بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > آموزش و یادگیری > مشاوره و گفتگو

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-24-2016, 11:14 AM   #31
Alireza_Alemi
Member

پستها: 54
سپاس: 55
در 10 پست 18 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : سن مناسب شروع تنیس

سلام دوستان من عاشق تنیس هستم اما چون منزل ما از شرایط و زمین تنیس دور هست و دوستان تنیسی کمی دارم خیلی کمتر پیش میاد تا تنیس بازی کنم آیا قد 168 با وزن 58 کیلو برای سن 23 ساله امکان یادگرفتن و شرکت کردن در مسابقات داخلی و معمولی میتونه مناسب باشه یانه ؟
زمانی که من 21 ساله بودم یک کلاس 16 نفر بصورت عمومی تنیس شرکت کردم و خیلی سریع یاد گرفتم و توی همون کلاس من جز بهترین مشخص شدم و انگیزه خوبی شد و از همون جا فهمیدم میتونم پیشرفت کنم و سریع خودمو ارتقائ بدم و یک دوره هم زمانی که 22 ساله شدم کلاس 4 نفر رفتم و تاحدودی خودمو و حرکاتمو اصلاح کردم و عادت های غلط رو کنار گذاشتم

و تا الان که قراره راکت تنیس و کفش بخرم با مربی خصوص کار کنم تا بتونم در مسابقات داخلی و کوچیک خودمو محک بزنم اما چون متاهل شدم و هزینه های لوازم نسبت به شرایط من گرون هست خیلی دو دل شدم نمیدونم چیکا رکنم لطفان راهنمایی کنید
با مربی ها صحبت کردم یکی 600 تومن یکی 500 تومن و یکی 350 تومن هست اما مورد اول که 600 تومن هست بخاطر اینه که 450 هزینه خودشه و 150 تومن هزینه زمین میشه که من با ایشون کار کردم اما هزینه بالایی هست چون قرار 250 برای راکت دسته دوم و 200 برای کفش بزارم کلا بالای یک تومن درمیاد
بنظرتون چیکار کنم
تشکر از همه دوستان
Alireza_Alemi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش