بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

مسترز شانگهای (Shanghai Rolex Masters)

19-26 مهر - شانگهای، چین

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 10-12-2015, 11:27 AM   #21
novak djokovich
Member

آواتار novak djokovich

پستها: 97
سپاس: 98
در 84 پست 513 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic juan martin vika
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
من وقت خودم را برای جوابگویی به افکار بیمارگونه و توهمات و تهمتهای بی ارزش چندنفر معدود تلف نمیکنم
از ناظرین محترم تقاضا میکنم رسیدگی کنند
تعداد پستهای من تا الان 234 تاست و حدود 100 تاش اصلا تشکر نداره و میانگین کلش یک تشکر برای هرپسته
اصلا هم برام مهم نیست! اگر این اتهامات درست بود حداقل با کاربریهای دیگه ام برای خودم لایک می انداختم!
خجالت آوره اینهمه بخل و حسد و کینه و ...
اینکه اعتراف میکنی به داشتن چندین کاربری و هیچ برخوردی باهات نمیشه هم برام جالبه
novak djokovich آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی novak djokovich به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 01:43 PM   #22
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط novak djokovich نمایش پست ها
اینکه اعتراف میکنی به داشتن چندین کاربری و هیچ برخوردی باهات نمیشه هم برام جالبه
برام جالبه ناظر با کمال احترام بهت تذکر میده باز هم ادامه میدی!!!!
دوزاریت هم کجه و حرف من را هم نمیفهمی که دارم میگم اگر اتهامات درست بود یعنی علاقه به تشکر گرفتن داشتم و کاربریهای دیگه داشتم برای پستهای خودم تشکر مینداختم!!
بهتره خجالت بکشی و تموم کنی این بحث بچگانه و چیپ را که فقط سطح تاپیک را تنزل میده

پ.ن: بعیده طرفدار اصیل و واقعی نواک بشی حیف این آیدی که غصب کردی! ستون پنجم دافیها و نفوذی!

....
از دوستمون ZARIN هم سپاسگزارم که مطالب من را با تشکر تایید میکنند خوشحالم که قلم فرساییهای من مورد توجه ایشون قرار گرفته

ویرایش توسط مسعود 289 : 10-12-2015 در ساعت 01:50 PM
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 10-12-2015, 02:33 PM   #23
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

خدایا با این پوشش خبری سرم رو کجا بکوبم .
http://www.varzesh3.com/news/1274278...6-%D8%B4%D8%AF

rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 06:17 PM   #24
RF17
Junior Member

پستها: 13
سپاس: 30
در 11 پست 39 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها

متاسفانه از لحاظ رسانه ای خیلی ضعف داریم.
خیلی ها هم اطلاع زیادی ندارن درباره تنیس و با این خبرا هم هیچ اتفاقی نمیوفته
RF17 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی RF17 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 09:58 PM   #25
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:
آقای رئیس جمهور جان اف کندی (J.F.K) . شما خاطرت نیست . زمانی در هنگام شروع مسترزها و گرند اسلم ها یکی از مدیران سایت یک پستی را به عنوان پست اولیه و گشایش تاپیک ایجاد می کرد که مربوط میشد به تاریخچه تورنومنت با چاشنی متون حماسه ای که سایر کاربرای سایت در ابتدای کار با هیجان و شور خاصی اخبار تاپیک رو دنبال می کردند و تاپیک پر میشد از بحث های تخصصی و حرفه ای تنیس . یعنی چی که شما هر دفعه میایی تاپیک رو افتتاح می کنی با جمله بندی و عبارات زارقارت و بدرد نخور بعدش هم از خودت تشکر می کنی که این سایت را رونق دادی . کسی به مطالب شما به عنوان رونق دهنده این سایت نگاه نمی کنه بلکه خیلی از افراد حرفه ای تنیس از این سایت به خاطر شما و امثال شما کوچ کردند و رفته اند و دیگر این سایت اون رونق همیشگی رو حتی در گرند اسلم ها نداره . لطفا جنابعالی دیگه تاپیکی رو افتتاح نکن . احتمالا بعدش میخواهی بروی سراغ مسترز پاریس و بازل سوئیس و در انتها بارکلیز لندن . لطفا تاپیک رو به هم نریز .
با سلام خدمت دوستان.جناب آقای rezamo شما یکی از دهها کاربری هستی که به ماهیت این موجود (jfk) پی بردی.منتهی این آدم همونطور که خودش هم گفته تو خیلی از به اصطلاح پستهایی که گذاشته حتی یک دونه لایک هم نخورده و فقط دو الی سه نفر از کسانی که افتخارات راجر بیش از حد براشون عقده شده لایکش می کنند.من خودم به شخصه یادم میاد سه چهار سال پیش هر تورنمنتی که شروع می شد حداقل بیست الی سی صفحه مطالب خوب نوشته می شد و خیلی کم پیش می اومد که دو نفر از کاربرها به هم بپرند.همه چیز خوب بود تا این که این 289 از خدا بی خبر که العان با نام jfk ماد چرت و پرت می نویسه سر و کاش پیداشد و **********.تا جایی که خیلی از کاربرهای خوب و با دانش این سایت دیگه سری به این سایت نمیزنند و حتی کار به جایی برسه که این jfk(جان اف کندی)به خودش این اجازه رو بده که بیاد تایپیک بحث و تبادل نظر راه بندازه.یعنی شما ببین چقدر باید ما بدبخت و بیچاره شده باشیم که **********.باز هم من صمیمانه و عاجزانه از پاور عزیزتر از جان و دیگر دست اندرکاران این سایت تقاضا می کنم که تا این چند نفر باقیمانده هم این سایت رو ترک نکردند**************.و کاری کنند که دیگه نتونه با صدتا اسم دیگه خودش رو تو این سایت جا کنه و این سایت رو به لجن بکشه.در آخر امیدوارم راجر عزیز این تورنمنت رو با قهرمانی به پایان برسونه.

***آیین نامه انضباطی تنیس تاکرز***

ماده 1 : به کار بردن الفاظ و گفتار توهین آمیز به طور مستقیم به کاربران و تنیس باز مورد علاقه آنها در انجمن و چت باکس ممنوع می باشد.
در مرتبه اول متن لفظ بکار برده شده پاک و به فرد خاطی محترمانه تذکر داده می شود
در مرتبه دوم چنانچه تذکر موثر واقع نشود به مدت 2هفته الی 1ماه دسترسی فرد خاطی مسدود می شود.
این میزان در مرتبه سوم به مدت 2 ماه تا 3 ماه خواهد بود.

ویرایش توسط Paymaan : 10-12-2015 در ساعت 10:46 PM
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 11:05 PM   #26
SABORI
Senior Member

آواتار SABORI

پستها: 265
سپاس: 4,985
در 230 پست 1,109 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: *Roger Federer* *Del Potro* *serena williams* *justine henin* *kuznetsova* *dimitrov* *wawrinka*

نقل قول:

من براشون پیغام گذاشتم البته اگه تایید بشه
SABORI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SABORI به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 11:17 PM   #27
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
با سلام خدمت دوستان.جناب آقای rezamo شما یکی از دهها کاربری هستی که به ماهیت این موجود (jfk) پی بردی.منتهی این آدم همونطور که خودش هم گفته تو خیلی از به اصطلاح پستهایی که گذاشته حتی یک دونه لایک هم نخورده و فقط دو الی سه نفر از کسانی که افتخارات راجر بیش از حد براشون عقده شده لایکش می کنند.من خودم به شخصه یادم میاد سه چهار سال پیش هر تورنمنتی که شروع می شد حداقل بیست الی سی صفحه مطالب خوب نوشته می شد و خیلی کم پیش می اومد که دو نفر از کاربرها به هم بپرند.همه چیز خوب بود تا این که این 289 از خدا بی خبر که العان با نام jfk ماد چرت و پرت می نویسه سر و کاش پیداشد و **********.تا جایی که خیلی از کاربرهای خوب و با دانش این سایت دیگه سری به این سایت نمیزنند و حتی کار به جایی برسه که این jfk(جان اف کندی)به خودش این اجازه رو بده که بیاد تایپیک بحث و تبادل نظر راه بندازه.یعنی شما ببین چقدر باید ما بدبخت و بیچاره شده باشیم که **********.باز هم من صمیمانه و عاجزانه از پاور عزیزتر از جان و دیگر دست اندرکاران این سایت تقاضا می کنم که تا این چند نفر باقیمانده هم این سایت رو ترک نکردند**************.و کاری کنند که دیگه نتونه با صدتا اسم دیگه خودش رو تو این سایت جا کنه و این سایت رو به لجن بکشه.در آخر امیدوارم راجر عزیز این تورنمنت رو با قهرمانی به پایان برسونه.

***آیین نامه انضباطی تنیس تاکرز***

ماده 1 : به کار بردن الفاظ و گفتار توهین آمیز به طور مستقیم به کاربران و تنیس باز مورد علاقه آنها در انجمن و چت باکس ممنوع می باشد.
در مرتبه اول متن لفظ بکار برده شده پاک و به فرد خاطی محترمانه تذکر داده می شود
در مرتبه دوم چنانچه تذکر موثر واقع نشود به مدت 2هفته الی 1ماه دسترسی فرد خاطی مسدود می شود.
این میزان در مرتبه سوم به مدت 2 ماه تا 3 ماه خواهد بود.

بنده دوست دارم پستهای ایشون رو لایک میکنم. فکر نمیکنم به کسی هم ربط داشته باشه.....
بد نیست یاد بگیری درست صحبت کنی در مورد دیگران!
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 11:30 PM   #28
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
بنده دوست دارم پستهای ایشون رو لایک میکنم. فکر نمیکنم به کسی هم ربط داشته باشه.....
بد نیست یاد بگیری درست صحبت کنی در مورد دیگران!
سروش جان خوشبختانه هیات نظارت جدید عادلانه و شرافتمندانه بدون نگاه جناحی سایت را پاکسازی میکنند
هر چند خیلی ملایم! اما باز هم غنیمته
کاش این همت و جدیت در گروه نظارت قبلی هم بود!
این آیدی هم که جز فحاشی و توهین چیز دیگه ای در چنته نداره خودبه خود محو خواهد شد
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-12-2015, 11:49 PM   #29
rojhin
Senior Member

آواتار rojhin

پستها: 316
سپاس: 3,786
در 301 پست 2,152 بار سپاسگزاری شده

منتظرتم اسطوره من ...
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 12118819_10153672299118627_5745768215752871469_n.jpg (38.0 کیلو بایت, 83 نمایش)
نوع فایل: jpg 12065641_10153672299108627_4470641450124408172_n.jpg (34.6 کیلو بایت, 82 نمایش)
rojhin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rojhin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-13-2015, 12:30 PM   #30
Maani
Senior Member

آواتار Maani

پستها: 668
سپاس: 5,015
در 615 پست 4,138 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

امروز تولد جناب king roger federer هست من اين روز خجسته رو بر ايشان و تمام اعضا اين سايت( به جزء king of spine) تبريك و تهنيت عرض ميكنم .

ویرایش توسط Maani : 10-13-2015 در ساعت 03:26 PM
Maani آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Maani به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش