بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > آزاد امریکا (US Open)

آزاد امریکا (US Open)

3-16 شهریور - نیویورک، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان US OPEN 2014؟
راجر فدرر 94 80.34%
نواک جوکوویچ 17 14.53%
استن واورینکا 1 0.85%
داوید فرر 0 0%
میلوس رائونیچ 1 0.85%
اندی مورای 1 0.85%
سایر بازیکنان 3 2.56%
رأی دهندگان: 117. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-30-2014, 12:08 PM   #121
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

یه خبر خوشحال کننده برای تمام هواداران واقعی فدرر که در توهمات زندگی نمی کنند اینه که روز فینال باد نمیاد
http://uk.weather.com/weather/10day/...+USNY0996:1:US
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 12:14 PM   #122
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
چیزی که خودتون گفتید رو می نویسم و رنگی می کنم که جواب خودتون و اون طرف رو داده باشم
در هر 2 مطلب به وضوح به جنبه مفرح بودن بازی های فدرر و کیفیت متفاوتش از لحاظ روحی و روانی اشاره شده. مت ویلانسکی اشاره می کنه که راجر از لحاظ فنی مقابل گروث شاید خیلی خوب نبوده باشه اما اهمیتی این مسئله در هفته اول نداره چرا که اهداف فدرر متفاوته. هیچ فردی نمی یاد کیفیت فنی فدرر در راند دو مقابل سم گروث رو شبیه سازی کنه با بازی احتمالی فینال مقابل جوکوویچ!! شما خیلی مسائل رو نمی بینید، حالا باز متاسفانه احتمال مچ آپ لیست خواهید کرد برای ما ولی این مسئله چیزی رو در این بحث عوض نخواهد کرد
بقیه حرفاشم هر چی گفته چرت و پرت گفته شعورش در همین حد می رسیده یا نمی خواسته بگه که فدرر فرم خوبی نداره منم وقتمو صرف خوندن این مطالب نمی کنم
الان چی شد رنگی کردی مثلا دوست عزیز این بخش رو؟!...عجیبا غریبا...
چرت و پرت گفته شعورش در این حده؟ ولی خب خوب شد تکلیفمون مشخص شد با هم در این رابطه...اینکه شما علاقه ای به خوندن مطالب بزرگ ترین ورزشی نویسان و تنیس نویسان دنیا در بزرگ ترین رسانه های دنیا از جمله گرگ گاربر و مت ویلانسکی ندارید خودش به خوبی عمق داستان رو مشخص می کنه...ولی خوب شد که این قضیه رو عنوان کردید که بدونم وضعیت رو...
طرفدار واقعی فدرر اونیه که بدونه بازیکنش چه شرایط روحی و روانی رو در بازه های زمانی مختلف داشته و چه شرایط گوناگونی رو تحمل کرده نه اینکه فقط بیاد مچ آپ بدیهی لیست کنه...موفق باشید..
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 12:25 PM   #123
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
ترجیح میدم دیگه چیزی نگم. چون واقعا بعضی از شما ها نمیخواین یک سری چیز ها رو قبول کنید. انگار من گفتم نواک 4000 امتیاز آخر فصل رو بیخیال میشه!!!! گفتم توی هیچکدوم قهرمان نمیشه یا کوارتر یا نیمه نهایی حذف میشه و 4000 امتیاز از دست نمیده کمتر از دست میده. احتمالا بیجینگ و شانگهای رو به بهونه بچش لایی میکشه. البته بستگی به عملکرد رافا هم داره. آقا این نظر منه مخالفی نظر نده. تمام شد رفت. شما برید از رفتن تنیسورتون به دور سوم گرند اسلم خوشحال باشین. به خدا همین کارا رو میکنید آدم از راجر نفرت پیدا میکنه. در ضمن دوست عزیز swiss express بنده اصلا شما رو در حد بحث با خودم نمیدونم. دو تا جمله خارجی مینویسی فکر میکنی خیلی ...........!! با سپاس.
سروش جان
با اینکه قبلاً هم در این مورد صحبت شده، اما باید خودت بهتر از هر کسی بدونی که اینجا یه مکان عمومیه و همه ی افراد آزادن که نظراتشون رو در چارچوب قوانین فوروم بگن و تا زمانی هم که پاشون رو از چارچوب قوانین بیرون نذاشتن کسی هم نمی تونه براشون تعیین که تو نظر بده و تو نده. تو خودت نظرت مخالف نظر ما طرفدارای فدرر بود و اومدی و نظر دادی و ما هم بهت نگفتیم چرا به خودت حق نظر دادن داری یا به قول تو "آقا این نظر منه، مخالفی نظر نده." بلکه بهت گفتیم داری این ادعا رو می کنی، قبول، حالا چه دلایلی واسه ی این ادعات داری؟ که شما بعدش زدی به فاز اینکه من می دونم تا آخر فصل چی می شه و این جرفا. تو اینجا تا هر وقت دلت بخواد می تونی در رد یا تایید هر نظری حرف بزنی، اما این حق رو نداری که بگی اگه نظرتون مخالف نظر منه، نظر ندین. بد نیست در رابطه با نظر مخالف یه بار دیگه امضای من رو بخونی.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
بله ،از یه منظر، شما درست میگی؛ داوکینز بارها و به کرات با ادعاهای غلط و جهل و ایمان و اعتقاد الکی داشتن و تعصب ورزی نسبت به مسائل مختلف من جمله اعتقاد به مذهب و خدای ادیان و غیره مبارزه کرده و جواب طرف مقابلو داده. مناظره های بیشمار و مستند ها و کتابای زیادی هم ازش هست؛نمونش کتاب پندار(توهم) خدا که یه سری الفاظ و صفات زیبا رو به خدای توهم ساخته نسبت داده ،ولی ایا داوکینز میاد به شخصیت روبروش حمله می کنه؟یا اونو به سخره می گیره؟یا مثلا کی شما دیدی داوکینز و هیچنز و هریس(تثلیث نامقدس) دست به یکی کنن و بیان یکی رو مسخره کنن؟؟منظورم به سخره گرفتن و له کردن شخصیت اون طرفه، وگرنه هرگونه مسئله ای که پشتوانه علمی و منطقی نداشته باشه و منجر به توهم(خدا) و جهل و عدم تفکر صحیح و واژه مسخره ای به نام ایمان بشه،باید باهاش برخورد شه ولی نه از این طرقی که در این فروم توسط یه عده اتخاذ میشه...
بله، حرف شما درسته، و مسخره کردن آدم ها کار درستی نیست، من هم مسوول پست های خودمم و تا جایی که شده سعی کردم جواب های محترمانه به دوستان بدم. بدون شک پست هایی هم هستن که خود من توشون به کسی بی احترامی کرده باشم، اما تعدادشون خیلی کمه. در پست هایی هم که به سروش پاسخ دادیم، بیشتر دوستان محتوای حرفش رو نقد کرده بودن و کمتر پستی بود که فقط و فقط به قصد تخریب شخصیت یا مسخره کردن خود فرد باشه. ولی جالبترین قسمت ماجرا اینه که همین دوستی که شما در حمایت از "نظر مخالفش" پست دادی، حاضر به شنیدن (یا در اینجا خوندن) نظر مخالف نیست و رک و راست و بی پروا به کسایی که نظراتشون مخالفشه، داره می گه ساکت، شما حرف نزنید.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 12:28 PM   #124
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

سروش جان
با اینکه قبلاً هم در این مورد صحبت شده، اما باید خودت بهتر از هر کسی بدونی که اینجا یه مکان عمومیه و همه ی افراد آزادن که نظراتشون رو در چارچوب قوانین فوروم بگن و تا زمانی هم که پاشون رو از چارچوب قوانین بیرون نذاشتن کسی هم نمی تونه براشون تعیین که تو نظر بده و تو نده. تو خودت نظرت مخالف نظر ما طرفدارای فدرر بود و اومدی و نظر دادی و ما هم بهت نگفتیم چرا به خودت حق نظر دادن داری یا به قول تو "آقا این نظر منه، مخالفی نظر نده." بلکه بهت گفتیم داری این ادعا رو می کنی، قبول، حالا چه دلایلی واسه ی این ادعات داری؟ که شما بعدش زدی به فاز اینکه من می دونم تا آخر فصل چی می شه و این جرفا. تو اینجا تا هر وقت دلت بخواد می تونی در رد یا تایید هر نظری حرف بزنی، اما این حق رو نداری که بگی اگه نظرتون مخالف نظر منه، نظر ندین. بد نیست در رابطه با نظر مخالف یه بار دیگه امضای من رو بخونی.

بله، حرف شما درسته، و مسخره کردن آدم ها کار درستی نیست، من هم مسوول پست های خودمم و تا جایی که شده سعی کردم جواب های محترمانه به دوستان بدم. بدون شک پست هایی هم هستن که خود من توشون به کسی بی احترامی کرده باشم، اما تعدادشون خیلی کمه. در پست هایی هم که به سروش پاسخ دادیم، بیشتر دوستان محتوای حرفش رو نقد کرده بودن و کمتر پستی بود که فقط و فقط به قصد تخریب شخصیت یا مسخره کردن خود فرد باشه. ولی جالبترین قسمت ماجرا اینه که همین دوستی که شما در حمایت از "نظر مخالفش" پست دادی، حاضر به شنیدن (یا در اینجا خوندن) نظر مخالف نیست و رک و راست و بی پروا به کسایی که نظراتشون مخالفشه، داره می گه ساکت، شما حرف نزنید.
ممنون که انقدر منطقی هستین...
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 12:47 PM   #125
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها

بله از اونا کمتر میاد لب تور، ولی باز هم سرو اند والی یره، دابل هم بازی میکنه
بازیش با تعریف بیس لاینری خیلی فاصله داره
شده شما هم از حرف های من ایراد گرفته باشی و من پذیرفته باشم
ایتجا نمیخوایم که از هم سوتی بگیریم و همدیگرو بکوبیم
اینجا داریم از داشته های هم تنیس یاد میگیریم و حرف های همو تصحیح میکنیم
من اصلا از سبک سرو و اند والی خوشم نمیاد و بلد هم نیستم...
با تحقیقی که انجام دادم حق با توئه ایشون رو با سرو اند والی میشناسن. من هم از صرفاً از سرو اند والی خوشم نمیاد ولی ترکیب بازی بیس لاین و سرو اند والی به نظرم بسیار زیباست که کسانی مثل فدرر و سونگا انجامش میدن.
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 01:29 PM   #126
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
اینها که شما گفتی رو خودش میگه و کارشناسا هم می گند و شاید هم در Basel و یا حتی Cincinnati درست باشه اما اینو بدون که همه این حرفا در این مسابقات به خصوص ( US Open ) چرت و پرته
توی ویمبلدون مک انرو یه حرف قشنگی توی ست چهارم فینال زد و اون این بود که هیچ بازیکنی رو تا به حال ندیده که به اندازه فدرر از باخت ناراحت بشه اما اینو نشون نمی ده و اینو بدون اگه اینها که شما گفتی بر فرض محال درست باشه اینقدر دیشب در امتیازات مهم Tense بازی نمی کرد
فدرر اومده که تاریخ ساز بشه و
Grand Slam بگیره
و خوب میدونه شاید این اخرین شانسشه

فكر كنم جان مك انرو بازيهاي جوكويچ را نگاه نميكنه كه بفهمه كي از باخت ناراحت ميشه ؟!!
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 06:32 PM   #127
swiss express
Senior Member

آواتار swiss express

پستها: 161
سپاس: 453
در 163 پست 1,714 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
ترجیح میدم دیگه چیزی نگم. چون واقعا بعضی از شما ها نمیخواین یک سری چیز ها رو قبول کنید. انگار من گفتم نواک 4000 امتیاز آخر فصل رو بیخیال میشه!!!! گفتم توی هیچکدوم قهرمان نمیشه یا کوارتر یا نیمه نهایی حذف میشه و 4000 امتیاز از دست نمیده کمتر از دست میده. احتمالا بیجینگ و شانگهای رو به بهونه بچش لایی میکشه. البته بستگی به عملکرد رافا هم داره. آقا این نظر منه مخالفی نظر نده. تمام شد رفت. شما برید از رفتن تنیسورتون به دور سوم گرند اسلم خوشحال باشین. به خدا همین کارا رو میکنید آدم از راجر نفرت پیدا میکنه. در ضمن دوست عزیز swiss express بنده اصلا شما رو در حد بحث با خودم نمیدونم. دو تا جمله خارجی مینویسی فکر میکنی خیلی ...........!! با سپاس.

شما وقتی پست من رو دیدی یهو با خودت گفتی واااااای نواک که باید 4000 امتیاز آخر فصل دفاع کنه.بعد رفتی کلی فکر کردی یه دلیل غیر موجه و بشدت ضعیف تر دیگه آوردی.که قهرمان نمیشه ولی همرو میاد بالا!کوارتر یا نیمه نهایی میبازه!! واقعا متوجه میشی چی میگی؟ به فرض هر 4 عنوان رو بیاد نیمه نهایی.خودت حساب کن ببین چقدرش دفاع میشه؟؟؟؟ بعد فکر میکنی نواک مریضه بیاد نیمه نهایی 4 تورنمنت معتبر از عمد ببازه؟؟

در حال حاضر امتیازش رو از دست بده بعد همونو بیاد سال بعد جبران کنه؟؟مگه عقلشو از دست داده؟؟

من ابتدا تصور میکردم شما از سر لجبازی حاضر به پذیرش اشتباهت نیستی الان فهمیدم که مناسفانه اصلا متوجه نمیشی ما چی میگیم و این خیلی خیلی دردناکه...

این نظر شماست؟ما نظر ندیم؟ این نظر نیست یه حرف سراسر اشتباهه . و توقع داری اینجا اگه کسی حرف بی نهایت اشتباهی زد بقیه هیچی نگن؟اونم یه اشتباه فاحش سر یه موضوع خیلی ساده؟

من به همراه دوستان عزیزم به زبان فارسی سلیس و فصیح این موضوع رو به شما توضیح دادیم که در عین ناباوری شما متوجه نشدی اونوقت میگی انگلیسی؟؟ فارسی روان رو درک نکردی وای بحال انگلیسی...

ویرایش توسط swiss express : 08-30-2014 در ساعت 07:00 PM
swiss express آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی swiss express به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 07:49 PM   #128
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

آقا این کرونیچ کی بود کجا بود اینجوری قهرمان ویمبلدون را اوت کرد

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%...86%DB%8C%DA%86

جالبه رنک 114 که شاید بهتر شده باشه و حدود 20 سانت کوتاهتر از کویتووا
به هرحال ظاهرا مسیر آزارنکا هموارشد البته اگر جرقه ای بوده باشه

ویرایش توسط 289 : 08-30-2014 در ساعت 08:05 PM
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 08-30-2014, 08:20 PM   #129
ehsan.
Member

پستها: 40
سپاس: 1,846
در 40 پست 250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

مثل اینکه این گفتگو قرار نیست تموم بشه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
من اصلا کاری به این موضوع ندارم که کی درست میگه و یا کی راست میگه...نکته حائز اهمیت اینه که (به ویژه توی چند هفته اخیر) تا یه نفر میاد یه مقدار صحبت مخالف با میل طرفدارای راجر میکنه، چندین نفر میریزن سرش و با استهزاء و به مسخره گرفتن اون طرف،حسابی از خجالتش در میان و به معنای واقعی کلمه بیچارش می کنن.اگه این رقتاراتون مطابق با انسانیت و انسان گرایی هست که هیچ، ولی اگر نیست،لطفا از این کاراتون دست بردارید ....به نظرم شنیدن نظرات مخالف دیگران ولو اینکه غلط هم باشه سخت نیس...
با سلام خدمت شما

ببینید دوست عزیز این برخورد کاملا انسانیه....

اولا لازمه این رو بگم : شما در خط اول فرمودین که : کاری به این موضوع ندارین که کی درست میگه....
باید خدمت شما و باقیه دوستان عرض کنم که اینجوری نیست و شما از جمله افرادی بودین که از بیانات گهربار ایشون سپاس گذاری کردین،پس جوری جلوه ندین که مدافع حقوق بشر هستین و منافعی ندارین، "گربه برای رضای خدا موش نمیگیره"(البته گربه هایی هستند که خلاف این خصیصه رو داشته باشن اما مصداق شما نیست چون این چنین افرادی کاملا میتونن درک کنند که جواب این بیانات همین واکنش بود و ولا غیر )
(بگذریم از اینکه واسه شخص بنده جالب بود که جدا از 2-3 نفری که پیشینه گزافه گویی رو دارن، نام چند نفری دیگر هم به چشم میخورد )

و یکم براتون توضیح بدم که چرا انسانیه....
ببینید دوست محترم واکتش یک انسان در برابر کسی که "شرم رو خورده و حیا رو غی کرده"جز این نیست(خصوصا وقتی که انسان یک چیزی رو مینویسه....حتما میگین چه فرقی میکنه؟....وقتی شما داری با یه فرد صحبت میکنید ممکنه طرف بدون اینکه فکر کنه ، یه چیزی بپرونه....بله اگه در یک صحبت کلامی بود جای این واکنش نبود ولی وقتی انسان شروع میکنه و چیزی مینویسه به اون چیزی که داری مینویسه داره فکر میکنه و میدونه داره چی مینویسه...)

خب، حالا بریم سر اینکه : مگه بنده خدا چی گفته که لایق این واکنش...
فرمودین: نظرش رو گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله نظر افراد قابل احترامه ولی شما نمیتونید به این بیانات بگین "نظر"...اسمش یه چیز دیگست(که در پست قبلی گفتم چیه)...ببینید دوست عزیز نظرباید بر اساس یه چیزی بیان بشه(یه پشتوانه علمی یا منطقی یاهر پشت وانه ای که شما بگین.....)
همینجا قسمتی از گفته شخص شما در پست بعدیتون رو میارم: " هرگونه مسئله ای که پشتوانه علمی و منطقی نداشته باشه و منجر به توهم(خدا) و جهل و عدم تفکر صحیح و واژه مسخره ای به نام ایمان بشه،باید باهاش برخورد شه"
بله همونطور که گفتم بنده اصلا پست دادم که عمق این فاجعه مشخص بشه وگرنه مهدی و شهاب عزیز همه چیز رو گفته بودن( سابقه من هم نشون میده که زیاد در بحث ها شرکت نمیکنم).....همینجا این رو بگم که بخش دوم سخنان جناب سروش مد نظر بنده هستا(همون قسمتی که نمیدونم چرا در جواب های بعدیشون از اون یاد نمییکنند)....و اون نشستن عبارت"بازی دفاعی" در کنار نام فدرر هست و اینکه "فدرر بازی کرد؟؟؟؟؟"
شما به این میگی نظر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شهاب عزیز به این شخص گفتن:" اصن روت می شه کلمه دفاع رو در کنار تنیسی که فدرر ارائه می ده بیاری؟ "
همونجا اومدم تو پست اول این رو بگم که:شهاب عزیز اینجوری گفتن ولی از رو شدن نیست از یه چیزه دیگه ای نشات میگیره....
آقا بگذریم...خدا شاهده که تمام سعیم رو کردم که به محترمانه ترین شکل ممکن جواب این گستاخی رو بدم...

بازم از همه دوستان عذرخواهی میکنم....

نقل قول:
ترجیح میدم دیگه چیزی نگم. چون واقعا بعضی از شما ها نمیخواین یک سری چیز ها رو قبول کنید. انگار من گفتم نواک 4000 امتیاز آخر فصل رو بیخیال میشه!!!! گفتم توی هیچکدوم قهرمان نمیشه یا کوارتر یا نیمه نهایی حذف میشه و 4000 امتیاز از دست نمیده کمتر از دست میده. احتمالا بیجینگ و شانگهای رو به بهونه بچش لایی میکشه. البته بستگی به عملکرد رافا هم داره. آقا این نظر منه مخالفی نظر نده. تمام شد رفت. شما برید از رفتن تنیسورتون به دور سوم گرند اسلم خوشحال باشین.
اوووی ملت من موندم این بشر این پیش بینی ها رو از کجا در میاره

نقل قول:
به خدا همین کارا رو میکنید آدم از راجر نفرت پیدا میکنه.
بنده مشتاقانه از این اتفاق استقبال میکنم....یعنی بنده اگه حوصله داشتم تمام تلاشم رو بکار میگرفتم که این اتفاق رو هرچه سریعتر محقق کنم..........

راستی یه چیز دیگه:
اینکه گفتم روی سخنم با قسمت دوم بحث ایشونه منظورم این نیست که قسمت اول جای بحث داره...از دید بنده قسمت اول هم قابل بحث نیست....ولی میشه به عنوان یک نظر "پیش دبستانی" بهش نگاه کرد....
من فقط به عمق فاجعه اشاره کنم......این تیکه رو نگاه کنید....

نقل قول:
نواک سال 2011 که بهترین سالش بود تو تورنمنت بازل یک ست نیشیکوری بیگلش کرد. یعنی میخواین بگین نواک نمیتونست یک گیم از نیشیکوری بگیره؟ این سیاست یک ورزشکاره. نمیخوام بگم بیگل شدن سیاسته ولی اینکه بری توی یک تورنمنت از عمد ببازی سیاست یک تنیسوره.
....................................بنده صحبتی ندارم..............................

آخه یکی نیست بگه اگه نمیخوای بگی سیاسته پس چرا همچین مثالی میزنی

البته جواب داره ها ولی ایشون روش نشد بگه...الان براتون میگم:

آقایوونی که از این قسمت ایراد میگیرن واسه اینه که شعورشون نمیرسه وگرنه این کار عین سیاست یک ورزشکاره....چطور؟؟؟؟.....الان توضیح میدم...

این ورزشکار در پاره ای از مواقع عمدا شکست سنگینی رو در مسابقات 500 امتیازی متحمل میشه که اذهان عمومی رو به این سمت منحرف کنه که اصلا آماده نیست و در شرایط آرمانی بسر نمیبره و به این صورت رقیبان رو در تورنومنت بعدی غافلگیر کرده و با یک بازی زیبا ریتمشون رو به هم میزنه و میپکونتشون.......افتاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ehsan. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ehsan. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-30-2014, 09:42 PM   #130
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا

آفرین نواک
مثل هلو پوست سم کوئری را کند
کی میتونه بگه نوله آماده و شانس اول نیست؟
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)