بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

5-11 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-30-2014, 12:34 AM   #11
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farzin123 نمایش پست ها
چرا Marin Cilic با 4150 برای لندن کوالیفای شده ولی ماری و بردیچ و نیشکوری با امتیاز بالا نشده اند؟
چون بازیکن بین ۸ تا ۲۰ ه که Grand slam برده
کلا سناریوهای این هفته به این صورته
Murray باید به QF برسه تا صرفنظر از هر گونه نتیجه ای صعود کنه
Berdych باید به SF برسه تا صرفنظر از هر گونه نتیجه ای صعود کنه
Nishikori باید به SF برسه تا صرفنظر از هر گونه نتیجه ای صعود کنه
Ferrer باید به فینال برسه تا صرفنظر از هر گونه نتیجه ای صعود کنه
Dimitrov و Raonic هم باید قهرمان بشوند تا بدون در نظر گرفتن سایر نتیجه ها صعود کنند.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2014, 12:49 AM   #12
SIINAA
Junior Member

آواتار SIINAA

پستها: 17
سپاس: 322
در 17 پست 183 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

من واقعا تعجب میکنم،چرا مسئولین ATP و ITF اینقدر خودشونو اذیت میکنن،خوب بابا جان چند کامیون خاک رس(گل رس باشه که دیگه بهتر !!) جور کنین از کورت های استرالیا گرفته تا ویمبلدون همین طور تا تور آخرسال بریزین،تا تماشگرا ار رالی های طولانییییی نهایت لذت رو ببرن دیگه ...
یعنی واقعا تماشگرا تو تاریخ یک قرن و اندی که ار تنیس میگذره،حروم شدن با اون کورت های سریع و غیر جذاب !!!
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg خاک_رس.jpg (6.9 کیلو بایت, 167 نمایش)
SIINAA آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SIINAA به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2014, 02:57 AM   #13
Farid
Forum Expert

من سالیان پیش هم به بچه ها مخصوصا افشین می گفتم که این کند کردن سطوح به این خاطر بود که فدرر کمتر title بگیره
علتشم اینه که ورزش به زدن رکوردها زندست اگر سطوح کند نمی شدند فدرر الان بالای ۲۵ تا گرند اسلم داشت و ایا شما فکر می کنید کسی می تونست دیگه رکوردشو بزنه؟
کلی وقت بود همه دنبال زدن رکورد ۱۴ گرند اسلم سمپراس بودند که بالاخره این رکورد رو فدرر زد و حالا هم همه دنبال زدن رکورد فدرر و این ورزش رو جذاب می کنه
این طولانی تر شدن رالی ها که من و دوستام اسمشو میزاریم اره کشی از عقب زمین به هیچ وجه زیبا نیست یعنی شما به هر کسی که بو ای از تنیس برده باشه بگید خندش می گیره که اره کشی از عقب زمین جذابه
اون سبکی که زدن داغونش کردند که بازیکن هجوم میاورد رو تور قشنگ بود یا اره کشی از عقب زمین؟
همین سونگا ۲۰۰۷ توی لندن به حدی زیبا بازی می کرد و یک Serve and volleyer به تمام معنا بود
بعد دید با این سطوح که توی تنیس حرفه ای وجود داره این ره به ترکستان است دیگه به ندرت میاد روی تور اونوقت این بازیکن که سرویس و والی و فرهندش بی نظیره باید مثلا رنکش باشه ۱۵ ماری که به غیر از بکهند هیچی نداره باید رنکش باشه مثلا ۳ و دو تاگرند اسلم هم برده باشه
واقعا ناجوانمردانست
تکنیک و تاکتیک جاشو داده به جیم
من که خودم فکر می کنم تمامی دونده ها اگه چند سال تنیس بازی کنند در حد اینکه بتونند توپ رو منار کنند میاند تو Top 10

ویرایش توسط Farid : 10-30-2014 در ساعت 03:12 AM
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2014, 01:58 PM   #14
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

دوستان اگه امشب مونفیلس جوکو رو بزنه تکلیف چی میشه
بازم باید راج قهرمان شه تا بیاد اول؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2014, 02:15 PM   #15
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

اگه امشب نواك ببازه راجر برسه فينال اونوقت راجر نامبر وان ميشه
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2014, 05:58 PM   #16
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

اگه جوکر امشب ببازه و راجر بیاد فینال راجر با 20 امتیاز اختلاف میاد صدر ( 9120 به 9100 ) ولی به هر حال بارکلیز تعیین کننده نامبر وانی خواهد بود که امیدوارم راجر باشه به شرط اینکه مسئولین وسط کورت لندن به قول مهران جان سرعت گیر کار نذارن
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2014, 06:52 PM   #17
king of spin
Senior Member

آواتار king of spin

پستها: 277
سپاس: 2,789
در 246 پست 1,074 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافائل نادال دلپوترو ،سونگا، رادیک

در عجبم از بعضی از دوستان طرفدار راجر. خب دوستان گرامی راجر تو همین سطوح کند بود که 3تا از 4 تا اسلمو میبرد. تو همین سطوح کند بود که 302 هفته نامبروان بود؛ تو همین سطوح کند بود که امثال بلیک و سودرلینگ و گنزالس و داویدنکو رو بیچاره کرده بود؛ همین سطوح کند بود که توپ با اختلاف دو میلی متر از تور راجرو قهرمان شانگهای کرد. تو همین سطوح کند بود که دیشب همین جور چپ و راست اسمش و والی اسمشای شاردی رو بر میگردوند، بعدشم بعضی دوستان میان و عنوان میکنن که نادال همین جور داره دنبال توپ میدوه. دوستان عزیز اگه سطوح سریعتر بودند هیچ بعید نبود که راجر گرند اسلمای کمتری رو میبرد و شاهد قرار گرفتن جام در دستای تنیسورای دیگه ای به غیر از بیگ 4 بودیم. اگه اینجور بگیم خیلی بهتره که اگه رافایی وجود نداشت اون وقت راجر شاید بیش از 30 گرند و مسترز برده بود. نکته جالب توجه دیگه اینکه از وقتی قرعه بازل بیرون اومد یه سری از دوستان همین جور به این مورد که چه قدر قرعه رافا راحت و اسون اشاره می کردن ولی الان یک نفر از اونا نمیگه که چرا قرعه پاریس ان قدر به طرف راجر غش کرده!!!!!!! همه تنیسورای اماده افتادن سمت نواک و با حذف استن که امسال دور اول و دوم اکثر تورنمتا را اباد کرده شاید فقط بردیچ بتونه در مقابل راجر کاری انجام بده! ولی اون نتیجه ای که من خودم طی این سال ها از تنیس گرفتم این بود که اگه رافایی وجود نداشت تنیس توی ده سال اخیر تک بعدی میشد و بس.
king of spin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی king of spin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 12:29 AM   #18
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

مونفيلس تو ست اول خيلي داره ضعيف كار ميكنه بنظر نوله كاره سختي امشب نداره
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 10-31-2014, 12:22 PM   #19
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط king of spin نمایش پست ها
در عجبم از بعضی از دوستان طرفدار راجر. خب دوستان گرامی راجر تو همین سطوح کند بود که 3تا از 4 تا اسلمو میبرد. تو همین سطوح کند بود که 302 هفته نامبروان بود؛ تو همین سطوح کند بود که امثال بلیک و سودرلینگ و گنزالس و داویدنکو رو بیچاره کرده بود؛ همین سطوح کند بود که توپ با اختلاف دو میلی متر از تور راجرو قهرمان شانگهای کرد. تو همین سطوح کند بود که دیشب همین جور چپ و راست اسمش و والی اسمشای شاردی رو بر میگردوند، بعدشم بعضی دوستان میان و عنوان میکنن که نادال همین جور داره دنبال توپ میدوه. دوستان عزیز اگه سطوح سریعتر بودند هیچ بعید نبود که راجر گرند اسلمای کمتری رو میبرد و شاهد قرار گرفتن جام در دستای تنیسورای دیگه ای به غیر از بیگ 4 بودیم. اگه اینجور بگیم خیلی بهتره که اگه رافایی وجود نداشت اون وقت راجر شاید بیش از 30 گرند و مسترز برده بود. نکته جالب توجه دیگه اینکه از وقتی قرعه بازل بیرون اومد یه سری از دوستان همین جور به این مورد که چه قدر قرعه رافا راحت و اسون اشاره می کردن ولی الان یک نفر از اونا نمیگه که چرا قرعه پاریس ان قدر به طرف راجر غش کرده!!!!!!! همه تنیسورای اماده افتادن سمت نواک و با حذف استن که امسال دور اول و دوم اکثر تورنمتا را اباد کرده شاید فقط بردیچ بتونه در مقابل راجر کاری انجام بده! ولی اون نتیجه ای که من خودم طی این سال ها از تنیس گرفتم این بود که اگه رافایی وجود نداشت تنیس توی ده سال اخیر تک بعدی میشد و بس.
داداش این چه حرفیه میزنی؟؟ راجر و قرعه آسون؟ زبونتو گاز بگیر قرعه آسون فقط مال نواک و رافا. به نظرت اگه این قرعه که الان نصیب نواک شده نصیب راجر میشد کی از مهران و روژین ردمون میکرد؟ در مورد اون حرفات در مورد کند کردن زمین ها هم کاملا باهات موافقم ولی کو گوش شنوا؟ وقتی تنیسورشون نمیتونه ویمبلدون و یو اس ا اپن رو ببره که سطحشون تنده میان الکی بهونه میارن دیگه. البته فرید جان اصلا منظورم شما نیستی دوست عزیز. شما یک طرفدار منتطقی فدرر هستی و از روی تعصب نظر نمیدی.
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-31-2014, 01:42 PM   #20
Farid
Forum Expert

در مورد گرند اسلم ها:
Australian Open سال ۲۰۰۸ سطح برگزاری خود رو از Rebound Ace به Plexicushion تغییر داد که علارغم Low Bounce شدن خیلی کند شد
خب خودتون حسالب کنید تو این ۶ سال اگه سطح تغییر نکرده بود فدرر چند تا استرالین اپن گرفته بود
Wimbledon که خیلی وقته نوع چمن رو به Rye Grass تغییر داد چمنی که در لیگ برتر انگلیس هم استفاده میشه و گفته میشه که دوامش بیشتره و دیرتر طرف Baseline خاک میشه ( که ما چنین چیزی رو حداقل این چند ساله در هفته دوم ندیدیم ) که به یکباره پس از این تغییرات سطح برگزاری مسابقات High Bounce شد و خیلی کندتر از چمن معمولی
US open هم سه چهار سالی هست که سطح برگزاریش ( چون هر ساله سطح رو resurface می کنند ) خیلی کندتر شده
من واقعا نظر خودم رو گفتم که هر جا مطرح شه بهم می خندند و می گند این هیچی حالیش نیست اما بدون تعارف من می گم به نظر من این امر به خاطر این بوده که فدرر کمتر گرند اسلم بگیره نه اینکه رالی های طولانی تر باعث زیباتر شدن تنیس میشه

ویرایش توسط Farid : 10-31-2014 در ساعت 01:48 PM
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش