بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

24 آبان - 1 آذر - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-24-2015, 02:08 PM   #201
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط behsen نمایش پست ها
امسال در کنار کسب قهرمانی های خیلی زیاد و مهم به نظرم جوکو یه دستاورد خیلی بزرگ و مایه افتخار دیگه هم داشت. مساوی شدن آمار بازیهای رو در رو با دو بازیکن بزرگ تاریخ تنیس به خودی خود یه آمار فوق العادست، اما قضیه وقتی مهم تر میشه که جزئی تر بهش نگاه کنیم. جبران عقب افتادگی 14-4 مقابل نادال و 13-6 مقابل فدرر کار کمی نیست. تصور کنید در سن خیلی پایین به عنوان یه استعداد خوب تنیس وارد دنیای حرفه ای میشید و در بدو کار مقابل دو ابر ستاره ی دنیای ورزش قرار میگیرید و در همون 3 4 سال اول نزدیک به 30 بار مقابل این دو نفر شکست میخورید، بیشتر شکست های شما هم در یک قدمی و دو قدمی کسب جام یعنی فینال ها و نیمه نهایی هاست. با اینکه شما چند سال نفر سوم دنیا هستید و حتی تو 20 سالگی هم گرنداسلم میبرید هیچکس توجهی به شما نداره.

با وجود تمام این مسائل نواک جوکوویچ با تلاش و تمرین و تمرکز عالی، خودش رو پله پله بالا کشید و در حضور دو برند(و نه فقط ورزشکار) دنیای تنیس به جایی رسید که مخالف و موافق به تحسین عملکردش میپردازند.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
یکی از مهمترین دلایلی که عاشق نواک شدم تفکر در همین مسئله بود.

چقدر باید از نظر روحی و روانی قوی باشی که خودتو از زیر بلیت نادال و فدرر بیرون بکشی و جهت و مسیر توجه و انتظار رسانه ای رو تغییر بدی؟

اونم پس از این همه شکست خرد کننده.

من جوکوویچ را دوست دارم چون به من آموخت که غیر ممکن وجود ندارد.

من جوکوویچ را دوست دارم چون به من آموخت که حقیقتا میشه از شکست پیروزی ساخت و هر شکست را پلی دانست برای رسیدن به پیروزی.

من جوکوویچ را دوست دارم چون برای من شخصیتی الهام بخش و انرژی بخش است.

من جوکوویچ را دوست دارم چون به من آموخت تا لحظه آخر باید تلاشمو بکنم و Death Point هایی که تو زندگی باهاشون مواجه میشم رو Save کنم.

من جوکوویچ را دوست دارم چون در هیچ سطحی توقف نمیکنه و میل بهتر شدن و پیشرفت داره.

حتی در روزهای موفقیت با مارین وایدا، راضی نمیشه و بکر رو به تیمش اضافه میکنه.

من جوکوویچ را دوست دارم چون مفهوم صحیح کار گروهی و پازل تاکتیکی را به من آموخت.

من جوکوویچ‌ را دوست دارم چون پس از چندین سال دوستی با دوست.دخترش ، باهاش ازدواج میکنه و خانواده تشکیل میده .

من جوکوویچ را دوست دارم.چون اون یه پدر نمونه است‌ تاثیر پدر شدن و به دنیا اومدن استفان در نتایج نواک،غیر قابل انکاره.

من جوکوویچ را دوست دارم.
سپاس از هر دو دوست بزرگوار برای نوشته تاثیر گزارشون
امید که در همین سایت دستاوردها و رکوردهای بهتر نواک را در کنار هم جشن بگیریم
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-26-2015, 12:16 PM   #202
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

با سلام
خدمت دوست گرامی navidi میخام بگم من اصلا هیچی ندون در رابطه با تنیس و بیس صفر فقط میخاستم یه مطابقت ایجاد کنم همون طور که اشاره کردید سابقه کار در مطبوعات رو داشته اید پس باید این جمله معروف رو شنیده باشید
تیم های بزرگ عظمت خود را با قهرمانی و بالای سر بردن جام های بزرگ نشان می دهند و تیم های کوچک حقارتشان رو با پیروزی جلوی تیم های بزرگ می پوشانند
در واقع شما با عبارت سه پیروزی امسال راجر در برابر نواک افتخار بزرگیه به طور ندانسته و غیر مستقیم راجر رو تحقیر کردید و جالب اینجاست تعدادی از فدرریا هم کورکورانه شمارو مورد تقدیر قرار دادند به این میگن فدرر پرستی یعنی این که طرف میاد میبینه یه پست هست توش اسم راجر بعدش جلوش یه جمله تعریف بعدش کورکورانه لایک میزنه خب بنده خدا یه خورده فکر کنه ببین واقعا محتوای اون جمله تعریف از راجر یا نه یا ناخواسته طرفدار راجر داره بازیکن محبوبشو تحقیر میکنه این اتفاق یک بار هم در صفحه 13 همین تاپیک افتاد ولی هنوز هیچکسی چه فدرری و چه غیر فدرری بهش اشاره نکرده یعنی این مثل به درد همین جا میخوره که میگه ادم 100 تا دشمن داشته باشه یه دوست اینجوری نداشته باشه اگر راجر این تاپیک رو میخوند خطاب به این دسته از طرفدارانش میگفت (من امسال در 18 تورنمنت شرکت کردم 6 قهرمانی و 5 نایب قهرمانی اعم قهرمانی در مسترز سینسیناتی نایب قهرمانی در ویمبلدون یو اس اپن بارکلیز رم ایندین ولز رو داشتم بعدش شماها باید با این تعریفتون منو تحقیر کنید ) بعدش میومد از جوکوویچی ها تشکر میکرد چون تو پستایی که مربوط به تحقیر و تمسخر فدرر بود جوکوویچی ها به طور مستقیم این کارو کردند ولی فدرری ها (واقعا نمیخاستم از این لفظ استفاده کنم ولی شاهکاری بود که خود فدرری ها سر دادند ) ابتدا رجر رو احمق فرض کردند بعد اقادام به این کار کردند یعنی عذر بدتر از گناه بعدش یعنی راجر 100 تا بدخواه عین jfk داشته باشه (هرکس دشمن بیشتری داشته باشه نشانه عظمت و بزرگیشه ) ولی طرفدارای اینجوری نداشته باشه (البته تو این سایت فدرر خیلی طرفدارای عادل و حق جو هم داره که درصد زیادی از فدرریا هستند ولی بعضی ها هم دارند با عقاید فدرر پرستانه خود به حیاتشون ادامه میدهند )
یا علی
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-26-2015, 01:31 PM   #203
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

انصافا کاربزرگی بود سه برد راج در مقابل نواک
باید هم راجیها افتخار کنند به این بردها
سال دیگه از این خبرها نیست
قدیمی 11-26-2015, 11:49 PM   #204
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام
خدمت دوست گرامی navidi میخام بگم من اصلا هیچی ندون در رابطه با تنیس و بیس صفر فقط میخاستم یه مطابقت ایجاد کنم همون طور که اشاره کردید سابقه کار در مطبوعات رو داشته اید پس باید این جمله معروف رو شنیده باشید
تیم های بزرگ عظمت خود را با قهرمانی و بالای سر بردن جام های بزرگ نشان می دهند و تیم های کوچک حقارتشان رو با پیروزی جلوی تیم های بزرگ می پوشانند
در واقع شما با عبارت سه پیروزی امسال راجر در برابر نواک افتخار بزرگیه به طور ندانسته و غیر مستقیم راجر رو تحقیر کردید و جالب اینجاست تعدادی از فدرریا هم کورکورانه شمارو مورد تقدیر قرار دادند به این میگن فدرر پرستی یعنی این که طرف میاد میبینه یه پست هست توش اسم راجر بعدش جلوش یه جمله تعریف بعدش کورکورانه لایک میزنه خب بنده خدا یه خورده فکر کنه ببین واقعا محتوای اون جمله تعریف از راجر یا نه یا ناخواسته طرفدار راجر داره بازیکن محبوبشو تحقیر میکنه این اتفاق یک بار هم در صفحه 13 همین تاپیک افتاد ولی هنوز هیچکسی چه فدرری و چه غیر فدرری بهش اشاره نکرده یعنی این مثل به درد همین جا میخوره که میگه ادم 100 تا دشمن داشته باشه یه دوست اینجوری نداشته باشه اگر راجر این تاپیک رو میخوند خطاب به این دسته از طرفدارانش میگفت (من امسال در 18 تورنمنت شرکت کردم 6 قهرمانی و 5 نایب قهرمانی اعم قهرمانی در مسترز سینسیناتی نایب قهرمانی در ویمبلدون یو اس اپن بارکلیز رم ایندین ولز رو داشتم بعدش شماها باید با این تعریفتون منو تحقیر کنید ) بعدش میومد از جوکوویچی ها تشکر میکرد چون تو پستایی که مربوط به تحقیر و تمسخر فدرر بود جوکوویچی ها به طور مستقیم این کارو کردند ولی فدرری ها (واقعا نمیخاستم از این لفظ استفاده کنم ولی شاهکاری بود که خود فدرری ها سر دادند ) ابتدا رجر رو احمق فرض کردند بعد اقادام به این کار کردند یعنی عذر بدتر از گناه بعدش یعنی راجر 100 تا بدخواه عین jfk داشته باشه (هرکس دشمن بیشتری داشته باشه نشانه عظمت و بزرگیشه ) ولی طرفدارای اینجوری نداشته باشه (البته تو این سایت فدرر خیلی طرفدارای عادل و حق جو هم داره که درصد زیادی از فدرریا هستند ولی بعضی ها هم دارند با عقاید فدرر پرستانه خود به حیاتشون ادامه میدهند )
یا علی
با عرض سلام خدمت علی آقای عزیز

بسیار جای خوشحالی و خرسندی دارد که انسانهای فرهیخته . منصفی مثل جنابعالی و آقا سروش و j.f.k با وجود دفاع بد و تحقیر راجر توسط اشخاصی مثل "navidi" و افرادی چون من که نوشته ایشان را کورکورانه مورد تائید قرار دادیم ، کماکان ارزشهای فنی راجر را مورد تقدیر قرار داده عملکرد این بازیکن محبوب را ارج نهاده اید .
واقعا جای بسی سپاس و تشکر دارد احساس ظریفی که نسبت به راجر دارید .
ناراحتی شما از این بی ادبی و بی حرمتی که نسبت به ایشان از طرف عده ائی دوست نما و طرفداران بی فکر ایشان صورت پذیرفته است قابل تقدیر و ستایش می باشد

از طرف خودم به عنوان یکی از لایک کننده گان مطلب "navidi" از شما به خاطر این بر حرمتی که نسبت به راجر داشتم صمیمانه عذر خواهی می نمایم .

در سال 2016 هم بنده به نوبه خود به عنوان یکی از طرفداران بی فکر و کوته اندیش راجر هیچ مطلبی در خصوص ایشان را نه لایک خواهم نمود نه خواهم نوشت و از شما تقاضا دارم با مطالب پر مغز و ظریفتان انگونه که به نظر شما شایسته راجر و نشان دهنده قدر و منزلت ایشان در عرصه تنیس هست بنده را مستفیض فرمائید

ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 11-27-2015, 12:45 AM   #205
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

آری جان نفهمیدم فازت چیه؟
رستگارشدی یا ما را اوس کردی
قدیمی 11-29-2015, 08:24 PM   #206
ali mohsenian
Member

پستها: 41
سپاس: 283
در 36 پست 102 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Djokernole_ cilic_dima_delpo

با سلام
این آخرین پست منه با این اکانت
چون در این دوره شش هفت ماهه که در این سایت عضو بودم و در کوران کل کل ها میان دوستان در تورنمنت ها گاها نتونستم هیجانات خویش رو کنترل کنم و جواب ناشایست دوستان و هموطنان گلم دادم و باعث ایجاد مخاطره در دوستان و خودم شدم در پایان اگر حرفی به کسی زدم که باعث ناراحتیشون شده قصدی نداشته و فقط در چارچوب کل کل بوده و از همه دوستان مخصوصا فدرری ها که در این دوران بیشتر رو این دوستان زوم بودم پوزش میطلبم
انشاالله با اغاز سال 2016 با اکانتی جدید که دیگه در اون توهین و تحقیر و تمسخری وجود نداشته باشد به جمع دوستان گرامی برمیگردم
یا علی
ali mohsenian آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما ali mohsenian به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-30-2015, 10:47 AM   #207
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali mohsenian نمایش پست ها
با سلام
این آخرین پست منه با این اکانت
چون در این دوره شش هفت ماهه که در این سایت عضو بودم و در کوران کل کل ها میان دوستان در تورنمنت ها گاها نتونستم هیجانات خویش رو کنترل کنم و جواب ناشایست دوستان و هموطنان گلم دادم و باعث ایجاد مخاطره در دوستان و خودم شدم در پایان اگر حرفی به کسی زدم که باعث ناراحتیشون شده قصدی نداشته و فقط در چارچوب کل کل بوده و از همه دوستان مخصوصا فدرری ها که در این دوران بیشتر رو این دوستان زوم بودم پوزش میطلبم
انشاالله با اغاز سال 2016 با اکانتی جدید که دیگه در اون توهین و تحقیر و تمسخری وجود نداشته باشد به جمع دوستان گرامی برمیگردم
یا علی
علی آقای عزیز - سلام
صمیمانه و خالصانه از شما برادر عزیزم به خاطر دلجوئی که به صورت پیغام خصوصی از بنده نمودید تشکر دارم ، این احساس و اخلاقتان درخور تحسین می باشد .

انشاالله در سال 2016 در کنار هم صمیمانه و دوستانه شاهد یازیهای جذاب باشیم و این بازیها و تنیسورها بهانه ائی باشد برای دوستیها و صمیمیت بیشتر بین اعضاء سایت

ضمنا ، آهای نواکیون - آهای نادالیون چقدر خسیس هستید شما، راضی شوید این پیرمرد ما یک گرند دیگه بگیره دنیا به آخر نمرسه که - بعد بیائید رکوردش رو بزنید واسه نواک . نادال زدن رکورد 17 با 18 چه توفیری داره آخه

ارادتمند علی آقای گل و دیگر اعضای محترم / علیرضا

ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-30-2015, 12:43 PM   #208
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

آری جان
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه
تا وقتی نواک و رافا هستند بی معنیه گرند گرفتن راج
مزه اش به اینه که راج تا 2018 توی رینگ باشه
اما آخرین گرندش 2012
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش