بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-20-2011, 01:49 PM   #31
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

پستها: 163
سپاس: 473
در 157 پست 1,295 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط !! پدرخوانده !! نمایش پست ها
کسی میدونه مسابقات تنیس رو از چه سایتی میتونم بدون دردسر دانلود کنم ؟

لطفا کمکم کنید
و خداوند یوتیوب را آفرید تا بندگانش لنگ هیچ چیزی نباشن
Yashar آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Yashar به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2011, 06:33 PM   #32
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

و بازهم اخلاق ما ایرانی ها
تا می بینیم دو نفر مخاطب داریم سریع جو مارو می گیره
اقا جون اگه می خوایین جواب دندون شکن بدین از همونایی که ما تو راهپیمایی 22 بهمن نثار دشمنان می کنیم فقط کافیه جواب سوالاشو بدین
اصلا بذار طرف سطح اگاهی ماهارو بسنجه چی می شه مگه؟
اقای پاور از تو بعیده دوست عزیز
منتظر تخریب همه جانبه ی دوستان هستم بد این نظراتم
Yashar آنلاین نیست.  
قدیمی 05-20-2011, 06:52 PM   #33
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Yashar نمایش پست ها
و بازهم اخلاق ما ایرانی ها
تا می بینیم دو نفر مخاطب داریم سریع جو مارو می گیره
اقا جون اگه می خوایین جواب دندون شکن بدین از همونایی که ما تو راهپیمایی 22 بهمن نثار دشمنان می کنیم فقط کافیه جواب سوالاشو بدین
اصلا بذار طرف سطح اگاهی ماهارو بسنجه چی می شه مگه؟
اقای پاور از تو بعیده دوست عزیز
منتظر تخریب همه جانبه ی دوستان هستم بد این نظراتم

دوست عزیز چقدر خوبه ما انسان ها راجع به چیزی که ازش اطلاعات کاملی نداریم، قضاوت نکنیم. شما به تاریخ پست ها نگاه کردین؟ آیا در اون بازه ی زمانی شما در این سایت بوده اید؟ آیا از سیاهه و پیشینه ی رفتار ایشان اطلاعاتی دارید؟ آیا از نقض قوانین سایت توسط ایشان مطلع هستید؟ آیا می دانید ایشان از این سایت برای خود به چه شکل استفاده ی ابزاری می کرده اند؟

"دو نفر مخاطب" ؟! راهپیمایی 22 بهمن؟! جواب دندان شکن به دشــــــــــــمنان؟!!!!!!

عزیز بزرگوار یک مقدار صبر کنید به زودی فدرر قهرمان می شه و شما هم از این حالت خارج خواهید شد. آن زمان خواهید دید که دیگه به زمین و زمان گیر نخواهید داد. (تا الان هم کم قهرمان نشده ایشون. هر چه جام در جهان بوده را با شایستگی تصاحب کرده، منتها شما سیری ناپذیر نشون می دید)

فقط صبــــــــــــر کنید. تنیس ورزش دشواریه. قهرمانی به سختی درش به دست میآد اما با "همت مضاعف و کار مضاعف" میشه به نتیجه رسید. اما به صبر نیاز داره. تا آن زمان هم سعی کنید بر اعصاب خود مسلط شوید. آن روز دور نیست.

سپاسگزارم.

PowerVu آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2011, 07:09 PM   #34
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

داداش چرا از کوره در رفتی
من اصلا اون شخصیتو نمی شناسم
من به خاطر اشنایی که با رفتار و اخلاقت دارم گفتم ازت بعیده
در ضمن من مطلقا از راجر چیزی نگفتم راجر از کجا اومد تو این بحث
اقا من دیگه می ترسم اینجا چیزی ببگم
دارم احساس میکنم زمانی شما از نظر یکی خوشت میاد که موافق باشه و پره تعریفو تمجید باشه
جای این حرفا تو اینجا نبود
در ضمن من با هر کی هم مشکل داشته باشم مخلص تو یکی هستم که واقعا اینجا زحمت می کشی
اما در مورد راجر نظرم عوض نشده
Yashar آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Yashar به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-20-2011, 07:19 PM   #35
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

پاور جان همت مضاعف و کار مضاعف تاریخش گذشته فدرر میاد برای "جهاد اقتصادی" و بردن جایزه 1.2

میلیون یورویی
delpotro آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2011, 07:34 PM   #36
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Yashar نمایش پست ها
داداش چرا از کوره در رفتی
من اصلا اون شخصیتو نمی شناسم
من به خاطر اشنایی که با رفتار و اخلاقت دارم گفتم ازت بعیده
در ضمن من مطلقا از راجر چیزی نگفتم راجر از کجا اومد تو این بحث
اقا من دیگه می ترسم اینجا چیزی ببگم
دارم احساس میکنم زمانی شما از نظر یکی خوشت میاد که موافق باشه و پره تعریفو تمجید باشه
جای این حرفا تو اینجا نبود
در ضمن من با هر کی هم مشکل داشته باشم مخلص تو یکی هستم که واقعا اینجا زحمت می کشی
اما در مورد راجر نظرم عوض نشده

در حال حاضر متاسفانه شما خیلی بدبینانه به همه چیز و کس نگاه می کنید.

در همین چند دقیقه کوتاه چند مطلب خلاف واقع نسبت دادید به من بدبخت:

1. که از کوره در رفته ام (این طور نیست اما شما اگر دوست دارید به این شکل تصور کنید)
2. که آشنایی با رفتار و اخلاق بنده دارید (که این مورد درست نیست اما اگر اصرار دارید این طور تصور کنید)
3. که بنده داداش هستم (و این مورد هم درست نیست، منتها اگر آبجی باشم، ناراحت می شوید، بنابراین همیشه تصور کنید من داداش هستم)
4. بنده از کسی خوشم میاد که موافقم باشه (اگر این طور آرام میشوید به همان شکل تصور کنید)
5. جای این حرفا تو اینجا نبود (در صورتی که آن فرد مرتکب تخلف مکرر شده بود و شما موارد قبلی را ندیده بودید)

دوست عزیز شما این تاپیک که مال چندین وقت پیش هست رو نبش قبر کرده اید تا روحیات و اخلاقیات ناپسند بنده ی حقیر را به زیر ضرب بگیرید؟

بسیار خوب. اگر باز هم باعث ناراحتی شما شده ام، بفرمایید در این تاپیک تار عنکبوت بسته محاکمه ام کنید.

رفتار شخصی که شما تازه الان آخرین مطالبشان را میبینید به مدت ها قبل برمی گرده. منتها شما فقط صحنه ی آخر این اجرا را دیده اید و بدون اطلاع از سابقه ی رفتارها، به مثابه اینکه کل پی یس را خوانده و از بر باشید، علیه من بدبخت اعلام جرم می کنید.

مثل این است که شما دانش آموزی را در حال خروج از درب مدرسه با پرونده تحصیلی زیر بغلش ببینید و بدون آنکه از رفتار وی اطلاعی داشته باشید به مدیر مدرسه حمله ور شده و او را به 5 مورد بالا متهم کنید و او را مصداق بارز "ما ایرانی ها" بدانید.

هَذا مِن فَضل رَبـّی
ایـن نـیــــز بـگـذرد

PowerVu آنلاین نیست.  
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2011, 08:16 PM   #37
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
در حال حاضر متاسفانه شما خیلی بدبینانه به همه چیز و کس نگاه می کنید.

در همین چند دقیقه کوتاه چند مطلب خلاف واقع نسبت دادید به من بدبخت:

1. که از کوره در رفته ام (این طور نیست اما شما اگر دوست دارید به این شکل تصور کنید)
2. که آشنایی با رفتار و اخلاق بنده دارید (که این مورد درست نیست اما اگر اصرار دارید این طور تصور کنید)
3. که بنده داداش هستم (و این مورد هم درست نیست، منتها اگر آبجی باشم، ناراحت می شوید، بنابراین همیشه تصور کنید من داداش هستم)
4. بنده از کسی خوشم میاد که موافقم باشه (اگر این طور آرام میشوید به همان شکل تصور کنید)
5. جای این حرفا تو اینجا نبود (در صورتی که آن فرد مرتکب تخلف مکرر شده بود و شما موارد قبلی را ندیده بودید)

دوست عزیز شما این تاپیک که مال چندین وقت پیش هست رو نبش قبر کرده اید تا روحیات و اخلاقیات ناپسند بنده ی حقیر را به زیر ضرب بگیرید؟

بسیار خوب. اگر باز هم باعث ناراحتی شما شده ام، بفرمایید در این تاپیک تار عنکبوت بسته محاکمه ام کنید.

رفتار شخصی که شما تازه الان آخرین مطالبشان را میبینید به مدت ها قبل برمی گرده. منتها شما فقط صحنه ی آخر این اجرا را دیده اید و بدون اطلاع از سابقه ی رفتارها، به مثابه اینکه کل پی یس را خوانده و از بر باشید، علیه من بدبخت اعلام جرم می کنید.

مثل این است که شما دانش آموزی را در حال خروج از درب مدرسه با پرونده تحصیلی زیر بغلش ببینید و بدون آنکه از رفتار وی اطلاعی داشته باشید به مدیر مدرسه حمله ور شده و او را به 5 مورد بالا متهم کنید و او را مصداق بارز "ما ایرانی ها" بدانید.

هَذا مِن فَضل رَبـّی
ایـن نـیــــز بـگـذرد

یا خدا
همه اینارو از حرفای من فهمیدی
در مورد تصورات بنده تصورات اشتباهی دارید
من دیگه نه اینجا نه جای دیگه نظر میدم
بدرود
Yashar آنلاین نیست.  
قدیمی 05-20-2011, 08:29 PM   #38
lord amir
Senior Member

آواتار lord amir

پستها: 151
سپاس: 2,522
در 154 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و دینارا سافینا

به نطر من اگه جواب 3 سوال اولش رو میدادید الان داشت سوال n امش رو میپرسید.
من آن زمان نبودم ولی خوب جوابشو دادی پاور جان دمت گرم
lord amir آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lord amir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2011, 08:53 PM   #39
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

من خودم چون اون زمان تو سایت نبودم هیچ قضاوتی نمی کنم. ولی فکر می کنم همیشه حق با پاور باشه.

چون طبق شناختی که پیدا کردم منطقی برخورد می کنند با مسائل مختلف.
delpotro آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)