بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-03-2016, 04:38 PM   #1
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر
پیش فرض فدرر ۲ تورنمنت پیش‌روی تنیس از دست داد

راجر فدرر سوئیسی که به تازگی در اولین گرنداسلم سال در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات تینس اوپن استرالیا مغلوب نواک جوکوویچ صربستانی شد و از رسیدن به فینال بازماند، زانوی خود را به تیغ جراحان سپرد. به این ترتیب این تنیسور سوئیسی مسابقات این ماه (فوریه) را در روتردام هلند و دبی امارات از دست خواهد داد. در بیانیه‌ای که در سایت رسمی راجر فدرر منتشر شده، اعلام شد که عمل جراحی امروز (چهارشنبه) بر روی زانوی این تنیسور 33 ساله موفقیت‌آمیز بود و دو منیسک وی که دچار پارگی شده بود، مورد ترمیم قرار گرفت. در این بیانیه اعلام نشده که کدام زانوی فدرر مورد عمل جراحی قرار گرفته، هرچند خبر داده شده که وی در جریان رقابت با جوکوویچ در مرحله نیمه‌نهایی اوپن استرالیا به این مصدومیت دچار شد.

فدرر در این باره اظهار داشت: خیلی ناراحت هستم که مسابقات روتردام و دبی را از دست خواهم داد، چرا که محبوب‌ترین مسابقات دوره‌ای هستند.

وی افزود: با این حال، همین که تا 34 سالگی موفقیت‌های زیادی را کسب کرده‌ام و دوباره می‌توانم سلامتی‌ام را بدست بیاورم، شکرگزار هستم.

فدرر در ادامه گفت: پزشکانم به من اطمینان دادند که عمل موفقیت‌آمیز بوده و برنامه خاصی هم برای سپری کردن دوران نقاهت دارند، به همین خاطر به زودی باز خواهم گشت.
طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، فدرر پس از طی دوران نقاهت قادر خواهد بود در مسابقات تنیس ایندین ولز کالیفرنیا که در تاریخ 7 مارس 2016 (17 اسفند 94) آغاز می‌شود، شرکت کند.

البته در بعضی از خبرگزاریا اعلام کردن روز بعد بازی با نواک مصدوم شده در هر صورت اتفاق بسیار بدی بود.

خبر خیلی بدی بودش متاسفانه از تنها موضوعی که میترسیدم در این سن مصدومیت که اتفاق افتاد و باید ببینیم بعد این 1ماه راجر در ایندین ولز چیکار میکنه که بنظر راجر حدودا 1500 امتیازی از دست بده تا قبل رولند گاروس و احتمالا راجر تغییراتی در برنامه هاش خواهد داشت و در یکی دو مسترز خاک شرکت میکنه امیدوارم این مصدومیت خیلی روی بازیش تاثیر نزاره که بعید میدونم، چند هفته تمرین نداشتن در این سطح خیلی براش سخت میشه.

اتفاقی که افتاده و کاریشم نمیشه کرد تا نزدیک به یک ماه دیگه باید ببینیم راجر چیکار میکنه باز جای شکرش باقی رباط صلیبی پاره نکرد خیلی بد با مصدومیت از تنیس خداحافظی کنه امیدوارم با عملکرد خوب برگرده حتی مجبور بشه از الان تا رولند هیچ بازی رسمی نداشته باشه.

ویرایش توسط omidd : 02-03-2016 در ساعت 04:09 PM
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 02-04-2016, 12:41 AM   #2
zhako
Senior Member

آواتار zhako

پستها: 186
سپاس: 388
در 162 پست 1,248 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجرفدرر.گریگوری دیمیتروف.خوان مارتین دلپوترو
پیش فرض پاسخ : فدرر ۲ تورنمنت پیش‌روی تنیس از دست داد

دلم یهو ریخت پایین.من تنیس رو فقط وفقط به خاطر راجرفدرر میشناسم ومیبینم امیدوارم هرجه زودتر سلامتی کامل خودش روبدست بیاره وبا قدرت برگرده.
zhako آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی zhako به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش