بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

مسترز ایندین ولز (BNP Paribas Open)

15-28 اسفند - ایندین ولز، امریکا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-09-2012, 02:49 PM   #21
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hasti_khanum نمایش پست ها
مطمئنم چون اولا روی خود قسمت سرچ و کانالهامون نوشته نایلست.
دوما شبکه های تلویزیون خودمون یعنی 1و2و3و.... + شهرستانها رو روی همین نایلست داریم. این شبکه ها رو روی عربست که نمیگیره. بعدشم هرجا فرکانس شبکه های ملی و شهرستانها رو سرچ کنید فرکانشونو روی نایلست میدن دیگه. مثلا:
فرکانس شبکه های باران، کرمان، خلیج فارس، نور،.... هست: نایلست 12262/27500/H
یا حتی شبکه های MBC هم فرکانسی که داره روی نایلسته. و من هر کدومو سرچ میکنم راحت پیدا میکنه. درصورتی که اگه نایلست نبود خب اینا رو هم نمیگرفت دیگه!

گلم اون نام مهم نیست مهم LNB روی پشت بام هست که رو به چه جهتی هست. اون اسم هر چیزی میتونه باشه. حتی شما میتونین اون رو تغییر نام بدین و بگذارین ماهـواره گلایول..
فردی که برای شما ماهـواره نصب کرده، به اشتباه فرکانس‌های بدر (عربـست) رو در زیر مجموعه «نام نایلـست» وارد کرده.

شما اگر هاتـبرد، آسیاست، ترکـست، نایلـست، هیسپاست، گلکسی یا هر اسم ماهـواره دیگری را انتخاب کنید و سپس شماره سوییچ LNB را درست انتخاب و سپس فرکانس‌های بدر (عربـست) را وارد کنید میبینید که اسم ماهـواره مثلاً ترکـست هست اما با کمال تعجب کانالهای IRIB TV4 یا IRIB Qom پس از جستجو ظاهر میشن!

(و همان‌طور که آقا سجاد فرمودند، تمام کانالهای سراسری صدا و سیما بر روی ماهـواره بدر (عربـست) 26 درجه هستند)

این هم فرکانسها که همین الان از تصویر کانال IRIB Promo بر روی بدر (عربـست) ازش عکس گرفتم.

نازنینم، شما شک نداشته باشید که جهت بدر (عربـست) را دارید و اگر سمت راست دیـش شما دیوار بلندی نباشد، می‌توانید از نصاب بخواهید که یک L.N.B و یک قیچی اضافی دیگر برای جهت نایـلست به دیـش فعلی اضافه کند تا بتوانید از این به بعد مسابقات تنیس را از کانال الجزیره 2 ورزشی به صورت رایگان تماشا کنید.

(از او بخواهید اشتباه نصاب قبلی را تصحیح کند و فرکانس‌ها را در زیر نام درست خود ماهـواره وارد کند)

ویرایش توسط PowerVu : 03-09-2012 در ساعت 03:02 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-10-2012, 09:29 AM   #22
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
خیر... تنها JSC Sports 2 (الجزیره ورزشی 2) در نایـلست هست که تورنمنت در بخش آقایان را مجانی پوشش می‌دهد. ضمناً اگر جهت ترکـست را هم داشته باشید، کانال NTV Spor از دور نیمه‌پایانی مسابقات را پخش می‌کند.

NTV Spor نشون میده ؟؟؟؟؟ ایول باو دمش گرم ، دستت درد نکنه پاور ، در ضمن یک پیشنهاد بهت بکنم ، یه سری فرکانس هایی میاد که فقط برای یک بازی هست و بعد از اتمام بازی قطع میشه ؟؟؟ میدونید کدوم فرکانسهارو میگم ؟؟؟؟ اسمش رو یادم رفته !!!!! اما این فرکانس ها رو هم بتونید برای دوستان بزارید تا بچه ها ببینند خیلی خوب میشه . در کل سپاس گزارم
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما D3ADMAN به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 03-10-2012, 05:35 PM   #23
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
NTV Spor نشون میده ؟؟؟؟؟ ایول باو دمش گرم ، دستت درد نکنه پاور ، در ضمن یک پیشنهاد بهت بکنم ، یه سری فرکانس هایی میاد که فقط برای یک بازی هست و بعد از اتمام بازی قطع میشه ؟؟؟ میدونید کدوم فرکانسهارو میگم ؟؟؟؟ اسمش رو یادم رفته !!!!! اما این فرکانس ها رو هم بتونید برای دوستان بزارید تا بچه ها ببینند خیلی خوب میشه . در کل سپاس گزارم
دوست عزیز منظور شما فید هست. می تونید با مراجعه به این ادرس فید ها رو دریافت کنید. ولی اگه از من می شنوی کار بی فایده ای هست. من خودم چند ماهه که فید های جدید رو واسه مسابقات تنیس دنبال می کنم ولی هنوز یه بار هم نتونستم یه بازی تنیس از این کانالا نگاه کنم. معمولا یا نمیان یا اگرم بیان کارتین که باز هم کارت به شرینگ گیر می کنه.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-10-2012, 06:20 PM   #24
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger_Maria نمایش پست ها
دوست عزیز منظور شما فید هست. می تونید با مراجعه به این ادرس فید ها رو دریافت کنید. ولی اگه از من می شنوی کار بی فایده ای هست. من خودم چند ماهه که فید های جدید رو واسه مسابقات تنیس دنبال می کنم ولی هنوز یه بار هم نتونستم یه بازی تنیس از این کانالا نگاه کنم. معمولا یا نمیان یا اگرم بیان کارتین که باز هم کارت به شرینگ گیر می کنه.
در تاييد صحبت اهورا اينو هم اضافه كنم كه فيدها معمولا برا مسابقاتي كه در رده هاي پايين هستن به وجود ميان.مثلا چلنجر يا فيوچرز يا 250 امتيازا رو بعضي وقتا ميشه ديد ولي هيچ موقع برا مسترز يا گرنداسلم به وجود نميان.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-10-2012, 09:41 PM   #25
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

نقل قول:
نوشته اصلی توسط bebe نمایش پست ها
چرا وقتی این فرکانس ها برای فید ر وارد میکنم سیگنالی وجود نداره ؟
برا اینکه من دو خط نوشتم حاضر نیستین بخونینش.در دو پست قبل " معمولا یا نمیان یا اگرم بیان کارتین که باز هم کارت به شرینگ گیر می کنه."
البته به این موضوع هم دقت کنید که باید در همون جهتی که گفته فرکانس رو وارد کنین. مثلا وقتی نوشته eutelsat فقط روی این ماهواره باید فرکانسو وارد کنی. اگرم وارد کردی و نیومد بدون که این کانال حذف شده. در ضمن نیمای عزیز هم توضیح داده . تلاش برای دیدن تورنمنت های بزرگ مثل مسترزا و گرند اسلم ها با استفاده از این فید ها به صورت آزاد کاملا بی فایدست.

ویرایش توسط Ahoura : 03-10-2012 در ساعت 09:51 PM
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-11-2012, 08:39 AM   #26
D3ADMAN
Senior Member

آواتار D3ADMAN

پستها: 578
سپاس: 1,862
در 505 پست 1,987 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: مردها :جکوویچ - ماری - مونفیلس - نیشیکوری - دلپو - سونگا (متنفر از فدرر) زن ها : لی نا - هانتوکووا - شاراپووا - سرنا - بوشارد

دوستان عزیز اگه رسیور رو آپگرید کنید ، اونهم آپگرید جدید ، فکر کنم باز کنه ، چون پسر عمه ی من با فید مسابقات رو میبینه
D3ADMAN آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-11-2012, 09:49 AM   #27
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

نقل قول:
نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
دوستان عزیز اگه رسیور رو آپگرید کنید ، اونهم آپگرید جدید ، فکر کنم باز کنه ، چون پسر عمه ی من با فید مسابقات رو میبینه
فکر نمی کنم ربطی به اپگیرید داشته باشه. شماhttp://www.tennis-image.com/images/3...7337265673.png رو ملاحضه بفرما . وقتی که نوشته crypte یعنی اینکه این کانال قفله و شما باید این کانال رو باز کنید. هر چند که این قفل ها چندان قفل های قوی نیستن و به راحتی باز میشن . اگر با اپگیرید این قفل شکسته میشه می تونید باز کنید ولی بعید می دونم من که رسیورم با اپگیرد هم نتونست باز کنه. در ضمن همونطور که قبلا هم گفته شد اصلا واسه ایندین ولز فید نمیاد معمولا.

ویرایش توسط Ahoura : 03-11-2012 در ساعت 10:02 AM
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-12-2012, 12:47 PM   #28
pasia
Roger's Fan

پستها: 200
سپاس: 2,228
در 192 پست 884 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER

سلام مطمعن هستين شبكه polsat sport hd بازي ها رو پخش ميكنه اخه ديشب پخش نكرد
pasia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 03-12-2012, 01:02 PM   #29
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
بله قربان پخش میکنه ، ولی به اندازه ی JSC Sport منظم پخش نمیکنه و ممکنه که بعضی از بازی ها رو پخش نکنه. البته من فرصت نکردم بطور دقیق چک کنم ولی ممکنه که این کانال فقط بازی های Court 1 رو پخش کنه و وقتی که بازی ای از بخش زنان توی Court 1 باشه دیگه پخش مستقیم نداشته باشن.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 03-12-2012, 01:03 PM   #30
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها

درود بر شما

بله کاملاً مطمئن هستم. منتها Polsat Sport HD مثل الجزیره همیشه مقید به پخش زنده مسابقات نیست. مثلاً اگر یک بازی به وقت ما ساعت 4 یا 5 صبح باشه، در بیشتر مواقع این کانال به صورت زنده پخشش نمی‌کنه و مثلاً فرداش با تاخیر نشونش می‌ده.

تصویر زیر برنامه امروز این کانال به وقت اروپای مرکزی هست که مشاهده می‌کنین مثل الجزیره از 9:30 شب پخش مسابقات رو شروع نمی‌کنه.

باید توجه داشت که برنامه این کانال بسیار فشرده هست و نمی‌شه انتظار داشت تمام مسابقاتی که در چهار کانال Polsat Sport، Polsat Sport Extra و Polsat Sport News، Polsay Futbol به صورت همزمان پوشش داده می‌شوند، از «این تک کانال HD» هم پخش شوند. یک کانال HD هست و یه عالمه مسابقه ورزشی... طبیعیه که همه‌شون رو نتونه به صورت زنده پخش کنه. ضمن این‌که در اکثر موارد، به دلیل محبوبیت ورزش‌های رینگی در لهستان، مسابقات بوکس بر پخش تنیس در این کانال ارجحیت دارند.

ویرایش توسط PowerVu : 03-12-2012 در ساعت 01:09 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش