بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

7-20 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-29-2016, 10:35 AM   #11
reza21re@yahoo.com
Member

پستها: 30
سپاس: 392
در 20 پست 102 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفت و گو پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون

سلام.پاور جان ببخشید که دوباره مزاحم شدم.یه سوال داشتم.الان یه چند ماهی میشه که از گوشی اندرویدی نمیتونم بازی های تنیس از سایت بتمن استریم ببینم از کروم هم استفاده میکنم با فایرفاکسم تست کردم بازم ارور میده.میشه کمکم کنی.اخه من به کامپیوتر زیاد دسترسی ندارم.حتما باید از گوشیم بازی هارو ببینم.ضمنا با چیلتر شکنم بازم ارور میده.چه با ایرانسل چه با adsl.
reza21re@yahoo.com آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-29-2016, 04:01 PM   #12
Yashar
Senior Member

آواتار Yashar

پستها: 163
سپاس: 473
در 157 پست 1,295 بار سپاسگزاری شده

گویا این دو کانال رایگان اچ دی با گزارش انگلیسی قابل دریافت برای رسیورای لینوکسی نیست
با وجود داشتن سیگنال قوی
نوا اسپورت مسیر ۲۳ درجه هم که با آغاز ویمبلدون از شیر خارج شده مثل اینکه
Yashar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-29-2016, 04:57 PM   #13
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza21re@yahoo.com نمایش پست ها
سلام.پاور جان ببخشید که دوباره مزاحم شدم.یه سوال داشتم.الان یه چند ماهی میشه که از گوشی اندرویدی نمیتونم بازی های تنیس از سایت بتمن استریم ببینم از کروم هم استفاده میکنم با فایرفاکسم تست کردم بازم ارور میده.میشه کمکم کنی.اخه من به کامپیوتر زیاد دسترسی ندارم.حتما باید از گوشیم بازی هارو ببینم.ضمنا با چیلتر شکنم بازم ارور میده.چه با ایرانسل چه با adsl.
درود بر شما

روی اندروید که تست کردم مثل اینکه Player سایت BatmanStream تغییر کرده و مثل گذشته پخش نمیکنه.

اما روی PlayStation PSP Vita که سیمکارت 3G هم میخوره، سایت CricFree راحت مسابقات رو نشون میده.

البته روی اندروید اگر از سایت BBC Sport با روشی که عرض شد استفاده بفرمایید، به راحتی میشه مسابقات رو آنلاین تماشا کرد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2016, 05:01 PM   #14
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Yashar نمایش پست ها
گویا این دو کانال رایگان اچ دی با گزارش انگلیسی قابل دریافت برای رسیورای لینوکسی نیست
با وجود داشتن سیگنال قوی
نوا اسپورت مسیر ۲۳ درجه هم که با آغاز ویمبلدون از شیر خارج شده مثل اینکه

درود بر شما

در خصوص باز کردن کانالهای Eurosport 2 HD Wimbledon و AFN Sports HD روی رسیـورهای لینوکسی که مسابقات ویمبلدون رو با گزارش انگلیسی از BBC و ESPN پخش می‌کنند:

روی تمام مدلهای HD لینوکسی مثل Vu+ HD و Dreambox با شیوه‌ی Stream Relay به کمک امولاتور Oscam امکانش هست که این کانالها رو باز و تماشا کرد. روش کار کمی زمان بر هست اما آموزش انجامش در ایـــــن تاپیک گفته شده.

پس روی Vu+ HD شما هم میشه با روش Stream Relay بالا این کار رو انجام داد. فقط ممکنه نیاز باشه Image رو ارتقا بدهید.

به جز روش بالا

اخیراً « فقط روی دریم باکس مدل DM800 HDse و جدیدتر » که CPU قابل قبولی دارند، میشه بدون استفاده از روش Stream Relay این کانالها رو باز کرد. آموزش مربوطه در ایــــــن تاپیک موجوده.

6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2016, 06:20 PM   #15
vanquishers
Member

آواتار vanquishers

پستها: 64
سپاس: 87
در 61 پست 195 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER STAN WAWRINKA JUAN MARTIN DEL POTRO

سلام

پاور جان راهی هست تبلیغات از سایت batmanstream برداشته بشه؟
بعد از چند دقیقه پخش وسط تصویر تبلیغ میاد اعصاب خورد کنه

ممنون
vanquishers آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-29-2016, 06:38 PM   #16
reza21re@yahoo.com
Member

پستها: 30
سپاس: 392
در 20 پست 102 بار سپاسگزاری شده

پاور جان یه سوال دیگه بین دو کانال afn sport وeurosport wimbeldon کدوم بازی های بیشتری رو پخش میکنه و همچنین تکرار بازی هارو در روز بعد. من afn دارم میخاستم ببینم یورواسپورت بهتره یا afn
reza21re@yahoo.com آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-29-2016, 07:40 PM   #17
hasti_khanum
Senior Member

آواتار hasti_khanum

پستها: 201
سپاس: 548
در 169 پست 1,232 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر / خوان مارتین دلپوترو / اندی مورای / ماریا شاراپووا / کارولین وزنیاکی / سرنا ویلیامز

بچه ها ما ماهواره مون خیلی قدیمیه و فقط سمت بدر هست. اینجا پخش نمیکنه جایی رایگان؟ یادمه قبلنا دوبی اسپرت پخش میکرد. اینترنت هم هرکار کردم نتونستم سایتها رو باز کنم. لطفا کمکم کنید.
hasti_khanum آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 06-29-2016, 07:53 PM   #18
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza21re@yahoo.com نمایش پست ها
پاور جان یه سوال دیگه بین دو کانال afn sport وeurosport wimbeldon کدوم بازی های بیشتری رو پخش میکنه و همچنین تکرار بازی هارو در روز بعد. من afn دارم میخاستم ببینم یورواسپورت بهتره یا afn

از بابت بازپخش Eurosport 2 Wimbledon، بهتره اما از طرف دیگه AFN Sport تعداد کورتهای بیشتری رو پوشش می‌ده و عالیه. در هر حال بستگی به سلیقه فرد داره. اگر امکانش باشه که هر دو رو داشته باشید، هر دو تماشایی هستند به خصوص اگر به گزارش انگلیسی علاقه داشته باشید نمی تونین از هیچ یک از اونها دست بکشید.

مثلاً من به خاطر علاقه وافر به Andrew Castle و Guy McCrea حتماً گزارش BBC که از Eurosport 2 Wimbledon پخش می‌شه رو از دست نمی‌دم. همچنین در AFN Sport هم محاله بشه از تحلیل‌های داخل استودیو ESPN با حضور Chris McKendry و Chrissie Evert و Brad Gilbert ،John McEnroe و به خصوص Jason Goodall دل بکنم. همینطور گزارش Chris Fowler و Mary Joe Fernández رو مگه میشه از دست داد؟

6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2016, 07:57 PM   #19
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hasti_khanum نمایش پست ها
بچه ها ما ماهواره مون خیلی قدیمیه و فقط سمت بدر هست. اینجا پخش نمیکنه جایی رایگان؟ یادمه قبلنا دوبی اسپرت پخش میکرد. اینترنت هم هرکار کردم نتونستم سایتها رو باز کنم. لطفا کمکم کنید.

درود بر شما

شوربختانه روی اون ماهـواره این مسابقات مجانی پخش نمی‌شه و نیاز هست رسیـور HD تهیه بشه.

برای تماشای اینترنتی...

اگر از لپ تاپ یا کیس کامپیوتر استفاده می‌کنید، کافیه با عمل کردن به توصیه پست بعدی، وارد سه سایت زیر شوید و مسابقه را تماشا بفرمایید.

روی لینک وب‌‎سایت‌های زیر کلیک بفرمایید:

7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-29-2016, 08:00 PM   #20
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط vanquishers نمایش پست ها
سلام

پاور جان راهی هست تبلیغات از سایت batmanstream برداشته بشه؟
بعد از چند دقیقه پخش وسط تصویر تبلیغ میاد اعصاب خورد کنه

ممنون

درود بر شما

توصیه بسیار مهم: همانطور که پیش‌تر در این تاپیک عرض کردم، اگر از سیستم عامل ویندوز کامپیوتر/لپ تاپ استفاده می‌کنید، برای تماشای مسابقات حتماً از مرورگر Google Chrome استفاده کنید و پیش از رفتن به سایت پخش زنده، با ورود به ایـــن سایت، افزونه‌ی بی‌نظیر Adblock Plus را روی مرورگر خود نصب کنید تا برای همیشه از شر تبلیغات مزاحم روی ویدیوها (چه این‌جا و چه در یوتیوب و غیره) رها شوید. با وجود این افزونه، من مدتهاست رنگ تبلیغات را روی ویدیوهای پخش زنده و در یوتیوب نمی‌بینم.

افزونه Adblock Plus برای مرورگرهای اینترنتی، جلوی خودنمایی و ظهور تمام پیامهای مزاحم تبلیغاتی را می‌گیرد.

مهمترین مزیت این افزونه آن است که با بلاک کردن تبلیغات، از هدر رفتن حجم قابل توجهی از اینترنت شما جلوگیری می‌کند.

در ضمن دوستانی که روی گوشی یا تبلت اندرویدی می‌خواهند مسابقات را مجانی تماشا کنند، علاوه بر BBC Sport که عرض کردم، می‌توانند نسخه مجانی اپلیکیشن Mobdro را از ایـــن لینک مستقیم دانلود و نصب کنید.

در این اپلیکیشن اکثر کانال های معروف ورزشی جهان قابل تماشا هستند. کانالهای BBC One و BBC Two به همراه ESPN و TSN1 و دیگر کانالها، روی این اپلیکیشن مسابقات را پخش می‌کنند.

در ضمن اگر SONY PS Vita دارید، با خیال راحت وارد سایت CricFree.tv شوید که در انتهای پست شماره سه تاپیک پخش تلویزیونی و همچنین پست قبلی همین تاپیک لینکش رو گذاشتم. با سایت CricFree.tv روی PS Vita اصلاً نگران ظهور تبلیغات نخواهید بود چون مرورگر محشر این دستگاه خودش ترتیب کارها رو می‌ده.

ویرایش توسط PowerVu : 06-29-2016 در ساعت 08:05 PM
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش