بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2014 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان بارکلیز (Barclays ATP World Tour Finals)

18-25 آبان - لندن، انگلستان

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسابقات Barclays ATP World Tour Finals 2014 ؟
نواک جوکویچ 18 20.00%
راجر فدرر 68 75.56%
اندی ماری 0 0%
استن واورینکا 2 2.22%
توماس بردیک 0 0%
کی نیشیکوری 2 2.22%
میلوش رائونیچ 0 0%
مارین چیلیچ 0 0%
رأی دهندگان: 90. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 11-17-2014, 11:33 AM   #36
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون فینال تور مردان بارکلیز 2014

مرد شماره یک تنیس جهان ، نواک جوکوویچ به اولین بازیکنی تبدیل شد که از سال 1987 به بعد توانسته است سه سال پیاپی تورنمنت آخر فصل را برنده شود. او 14 بازی پشت سر هم است که در این مسابقات پیروز می شود.در بازی فینال راجر فدرر به علت مصدومیت حاضر نشد و نواک جام قهرمانی را از آن خود کرد.
" ما همیشه همه تلاشمون رو می کنیم. مطمئنم اگر راجر میتونست بازی کنه ، حتما اینکار رو می کرد.بنابراین آرزو میکنم که ریکاوری سریع و خوبی داشته باشه ، مخصوصا که هفته مهمی بخاطر فینال دیویس کاپ در پیش داره. من از اون دسته بازیکنانی نیستم که اینطور برنده شدن رو جشن بگیرم ، اما باید درباره کل فصل صحبت کنم.من این جام رو بخاطر تمام دستاوردهای که در طول فصل داشتم از آن خود میکنم.میخواهم از اعضای تیمم و همه کسانی که به هر نحوی منو حمایت کردند تشکر کنم و این جام رو بهشون تقدیم کنم.خیلی خوشحالم که اینجا هستم و با این جام به کارم در سال 2014 پایان می دهم."
نواک اضافه می کند که قبل از بازی متوجه کناره گیری راجر شده است.
"من داشتم خودم را گرم میکردم و آماده یک بازی فینال فوق العاده همانطور که همه مردم انتظارش رو داشتند میشدم که فهمیدم راجر کناره گیری کرده.باهاش صحبت کردم و فهمیدم او شاید تنها 3 بار در طول دوران حرفه ایش که بالای 1000 بازی میشه انصراف داده. نمی تونید بخاطر این موضوع سرزنشش کنید و البته هیچ وقت دوست ندارید همچین بازیهای بزرگی رو اینطوری برنده شید.اما اتفاقیه که افتاده."
حالا نواک قصد دارد تا شروع فصل 2015 را با همسرش و البته پسرش استفان بگذراند.
" خوشحالم که در لندن نزدیک 10 روز رو خوب خوابیدم ، چون از این به بعد از این خبرها نیست.در آغوش گرفتن بچه امون زیباترین احساسیه که من و همسرم تجربه می کنیم . در چند هفته آینده زمانهای زیادی خواهد بود که من بدون راکت سپری خواهم کرد."

Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)