بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-03-2010, 09:46 AM   #21
msabet
Roger's Fan

آواتار msabet

پستها: 115
سپاس: 404
در 112 پست 800 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر.خوان مارتین دلپوترو.اندی رادیک.ورداسکو

سلام
آقا توو تهران برگذار کنید. زمینهای انقلاب یا شیرودی خیلی خوب هست. فقط یه جایزه درست و حسابی در نظر بگیرید که انگیزه پیدا کنیم واسه مسابقه خودمون رو بسازیم
msabet آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msabet به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 11:03 AM   #22
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

گیر آوردی ما رو؟!

شما اونجا تا گرمت می شه می پری تو دریا! اینجا چی؟ از چند روز قبل «اگر» بتونی وقت استخر بگیری باید بری تو آبی که چنان شلوغه که انگشت های دست و پای آدم در هنگام شنا تو چش و چال مردم می ره و همه ش هم باید ترسید که کی داره با دوربین فیلم میگیره یا نمیگیره!

یا گاز سمی که میگی، جدی گاز سمی اونجا چیه؟ سیگار کشیدن میوه فروش محله رو جزو گاز سمی حساب کردین یا مثلاً بازدم ماهی های توی دریا رو! جایی که هزار نفر هم جمعیت نداره رو، شما با شترگاوپلنگی که 14 میلیون آدم از مغرب و مشرق و جنوب و شمال بهش هجوم آوردن و هر کی با یه سلیقه و ریخت و قیافه و طرز رانندگی و رفتار اجتماعی و هزاران معذلات دیگه فرهنگی توش ادعای خدایی میکنه رو یکی میکنین؟

قدر آرامش اونجاها رو بدون عزیزم.
اینجا شب هم که میخوام بخوابم سر و صدای قار-قار موتورهای ماشین های توی خیابون های شهر که از روز تو گوشهام هنوز زنگ میزنن یه دقیقه خواب برام نگذاشتن.

چند سال پیش محله ما خیلی پرنده ی خوش آواز داشت. اخیراً از شدت آلودگی هوا و ازدیاد بیش از اندازه درجه ی قدرت دستگاههای ارسال امواج مخرب مایکروویو به جهت ایجاد اختلال در دریافت کانالها، اصلاً دیگه صبح ها آواز اون پرنده ها رو نمیشنوم.

شما حساب کن یه ماهواره توش 700 تا کانال هست و مثلاً 3 تای اینها C یا C به زبون فارسی هستند. این ابله ها چنان درجه این دستگاه های ارسال نویز رو زیاد می کنند که نه تنها اون سه تا بلکه کل اون 700 کانال رو مختل می کنه. براشون هم مهم نیست که اینای دیگه بهشون اصلاً آزاری نمی رسونن که! مثل Discovery یا National Geography یا Animal Planet یا History Channel. آخه این کانالهای علمی مرتبط با طبیعت و محیط زیست و حیات وحش و تاریخ جهان چه آزاری به اینا رسونده؟

حالا باید شکر کنیم غیر خودمون کسی به فارسی حرف نمی زنه
(اون افغانستان و تاجیکستان به کنار) و کل کانالهای فارسی در همه جا روی هم 100 تا هم نمیشه . فکر کنین مثلاً ما فرانسوی زبون می بودیم! مادر بگرید ...

یعنی می آد ابرو درست کنه، چشم رو کور که می کنه هیچ، طرف رو به فجیع ترین نوع ممکن مثله می کنه! مامانم هر روز میگه درصد افرادی که با مشکلات اعصاب و سردردهای شدید به کلینیک مراجعه میکنند به طور بی سابقه ای افزایش پیدا کرده و تابلو معلومه دلیلش چیه و اینکه این جانوران چجوری دارن با پنبه سر می برند!

آخراش آف تاپیک شد. دیگه حرف تو حرف اومد. sorry

شما خیال میکنی من بیکارم که شما رو گیر بیارم؟!
کی میگه تا گرمم میشه میپرم دریا؟از تمام بچه های جنوبی شاید کمتر کسی این کار و کنه!وقتی هوا گرم و تش باد(بادی وحشتناک همانند آتش)هست کسی جرات نمیکنه بره تو دریا آخه آب دریا وحشتناک گرمه!!!یه روز حتی هوا خوب بود من رفتم دریا ولی آب وحشتناک گرم بود واسه همین مجبور شدم برم بیرون!!!شایدم چونکه من کامل نزدیک دریام این و میگم!!
تو خیال میکنی شرکت پارس جنوبی(عسلویه)که 60 کیلومتری ما هست نمیتونه گازهایی به سوی ما بفرسته؛به تازگی پارس شمالی که نزدیک شهر ما داره ساخته میشه(15کیلومتری) و یکی از بزرگترین شرکت هاست گازهای سمیش به سوی شهر ما روانه میشه؛و چند شرکت در حال ساخت!!!
شرمنده شهر ما بیش از 60هزار نفر جمعیت داره!اینجا خیلیم آرامش نداره..اینجا شما سوارموتور بشی همه شما رو میشناسن!!پول در بیاری میگن یارو پول دار شده حتما مال حروم خورده!!ما اینجا مشکل بازیگر دختر داریم..دختر خونوادش نمیزاره بیاد تئاتر!میگه دخترمون خراب میشه!!!اما میمیریم تا یه دختر پیدا میکنیم واسمون بازی کنه تازه اونم باید تو سر خودمون بزنیم تا درست نقشش و ایفا کنه!!البته مزید های خوبی هم داره..من با حرف شما موافقم آلودگی کمر همه رو شکونده!در مورد ماهواره که واقعا برای کشورمون متاسفم که یه فارسی1 چقدر برای ایران مهم شده!یه مزید خوب شهر ما اینه که هیچ فقیری در شهر نیست همه پشت هم هستن؛بزرگترین سرمایه داران داریم ولی یه زمین تنیس واسه ما نمیسازند!!قراره خودم بسازم تا پول تو دستم بیاد میدونم چکار کنم..تا با لنج برم دبی..
شرمنده اگه سرتون و در اوردم
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 02:09 PM   #23
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

یه تاریخی مشخص کنید
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 02:47 PM   #24
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

اگه قراره مسابقه ای باشه اهواز برگذار میشه و خودمم قهرمان میشم در دابل هم من و حسین قهرمانیم
بعدشم در مورد الودگی و گرما هم بگم که محمدرضا راست میگه همین اهواز شرکت فولاد خوزستان 5 یا 10 کیلومتری جایی هست که من زندگی میکنم خدا میدونه چقدر الودگی ایجاد میکنه یا همین گرد و خاک که دیگه برای ما عادی شده ، من ارزو به دل موندم فقط یک بار اسمون اهواز ابی باشه و شب ها ستاره ها رو بنونی ببینی ، در مورد گرما هم که همیشه خدا اهواز گرمترین شهر کشور بوده دریایی هم اینجا نیست که ادم بپره توش ، باز تهران پایتخته و یکمی بهش توجه میکنن ولی اینجا چی ...
اقا پاور فکر کردی فقط تهران ماشین و موتور داره و اینجا شب ها صدای اینا مردم رو ازار نمیده
این مشکلات در همه شهر های ایران وجود داره
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 09:03 PM   #25
aidintennis
Roger's Fan

آواتار aidintennis

پستها: 89
سپاس: 28
در 87 پست 675 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-جوکوویچ-گونزالز-ورداسکو از نادال هم متنفر نیستم

آقا اینجوری نمیشه مسابقه گذاشت.چون همه پراکنده اند.اما اگه تو تهران باشه طرح خوبیه.سینگلشو نمیدونم اما دوبل منو msabet قهرمانیم.
aidintennis آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aidintennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 11:14 PM   #26
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

به نظر منم نمیشه همچین مسابقه ای گذاشت چون 4 روز دیگه تورنتو شروع میشه بعدشم بلافاصله سینسیناتی و بعدشم یو اس اوپن و از همه مهمتر ماه رمضونه
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 11:34 PM   #27
kiavash
Roger's Fan

آواتار kiavash

پستها: 164
سپاس: 1,956
در 151 پست 845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer / delpotro / sharapova / wozniacki /Harisson
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط alireza.murray نمایش پست ها
به نظر منم نمیشه همچین مسابقه ای گذاشت چون 4 روز دیگه تورنتو شروع میشه بعدشم بلافاصله سینسیناتی و بعدشم یو اس اوپن و از همه مهمتر ماه رمضونه
خب چه ربطی داره؟؟ ... مگه بازی داری تو تورنتو??
kiavash آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی kiavash به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-03-2010, 11:51 PM   #28
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

کاربر زیر از شما pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-04-2010, 01:33 AM   #29
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

زود تر ردیف کنید بریم خیلی دوست دارم کوروش بامحمد رو ببینم البته اگه اقا ممد افتخار بدن.
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-04-2010, 11:30 AM   #30
aidintennis
Roger's Fan

آواتار aidintennis

پستها: 89
سپاس: 28
در 87 پست 675 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-جوکوویچ-گونزالز-ورداسکو از نادال هم متنفر نیستم

آقایون بیاید ازش بگذریم.چون من می دونم تو اون روز به طور خیلی اتفاقی بر هر کس یه مشکلی پیش میاد از همین حالا زمزمه های این مشکلات به گوش می رسه.در ضمن آقایونی که تو شهرهای دیگه به غیر از شهر محل برگزاری هستن مطمئن باشید نمیان.اینطوری به غیر از 5 یا 6 آدم جمع نمی شه.پس به دل خودمون صابون نزنیم.
aidintennis آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی aidintennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)