بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

5-11 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-31-2014, 02:25 PM   #21
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

فرید جان نظر شما محترم ولی راجر از 98 تا 2003 توی اون سطوح سریع چند تا گرنداسلم برده؟ راجر توی گرند اسلم استرالیا از سال 2000 تا 2007 دو بار به کلمنت و یک بار به نلبندیان و سافین باخته؛ سال 2006 هم توی یک بازی نزدیک تامی هاسو برده. در مورد یو اس اپن از 2000 تا 2003 فررو، نلبندیان، مکس میرنی و اگسی راجرو شکست دادن. در مورد ویمبلدون از 99 تا 2002 راجر سه بار در دور اول و یه بارشم یک چهارم بازی رو واگذار کرده. من که اون زمان تنیس نمیدیدم ولی امار و ارقام حکایت از این دارن که راجر با کند شدن سطوح سازگاری بیشتری داشته و به نظر من در نهایت به نفعش شده؛ هر چند من نمیدونم که دلیل کند شدن سطوح چی بوده. شایدم من اشتباه کنم ولی خب نظرمو گفتم. بقیه دوستانم در صورت تمایل می تونن اظهار نظر کنن.
پ.ن: سونگا تو همون استرالیای 2008 نمایشی بینظیر و فراموش نشدنی از والی های بینقصو ارائه کرد. دوستان نگن که چرا. اینو به عمد گفتم چون تو سمی واقعا رافا رو خلع سلاح کرده بود.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 02:28 PM   #22
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

یه دوره کلاس فشرده مغلطه و دیگر هیچ چون دیگه جای بحثی نمیمونه
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 02:30 PM   #23
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
یه دوره کلاس فشرده مغلطه و دیگر هیچ چون دیگه جای بحثی نمیمونه
باشه مشکلی نداره.
قدیمی 10-31-2014, 02:42 PM   #24
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

وقتی صحبت از فیلد بود آقایون میگفتن آمار رافا رو باید از 2010 به بعد که All Court شد مورد بررسی قرار داد ولی الان چون جواب منطقی در مقابل کند شدن سطوح ندارن از دوران جونیوری راجر مثال میارن . این اگه به قول رئیس سابق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسمش مغالطه نیست پس چیه بزرگوار ؟؟؟
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 02:54 PM   #25
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

اگه شما یه سری به دوران جونیری رافا تو کلی کورت بزنی تفاوتو متوجه میشی. کسی که نابغه یا نخبه تو سطوح سریع باشه از همون اول باید درش نمود پیدا کنه.
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 03:14 PM   #26
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

به نظر میاد شما برای فرار از جواب دادن در حال اختراع بحثهای جدیدی هستید . بحث سر اینه که راجر نابغه یا به زعم شما نخبه سطوح سریعه ؟ صحبت اینه که سطوح روز به روز کند تر میشن و این موضوع اظهر من الشمسه که به نفع چه کسایی خواهد بود دقت کنید نگفتم چه کسی عرض کردم چه کسایی و اینکه تصمیم گیرنده ها با چه هدفی این کار رو انجام میدن نظرات متفاوته . شما اگه با اصل کند شدن سطوح موافق نیسید خیلی روشن دلایلتون رو بیان میکنید همونجور که آقا فرید دلایل موافق بودنشون رو فرمودن . دیگه بحث رو چرا منحرف میکنید برادر ؟ شاید دوست دارید به نتیجه مطلوب خودتون برسید ؟
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 03:27 PM   #27
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

بنده با کند شدن سطوح موافقم چون خیلی از تنیسورای بزرگ تایید کردن ولی همونطور که قبلا هم گفتم دلیلشو نمیدونم و نمیشه با قاطعیت گفت که به خاطر راجر بوده . حرف من اینه که اگه سطوح سریع میموندن هیچ گونه تضمینی وا3 بردن گرند اسلمای بیشتر از جانب راجر نبود و حتی شاید قضیه برعکس میشد. از نظر من دلیل اصلی که راجرو از بردن گرند اسلمای بیشتر محروم کرده وجود تنیسوری مث رافا بوده. از 2004 تا 2007 که بنا به زعم اکثریت دوران اوج راجر بوده راجر به غیر از استرالیای 2005 و رولند 2004 بقیه گرندا رو برده و رولندا روهم به کسی جز رافا نباخته.
یه سوال؛ میامی در سال 2005 و دوبی در سال 2006 چگونه سطوحی بودن؟ چی میشه که رافا فینال میامی 2005 رو با اون شرایط به راجر واگذار میکنه؟
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 03:30 PM   #28
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
فرید جان نظر شما محترم ولی راجر از 98 تا 2003 توی اون سطوح سریع چند تا گرنداسلم برده؟ راجر توی گرند اسلم استرالیا از سال 2000 تا 2007 دو بار به کلمنت و یک بار به نلبندیان و سافین باخته؛ سال 2006 هم توی یک بازی نزدیک تامی هاسو برده. در مورد یو اس اپن از 2000 تا 2003 فررو، نلبندیان، مکس میرنی و اگسی راجرو شکست دادن. در مورد ویمبلدون از 99 تا 2002 راجر سه بار در دور اول و یه بارشم یک چهارم بازی رو واگذار کرده.
جدی میگی اینا رو یا شوخی میکنی ؟!
سال 1998 فدرر فقط 17 -18 سالش بوده ! نکنه انتظار داری یه بچه 17 18 ساله بیاد یهو از 4 تا گرند 3 تاشو ببره ! فیلم هندیه ؟!
خیلی خوبید شما

این وضعیت راجر که از ویکیپدیا اسکرین شات گرفتم :

نقل قول:
اگه شما یه سری به دوران جونیری رافا تو کلی کورت بزنی تفاوتو متوجه میشی. کسی که نابغه یا نخبه تو سطوح سریع باشه از همون اول باید درش نمود پیدا کنه.

ما که تفاوتی متوجه نشدیم !
اینم امار رافا هست که میدم خدمتتون ، سال 2001 Pro شده و اولین گرند خاکیش رو 2005 برده ، اونقدرا هم همون موقع نبوغ پیدا نکرده ها ، یه 5 سالی طول کشیده ! :

البته خیلی طبیعیه ، فکر نکم کسی باشه به محض اینکه وارد حرفه ایا شد همه رو بزنه و بیاد قهرمان بشه ولی خب شما برای کوبیدن راجـر دست به هر استدلالی میزنید که اکثرا هم خنده داره
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 03:41 PM   #29
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ahoura نمایش پست ها
جدی میگی اینا رو یا شوخی میکنی ؟!
سال 1998 فدرر فقط 17 -18 سالش بوده ! نکنه انتظار داری یه بچه 17 18 ساله بیاد یهو از 4 تا گرند 3 تاشو ببره ! فیلم هندیه ؟!
خیلی خوبید شما

این وضعیت راجر که از ویکیپدیا اسکرین شات گرفتم :

ما که تفاوتی متوجه نشدیم !
اینم امار رافا هست که میدم خدمتتون ، سال 2001 Pro شده و اولین گرند خاکیش رو 2005 برده ، اونقدرا هم همون موقع نبوغ پیدا نکرده ها ، یه 5 سالی طول کشیده ! :

البته خیلی طبیعیه ، فکر نکم کسی باشه به محض اینکه وارد حرفه ایا شد همه رو بزنه و بیاد قهرمان بشه ولی خب شما برای کوبیدن راجـر دست به هر استدلالی میزنید که اکثرا هم خنده داره
رافا در اولین حضورش در رولند در سن 19 سالگی قهرمان رولند شده، راجر در چندمین حضور و چه سنی قهرمان ویمبلدون؟؟؟ بنده بحث خاک و سطوح سریعو مطرح کردم. همون جور که برای راجر اصلا امار رولندو نیاوردم. شما هر جور دوست داری فکر کن. من دیگه نه اون ادم قبلم نه تعصب خاصی دارم. نظرمو گفتم دوست داری بخند و مسخره کن.
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 03:42 PM   #30
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

نقل قول:
بنده با کند شدن سطوح موافقم چون خیلی از تنیسورای بزرگ تایید کردن ولی همونطور که قبلا هم گفتم دلیلشو نمیدونم و نمیشه با قاطعیت گفت که به خاطر راجر بوده . حرف من اینه که اگه سطوح سریع میموندن هیچ گونه تضمینی وا3 بردن گرند اسلمای بیشتر از جانب راجر نبود و حتی شاید قضیه برعکس میشد. از نظر من دلیل اصلی که راجرو از بردن گرند اسلمای بیشتر محروم کرده وجود تنیسوری مث رافا بوده. از 2004 تا 2007 که بنا به زعم اکثریت دوران اوج راجر بوده راجر به غیر از استرالیای 2005 و رولند 2004 بقیه گرندا رو برده و رولندا روهم به کسی جز رافا نباخته.
یه سوال؛ میامی در سال 2005 و دوبی در سال 2006 چگونه سطوحی بودن؟ چی میشه که رافا فینال میامی 2005 رو با اون شرایط به راجر واگذار میکنه؟
به همون دلیلی که راجر رافا رو تو سطحی که میفرمائید توش نخبه است و البته منم با شما همنظرم بیگل کرد . به قول اهورای عزیز شما برای کوبیدن راجر به هر استدلال خنده داری متوسل میشید وگرنه این موضوع تو امضای منم بود اگه کمی دقت کرده بودید نمیگفتید چرا راجر سال 2006 تو دبی به رافا باخته ؟
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)