بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > عكس و ویدیو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-16-2010, 07:23 PM   #11
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

من با تمام احترامی که برای پاور عزیز قائلم و از پیروان ولایت نادال هم هستم ولی با حرفش مخالفم. یعنی راجر بازی نکنه که استعداد اندیی رادیک و نواک یا دنیس استومین پرپر نشه؟ بیشتر تمرین کنن تا به راجر برسند.

خلایق هر چه لایق.

حتما استحقاق ولیاقت داشته که 16 تا گرنداسلم گرفته. نوش جونش. پول و جایزه ای هم که هست برای برنده است نه برای راجر.

نمیتونیم انتظار داشته باشیم ببره و بگه پول نمیخوام.حقشه. نوش جونش
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2010, 08:09 AM   #12
سلام
Senior Member

آواتار سلام

پستها: 214
سپاس: 5,795
در 209 پست 1,840 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

بعضیا این جورین دیگه. اسیر احساسات! Sentimental هستن خود به خود!

ولی پارسال یه چیز رفته بود روی Nerve من! تو US Open هر جای سایت مسابقات رو که باز می کردم عکس فدرر می اومد با اون تی شرت قرمزش که باهاش جوکو رو برد! بعد زیرش نوشته بود It Must Be Love.... که فدرر انقدر مایه گذاشته از خودش برای قهرمانی در یو اس اوپن.

هی من اعصابم خورد می شد و فقط می دونستم اون کلمه ی LOVE به کلی اشتباهه در اونجا! یه جای اون باید می نوشتن: Greed یا Money یا Cupidity یا Avidity یا امثالهم... خلاصه تنها کلمه ای که وصله ی ناجوری برای اون جمله در سال 2009 و بعد از 15 تا گرند اسلم بود این LOVE بود که خیلی رفته بود رو اعصاب من.

اون سال های اول چرا، Love شاید، اما بعد از اون همه مقام دیگه LOVE کجا بود مرد حسابی؟ یه چیزی بنویسین که بگنجه!

پووووول... جزیره... حرص مال دنیا... سوزوندن استعدادهای مستعد پشت سر، مثل سفین و رادیک و نواک... ماموریت اینه... نه LOVE!!!!

دوست عزيز و زحمتكش در تاپيك

به نظر من شما خودت اسير احساسات شدي!!!

عشق به تنيسه كه شما رو بعنوان يه تنيسور حرفه اي ميكنه، نه پول.
اگر فقط پول بود مارات سافين (تنيسور مورد علاقه من) هم بعد از ظهور و اوجش سقوط نميكرد و براي بردن پول بيشتر ميامد و گرانداسلم و مسترز ميبرد.

عشق به تنيسه كه نادال داره و سر و وضعش و سادگي لباس پوشيدنش اصلا قابل قياس با تنيسورهاي زن و مرد مانكن و نيمه مانكن نيست.

عشق به تنيسه كه راجر رو سر پا نگه داشته و باعث شده در مقايسه با خيلي ورزشكارهاي ميلياردر و پولدار كمتر به بيزينس بپردازه.

مطمئن باش خوشگذراني و منتج از اون عدم تمركزي كه مارات سافين توي زندگيش داره، يك صدمش رو هم نادال نداره. به خاطر همين هم نادال نادال شده و راجر راجر، ولي مارات در جا زده.
سلام آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی سلام به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-18-2010, 12:03 AM   #13
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika

معذرت خواهی در جمع از powerVu
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش