بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > آموزش و یادگیری > مقالات آموزشی

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-24-2013, 03:29 AM   #1
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض 13 نشانه ای که شما بازیکن تنیس هستید

http://blog.tenniswarehouse.com/misc...tennis-player/

If you play tennis, and I mean, really play tennis, then at least one of these will apply to you. Comment below on how many you nodded your head at and tell us what other signs that we might’ve missed.

1. Tan lines
Unless you play indoors 365 days a year, you’ve probably rocked some mean tan lines in your day. For us guys, it’s all about the farmers tan and sock tan. You’ve probably gotten the “why are you still wearing your socks?” line thrown your way before. And for the ladies, if you’re anything like our playtesters, then you’ve had the pleasure of modeling the “I wore 4 different sports bras in 1 weekend” tan line.

Andy Murray proudly sporting the farmers tan.
Andy Murray proudly sporting the farmers tan.

2. One arm bigger than the other
One handed backhand, two handed backhand, it doesn’t matter. One will look like Arnold Schwartenager from Terminator and the other arm looks like it belongs to Tom Hanks from Castaway.

3. Unusually large amount of tennis clothes and shoes
Take a look in your closet. Do you have only 2 pairs of jeans but 12 pairs of tennis shorts? How about 5 dresses but enough tank/skirt combos and dresses to outfit the entire WTA? And what about shoes? Does this image look familiar?

Just a portion of the tennis shoes of a TW playtester.

4. You pay $10/month for the sports package from your cable company but all you really want is the Tennis Channel
Self explanatory. Give me tennis coverage 24 hours a day, 365 days a year. 366 on a leap year.

5. Your backpack has a separate section for tennis racquets
Jansport? Under Armor? Nike? Pssh! Us tennis players, we rock backpacks with Wilson, Head, and Babolat logos on them. You never know when you have to carry a racquet AND be mobile.

6. Tennis balls everywhere
It’s like an infestation of tennis balls. And they are all probably flat too. They go where you go; rolling around in the trunk of your car or underneath your car seats. In your home, they’re scattered about in the garage like the tennis balls are playing the ultimate game of hide and go seek. And don’t tell me if you look in your tennis bag right now, you won’t see anywhere between 3-40 tennis balls.

7. Callouses
These are our battle wounds! A boxer wears a black eye with pride and we tennis players should do the same with our callouses.

8. Love the smell and sound of a freshly opened can of balls
There are just certain sounds that make your day. A child’s laughter, waves crashing, bacon crisping up, and the sound of a freshly opened can of balls. Same thing goes with the smell. There’s laundry fresh from the dryer, wood burning in a fireplace, bacon crisping up in a pan and the smell of a freshly opened can of balls. Key takeaway: everyone loves opening up a can of balls and bacon.

9. You practice your strokes with or without a racquet
To the untrained eye, and by “untrained eye”, I mean non-tennis player, you look like you escaped from a pysch ward. But we tennis players see you and know that you’re just working on perfecting that forehand or backhand slice. Take “racquet” back -> accelerate -> snap the wrist -> follow through and boom, that imaginary ball just got ripped down the line for a winner!

10. When someone asks how you deal with tension, you think they’re talking about the strings in your racquet

11. Your email address/username has some tennis reference in it
We see that guilty look on your face. Any of these look familiar to you?
10s4ever72@hotmail.com
doublebagel5@gmail.com
Iheart10s@yahoo.com
4hand@aol.com
Six1Six0@gmail.com
dblssux@hotmail.com

12. “Bagels” & “breadsticks” mean more than just doughy little treats.
True tennis players such as yourself know that when someone says they just handed out a bagel and a breadstick, they mean that they just won a match with the utmost of ease, 6-0, 6-1.

13. You shop at TW
The ultimate equipment website for the players with the ultimate passion for tennis. It’s a match made in heaven.

ویرایش توسط mspayam : 09-24-2013 در ساعت 01:07 PM
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-24-2013, 04:36 AM   #2
Mahrooz RF
Roger's Fan

آواتار Mahrooz RF

پستها: 273
سپاس: 4,241
در 274 پست 2,487 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

جالب بود. واسه من شماره های 8 (چون من همیشه با توپ های فلت تمرین می کردم )، 9، 10، 11، 12 (البته تازه فهمیدم Breadstick یعنی چی ) و 13 درسته. مهدی خودتم بگو. فکر کنم 13تاش درباره تو صادق باشه .
Mahrooz RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahrooz RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-24-2013, 09:00 AM   #3
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

Talking

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mahrooz RF نمایش پست ها
جالب بود. واسه من شماره های 8 (چون من همیشه با توپ های فلت تمرین می کردم )، 9، 10، 11، 12 (البته تازه فهمیدم Breadstick یعنی چی ) و 13 درسته. مهدی خودتم بگو. فکر کنم 13تاش درباره تو صادق باشه .
در مورد من همه اش هست غیر از شماره 4 (که فقط برای آمریکایی هاست چون Tennis Channel فقط توی آمریکا برنامه هاش پخش می شه). شماره 2 هم اونقدرها شاخص نیست (دست کم از دید خودم) ولی اون آفتاب سوختگی تا بازو تا قبل از زمستون حسابی تابلو بود و حالا که دیگه شب ها می ریم بازی بهتر شده. 3 هم بعضی وقتا درسته، چون الان تی شرت های غیر تنیسیم بیشتر از تنیسی هاست، ولی یه زمانی بود که 4 جفت کفش تنیس داشتم و فقط دو جفت کفش غیرورزشی.
کاربر زیر از شما mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-24-2013, 11:54 AM   #4
iman1990
Senior Member

آواتار iman1990

پستها: 242
سپاس: 3,513
در 223 پست 1,168 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر کبیر رافائل نادال

ما انگلیسیمون خیلی خوب نیس !!! ترجمش کنید بینیم ماهم بازیکن تنیس هستیم!!
iman1990 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iman1990 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-24-2013, 07:21 PM   #5
peRFect
Member

آواتار peRFect

پستها: 78
سپاس: 114
در 53 پست 279 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER. MILOS ROANIC. MARTIN DEL POTRO. JOHN ISNER. TSONGA. MARIA SHARAPOVA. ARAVANE REZAEI.

یکی ترجمه کنه خواهش میکنم..♥
peRFect آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما peRFect به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-24-2013, 07:56 PM   #6
vafa
Rafa's Fan

آواتار vafa

پستها: 191
سپاس: 3,835
در 191 پست 1,498 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط peRFect نمایش پست ها
یکی ترجمه کنه خواهش میکنم..♥
باور کنید ترجمه کردن زیاد سخت نیست شما هایی که اینترنت دارید از امکاناتی که اینترنت در اختیارتون میذاره خبر دارید آیاااااااا؟
vafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 09-25-2013, 02:03 AM   #7
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

این هم از ترجمه اش برای دوستان:

اگر تنیس بازی می کنید، یعنی منظورم این است که واقعاً تنیس بازی می کنید، دست کم یکی از این موارد در مورد شما درست است. لطفاً در پایین کامنت بگذارید و بگویید ما کدام نشانه ها را ما نیاورده ایم.

مگر اینکه سالی 365 روز داخل سالن بازی کنید، احتمالاً آفتاب سوختگی های باحالی دارید. برای ما مردها، این آفتاب سوختگی در قسمت بازوها و مچ پاست. احتمالاً تا کنون کسی از شما پرسیده است: "چرا هنوز جوراب می پوشی؟" و خانم ها نیز، اگر شما شبیه خانم های تست کننده ی ما باشید، شما افتخار این را داشته اید که بگویید "من در یک آخر هفته 4 نوع مختلف سینه بند ورزشی را امتحان کردم."

2. یک دستتان از دست دیگر بزرگتر است.
فرقی ندارد که بکهند یک دست داشته باشید یا بکهند دودستی. یک بازویتان شبیه بازوی آرنولد در فیلم ترمیناتور است و بازوی دیگرتان شبیه بازوی تام هنکس در فیلم دورافتاده است.

3. معمولاً تعداد زیادی کفش و لباس تنیس دارید
نگاهی به کمد لباس هایتان بیاندازید. آیا فقط دو تا شلوار لی دارید ولی 12 شورت تنیس؟ آیا فقط 5 لباس زنانه دارید ولی تعداد دامن ها و تاپ هایتان به حدی است که می توانید لباس همه ی بازیکن های تنیس زنان را بپوشید.در مورد کفش ها چطور؟ آیا این تصویر به نظرتان آشنا نیست؟

4. هر ماه 10 دلار برای اشتراک بسته ی شبکه های ورزشی کابلی پرداخت می کنید، اما چیزی که در واقع می خواهید Tennis Channel است. اسم این شبکه به خودی خودش توضیح دهنده است. برای من هر 24 ساعت، در 365 روز سال و 366 روز سال در سال های کبیسه تنیس نشان دهید.

5. کوله پشتی تان بخش مجزایی برای راکت های تنیس دارد. برندهای Jansport؟ Under Armor؟ Nike؟ هه. ما تنیس بازها کوله پشتی هایی با لوگوهای ویلسون، هد، و بابولات داریم. هیچوقت نمی دانید که کی باید راکتتان را همراه داشته باشید و در حرکت باشید.

6. همه جا توپ تنیس است
این امر شبیه هجوم توپ های تنیس است. احتمالاً همه ی آن ها کمباد هست. آن ها هر جایی که شما می روید می روند: در صندوق عقب ماشین تان، یا زیر صندلی های ماشین. در خانه تان ها همه جا پخش شده اند و توی پارکینگ به گونه ای پخش شده اند که انگار با شما بازی قایم موشک بازی می کنند، و نگویید که اگر توی کیف تنیستان را نگاه کنید بین 3 تا 40 توپ را نمی بینید.

7. پینه ها
این ها زخم های جنگی ما هستند. یک بوکسور به داشتن چشم سیاه شده افتخار می کند و ما تنیس بازان باید نسبت به پینه هایمان همین احساس را داشته باشیم.

8. عاشق بو و صدای قوطی توپ تازه باز شده هستید.
صداهای خاصی هستند که روزتان را شاد می کنند، لبخند یک کودک، صدای موج ها، صدای ترد شدن بیکن و صدای قوطی تازه باز شده ی توپ. در مورد بو هم همین چیزها صادق است. بوی لباس های تازه شسته شده، بوی سوختن چوب در شومینه، بوی ترد شدن بیکن در ماهیتابه و بوی قوطی توپ تازه باز شده.
نکته ی اصلی: همه دوست دارند که یک قوطی توپ و یک بسته ی بیکن را باز کنند.

9. مهارت هایتان را چه با راکت و چه بدون راکت تمرین می کنید
برای چشم آموزش ندیده، و منظورم از "چشم آموزش ندیده" افرادی است که تنیس بازی نمی کنند، شما شبیه کسی هستید که از بیمارستان روانی گریخته است. اما ما تنیس بازان شما را می بینیم و می دانیم که در حال تلاش برای کاملتر کردن فورهند یا اسلایس بکهندتان هستید.
راکت را ببر عقب > شتاب بده > مچ را بشکن > فالو ترو و بوم، آن توپ خیالی همین الان به یک وینر دان د لاین تبدیل شد.

10. وقتی کسی از شما می پرسد که تنشن (تنش) را چکار می کنید، شما فکر می کنید آن ها در مورد زه راکت صحبت می کنند.

11. آدرس ایمیل شما/نام کاربری تان ارجاعی به تنیس دارد
ما آن نگاه گناهکارانه را در چهره تان می بینیم. آیا هیچکدام از این ها برایتان آشناست؟
10s4ever72@hotmail.com
doublebagel5@gmail.com
Iheart10s@yahoo.com
4hand@aol.com
Six1Six0@gmail.com
dblssux@hotmail.com

12. بیگل و برد استیک، برایتان بیشتر از خوردنی های کوچک ساخته شده از خمیر معنا دارد.
بازیکن های واقعی تنیس از قبیل شما، می دانند که وقتی به کسی بیگل یا برد استیک به دیگری داد یعنی بازی را به راحتی و با نتیجه ی 6-0 6-1 به پایان برد.

13. از TW حرید می کنید
بهترین وبسایت برای لوازم تنیس برای بازیکن هایی که بیشترین شور و شوق را برای تنیس دارند. این عقدی است که در آسمان ها بسته شده.
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-25-2013, 10:35 AM   #8
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

با این متنی که جناب مهدی خان ترجمه کردند متوجه شدم من یک معتاد تنیس بدبختم و خودم خبر نداشتم .

این جملشو که دیدم ب عمق فاجعه پی بردم :

* همه جا توپ تنیس است
این امر شبیه هجوم توپ های تنیس است. احتمالاً همه ی آن ها کمباد هست. آن ها هر جایی که شما می روید می روند: در صندوق عقب ماشین تان، یا زیر صندلی های ماشین. در خانه تان ها همه جا پخش شده اند و توی پارکینگ به گونه ای پخش شده اند که انگار با شما بازی قایم موشک بازی می کنند، و نگویید که اگر توی کیف تنیستان را نگاه کنید بین 3 تا 40 توپ را نمی بینید.

خردا مرا از این بیماری نجات ده , دخیل میبندم ب درگاهت ...
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-25-2013, 11:37 AM   #9
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

فرهاد جان، چه اعتیادی بهتر از اعتیاد به تنیس؟ من که آرزو می کنم هیچوقت این اعتیاد رو ترک نکنم.
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-18-2013, 08:42 PM   #10
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

سلام
با اين تفاسير من احتمالا در آينده تنيسور محسوب بشم از هر كدوم يه چيزايي در من صدق ميكنه اما نه به اون شدت. مثلا يه بازوم سفت تر از اون يكيه اما بزرگتر نيست دوست دارم هر روز تمرين كنم اما مشكل يار تمريني دارم الحمدلله تا جاييكه من ميدونم براي خانمها اكثر زمينهاي تنيس سر پوشيدست بحث آفتاب سوختگي يا برنزگي كمتره
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش