بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

8-21 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-09-2015, 01:10 AM   #141
GREAT ROGER
Senior Member

پستها: 223
سپاس: 1,872
در 210 پست 478 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer David Nalbandian Grigor Dimitrov
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
هیچ مشکلی نداره، خود اون طرفدار باید بیانش کنه، نه این که یه شخص طرفدار فدرر بیاد از قول اون صحبت کنه و همین جوری بگه.
توی جمله بنده هم ذکر نشد که همه طرفدارای رافا دوست دارن راجر ببازه!
ببين دوست عزيزم
سعي كن در هر شرايطي ادبيات محترمانه اي داشته باشي و حتي در بدترين حال حرمت رو حفظ كني البته من اين نوع ادبيات شما رو به حساب جواني و ناپختگي تون ميذارم بنده هم مثل شما از افت نادال خيلي خيلي ناراحتم چون افت نادال يعني افت تنيس حتي حساب رافا رو از نواك و اندي جدا مي كنم چون هميشه به اين فكر هستم كه بعد از راجر تنها كسي كه از بازيش ميشه لذت برد رافاست(البته نظرم كاملاً شخصيه)و تا حدودي هم نواك
در هر صورت اصول مباحثه به حفظ حرمت طرفين بحث تاكيد داره و اگر هم نظر من شما رو ناراحت كرد خيلي راحت و بدون عصبانيت انتقاد كن و من حتماً بررسي مي كنم.
اميدوارم كه منظورم از اين پست رو درك كرده باشي.
GREAT ROGER آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی GREAT ROGER به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2015, 12:33 PM   #142
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

کوارتر هم به پایان رسید.
از نواک شروع میکنم که بهترین بازیشو رو چمن امسال اجرا کرد چیلیچم بد نبود اما اصلا به بریک هم نزدیک نشد تا نشون بده نواک میخواست کارو توی 3 ست تموم کنه سرو نوله خیلی خوب بودش و براحتی پا به نیمه نهایی گذاشت تا این 6 نیمه نهایی پیاپی نوله در ویمبلدون باشه و البته مجموعا 7بار به نیمه نهایی رسیده.شرایط برای نواک خیلی خوبه ریتم بازیشم بدست اورده.
استن در روزی که میتونست برای اولین بار جز 4نفر پایانی این گرند باشه ب روز خوب و کم اشتباه گاسکه و پر ارور خودش باخت دو برابر گاسکه ارور داد هرچند وینر زیادیم زد اما چمن مثل خاک نیست بشه در روز پر اشتباه به همین راحتی صعود کنی و گاسکه با شایستگی تمام رفت جز 4تا.
یکی از بهترین بازی هایی بود که از گاسکه دیدم سرو خوبیم داشت امیدوارم بازی نیمه نهایی رو زیباتر کنه و خراب نکنه این دور رو.
نوله اگر اشتباه نکنم فقط یبار اونم خیلی وقت پیش به گاسکه باخته و بدون شک همه انتظار پیروزی نواک رو دارن احتمالا طی 3یا نهایتا 4 ست اما بنظرم این بازی رو گاسکه با بازی خوب یا بدش تعیین میکنه اگه مثل این بازی با استن باشه اعتقاد دارم نوله با تمام امادگی ک داره دچار مشکل میشه ولی صعود خیلی سخته واس این فرانسوی دوس داشتنی و نواک به 3فینال پیاپی گرند خودش خیلی خیلی نزدیک.

اندی هم همچون گذشته با تکیه بر هنر ریترن و کم اشتباه بودن پیروز شد با صبر و حوصله بازی کرد تا اخرین لحظه واس توپا جنگید تا پوسپیسیل که تا همینجا هم عالی اومده حذف بشه.سرو اندی هم این بازی بهتر بود از بازی قبلش و بنظر میرسه هرچقدر جلوتر میریم سید های برتر بهتر کار میکنن.
و راجر هم طبق پیش بینیا براحتی پیروز شد تا نشون بده چمن تخصص این بشر و تو خونش، سیمون تنیسور خوب و بقول معروف جنتلمنی واس خودش اما در سطحی نبود راجر رو به دردسر بندازه اواخر ست دو راجر کمی اشتباهش زیاد شد و بریک شد که سریع خودشو جمع کرد تا نشون بده بدجور دنبال 8 ویمبلدون.
این بازی راجر سرو خیلی بهتری داشت اما ارور راجر بیش از حد بود که من اینو بخاطر شرایط جوی میدونم بهرحال قطعو وصل شدن بازی برای دو بار رو بازیکنا تاثیر داره هر چند راجر برد اما این بازی بنظرم بهترین بازی راجر نبود و بازی با اندی روزی که راجر باید موتورشو روشن کنه برای ی بازی سخت حساس و بی نهایت مهم.
بقول شهاب بهترین فرصت برای گرندی دیگر همینجاست همین چند روز دیگه انصافا هم رو چمن بازی به بازی بهتر شده هر 10بازیش رو چمن بره مثل اندی و باید کم اشتباه ترین روزشو سپری کنه برای پیروزی.من همچنان معتقدم راجر یا اندی قهرمان این گرند میشن انگیزشون رو بیشتر میبینم از لحاظ فنی هم کم ندارن این بازی گلادیاتور گونه واقعا دیدن داره متاسفانه منم نگهبانم و هر چی سعی کردم جابجاش کنم نشد که نشد امیدوارم راجر پیروز این نبرد باشه من منتظر شنیدن پیروزی راجر هستم دوستان هم اگه شد ممنون میشم خلاصه بازیهای فردا رو بزارن تا اگه راجر پیروز شد ببینم اگه نشد اصلا حال دیدن برام نمیمونه.
به امید فینالی دیگر برای راجر فدرررررر عزیز و دوس داشتنی
کوچیک شما امید زاده باران
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2015, 02:49 PM   #143
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo

با سلام در جواب king roger federer که گفتن راجر پس از 2013 به سطح یک دنیا رسیده باید بگم راجر از 2014 به دبعد تا به اینجا کار بزرگی نکرده قهرمانی گرند اسلم که نداره و فقط قهرمانی در یک مسترز و دیویس کاپ شاید قابل توجه باشه اما دیویس کاپ هم بیش از پنجلاه درصد کار رو استن کرد و قهرمانی در مسابقات 250 و 500 هم که هیچ شاید رنکینگ گول زننده باشه ولی الان سطح اول تنیس شامل بازیکنایی مثل نواک استن ماری و چیلیچ هست و راجر در سطح دوم میتونه با بازیکنایی مثل نیشیکوری نادال بردیچ تسونگا و دیمیتروف و راوونیچ رقابت کنه
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-09-2015, 03:20 PM   #144
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

به نظر من اگه راجر عزیز بتونه تو این دوره از رقابتهای ویمبلدون قهرمان بشه شیرین ترین قهرمانی تو عمر ورزشی این ابرمرده.چون خدا وکیلی تو این سن وسال شاهکاره اگه بتونه جام رو بدست بیاره.من به نوبه خودم اگه راجر بتونه قهرمان بشه دیگه هیچ آرزوی ورزشی دیگه ای ندارم.البته اگه زبانم لال نتونه اول بشه باز هم ایوالله داره که با این سن و سال تا همینجا هم پیش رفته.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-09-2015, 07:34 PM   #145
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
سلام رو چه حساب شانس انديو بيشتر ميدوني شما ميشه كارشناسي كني چرا شانسش بيشتره؟؟
سلام دوست عزیز، در ابتدا بگم که من طرفدار راجرم. اما بازیهای روی چمن اندی خیلی با سطوح دیگه اش متفاوته، حمایت تماشاگرو داره، جو خیلی بهش کمک میکنه، هم بیگ سروه و بریک کردنش سخته درکنار اون بکهند و هم کم اشتباه بازی کردنش هست اما همه اینها نمیتونه واسه پیروزی بر راجر آماده کفایت کنه، من حدسم اینه که بازی به ست 5 میکشه و بنابر نیروی جوانی شانس رو به اندی میدم. برای پیروزی بر اندی باید ترفندی پیاده کرد تا عصبی شه، چون خیلی زود از کوره درمیره و از کوره در بره سخت بتونه ریتمشو بدست بیاره، اونوقت میشه اندی پراشتباه. شاید راجر باید ست اول نیروی بیشتری واسه به هم ریختن ریتم اندی پیاده کنه. راستی من 95 درصد پیش بینی هام برعکسه!
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما masa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2015, 09:04 PM   #146
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

ماریا افتضاح بود یکی از آسانترین و بی دردسرترین بازیهای سرنا
کیفیت و هیجان بازی دیروز گسکه استن کجا این بازی کجا
اما من به شگفتی سازی موگوروزا ایمان دارم

برای فردا فکر میکنم نواک 3-0 و اندی 3-1 بزنه و برن فینال

ویرایش توسط مسعود 289 : 07-09-2015 در ساعت 09:32 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-09-2015, 10:02 PM   #147
siavash4
Member

آواتار siavash4

پستها: 52
سپاس: 67
در 37 پست 247 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Del potro Federer Wawrinka

ویلیامز اصلا نباید تو بخش زنان بازی کنه سرویساش فوق العادست سرعت سرو هاش بالای 120 مایل و مثل مردا سرویس میزنه شاراپوا نمی تونست رترنش کنه و واقعا حرفی برا گفتن نداشت اگه اتفاق خاصی نیافته ویلیامز براحتی قهرمانه
siavash4 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما siavash4 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 07-09-2015, 11:01 PM   #148
farhad20
Member

آواتار farhad20

پستها: 74
سپاس: 169
در 55 پست 219 بار سپاسگزاری شده

جریان جوکوویچ و فریادزدن سر توپ جمع کن چی بوده ؟
ماریا هم راجع به دادزدنش هنگام بازی چی گفته؟

ماریا هم حذف شد
این اسپانیایی تازه کار میتونه جلوی سرنا دوام بیاره؟
farhad20 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 07-10-2015, 12:10 AM   #149
YOSEF
Member

آواتار YOSEF

پستها: 81
سپاس: 1,460
در 73 پست 522 بار سپاسگزاری شده

دوستان امسال راجر قهرمانه ......بامید نامبر وانی وگرند 19
YOSEF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی YOSEF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2015, 09:04 AM   #150
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea

چرا برادران برایان اینقدر ضعیف شدن اون از فینال پارسال امسالم که به سید نهم تو کوارتر باختن؟؟؟!
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش