بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > ديگر تنيس بازها

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-13-2011, 09:32 AM   #1
Mohammad Reza
Former Staff

آواتار Mohammad Reza

پستها: 2,097
سپاس: 16,684
در 2,094 پست 23,774 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط و فقط راجر فدرر بزرگ
Exclamation Olivier Rochus را بهتر بشناسیم

شماره 78 ATP ، برنده دو تایتل انفرادی،در سال 2005 در رنکینگ 24 بود که بهترین عملکرد وی هست...متولد 18 ژانویه 1981...در Namu،Belgium

با Olivier Rochus بیشتر آشنا بشیم..در مورد تنیس،زندگی شخصی و دوستان او.

اولین چیزی که از تنیس به یاد داری: به خیلی وقت پیش بر میگردد.خاطرات به زمانی بر میگردد که من با برادرم کریستف بودیم.همه ما بعد از مدرسه وقتی که شش،هفت هشت سال داشتیم در باغ ما بازی می کردیم..همیشه دو سه ساعت در روز..مثه یک مینی کورت و ما گاهی در روز 5 ساعت بازی میکردیم!خاطرات خوبی است.

الهام تنیس:با برادرم شروع کردیم..زمانی که ما شروع حرفه ای کردیم،او راه را به من نشان داد!ما همه چیز را با هم انجام میدادیم.این فقط برای من و برادرم بود...بازیکن مورد علاقه من زمانی که خیلی جوان بودم پیت سمپرس بود!

بیش از حد در نظر گرفتن احساسات: شما عصبانی هستید! شما نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد!اگر شما احساس خوبی در دادگاه کنید،یا عصبی شوید پس از آن که شما شروع می کنید احساس بهتری دارید..شما فقط در بازی تلاش کنید و سعی کنید بهترین عملکرد را داشته باشید،سپس احساس بهتری دارید.

اولین شغل: من تا 8 سالگی در مدرسه بودم،سپس خواستم به تنیس حرفه ای بپیوندم.

اولین اتومبیل: سیتروئن،من در سن 19 سالگی با سیتروئن قرارداد بستم،رنگ آبی،خیلی ماشین سریع هست..خیلی زیبا.

اتومبیل الان: یک BMW خاکستری

غذای مورد علاقه:غذایه ایتالیایی،من بستی نیز دوس دارم!

طعم مورد علاقه بستنی:شکلاتی و وانیلی

ورزش مورد علاقه غیر از تنیس:گلف،من واقعا گلف را دوست دارم

بزرگترین لحظه ورزشی: این سخت است که توضیح بدهم..من چند بار خاطره خوب دارم.اولین مسابقه حرفه ای من در پالرمو(2000)بود که من توانستم آن را ببرم..که خیلی بزرگ بود.پس از آن در مونیخ که من توانستم قهرمان شوم(2006).در رابطه با دیویس کاپ،بعضی از پیروزی های بزرگ من...پیروزی در میامی مقابل باگداتیس،لحظه بزرگ مانند سال گذشته که من توانستم جوکوویچ،سودرلینگ و دلپوترو را شکست دهم..و سال قبل که من توانستم پیروزی های بزرگی بدست آورم..خاطرات خوب را شما هرگز فراموش نمی کنید.

دردناکترین لحظه:Is when you drop ، شما اعتماد به نفس خود را از دست داده اید!من سه سال پیش مصدوم شدم!من تا به حال یک عمل جراحی شانه انجام دادم..این بسیار دشوار بود.سال گذشته من واقعا شاید بازی بهتری انجام دادم!فکر میکنم من دوباره خوب بازی کردم که عضلات پشت ساق پایم درد گرفت!من به مدت یک ماه عصا به دست بودم..شما در حال فکر کردن به همه چیز هستید!که آیا من دوباره بر میگردم؟!آن لحظه دشوار است.شما به تنهایی در آنجا با physio هستید..فقط خودتان. این آسان نیست که دوست دختر شما یا فامیلتان با شما نباشد!شما فقط باید از خود مراقبت و مثبت فکر کنید و سعی کنید برگردید...این لحظات بسیار سخت است.

تورنمنت مورد علاقه:ویمبلدون

نزدیک ترین دوست تنیسی:البته این برادرم بود،من واقعا دوستان خوبی همچون راجر دارم و بازیکنان هم سن و سال خودم!کسی مانند مایکل لودرا،بچه های اسپانیا و فرانسه همه اینها دوستان خوب من هستند...

جالب ترین بازیکن: چه کسی می تواند خنده ما را در بیآورد؟!مث همین الان که من واقعا خسته هستم..برای من جالب ترین پسر Andrew Ilie هست..او بسیار فانی هست.

شرم آور ترین لحظات تنیسی: در واقع نیست،اما من در برخی مسابقات بد بودم مثل بازی که 6-0 4-0 در 30 دقیقه فقط که این در مقابل جمعیت بسیار خجالت آور هست!هنگامی که شما می دانید بهتر نمی شوید و جمعیت وجود دارد شما احساس می کنید احمق هستید که خوشبختانه زیاد وجود ندارد.

بازیکن مورد علاقه برای دیدن: من هم مثه همه!من واقعا راجر و رافا را دوست دارم،هر دویه آنها بزرگ هستند،همچنین نواک نیز بازیکن بزرگی است!

چه خصوصیاتی را بیشتر تحسین می کنی: شخصیت،مبارزه با روح در زندگی یا زمین تنیس!دادن بهترین چیز در همه زمان،همچنین لبخند به لب و همیشه خوشحال باشید..هنگامی که شما میبینید چه اتفاقاتی در جهان می افتد!تنیس همه چیز نیست..من فکر میکنم لبخند و لذت بردن از زندگی مهم تر است...بعضی از بازیکنان بیش از حد در تنیس فرو رفتن و هرگز لبخند به لب ندارند!من فکر میکنم مهم است از زندگی لذت ببریم..

ویرایش توسط Mohammad Reza : 04-13-2011 در ساعت 09:42 AM
Mohammad Reza آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad Reza به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
تنیس،Olivier Rochus،بیوگرافی،ATP

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش