بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

5-11 آبان - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-29-2014, 07:55 PM   #1
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه
پیش فرض بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

به نقل از خبرگزاری فرانسه رقابت های تنیس مسترز پاریس از امروز - دوشنبه - آغاز می شود.

فدرر سوئیسی که تاکنون 17 بار در رقابت های گرند اسلم به پیروزی رسیده است روز یکشنبه هشتاد و دومین قهرمانی دوران حرفه ای و ششمین عنوان قهرمانی خود را در رقابت های بازل سوئیس به دست آورد. بدین ترتیب، او امسال 66 پیروزی و 10 شکست داشته است. این در حالی است که نوواک جوکویچ در پی متولد شدن نخستین فرزندش در هفته های اخیر از حضور در رقابت های تنیس غایب بوده است.

این در حالی است که فدرر 33 ساله می تواند با حضور در رقابت های دیویس کاپ امتیازات خود را در مقابل جوکوویچ افزایش دهد، رقابت های که در روز 21 ماه نوامبر در لیل فرانسه آغاز خواهد شد.

فدرر اعلام کرد:« باز پس گیری عنوان شماره یکمی تنیس جهان بسیار عالی خواهد بود.» او همچنین گفت:« عنوان شماره یکمی همان چیزی است که در ذهن دارم و امسال با رقابت هایی که انجام دادم فکر می کنم می توانم بار دیگر به دست آورم.»

او افزود:« مطمئن هستم که نوواک جوکوویچ نیز با انگیز های بالایی در رقابت ها حاضر می شود زیرا او به تازگی پدر شده است. هفته های هیجان انگیزی را در پیش رو خواهیم داشت.»

رافائل نادال بازیکن شماره سه جهان به سبب انجام عمل آپاندیس در رقابت های تنیس حضور ندارد . این در حالی است که استان واورینکا سوئیسی که در رقابت های لندن قهرمان شد و مارین سیلیچ کروات - که در رده هفتم رده بندی تنیس چهان قرار دارد - به عنوان قهرمان رقابت های تنیس آزاد آمریکا به رقابت های مسترز پاریس راه یافته اند.

اندی ماری انگلیسی - قهرمان دو گرند اسلم - نیز در رقابت های پاریس حضور دارد.

فدرر درباره احتمال قهرمانی در رقابت های مسترز پاریس گفت:« کار آسانی نخواهد بود.از بازی کردن در این تورنمنت لذت می برم. سال گذشته نیز در این رقابت ها حضور داشتم اما باید ببینیم امسال اوضاع چگونه خواهد بود. با اعتماد به نفس بازی خواهم کرد .»
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2014, 08:00 PM   #2
lordmani
Member

آواتار lordmani

پستها: 76
سپاس: 666
در 79 پست 1,010 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اینم شد سوال؟ فدرر دیگه
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

به نقل از یاهو اسپرت، نواک جوکوویچ هفت روز پیش صاحب اولین فرزند خود شد و از این بابت بسیار خوشحال است. مسابقات مسترز پاریس که هفته آینده برگزار می‌شود برای وی و راجر فدرر سوئیسی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر فدرر در این مسابقات به قهرمانی برسد و جوکوویچ نتواند در فینال حضور داشته باشد، این فدرر سوئیسی است که بار دیگر مرد شماره یک تنیس جهان خواهد شد و جوکوویچ به جایگاه دوم سقوط می‌کند.

تنیسور صربستانی تظاهر می‌کند بابت این ماجرا هیچ نگرانی ندارد زیرا وی از باقی ماندن در صدر جدول برترین تنیسور‌های جهان اطمینان دارد.
جوکوویچ گفت: من هنوز مرد شماره یک تنیس هستم و قصد ندارم با فکر کردن به احتمالات خود را نگران سازم. پدر شدن من موجب شد خود را مرد اول جهان بدانم.

*اصول فرزند داری را از فدرر فرا می‌گیرم

جوکوویچ خارج از مسائل حرفه‌ای مایل است از راجر فدرر به عنوان پدر 4 فرزند دختر و پسر در مورد نکات ریز پدرانه سوال بپرسد.

جوکوویچ گفت: دوست دارم هر روز از عمرم را در کنار فرزند و همسرم بگذرانم اما بسیاری از مواقع این خواسته محقق نمی‌شود. به عنوان مثال در پاریس نمی‌توانم خانواده‌ام را همراه خود ببرم زیرا فرزندم بسیار کوچک است. باید از فدرر و دیگر بازیکنان سطح حرفه‌ای در مورد رمز موفقیتشان و چگونگی ایجاد توازن میان کار حرفه‌ای و زندگی خانوادگی سوالاتی بپرسم.
lordmani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lordmani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2014, 08:00 PM   #3
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز پاریس 2014 فرانسه

خدمت تمام دوستان سلام عرض ميكنم الان دارم بازي فدرر با شاردي نگاه ميكنم فدرر چرا هميشه مقابل شاردي به مشكل ميخوره دوستان؟؟
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2014, 08:45 PM   #4
YOSEF
Member

آواتار YOSEF

پستها: 81
سپاس: 1,460
در 73 پست 522 بار سپاسگزاری شده

سلام دوستان نتیجه بازی راجر چی شد ماهواره ام قطع شد باسپاس
YOSEF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما YOSEF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-29-2014, 08:52 PM   #5
farhad10
Member

پستها: 86
سپاس: 874
در 75 پست 593 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

بازی دو بر یک به سود فدرر تمام شد.
کلا شاردی همیشه جلو فدرر شاخ میشه و فکر میکنم فدرر با این نوع بازیکنا مثل مثلا بردیچ از لحاظ روحی یک پیش زمینه منفی قبلی داره که اینطور به مشکل بر میخوره.
farhad10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad10 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2014, 10:37 PM   #6
masa
Senior Member

آواتار masa

پستها: 260
سپاس: 29
در 189 پست 752 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر، نیشیکوری، ماری، سرنا ویلیامز، ایوانویچ، شاراپووا

سلام. کسی آمار بازی رو نداره؟
masa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 10-29-2014, 10:51 PM   #7
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

با سلام خدمت دوستان عزیز راهیابی راجر به دور سوم رقابتهای پاریس را به همه طرفداران این اسطوره تبریک عرض می کنم.ولی چیزی که من رو مقداری نگران کرد این بود که راجر اون بازیکن دو تورنمنت قبل نبود و خیلی پر اشتباه بازی می کرد.فکر میکنم 8 یا 9 بار برک شد که آمار جالبی نیست و چندین بار هم بکهنداش به سمت تماشاچیان رفت.و بر خلاف تورنمنتهای قبلی زیاد لب تورنمی اومدودر کل خسته و بی طراوت نشون می داد. البته می تونه چند تا دلیل هم داشته باشه.یکی این که راجر در این چند وقت در همه تورنمنتها شرکت داشته و در اکثر آنها هم به فینال رسیده که این می تونه باعث خستگی اون (به خصوص در این سن) باشه.و دومی اینکه راجر العان فشار زیادی رو داره تحمل می کنه چون با بازیهای خوبی که تا به العان از خودش نمایش داده انتظارات رو از خودش بالا برده خصوصاً که العان باید برای نامبر وان شدن هم تلاش کنه.در هر صورت امیدوارم که راجر عزیز همونطور که در سالهای قبل نشون داده باز هم بتونه این موانع رو با افتخار پشت سر بذاره و دوباره بر قله تنیس جهان قرار بگیره.به امید روزهای خوب برای اسطوره عزیزمون. I LOVE KING ROJER
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2014, 11:25 PM   #8
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
خدمت تمام دوستان سلام عرض ميكنم الان دارم بازي فدرر با شاردي نگاه ميكنم فدرر چرا هميشه مقابل شاردي به مشكل ميخوره دوستان؟؟
با سلام
Federer always starts the tournament slowly
فکر کنم ۲۰۰۸ بود که اولین بازیش توی زم خیلی بد بازی کرد و بعدش توی مصاحبش گفت حتی اگه سطح و نوع توپ هم یکسان باشه نسبت به مسابقات قبلی که توش شرکت کرده همواره یه مقدار زمان می بره تا با حال و حس استادیوم اشنا بشه
بسا که این سطح نسبت به مسابقات بازل خیلی کندتره
ضمنا در دیدار قبلیشون توی مسترز رم باد میومد که گزارشگر هم امروز به این قضیه ( فکر کنم نیک لستر ) اشاره کرد و همه دنیا می دونند فدرر در شرایط بادی بد بازی می کنه
همچنین باز به قول گزارشگر تلویزیونی وقتی شما یکبار از یک بازیکن Great مانند فدرر می برید خیلی از لحاظ ذهنی بهتون کمک می کنه و در دیدارهای بعد شما دیگه اون Aura یی که اطراف اون بازیکن بزرگ وجود داره رو نمی بینید.
در کل به نظر من فدرر بعد از ست اول خوب بازی کرد و نکته منفی که من توی بازیش دیدم یکی convert نکردن break point ها بود و دیگری هنگامی که Chardy وی رو از سمت فرهند تحت فشار می ذاشت یه جورایی Off Balance بود که این هم امری طبیعیه
راستی من فکر می کردم خاک رس سبز فقط توی امریکا استفاده میشه گویا فرانسوی ها هم در این مسابقات از حاک رس سبز اون هم در شرایط داخل سالن استفاده کردند.
متن مصاحبشو پیدا کردم ببخشید مال ۲۰۰۷ بود:
"I find the adjustment is quite difficult to do actually, even though it's the same surface

ویرایش توسط Farid : 10-30-2014 در ساعت 02:49 AM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-29-2014, 11:33 PM   #9
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
فکر میکنم 8 یا 9 بار برک شد که آمار جالبی نیست و چندین بار هم بکهنداش به سمت تماشاچیان رفت.و بر خلاف تورنمنتهای قبلی زیاد لب تورنمی اومد
فدرر دو بار بریک شد در طول بازی و امار هجومش به روی تور هم بسیار بالا بود.
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-30-2014, 12:28 AM   #10
farzin123
Member

پستها: 48
سپاس: 8
در 43 پست 593 بار سپاسگزاری شده

چرا Marin Cilic با 4150 برای لندن کوالیفای شده ولی ماری و بردیچ و نیشکوری با امتیاز بالا نشده اند؟
farzin123 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش