بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-25 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-20-2010, 03:18 PM   #171
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
شلوغ بازی در نیار ، وقتی در جواب حرف دوستمون گفتی که اتفاقا اندی بیشتر وینر زده یعنی داری میگی دفاعی نبوده دیگه . منم گفتم وینر بیشتر نشانه ی دفاعی نبودن نیست . اون قسمت آخر پستت هم که اصلا بحث من و تو نبود ، با اون دوستمون بود ، هی هم توی پستت اینو تکرار میکنی و من هم باز میگم ، چه راجر چه اندی ، وقتی هوشمندانه دفاع کنن باید کارشون رو تحسین کرد .
موافقم
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-20-2010, 03:30 PM   #172
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pouriya.alex نمایش پست ها
من برد اندی رو لوث نکردم و همچین قصدی هم نداشتم. اتفاقا از بازی هوشمندانه اندی هم

یاد کردم. اون چیزی هم که گفتم به قول دوستان تحلیل و سلیقه شخصی خودم بود.

نه به خاطر اینکه چون راجر باخته بخوام برد اندی رو لوث کنم. مثلا من طرفدار راجرم ولی از
بازی زیبا و پر انرژی نواک هم لذت می برم ولی از بازی اندی نه. اینا سلایق شخصیه که هر کسی داره.
من به سلیقه شما کاری ندارم، 10 بار تو پستهای صفحه قبل گفتم، به برخورد دوگانه شما انتقاد کردم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-20-2010, 06:30 PM   #173
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
از نظر من برای اندی وجود نداره، مثلا اگه اشتباه نکنم، شما معتقدید، رافا مچ آپ بدی برای اندی هست، ولی من برعکس فکر میکنم. رافا باید در بهترین فرمش باشه تا اندی رو ببره.
Nadal هنگامی که Passive بازی می کرد Match up بدی برای Murray بود.
اما از ابتدای امسال که سبک بازیشو تغییر داده Match up خوبی برای Murray ه , البته از سوئی دیگر هنگامی که شما به عنوان یک چپ دست در برابر بازیکنی با بکهندی به solid ی Murray قرار می گیرید همواره به مشکل بر میخورید.
گفتم در گذشته به طور مفصل توضیح دادم اما به طور خلاصه میتوان گفت Murray دوستار انست که حریفان به وی حمله ور شوند و وی سرعت و یا Pace ایجاد شده توسط حریفان را Counterpunch کند و با بازگرداندن یک توپ اضافه تر ( extra ball ) انها را عصبی کند تا نهایت انها خطا دهند. کلا هنگامی که در بازیهای Murray دقت کنید هنگامی که وی می خواهد بازی را دیکته کند بیشتر خطا می دهد مخصوصا هنگامی که سرعتی بر روی ان توپ نباشد.
هنگامی که بازیکن به وی Pace و یا سرعتی برای Counter punch کردن ندهد وی به مشکل بر میخورد همانطور که در این مسابقات دیدید تنها بازیکنی که برای Murray مشکل ایجاد کرد Monaco بود که به گفته گزارشگران تلویزیونی تا نتیجه 4-5 ست اول که بازی On serve بود و سرویس دست Monaco بود و نتیجه Game هم 15-0 بود Smash سوم رو Monaco خراب کرد و ان Turning point بازی بود , همچنین Monaco تا ان مسابقه 8 ساعت و خورده ای بازی کرده بود و Murray حدود 3 ساعت و خورده ای.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-20-2010, 10:28 PM   #174
pouriya.alex
Roger's Fan

آواتار pouriya.alex

پستها: 925
سپاس: 7,584
در 898 پست 7,203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Only Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من به سلیقه شما کاری ندارم، 10 بار تو پستهای صفحه قبل گفتم، به برخورد دوگانه شما انتقاد کردم.
اولا من برخورد دوگانه ای نداشتم، ثانیا با کسی که بکهند راجر فدرر اسطوره تنیس رو که

بکهندش جز بهترینهاست( غیر از این چند ماه اخیر که یخورده ارورش زیاد شده) رو به مالدیو

نسبت میده( !!!)ترجیح میدم بحث نکنم.
pouriya.alex آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما pouriya.alex به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

برچسب ها
تنیس، مسترز، شانگهای، 2010، داویدنکو

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)