بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

مسترز مایمی (Sony Open Tennis)

27 اسفند - 9 فروردین - مایمی، امریکا

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز مایمی 2014؟
رافائل نادال 22 21.36%
نواک جوکویچ 20 19.42%
راجر فدرر 58 56.31%
اندی ماری 1 0.97%
سایر بازیکنان 2 1.94%
رأی دهندگان: 103. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-27-2014, 10:14 AM   #101
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

دوستان این که راکت نواک توی زمین ماری بود خطا حساب میشه؟ خود نواک بعد بازی گفته من نمیدونم خطا حساب میشه یا نه من میدونم اگه با تور برخورد کنم خطا محسوب میشه. این امتیاز اول گیم هفتم بود و در نهایت ماری برک شد و ست اول رو باخت. خود ماری هم گفته این امتیاز تو باختم بی تاثیر بود.

این دختره هم که طرفدار نواک بود کیه؟ اگه اشتباه نکنم باید هنرپیشه باشه. کسی میشناسه؟

Sorou$h آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 10:42 AM   #102
S.A.IVI.A.N
Former Staff

آواتار S.A.IVI.A.N

پستها: 831
سپاس: 14,528
در 826 پست 5,963 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافااااااااا!(ONLY)

من مطمین نیستم اما حتما خطا محسوب میشه چون توپ هنوز از زمین حریف خارج نشده.البته داوران این خطارو یا نمیگیرن یا زیاد توجهی نمیکنن.من تا حالا ندیدم کسی این خطا رو بگیره.
مثل این میمونه تو والیبال یا پینگ پنگ توپ رو تو زمین حریف بزنی
S.A.IVI.A.N آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی S.A.IVI.A.N به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 11:52 AM   #103
A!i
Senior Member

آواتار A!i

پستها: 946
سپاس: 9,857
در 956 پست 7,220 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: King Roger Federer

تنها در صورتی این حرکت خطا نیست که توپ توی زمین جوکو بخوره و برگرده تو زمین ماری و نوله حین بازگشت توپ، توپ رو در زمین اندی بزنه وگرنه در هر صورتی خطاست و پوینت محسوب میشه
A!i آنلاین نیست.  
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی A!i به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 12:15 PM   #104
vicki
Member

آواتار vicki

پستها: 59
سپاس: 20
در 59 پست 119 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: جوکوویچ ،فرر، ماریا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeedfxfx نمایش پست ها
گاهی احساس میکنم راجر میخواد با احساسات مردم بازی کنه...
من هم همین احساس رو دارم!!!
چرا با شروع خوبی که راجر از اول بازیهای میامی داشت و با قدرت حریفهاش رو شکست میداد
به نیشیکوری باخت؟؟
دلیلش چیه واقعا؟؟؟؟
به این نتیجه رسیدم که بازی راجر ثبات نداره مثل خیلی از تنیسورهای دیگه

just novak
vicki آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی vicki به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 01:50 PM   #105
saeedfxfx
Senior Member

آواتار saeedfxfx

پستها: 193
سپاس: 78
در 180 پست 723 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوله ، راجر ، نادال ، فرر

متاسفانه فدرر باخت
خیلی هم ناراحت کننده باخت
چیزی که مشخصه اینه که درسته که نیشیکوری خوب بازی کرد ولی راجر خراب کرد و مثل فصل پیش پر از اررور بود
فدرر بازگشت خوبی داشت این فصل ولی مشکل اصلیش اول روحیه بالاست که به هر دلیل نداره و یکی بازی هایی که گیم های طولانی زیاده داره
نیشیکوری هم میدونست باید بجنگه و تلاش زیاد کنه
به هر حال ناراحت کنندست که هم فرر و هم فدرر رو نیشیکوری حذف کرد
تنیسوری که خیلی اوقات دور اول به بازیکنهای درجه 3 میبازه مثل گاباشویلی!!!!
حیف
خیلی هم حیف...
saeedfxfx آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedfxfx به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 03:11 PM   #106
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

58 کاربر عزیز در نظرسنجی بالا تونستن خودشون رو ثابت کنند !!!!!
طبق پیش بینی ها و روال تورنمنتهای قبلی این تعداد حتی بعد از حذف راجر در یک تورنمنت هم افزایش خواهد یافت.
moris آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 03:19 PM   #107
vicki
Member

آواتار vicki

پستها: 59
سپاس: 20
در 59 پست 119 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: جوکوویچ ،فرر، ماریا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
دوستان این که راکت نواک توی زمین ماری بود خطا حساب میشه؟ خود نواک بعد بازی گفته من نمیدونم خطا حساب میشه یا نه من میدونم اگه با تور برخورد کنم خطا محسوب میشه. این امتیاز اول گیم هفتم بود و در نهایت ماری برک شد و ست اول رو باخت. خود ماری هم گفته این امتیاز تو باختم بی تاثیر بود.

این دختره هم که طرفدار نواک بود کیه؟ اگه اشتباه نکنم باید هنرپیشه باشه. کسی میشناسه؟

مدل برزیلی «آدریانا لیما» که از طرفداران نوواک بود
vicki آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی vicki به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 05:08 PM   #108
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
دوستان این که راکت نواک توی زمین ماری بود خطا حساب میشه؟ خود نواک بعد بازی گفته من نمیدونم خطا حساب میشه یا نه من میدونم اگه با تور برخورد کنم خطا محسوب میشه. این امتیاز اول گیم هفتم بود و در نهایت ماری برک شد و ست اول رو باخت.

این حرکت صد در صد خطا بود و امتیازش «باید» به ماری داده می‌شد. گزارشگران و مفسران هم اسکای اسپورتس بریتانیا و هم ESPN امریکا در این خصوص اتفاق نظر داشتند. سرداور مسابقه بزرگترین اشتباه ممکن رو مرتکب شد و با این‌که دقیقاً در زاویه‌ای نشسته بود که صحت این مورد رو می‌تونست تأیید یا رد کنه اما رأی رو به اشتباه صادر کرد.

حالا موضوع از چه قرار بود؟

توپی از سمت ماری به طرف جوکوویچ اومد. جوکوویچ با رسوندن خودش به تور، پیش از این‌که توپ از روی تور عبور کنه، با والی توپ رو در زمین ماری خوابوند.

آیا این کار خطاست؟

بله. صد در صد خطاست. چون طبق مسابقات تنیس و قوانین ATP، اگر بازیکن پیش از این‌که توپ به طور کامل از روی تور عبور کنه، با راکت ضربه بزنه، بدون برو برگرد امتیاز رو از دست می‌ده.

این اتفاق دقیقاً در این صحنه افتاد و جوکوویچ صبر نکرد که توپ از روی تور بگذره و سپس ضربه‌ش رو بزنه. بنابراین امتیاز باید به ماری داده می‌شد اما سرداور با این اشتباه فاحش امتیاز رو به جوکوویچ داد. بعد از این اشتباه، ماری چندین دقیقه با سرداور صحبت کرد و بهش گفت در بازبینی ویدیویی این صحنه خواهی دید که مرتکب اشتباه شدی.

اما خب در ورزش تنیس به جز Hawk-Eye برای این جور صحنه‌ها بازبینی ویدیویی وجود نداره.

مقصر این صحنه نه ماری بود و نه جوکوویچ.
فقط سرداور آرژانتینی آقای Damián Steiner مقصر بود و بس.

این باخت باعث شد اندی ماری به رده‌ی هشتم سقوط کنه. (پایین‌ترین رنک ماری از اوت 2008 تا به امروز)

نقل قول:
The point in question for Murray occurred at the start of the 12th game with him serving at 5-6. Djokovic charged forward to volley a short ball and hit it for a winner.

Murray argued - and TV replays confirmed - he should have be awarded the point because Djokovic's racquet was on the far side of the net when he hit the ball. Chair umpire Damian Steiner declined to change his call, and such rulings can't be appealed for video review.

Djokovic won the next three points to take the game and the set with an irritated Murray telling the umpire: "You're having a laugh, you can see it on the replay. He [Djokovic] said his racquet was over the net!"

"Look, it might be my mistake," Djokovic said. "I think I crossed the net with the racquet. I didn't touch the net. Maybe the rule is that you are not allowed to pass on his side with the racquet. I'm not sure. You tell me."

That is indeed the rule. After the match, Murray played down the incident. "I wasn't sure, from where I was standing, it was a very hard thing to see," he said.

"I knew it was close, so that's why I went and asked Novak, and he told me he was over the net. That was it.

"[The chair umpire] said, 'yes, he was over the net but he was in line with the net,' so I didn't really understand.

"It maybe had a slight bearing on that game but I was still up a break in the second set."

"Obviously, that [umpire call] distracted him mentally, and after that he gave the set away," Djokovic said.

ESPN
PowerVu آنلاین نیست.  
32 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 05:20 PM   #109
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
58 کاربر عزیز در نظرسنجی بالا تونستن خودشون رو ثابت کنند !!!!!
طبق پیش بینی ها و روال تورنمنتهای قبلی این تعداد حتی بعد از حذف راجر در یک تورنمنت هم افزایش خواهد یافت.
دلیلش اینه که اکثر ما هنوز نتوانسته ایم بین احساس و منطق مرزبندی درستی ایجاد کنیم و معمولا احساسمون بر منطقمون غلبه میکنه .شاید اگه این نظرسنجی ها از سایت حذف بشه بهتر باشه .
البته این نظرسنجی در واقع فقط یک پیش بینیه که بیشتر کاربرای این سایت به این شکل با این نظرسنجی برخورد میکنند " دوست دارید کدام تنیسور قهرمان این تورنمنت شود ؟" و در جواب این سوال تنیسور مورد علاقشونو انتخاب میکنند .
حتی اگر یک نفر با دلایل منطقی ( که خیلی هم مشخص نیست چه معیارهایی هستند) تو این نظرسنجی رای بدهد لزومی ندارد که نظرش درست بوده باشد چون اگه اینگونه بود تو همه تورنمنتها از اول همه چی مشخص میشد .
و اما:
ادای آدمای روشنفکر رو تو فضای مجازی درآوردن هنر نیست چون تنها شناختی که بقیه از ما دارند فقط یک یوزرنیم هست .
Mehdiii آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-27-2014, 07:22 PM   #110
Roger.tennis
Senior Member

آواتار Roger.tennis

پستها: 158
سپاس: 579
در 157 پست 1,437 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:

این حرکت کاملا خطا و امتیاز مال ماری بود
طبق قوانین تنیس توپ باید کامل از لبه تور بگذره و حتا یه میلیمتر هم تو زمین حریف نباشه
بلاخره اشتباه فاحشی بود چون نصف راکت جوکو داخل زمین ماری بود
و اما اشتباه فاحش تر رو داور بازی لی نا و وزنیاکی کرد
وقتی ست دوم بازی 4-5 بود و سرویس دست وزنیاکی بود داور امتیاز وینر وزنیاکی رو اوت اعلام کرد
بعد از اون وزنیاکی چلنج داد و در عین ناباوری در حالی که داور خط ساکت بود و امتیاز رو درست حساب کرده بود سرداور اوت اعلام کرد و چند بار پشت سر هم گفت i am sorry
بعد از اون بود که وزنیاکی پشت هم امتیاز داد و هی به داور نگاه میکرد
آخر هم برک شد و لی نا هم در آخر ست رو برد
سر داور یه بار اول بازی درست این کارو انجام داده بود ولی سری دوم کل بازی رو از دست وزنیاکی درآورد
Roger.tennis آنلاین نیست.  
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger.tennis به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

برچسب ها
تنیس، آزاد، مایمی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)