بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

24 آبان - 1 آذر - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-20-2015, 02:09 PM   #1
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط djoker نمایش پست ها
یه منبع درست وحسابی خارجی بده.روزنامه های ایران هنر کنن نتیجه رو درست بنویسن.
تا جایی که من اطلاع دارم فقط از عبارت Just handed him the win سایتای خارجی استفاده کردن برای صبحتهای نواک و جایی نواک نگفته که فدرر نبرد.
عبارتی که سایتای خارجی نوشتن برای نواک

"Credit to Roger for mixing up the pace, giving me always a different ball," Djokovic told reporters. "He used the slice and spin very wisely. He served very efficiently. I made a lot of, lot of unforced errors. Just handed him the win, especially in the second set.

که البنه نواک هم تکذیب کرد همین جمله ی بالا رو

http://www.espn.co.uk/tennis/story/_...ld-tour-finals

نری الان از روزنامه کیهان عکس نگیری بیاری به عنوان منبعت.آبم بریز اونجات که آقای رییس جمهور قبلی می گفت.
بحث کردن با تو و امثال تو فایده ای نداره.مثل کوبیدن پتک رو آهن سرد می مونه.البته حق بهت می دم.چون کسی که الگوش جوکوویچی باشه که بعد از باخت از خودش بی خود یشه و بخواد برد حریفش رو لوث کنه نباید از تو و امثال تو انتظاری داشت.فقط بهت پیشنهاد می کنم که هروقت دیدی خیلی داره بهت فشار میاد به آتش نشانی یک زنگی بزن.اونها می دونند که کجاهات آب بریزند که سوزشت کمتر بشه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-19-2015, 01:53 PM   #2
karam
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 17 پست 30 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

راجريون درتون بذارين
karam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما karam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-19-2015, 04:08 PM   #3
sami6425
Member

آواتار sami6425

پستها: 35
سپاس: 1,049
در 28 پست 184 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر.اندی.رافا.ماریا.کوزنتسووا.کربر. هالپ.دیمیتروف

سناریوهای که ممکن است در پایان مرحله گروهی امسال در لندن اتفاق بیفتد :

1) بدون توجه به نتایج ، اگر نواک بردیچ را شکست دهد و فدرر نیشیکوری را ببرد ، فدرر و نواک به ترتیب به عنوان نفر اول و دوم به نیمه نهائی صعود خواهند کرد

2) بدون توجه به نتایج ، اگر نواک بردیچ را شکست دهد و نیشیکوری فدرر را ببرد ، فدرر برنده گروه میشود و نواک به عنوان نفر دوم صعود می کند

3) بدون توجه به نتایج ، اگر بردیچ نواک را شکست دهد و نیشیکوری فدرر را ببرد ، نیشیکوری برنده گروه میشود و فدرر نفر دوم خواهد بود

4) اگر بردیچ نواک را در دو ست ببرد و فدرر نیشیکوری را در دو ست شکست دهد ، فدرر برنده گروه میشود و بردیچ به عنوان نفر دوم به نیمه نهائی خواهد رفت

5) اگر بردیچ نواک را در دو ست شکست دهد و فدرر نیشیکوری را در سه ست ببرد ، فدرر برنده گروه میشود و بردیچ نفر دوم خواهد شد

6) اگر بردیچ نواک را در سه ست شکست دهد و فدرر نیشیکوری را در دو ست ببرد ، فدرر برنده گروه میشود و نواک نفر دوم خواهد شد

7) اگر بردیچ نواک را در سه ست شکست دهد و فدرر هم در سه ست نیشیکوری را ببرد ، فدرر برنده گروه می شود و نواک نفر دوم خواهد شد
sami6425 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sami6425 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2015, 04:27 PM   #4
karam
Member

پستها: 31
سپاس: 0
در 17 پست 30 بار سپاسگزاری شده

اگه نيشي در دو ست فدررراشكست دهدونواك هم در دو ست برديچ رو شكست بده چي ميشه
karam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-19-2015, 06:51 PM   #5
King Rojer Federer
Senior Member

دوستان فدرری یک نکته مبهم من تو بازی فدرر دارم می بینم و اون اینه که راجر ست اول رو برد.در ست دوم هم 4 بر 1 از نیشی جلو بود.ولی یهو بازی راجر شد در حد آماتور.انگار که حتی حوصله راه رفتن هم نداره.به نظر شما یعنی یهو اینقدر خسته شد که اینطور وا بده.یا به خاطر معادلات گروه سبک بازیش رو عوض کرد/
قدیمی 11-19-2015, 07:31 PM   #6
مهران
Senior Member

آواتار مهران

پستها: 420
سپاس: 2,884
در 405 پست 3,181 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
دوستان فدرری یک نکته مبهم من تو بازی فدرر دارم می بینم و اون اینه که راجر ست اول رو برد.در ست دوم هم 4 بر 1 از نیشی جلو بود.ولی یهو بازی راجر شد در حد آماتور.انگار که حتی حوصله راه رفتن هم نداره.به نظر شما یعنی یهو اینقدر خسته شد که اینطور وا بده.یا به خاطر معادلات گروه سبک بازیش رو عوض کرد/
فدرر اهل این کارا نیست یه الگوی تمام عیار برای هر ورزشکاریه، حتی فکرشم قشنگ نیست، برای همینه که بهش میگن آبروی تنیس
مهران آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مهران به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2015, 08:47 PM   #7
King Rojer Federer
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط مهران نمایش پست ها
فدرر اهل این کارا نیست یه الگوی تمام عیار برای هر ورزشکاریه، حتی فکرشم قشنگ نیست، برای همینه که بهش میگن آبروی تنیس
با سلام خدمت شما و همه دوستان و تبریک برای برد راجر عزیز.خواستم خدمت شما برادر عزیزم عرض کنم که من شاید منظورم رو خوب نتونستم بیان کنم.منظورم این نبود که عمدی بخواد بد بازی کنه تا بخواد کسی رو حذف کنه یا کسی رو با خودش ببره بالا.گفتم شاید دلایل خاصی داشته باشه که بخواد روند بازیش رو تغییر بده.مثلاَ اینکه وقتی یک گیم رو گرفت شاید خواسته دیگه به خودش فشار نیاره.چون با گرفتن یگ گیم اول شدنش قطعی شده بود ویا مشکل جسمی براش بوجود اومده بود.و از این قبیل مسایل.در هر حال ببخشید اگه خوب نتونستم عرضم رو واضح بیان کنم.چون خودم خیلی خوب می دونم که یکی از مهمترین دلایل محبوبیت راجر عزیز همین یکرنگی و بی ریا بودنشه.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2015, 07:29 PM   #8
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

مرسی نیشی برای این دوساعت و خورده دلاوری
فقط حیف که سرویس نداری داداش حیف
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-19-2015, 07:33 PM   #9
rg7
Junior Member

پستها: 18
سپاس: 18
در 13 پست 40 بار سپاسگزاری شده

خب اینم از نیشیکوری مقتدرانه با سه برد همرو نابود کرد و صعود کرد نتیجه احتمالی امشب بازی نواک-بردیچ هم 2-0 به نفع نواک هست
rg7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rg7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2015, 07:47 PM   #10
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

آبروی تنیس
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)