بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

5-18 تیر - لندن، انگلیس

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان ویمبلدون 2012 ؟!
نواک جوکوویچ 27 19.71%
رافائل نادال 39 28.47%
راجر فدرر 66 48.18%
اندی ماری 1 0.73%
هیچکدام 4 2.92%
رأی دهندگان: 137. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-22-2012, 02:24 PM   #21
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

قرعه ویمبلدون : http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Wi...en%27s_Singles

-------------------------------------------------------------------------------------
پ.ن. : من تو بارکلیز گفتم راجر شانس اوله که اول شد ، یه نفرم - که گفته میشد دعا کنید بهش نخورید : LOL - وسط راه له کرد. البته مصدوم بودا!! وگرنه راحت می برد!!!! تو استرالیا گفتم نوله شانس اوله و بقیه تاپ 4 شانسشون نزدیک به همه که تقریبا همین شد. تو تورنمنت های خاک هم گفتم شانس نادال بیشتره( به جز مادرید که کلا فرق داشت). تو رولندم که گفتم شانسش از مجموع شانس بقیه بیشتره. الانم به نظرم هر سه نفر اول تقریبا 30% شانس داران ، ماری زیر 10 % بقیه هم تقریبا 0 . ممکنه شگفتی باشه ولی شگفتی ساز قهرمان نمیشه مگه اینکه شرایط با قبل تفاوت زیادی داشته باشه که اونم بعیده. دو هفته دیگه م معلوم میشه کی معلوم الحاله... خیلی جالبه که بعضی رای ها فقط احساساتیه و نشانه فن بوی بودنه و ... ، بعضیا نشانه منطق هست!! تو سایت های شرط بندی هم بعید میدونم برای امسال کسی شانسش خیلی بیشتر از بقیه باشه.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 02:37 PM   #22
Behr@d
Rafa's Fan

آواتار Behr@d

پستها: 1,536
سپاس: 10,963
در 1,496 پست 13,024 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal & Ana Ivanovic & Garbiñe Muguruza & Flavia Pennetta & Ajla Tomljanović

بالاخره قرعه کشی انجام شد و شما میتوانید Draw را از طریق فایل پیوست دریافت کنید .

اگر قادر به باز کردن فرمت PDF نیستید میتوانید Draw بخش مردان را از اینجا ببینید .

همچنین Draw بخش زنان را از اینجا ببینید .
فایل های پیوست شده
نوع فایل: pdf Men's Single Draw.pdf (143.4 کیلو بایت, 141 نمایش)
نوع فایل: pdf Women's Single Draw.pdf (143.5 کیلو بایت, 8 نمایش)
Behr@d آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behr@d به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 03:01 PM   #23
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

بازی های جالبی در راند یک رقم خورد خیلی وقت بود دوست داشتم فررو و نواک با هم بازی کنند(البته اگه در کلی بود جالب تر بود) سونگا و لیتون/ داویدنکو و ماری/ نلبی و تیپسارویچ/ امیدوارم بازیکنان با تجربه تر موفق باشند.
به امید پیروزی نلبی/لیتون/فررو/داویدنکو
در مورد قهرمانی به نظرم یک نفر به غیر از 4 نفر اول رنکینگ در ویمبلدون امسال قهرمان میشه.
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 04:44 PM   #24
saRAfa
Rafa's Fan

آواتار saRAfa

پستها: 282
سپاس: 2,061
در 275 پست 1,296 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA*****Vica

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
عده ای معلوم الحال دیگه هم زیر پست تو تشکر میزنن!
باز اگه به عملکرد چند تورنومنت اخیر رافا نگا کنی،جای امیدواری میبینی.ولی ذر مورد راجر چی؟با چه حسابی به جز تعصب میگید قهرمان میشه؟
saRAfa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saRAfa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 05:23 PM   #25
farzin123
Member

پستها: 48
سپاس: 8
در 43 پست 593 بار سپاسگزاری شده

فدرر با توجه به قرعه ای که داره، تا نیمه نهایی میتونه به راحتی بالا بیاد،اگه بتونه نواک را بزنه ، بدونید که قهرمان میشه و نامبر وان.
البته برای فدرر این ویمبلدون خیلی ارزش داره ، که بتونه رکوردهایی رو جابجا کنه و تمام سعی و تلاشش خودش رو میکنه و مطمئنا به خودش فشار میاره.... حال ببینیم و تماشا کنیم...
farzin123 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farzin123 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 06:28 PM   #26
saRAfa
Rafa's Fan

آواتار saRAfa

پستها: 282
سپاس: 2,061
در 275 پست 1,296 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA*****Vica

نقل قول:
نوشته اصلی توسط farzin123 نمایش پست ها
فدرر با توجه به قرعه ای که داره، تا نیمه نهایی میتونه به راحتی بالا بیاد،اگه بتونه نواک را بزنه ، بدونید که قهرمان میشه و نامبر وان.
البته برای فدرر این ویمبلدون خیلی ارزش داره ، که بتونه رکوردهایی رو جابجا کنه و تمام سعی و تلاشش خودش رو میکنه و مطمئنا به خودش فشار میاره.... حال ببینیم و تماشا کنیم...
یعنی اگه راجر نوله رو بزنه،میاد فینال رافا رو میزنه؟
گرچه برد نوله خیلی لذت بخشه ولی خدا کنه راجر بیاد فینال بارافا،اون وقت ببینیم زورش به رافا میرسه؟
چرا شما راجری با این همه باخت و نتیجه ی هد 2 هد و عملکرد امسال،خودتونو جلو رافا از پیش برده میدونین؟
saRAfa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saRAfa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 11:14 PM   #27
Ali_RF
Senior Member

آواتار Ali_RF

پستها: 176
سپاس: 3,259
در 175 پست 1,128 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer - Hennin - Roddick - Nalbandian - Gulbis - Wawrinka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rafa is my love نمایش پست ها
باز اگه به عملکرد چند تورنومنت اخیر رافا نگا کنی،جای امیدواری میبینی.ولی ذر مورد راجر چی؟با چه حسابی به جز تعصب میگید قهرمان میشه؟
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rafa is my love نمایش پست ها
یعنی اگه راجر نوله رو بزنه،میاد فینال رافا رو میزنه؟
گرچه برد نوله خیلی لذت بخشه ولی خدا کنه راجر بیاد فینال بارافا،اون وقت ببینیم زورش به رافا میرسه؟
چرا شما راجری با این همه باخت و نتیجه ی هد 2 هد و عملکرد امسال،خودتونو جلو رافا از پیش برده میدونین؟
درود بر شما دوست عزيز
در مورد عملكرد بازيكنا در چند تورنومنت اخير، مشخصاً عملكرد نادال تحسين‌برانگيزتر از بقيه يوده، اما با توجه به چندين سال گذشته اين موضوع غريبي نيست چرا كه چند تورنومنت گذشته همگي تو خاك برگزار شدن. در واقع اگر نادال تو اين تورنومنت‌ها هم نمي‌تونست نتيجه مناسب را كسب كنه، بايد نسبت به عملكردش در ادامه سال شك مي‌كرديم، ولي موفقيتش تو خاك تضمين‌كننده موفقيت‌هاي آينده نيست.
اما در مورد عملكرد امسال فدرر، بايد گفت كه تا حالا موفق به دريافت دو مسترز شده كه نسبت به سال گذشته خيلي بهتر بوده، ضمن اين كه اگر به 3 بازي گذشته نادال و فدرر نگاه كنيم، مي‌بينيم كه نادال 1 برد (نيمه نهايي استراليا) و فدرر 2 برد (مقدماتي باركليز و نيمه‌نهايي ايندين‌ولز) داشتن. پس نمي‌شه شانس هيچيك رو نسبت به ديگري بيشتر دونست.
Ali_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ali_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 11:36 PM   #28
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Paymaan نمایش پست ها
عده ای معلوم الحال دیگه هم زیر پست تو تشکر میزنن!
اگه راجر قهرمان شد همه مایی که تشکر زدیم معلوم الحال. قبول.

ولی واقعا طبق کدوم استدلال قراره راجر قهرمان شه؟

تعصب کور.

گذشت زمان مشخص می کنه که من معلوم الحالم یا اون نفرایی که راجرو انتخاب کردن.

کسایی که اگه راجر ریتایر کنه از تنیس و در سن 50 سالگی قصد برگشت به تور رو بکنه و در

ویمبی شرکت کنه، بازم راجرو شانس اول قهرمانی میدونن.

delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 11:48 PM   #29
nima.a
Senior Member

آواتار nima.a

پستها: 645
سپاس: 3,372
در 639 پست 4,353 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر - سونگا - فرر - للودرا

یک کم یادبگیریم به هم و نظرات هم احترام بذاریم رضا خان. شاید یکی واقعا فکر می کرده راجر قهرمان میشه و از روی احساسش انتخاب نکرده باشه. در ضمن بد نیست بدونین مکنرو هم راجر رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده اونم تعصیب کور داشته؟ هر چند من خودم راجر رو انتخاب نکردم.
nima.a آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nima.a به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-22-2012, 11:54 PM   #30
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

نقل قول:
نوشته اصلی توسط nima.a نمایش پست ها
یک کم یادبگیریم به هم و نظرات هم احترام بذاریم رضا خان. شاید یکی واقعا فکر می کرده راجر قهرمان میشه و از روی احساسش انتخاب نکرده باشه. در ضمن بد نیست بدونین مکنرو هم راجر رو به عنوان قهرمان انتخاب کرده اونم تعصیب کور داشته؟ هر چند من خودم راجر رو انتخاب نکردم.

چه ربطی داره به احترام؟

دیگه نظرسنجی معنا نداره.

برای 9 تا مسترز و 4 تا گرنداسلم اگه 13 تا نظرسنجی بذاریم، تو هر 13 تاش راجر بیشتر رای میاره.

این چه معنی جز تعصب کور میده؟

پ ن : من از بچگی شانس نداشتم.الان میزنه راجر قهرمان میشه، همین پست های من

دستاویزی برای رای دادن های بعدی به راجر قرار میگیره.

به هر حال گفتم، گذشت زمان معلوم می کنه.

پ ن 2 : کامیون کامیون خاک بر سر رافا و نواک باید ریخت اگه اجازه بدن راجر قهرمان شه و من

ضایع بشم.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش