بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > رافائل نادال (Rafa Nadal)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-26-2011, 04:50 PM   #1
M∂hdi
Author

آواتار M∂hdi

پستها: 3,313
سپاس: 16,491
در 3,306 پست 31,684 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض فروتنی را کنار بگذار

rafael_nadal_sets_himself_up_for_defeat_with_his_humble_attitude.jpg

Patrick Mouratoglou یک مربی معروف در دنیای تنیس است که با مارکوس باقداتیس و ارغوان رضائی کار کرده است.
آکادمی فرانسوی او بعنوان یکی از بهترین آکادمی ها در نظر گرفته می شود. او یکی از شرکت کنندگان مکرر busted racquet می باشد. (معرفی نویسنده)

رافائل نادال در حال رکود است. او فصل ناامید کننده ای در سال 2011 داشته است، 7 باخت در فینال شامل موفق نشدن در دفاع از قهرمانی در ویمبلدون و آزاد یو اس. او از نظر روانی بسیار رنج برده است، او در پیدا کردن جوابی به نواک جوکوویچ و 6 باخت در 6 بازی ناتوان بوده است به ویژه در آن زمین های خاکی مادرید و رم جایی که او در گذشته سلطه داشته است. این اسپانیایی با این وضعیت جدید خود را دچار آشفتگی کرده است: او دیگر در رده بالا (top dog) قرار ندارد و لازم به اشاره نیست او تحت فشارهای فیزیکی بوده است، از یو اس مستقیما به دیویس کاپ و بعد به تور آسیایی، به چه دلیل؟ دادن 3 ست به اندی موری و باخت به فلورین مایر؟ مشکل رافا چیست ؟

تونی نادال، مربی و عموی او، با رافا موافق است و فکر می کند که بازی روح، بسیار بزرگ است و او برای آماده کردن نادال در مسابقات برابر نوله تلاش خواهد کرد. من با بخشی از این موافق هستم با توجه به اینکه که مطمئن هستم که بخش های تکنیکی و تاکتیکی را نمی توان معاف کرد. من همچنین فکر می کنم که نادال از خود در بازی های پیشه رو احساس اطمینان بیشتری خواهد کرد اگر او بازی مشخصی را در ذهن خواهد داشت. ترکیب تکنیکی و تاکتیکی و طرف روحی به نادال اجازه می دهد تا هرچه جوکوویچ از او گرفته است را پس بگیرد: اعتماد به نفس و توانایی فکر کردن به اینکه او در فینال می تواند برنده شود. در نهایت، من همچنین باید درباره ارتباط نادال صحبت کنم. در این چند سال، حرف های او متواضع بوده است ، تقریبا بیش از حد، او هرگز مورد علاقه نیست ولی بقیه افراد هستند؛ آنها همیشه بهتر ا
ز او بازی می کنند و همیشه در شرایط اندامی بهتری قرار دارند، و ...

محرمانه، این وضع ارتباط به از زیر فشار درآمدن او و تحت فشار قرار دادن حریف کمک می کند و متواضع بودن خود را نشان می دهد. اما این به او آسیب رسانده بود زیرا اعتماد به نفس او را می گیرد. با تکرار مکرر که دیگران از او بهتر هستند و او همه چیز را برای اثبات دارد، من مطمئنم او شکسته می شود. رافائل نادال در حال حاضر نفر شماره دو تنیس در دنیا می باشد پس دلیلی برای ترسیدن نیست. زمانی رسیده است که زنگ هشدار به صدا دربیاید. اعتماد به نفس او، علاقه و تعهد بهترین سلاح او هستند. تیز نگه داشتن آنها برای رسیدن به قله ضروری است.

yahoo sport, oct 14

ویرایش توسط M∂hdi : 10-26-2011 در ساعت 04:56 PM
M∂hdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی M∂hdi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش