بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-16-2010, 08:25 PM   #21
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط shahri نمایش پست ها
دوستان اگه ممکنه در مورد راکت babolat aero storm نظر بدین ظاهرا قدرتش کمه بیشتر توپا از تور رد نمیشه دیروز باری داشتم مچ دستم بدجور درد میکنه توپ که میخواستم بزنم راکت تو دستم میچرخید مشکل از کریپ سایزشه؟ خواهش میکنم راهنمایی کنین

من با این راکت بازی نکردم اما از رو مشخصاتش یه سری نکات جالبی میشه فهمید:

الگوی 16*20 داره که نشون میده کمی کنترلی تر از راکت ناداله (16*19 ). درضمن چون صفحه اش 2 اینچ کوچیک تره باعث میشه sweet spot کوچیک تری از راکت نادال ( صفحه 100 ) داشته باشه.

چون که 4points head light هست یه مقداری سرش از راکت نادال ( 5points head light ) سنگین تر باشه.

بر اساس اطلاعات وب سایت رسمی بابولات کنترلش بیشتر از راکت نادال( 50% کنترل 50% پاور ) هست ( حدودا 65% کنترل و 35% پاور داره) .

در کل به نظر من راکت خوبیه. اگه تازه شروع به بازی کردی ممکنه یه کم قدرتش برات کم باشه اما اگر یاد بگیری که سرعت سر راکتت رو بیشتر کنی خیلی بازی باهاش راحت میشه.

مشکل چرخیدن راکت توی دست رو من هم داشتم. حتی استخوان شماره 4 کف دستم به خاطرش ترک برداشت و تنیس رو برای 2 ماه کنار گذاشتم. دست من خیلی عرق میکنه که مشکلش رو با عوض کردن over grip برطرف کردم( من از یک نوار پارچه کتان به عنوان over grip استفاده میکنم. حتما این رو امتحان کن. به من خیلی عالی جواب داد.) درضمن باید یاد بگیری که با مچت سرعت سر راکتت رو زیاد کنی تا فشار ضربه هات رو استخوان های کف دستت نیاد.
بازم مشکلی هست؟؟؟
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش