو ماه یک بار باشه خیلی خوبه.
من مطمئنم اگر دوستان دست به راکت بشن دیگه ول نمی کنن.

الان که تابستونه جون میده صبح ها و عصرا بازی کنیم.

فقط من موندم ماها باید بریم جنوب یا جنوبیا می آن بالا؟ اینجا مسلماً امکانات زمین بهتر از جنوبه.

3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 02:11 AM   #19
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نه بابا..اینجوریا هم نیست..هوای گرم اینجا از همه چیز بدتره!!!اینجا هم گاز سمی زیاده!!

گیر آوردی ما رو؟!

شما اونجا تا گرمت می شه می پری تو دریا! اینجا چی؟ از چند روز قبل «اگر» بتونی وقت استخر بگیری باید بری تو آبی که چنان شلوغه که انگشت های دست و پای آدم در هنگام شنا تو چش و چال مردم می ره و همه ش هم باید ترسید که کی داره با دوربین فیلم میگیره یا نمیگیره!

یا گاز سمی که میگی، جدی گاز سمی اونجا چیه؟ سیگار کشیدن میوه فروش محله رو جزو گاز سمی حساب کردین یا مثلاً بازدم ماهی های توی دریا رو! جایی که هزار نفر هم جمعیت نداره رو، شما با شترگاوپلنگی که 14 میلیون آدم از مغرب و مشرق و جنوب و شمال بهش هجوم آوردن و هر کی با یه سلیقه و ریخت و قیافه و طرز رانندگی و رفتار اجتماعی و هزاران معذلات دیگه فرهنگی توش ادعای خدایی میکنه رو یکی میکنین؟

قدر آرامش اونجاها رو بدون عزیزم.
اینجا شب هم که میخوام بخوابم سر و صدای قار-قار موتورهای ماشین های توی خیابون های شهر که از روز تو گوشهام هنوز زنگ میزنن یه دقیقه خواب برام نگذاشتن.

چند سال پیش محله ما خیلی پرنده ی خوش آواز داشت. اخیراً از شدت آلودگی هوا و ازدیاد بیش از اندازه درجه ی قدرت دستگاههای ارسال امواج مخرب مایکروویو به جهت ایجاد اختلال در دریافت کانالها، اصلاً دیگه صبح ها آواز اون پرنده ها رو نمیشنوم.

شما حساب کن یه ماهواره توش 700 تا کانال هست و مثلاً 3 تای اینها C یا C به زبون فارسی هستند. این ابله ها چنان درجه این دستگاه های ارسال نویز رو زیاد می کنند که نه تنها اون سه تا بلکه کل اون 700 کانال رو مختل می کنه. براشون هم مهم نیست که اینای دیگه بهشون اصلاً آزاری نمی رسونن که! مثل Discovery یا National Geography یا Animal Planet یا History Channel. آخه این کانالهای علمی مرتبط با طبیعت و محیط زیست و حیات وحش و تاریخ جهان چه آزاری به اینا رسونده؟

حالا باید شکر کنیم غیر خودمون کسی به فارسی حرف نمی زنه
(اون افغانستان و تاجیکستان به کنار) و کل کانالهای فارسی در همه جا روی هم 100 تا هم نمیشه . فکر کنین مثلاً ما فرانسوی زبون می بودیم! مادر بگرید ...

یعنی می آد ابرو درست کنه، چشم رو کور که می کنه هیچ، طرف رو به فجیع ترین نوع ممکن مثله می کنه! مامانم هر روز میگه درصد افرادی که با مشکلات اعصاب و سردردهای شدید به کلینیک مراجعه میکنند به طور بی سابقه ای افزایش پیدا کرده و تابلو معلومه دلیلش چیه و اینکه این جانوران چجوری دارن با پنبه سر می برند!

آخراش آف تاپیک شد. دیگه حرف تو حرف اومد. sorry

6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 10:10 AM   #20
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
یه همچین چیزی «میذارید» نه! «میذاریم».
همه با هم باید همکاری کنند.
اگر بشه که برای کل سال به فواصل ماهیانه یا دو ماه یک بار باشه خیلی خوبه.
من مطمئنم اگر دوستان دست به راکت بشن دیگه ول نمی کنن.

الان که تابستونه جون میده صبح ها و عصرا بازی کنیم.

فقط من موندم ماها باید بریم جنوب یا جنوبیا می آن بالا؟ اینجا مسلماً امکانات زمین بهتر از جنوبه.
فکر می کنم چون یکجورایی تعداد جنوبیا بیشتره جنوب باشه بهتره درضمن راکت کم آوردید من خوبش از دبی بابام برام گرفته
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش