بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-08-2013, 02:01 PM   #811
heshmamin
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 0
در 0 پست 0 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

واسه ی یه سال که آره، تا مقدمات رو یاد بگیری جواب می ده. ویلسون راکت های درجه یک هم واسه ی سطوح مبتدی تا حرفه ای تولید می کنه، و الزاماً اینکه راکت ویلسون گرفتی نشونگر بد بودنش نیست. یه نکته ای که راکت های درجه یک ویلسون رو از سایر راکت هاش متمایز می کنه همون BLX هستش که ترکیبی از دو ماده ی کمیابه و فقط در راکت های درجه ی یکش از اونا استفاده می کنه. اسم یا عکس راکتی رو که گرفتی اینجا بنویس تا بهتره بشه در موردش نظر داد.

من هم نفهمیدم مذل چی رو پرسیده بودی؟ راکت تکنی فایبر یا ویلسون؟
سلام ممنون
دقیقا همنو
http://tennistalkers.com/showpost.ph...15&postcount=2
گرفتم 200 دیگه نمیدونم خوبه یا نه اما کاملا سالمه و نو
heshmamin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-14-2013, 08:48 PM   #812
smairamir
Junior Member

پستها: 2
سپاس: 0

من چه راکتی بخرم ؟؟؟
به مربیم میگم میگه بیا حودم برات بخرم اما میخواد بندازه بهم ....

قیمتش مهم نیس فقط پیشنهاد بدید چه مدلی از چه برندی و قیمت حدودی ... ممنون
smairamir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-17-2013, 12:25 AM   #813
Majid4011
Junior Member

پستها: 5
سپاس: 3

سلام من مجيد هستم 16 سالمه ميخاستم يك راكت در حد 200 هزار تومن انتخاب كنم 2ماه هست كه بازي ميكنم نظرم روي wilson pro open نميدونم چه قيمت خوب هست يا نه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
Majid4011 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 05-17-2013, 04:51 AM   #814
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Najmeh5576 نمایش پست ها
سلام
این راکت برای افراد سطح متوسط مناسبه. تقریباً از هر نظر راکت خوبیه، ولی بدی اصلیش اینه که سفتی (stiffness) اون در سطح بالایی هستش که در عین اینکه باعث می شه که کنترل روی ضربات بیشتر بشه به بازو هم خیلی فشار میاره و اصلاً برای افرادی که مشکل بازو داشتن مناسب نیست. به دلیل اینکه سطح قدرت این راکت کم-متوسط هستش باید سویینگ متوسط یا کامل داشت تا توپ رو با قدرت مناسب به سمت حریف برگردونه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط smairamir نمایش پست ها
من چه راکتی بخرم ؟؟؟
به مربیم میگم میگه بیا حودم برات بخرم اما میخواد بندازه بهم ....

قیمتش مهم نیس فقط پیشنهاد بدید چه مدلی از چه برندی و قیمت حدودی ... ممنون
سلام دوست عزیز
همونطور که قبلاً هم حرفش شد، متاسفانه غیر از مربیت نمی تونه بگی دقیقاً چه راکتی برات مناسبه چون اون تنها کسی هستش که بازیت رو دیده و می دونه چه نوع سویینگ و چه سطحی از قدرت رو داری. برند معروف هم الزاماً راکت خوب تولید نمی کنه، یه نمونه اش همین ویلسون که در کنار اون راکت های خیلی خوبی که می زنه، یه سری راکت خیلی بد هم می زنه که خریدنشون پول هدر دادنه. شما اگه به مربیت اعتماد نداری بهتره با یه مربی دیگه یا یه کس دیگه ای که سطح بازیت رو دیده بری راکت بخری.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Majid4011 نمایش پست ها
سلام من مجيد هستم 16 سالمه ميخاستم يك راكت در حد 200 هزار تومن انتخاب كنم 2ماه هست كه بازي ميكنم نظرم روي wilson pro open نميدونم چه قيمت خوب هست يا نه ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
سلام مجید جان
راکت ویلسون پرو اوپن راکت خوبی به نظر میاد و برای سطح متوسط طراحی شده. از لحاظ وزن و وزن سویینگ هم به نظر میاد برای سن شما مناسب باشه. اما از نظر سایر ویژگی ها فقط کسی می تونه نظر بده که بازی شما رو دیده باشه و با این راکت بازی کرده باشه. اگه فکر می کنی که به سطح متوسط رسیدی و قیمتش هم در همون حدودی هستش که می خوای، به نظر من گزینه ی خوبی برای خرید به نظر می رسه. الان چه راکتی داری؟
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 10:36 AM   #815
Majid4011
Junior Member

نقل قول:

سلام
این راکت برای افراد سطح متوسط مناسبه. تقریباً از هر نظر راکت خوبیه، ولی بدی اصلیش اینه که سفتی (stiffness) اون در سطح بالایی هستش که در عین اینکه باعث می شه که کنترل روی ضربات بیشتر بشه به بازو هم خیلی فشار میاره و اصلاً برای افرادی که مشکل بازو داشتن مناسب نیست. به دلیل اینکه سطح قدرت این راکت کم-متوسط هستش باید سویینگ متوسط یا کامل داشت تا توپ رو با قدرت مناسب به سمت حریف برگردونه.

سلام دوست عزیز
همونطور که قبلاً هم حرفش شد، متاسفانه غیر از مربیت نمی تونه بگی دقیقاً چه راکتی برات مناسبه چون اون تنها کسی هستش که بازیت رو دیده و می دونه چه نوع سویینگ و چه سطحی از قدرت رو داری. برند معروف هم الزاماً راکت خوب تولید نمی کنه، یه نمونه اش همین ویلسون که در کنار اون راکت های خیلی خوبی که می زنه، یه سری راکت خیلی بد هم می زنه که خریدنشون پول هدر دادنه. شما اگه به مربیت اعتماد نداری بهتره با یه مربی دیگه یا یه کس دیگه ای که سطح بازیت رو دیده بری راکت بخری.

سلام مجید جان
راکت ویلسون پرو اوپن راکت خوبی به نظر میاد و برای سطح متوسط طراحی شده. از لحاظ وزن و وزن سویینگ هم به نظر میاد برای سن شما مناسب باشه. اما از نظر سایر ویژگی ها فقط کسی می تونه نظر بده که بازی شما رو دیده باشه و با این راکت بازی کرده باشه. اگه فکر می کنی که به سطح متوسط رسیدی و قیمتش هم در همون حدودی هستش که می خوای، به نظر من گزینه ی خوبی برای خرید به نظر می رسه. الان چه راکتی داری؟
من تازه شروع كردم با راكت خود باشگاه كار ميكنم ولي مربي ازم رازي براي راكت اوليم هم خاستم يك راكت انتخاب كنم كه چند ماه خيلي خوب بهم كار بده لطفا اگر ميشه قيمت اون رو برام ذكر كنيد حدودي هم باشه موردي نيست ممنون از اينكه جوابمو داديد.
قدیمی 05-17-2013, 11:18 AM   #816
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

سلام مجید جان
من متاسفانه از قیمت های راکت ها در ایران اطلاع ندارم. در این زمینه سایر دوستان بهتر می تونن بهت کمک کنن.
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-17-2013, 11:33 AM   #817
Majid4011
Junior Member

نقل قول:
سلام مجید جان
من متاسفانه از قیمت های راکت ها در ایران اطلاع ندارم. در این زمینه سایر دوستان بهتر می تونن بهت کمک کنن.

لطفا ميشه چند راكت ديگه هم به من معرفي كنيد كه اگر اون رو نداشتن يا مشكل ديگه اي پيش اومد راكت ديگه اي رو بگيرم. موفق باشيد
قدیمی 05-17-2013, 12:00 PM   #818
reyhan.sharapova
Murray's Fan

آواتار reyhan.sharapova

پستها: 31
سپاس: 237
در 18 پست 109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: maria sharapova,andy murray,delpotro

از اينجام فک کنم بتونين راکتى که ميخواين پيدا کنين
http://m.head.com/eu/tennis/advisor#
reyhan.sharapova آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی reyhan.sharapova به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-17-2013, 12:31 PM   #819
Majid4011
Junior Member

ببخشيد pro open Hammer هست يا نه
قدیمی 05-17-2013, 01:31 PM   #820
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

نقل قول:
لطفا ميشه چند راكت ديگه هم به من معرفي كنيد كه اگر اون رو نداشتن يا مشكل ديگه اي پيش اومد راكت ديگه اي رو بگيرم. موفق باشيد
سلام، به نظر من بهتره شما اول ببینین اونجا چه راکت هایی رو دارن و بعد از بین اون ها یکی رو انتخاب کنین تا اینکه قبل از رفتن راکتتون رو انتخاب کرده باشین. به نظر من مربیتون بهتر می تونه توی انتخاب راکت مناسب بهت کمک کنه تا ماها.

نقل قول:
ببخشيد pro open Hammer هست يا نه
راکت پرو اوپن هم از سری همر نیست. راکت های سری همر (چکش) به این خاطر بهشون همر گفته می شد که بیشتر وزنشون برخلاف راکت های دیگه توی سر راکت بود (مثل چکش که سرش سنگین تر از دستشه) و باعث می شد برای سرویس زدن قدرت بیشتری به سرو بدن، اما برای چیزهای دیگه مثل والی خوب نباشن چون راکت سرش سنگینه و دیرتر بالا میاد. این قبیل راکت ها ممکنه منجر به آسیب دیدگی هم بشن.

وبسایتی هم که دوستمون توی پست قبلی معرفی کردن برای انتخاب راکت خیلی مفیده، شما می تونین به وبسایت شرکت ویلسون و بابولات هم سر بزنین و ببنین اونا چه راکت هایی رو بهتون پیشنهاد می دن.
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)