بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2017 > تورنمنت‌های پیشین (زنان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

7-21 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-04-2017, 07:57 AM   #11
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز هشتـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2018 French Open در روز مهر شید (یک‌شنبـه) مورخ 14 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Eight: Sunday, 4th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Caroline Wozniacki (DEN)[11] vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[8]i
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Gael Monfils (FRA)[15] vs. Richard Gasquet (FRA)[24] To Finish 6-5
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Venus Williams (USA)[10] vs. Timea Bacsinszky (SUI)[30]i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Albert Ramos-Vinolas (ESP)[19] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Magda Linette (POL)i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Roberto Bautista Agut (ESP)[17] vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Garbiñe Muguruza (ESP)[4] vs. Kristina Mladenovic (FRA)[13]i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Dominic Thiem (AUT)[6] vs. Horacio Zeballos (ARG)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Hyeon Chung (KOR) vs. Kei Nishikori (JPN)[8] To Finish 5-7 4-6 7-6(4) 3-0
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Milos Raonic (CAN)[5] vs. Pablo Carreno Busta (ESP)[20]i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Gabriela Dabrowski (CAN)[9]/Yifan Xu (CHN)[9] vs. Raluca Olaru (ROU)/Olga Savchuk (UKR)i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Pauline Parmentier (FRA)/Mathias Bourgue (FRA) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[3]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[3]i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - ROUND 3
Karen Khachanov (RUS) vs. John Isner (USA)[21] To Finish 7-6(1) 0-0
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Jelena Ostapenko (LAT) vs. Samantha Stosur (AUS)[23]i
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Jamie Murray (GBR)[5]/Bruno Soares (BRA)[5] vs. Rohan Bopanna (IND)[9]/Pablo Cuevas (URU)[9]i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Abigail Spears (USA)/Juan Sebastian Cabal (COL) vs. María José Martinez Sanchez (ESP)/Marcelo Demoliner (BRA)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Jana Cepelova (SVK)/Su-Wei Hsieh (TPE) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[14]/Kristina Mladenovic (FRA)[14]i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Carina Witthoeft (GER) vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Kirsten Flipkens (BEL)/Francesca Schiavone (ITA) vs. Nao Hibino (JPN)/Alicja Rosolska (POL)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3] vs. Kiki Bertens (NED)[13]/Johanna Larsson (SWE)[13]i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Casey Dellacqua (AUS)/Rajeev Ram (USA) vs. Hao-Ching Chan (TPE)[6]/Jean-Julien Rojer (NED)[6]i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. Chloe Paquet (FRA)/Benoit Paire (FRA)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Anastasija Sevastova (LAT)[17] vs. Petra Martic (CRO)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 2
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Aleksandra Krunic (SRB)/Ajla Tomljanovic (AUS)i
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL) vs. Purav Raja (IND)/Divij Sharan (IND) To Finish 2-1
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Elina Svitolina (UKR)/Artem Sitak (NZL) vs. Sania Mirza (IND)[2]/Ivan Dodig (CRO)[2]i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Alicja Rosolska (POL)/Michael Venus (NZL) vs. Andreja Klepac (SLO)/Dominic Inglot (GBR)i


Court 14 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 3
Veronica Cepede Royg (PAR) vs. Mariana Duque-Marino (COL)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Irina-Camelia Begu (ROU)/Saisai Zheng (CHN) vs. Ying-Ying Duan (CHN)/Shuai Peng (CHN)i
MEN'S DOUBLES - ROUND 3
Fernando Verdasco (ESP)/Nenad Zimonjic (SRB) vs. Sam Groth (AUS)/Robert Lindstedt (SWE)i
MIXED DOUBLES - ROUND 2
Katarina Srebotnik (SLO)[4]/Raven Klaasen (RSA)[4] vs. Lucie Hradecka (CZE)/Marcin Matkowski (POL)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-05-2017, 07:48 AM   #12
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز نهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2018 French Open در روز مه شید (دوشنبـه) مورخ 15 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Nine: Monday, 5th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Carla Suarez Navarro (ESP)[21] vs. Simona Halep (ROU)[3]i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Andy Murray (GBR)[1] vs. Karen Khachanov (RUS)i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Gael Monfils (FRA)[15]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Caroline Garcia (FRA)[28] vs. Alizé Cornet (FRA)i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Petra Martic (CRO)i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Fernando Verdasco (ESP) vs. Kei Nishikori (JPN)[8]i
MEN'S SINGLES - ROUND 4
Kevin Anderson (RSA) vs. Marin Cilic (CRO)[7]i
WOMEN'S SINGLES - ROUND 4
Veronica Cepede Royg (PAR) vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS) vs. Daria Gavrilova (AUS)/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS)i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Andreja Klepac (SLO)[15]/María José Martinez Sanchez (ESP)[15] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)[14]/Kristina Mladenovic (FRA)[14]i
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Jamie Murray (GBR)[5]/Bruno Soares (BRA)[5] vs. Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
BOYS' SINGLES - ROUND 1
Miomir Kecmanovic (SRB)[1] vs. Jaimee Floyd Angele (FRA)i
Not Before 2:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - ROUND 3
Lucie Hradecka (CZE)[6]/Katerina Siniakova (CZE)[6] vs. Hao-Ching Chan (TPE)[12]/Barbora Krejcikova (CZE)[12]i
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Juan Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16] vs. Julio Peralta (CHI)/Horacio Zeballos (ARG)i
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
Lucie Hradecka (CZE)/Marcin Matkowski (POL) vs. Casey Dellacqua (AUS)/Rajeev Ram (USA)i
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7] vs. Sania Mirza (IND)[2]/Ivan Dodig (CRO)[2]i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-06-2017, 07:12 AM   #13
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز دهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2018 French Open در روز بهرام شید (سه‌شنبـه) مورخ 16 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Ten: Tuesday, 6th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 4:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Kristina Mladenovic (FRA)[13] vs. Timea Bacsinszky (SUI)[30]i
MEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Pablo Carreno Busta (ESP)[20] vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i


Suzanne-Lenglen Court — From 4:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Jelena Ostapenko (LAT) vs. Caroline Wozniacki (DEN)[11]i
MEN'S SINGLES - QUARTERFINALS
Dominic Thiem (AUT)[6] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S LEGENDS OVER 45
Sergi Bruguera (ESP)/Goran Ivanisevic (CRO) vs. Pat Cash (AUS)/Michael Chang (USA)i
Not Before 2:30 PM IRDT
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
Andreja Klepac (SLO)/Dominic Inglot (GBR) vs. Andrea Hlavackova (CZE)[3]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[3]i
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL) vs. Ivan Dodig (CRO)[7]/Marcel Granollers (ESP)[7]i
Not Before 7:30 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3] vs. Raluca Olaru (ROU)/Olga Savchuk (UKR)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S LEGENDS UNDER 45
Paul Haarhuis (NED)/Andrei Medvedev (UKR) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Magnus Norman (SWE)i
Not Before 2:30 PM IRDT
MIXED DOUBLES - QUARTERFINALS
María José Martinez Sanchez (ESP)/Marcelo Demoliner (BRA) vs. Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Farah (COL)i
WOMEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Irina-Camelia Begu (ROU)/Saisai Zheng (CHN) vs. Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS)i
Not Before 7:30 PM IRDT
MEN'S DOUBLES - QUARTERFINALS
Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA) vs. Fernando Verdasco (ESP)/Nenad Zimonjic (SRB)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
GIRLS' SINGLES - ROUND 2
Yasmine Mansouri (FRA) vs. Claire Liu (USA)[6]i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-07-2017, 05:32 AM   #14
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز یازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ 17 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Eleven: Wednesday, 7th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 1:30 PM IRDT
Men’s Singles – Quarter-Finals
Pablo Carreno Busta (ESP)[20] vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i
Not Before 4:30 PM IRDT
Women’s Singles – Quarter-Finals
Caroline Garcia (FRA)[28] vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i
Men’s Singles – Quarter-Finals
Andy Murray (GBR)[1] vs. Kei Nishikori (JPN)[8]i

Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
Men’s Singles – Quarter-Finals
Dominic Thiem (AUT)[6] vs. Novak Djokovic (SRB)[2]i
Not Before 4:30 PM IRDT
Women’s Singles – Quarter-Finals
Elina Svitolina (UKR)[5] vs. Simona Halep (ROU)[3]i
Men’s Singles – Quarter-Finals
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Marin Cilic (CRO)[7]i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
Men’s Doubles – Quarter-Finals
Rogerio Dutra Silva (BRA)/Paolo Lorenzi (ITA) vs. Fernando Verdasco (ESP)/Nenad Zimonjic (SRB)i
Women’s Doubles – Quarter-Finals
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Kirsten Flipkens (BEL)/Francesca Schiavone (ITA)i
Mixed Doubles – Semifinal
Andrea Hlavackova (CZE)[3]/Edouard Roger-Vasselin (FRA)[3] vs. Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7]i
Women’s Doubles – Quarter-Finals
Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3] vs. Raluca Olaru (ROU)/Olga Savchuk (UKR)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
Women’s Legends
Lindsay Davenport (USA)/Martina Navratilova (USA) vs. Arantxa Sanchez (ESP)/Sandrine Testud (FRA)i
Men’s Legends Over 45
Arnaud Boetsch (FRA)/Henri Leconte (FRA) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Fabrice Santoro (FRA)i
Men’s Legends Over 45
Sergi Bruguera (ESP)/Goran Ivanisevic (CRO) vs. John McEnroe (USA)/Cedric Pioline (FRA)i
Men’s Legends Under 45
Juan Carlos Ferrero (ESP)/Carlos Moya (ESP) vs. Sebastien Grosjean (FRA)/Michael LLODRA (FRA)i
Women’s Legends
Marion Bartoli (FRA)/Iva Majoli (CRO) vs. Conchita Martinez (ESP)/Chanda Rubin (USA)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
Women’s Doubles – Quarter-Finals
Irina-Camelia Begu (ROU)/Saisai Zheng (CHN) vs. Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS)i
Women’s Doubles – Quarter-Finals
Lucie Hradecka (CZE)[6]/Katerina Siniakova (CZE)[6] vs. Ekaterina Makarova (RUS)[2]/Elena Vesnina (RUS)[2]i
Mixed Doubles – Semifinal
Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Farah (COL) vs. Casey Dellacqua (AUS)/Rajeev Ram (USA)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-08-2017, 07:17 AM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز دوازدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز اورمزد شید (پنج شنبـه) مورخ 18 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Twelve: Thursday, 8th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 2:30 PM IRDT
Mixed Doubles – Final
Anna-Lena Groenefeld (GER)/Robert Farah (COL) vs. Gabriela Dabrowski (CAN)[7]/Rohan Bopanna (IND)[7]i
Not Before 5:30 PM IRDT
Women’s Singles – Semi-Final
Jelena Ostapenko (LAT) vs. Timea Bacsinszky (SUI)[30]i
Women’s Singles – Semi-Final
Simona Halep (ROU)[3] vs. Karolina Pliskova (CZE)[2]i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
Women’s Legends
Marion Bartoli (FRA)/Iva Majoli (CRO) vs. Conchita Martinez (ESP)/Chanda Rubin (USA)i
Men’s Legends Under 45
Sebastien Grosjean (FRA)/Michael LLODRA (FRA) vs. Alex Corretja (ESP)/Gaston Gaudio (ARG)i
Not Before 4:30 PM IRDT
Men’s Doubles – Semi-Final
Fernando Verdasco (ESP)/Nenad Zimonjic (SRB) vs. Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA)i
Men’s Legends Over 45
Mikael Pernfors (SWE)/Mark Woodforde (AUS) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Fabrice Santoro (FRA)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
Boys’ Singles – Quarter-Finals
Miomir Kecmanovic (SRB)[1] vs. Thiago Seyboth Wild (BRA)i
Men’s Legends Over 45
Arnaud Boetsch (FRA)/Henri Leconte (FRA) vs. Mikael Pernfors (SWE)/Mark Woodforde (AUS)i
Women’s Legends
Anastasia Myskina (RUS)/Nathalie Tauziat (FRA) vs. Arantxa Sanchez (ESP)/Sandrine Testud (FRA)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
Girls’ Singles – Quarter-Finals
Followed by
Boys’ Singles – Quarter-Finals
Followed by
Girls’ Doubles – Round 2
Caty McNally (USA)[8]/Whitney Osuigwe (USA)[8] vs. Clara Burel (FRA)/Yasmine Mansouri (FRA)i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
Men’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Nicolas Peifer (FRA) vs. Maikel Scheffers (NED)i
Women’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Charlotte Famin (FRA) vs. Yui Kamiji (JPN)[2]i
Men’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Shingo Kunieda (JPN) vs. Stephane Houdet (FRA)[2]i
Women’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Jiske Griffioen (NED)[1] vs. Aniek Van Koot (NED)i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
Men’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Gordon Reid (GBR)[1] vs. Gustavo Fernandez (ARG)i
Women’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Diede De Groot (NED) vs. Marjolein Buis (NED)i
Men’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Stefan Olsson (SWE) vs. Alfie Hewett (GBR)i
Women’s Wheelchair Singles – Quarter-Finals
Sabine Ellerbrock (GER) vs. Jordanne Whiley (GBR)i


Court 17 — From 1:30 PM IRDT
Boys’ Singles – Quarter-Finals
Followed by
Boys’ Doubles – Round 2
Followed by
Boys’ Doubles – Quarter-Finals
Followed by
Boys’ Doubles – Quarter-Finals
Followed by
Girls’ Doubles – Quarter-Finals
T.B.D/T.B.D vs. Olesya Pervushina (RUS)[2]/Anastasia Potapova (RUS)[2]i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-09-2017, 06:17 AM   #16
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز سیزدهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز ناهید شید (آدینـه) مورخ 19 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Thirteen: Friday, 9th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 3:30 PM IRDT
Men’s Singles – Semi-Final
Andy Murray (GBR)[1] vs. Stan Wawrinka (SUI)[3]i
Not Before 6:00 PM IRDT
Men’s Singles – Semi-Final
Rafael Nadal (ESP)[4] vs. Dominic Thiem (AUT)[6]i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
Men’s Legends Over 45
Pat Cash (AUS)/Michael Chang (USA) vs. John McEnroe (USA)/Cedric Pioline (FRA)i
Not Before 3:00 PM IRDT
Men’s Doubles – Semi-Final
Juan Sebastian Cabal (COL)[16]/Robert Farah (COL)[16] vs. Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL)i
Women’s Doubles – Semi-Final
Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS) vs. Lucie Hradecka (CZE)[6]/Katerina Siniakova (CZE)[6]i
Women’s Doubles – Semi-Final
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Yung-Jan Chan (TPE)[3]/Martina Hingis (SUI)[3]i
Men’s Legends Under 45
Arnaud Clement (FRA)/Nicolas Escude (FRA) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Magnus Norman (SWE)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
Girls’ Singles – Semi-Final
Marta Paigina (RUS) vs. Claire Liu (USA)[6]i
Women’s Legends
Lindsay Davenport (USA)/Martina Navratilova (USA) vs. Anastasia Myskina (RUS)/Nathalie Tauziat (FRA)i
Boys’ Singles – Semi-Final
Alexei Popyrin (AUS)[3] vs. Alejandro Davidovich Fokina (ESP)i
Women’s Legends
Tracy Austin-Holt (USA)/Kim Clijsters (BEL) vs. Conchita Martinez (ESP)/Chanda Rubin (USA)i


Court 3 — From 1:30 PM IRDT
Girls’ Singles – Semi-Final
Whitney Osuigwe (USA)[7] vs. Elena Rybakina (RUS)[11]i
Girls’ Doubles – Semi-Final
Ayumi Miyamoto (JPN)/Xiyu Wang (CHN) vs. Olesya Pervushina (RUS)[2]/Anastasia Potapova (RUS)[2]i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
Men’s Wheelchair Singles – Semi-Final
Alfie Hewett (GBR) vs. Shingo Kunieda (JPN)i
Women’s Wheelchair Singles – Semi-Final
Marjolein Buis (NED) vs. Yui Kamiji (JPN)[2]i
Men’s Wheelchair Doubles – Semi-Final
Stephane Houdet (FRA)[1]/Nicolas Peifer (FRA)[1] vs. Shingo Kunieda (JPN)/Stefan Olsson (SWE)i
Women’s Wheelchair Doubles – Semi-Final
Diede De Groot (NED)/Jordanne Whiley (GBR) vs. Marjolein Buis (NED)[2]/Yui Kamiji (JPN)[2]i


Court 8 — From 1:30 PM IRDT
Men’s Wheelchair Singles – Semi-Final
Gustavo Fernandez (ARG) vs. Nicolas Peifer (FRA)i
Women’s Wheelchair Singles – Semi-Final
Aniek Van Koot (NED) vs. Sabine Ellerbrock (GER)i
Men’s Wheelchair Doubles – Semi-Final
Gustavo Fernandez (ARG)/Maikel Scheffers (NED) vs. Alfie Hewett (GBR)[2]/Gordon Reid (GBR)[2]i
Women’s Wheelchair Doubles – Semi-Final
Jiske Griffioen (NED)[1]/Aniek Van Koot (NED)[1] vs. Sabine Ellerbrock (GER)/Charlotte Famin (FRA)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-10-2017, 05:37 AM   #17
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز چهاردهـم » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 20 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Fourteen: Saturday, 10th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 5:30 PM IRDT
WOMEN'S SINGLES - FINAL
Jelena Ostapenko (LAT) vs. Simona Halep (ROU)[3]i
MEN'S DOUBLES - FINAL
Ryan Harrison (USA)/Michael Venus (NZL) vs. Santiago Gonzalez (MEX)/Donald Young (USA)i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
WOMEN'S LEGENDS
Lindsay Davenport (USA)/Martina Navratilova (USA) vs. Tracy Austin-Holt (USA)/Kim Clijsters (BEL)i
Not Before 3:30 PM IRDT
MEN'S LEGENDS UNDER 45
Arnaud Clement (FRA)/Nicolas Escude (FRA) vs. Thomas Enqvist (SWE)/Magnus Norman (SWE)i


Court 1 — From 1:30 PM IRDT
BOYS' SINGLES - FINAL
Nicola Kuhn (ESP)[11] vs. Alexei Popyrin (AUS)[3]i
GIRLS' SINGLES - FINAL
Claire Liu (USA)[6] vs. Whitney Osuigwe (USA)[7]i
BOYS' DOUBLES - FINAL
Nicola Kuhn (ESP)[1]/Zsombor Piros (HUN)[1] vs. Vasil Kirkov (USA)/Danny Thomas (USA)i


Court 2 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S LEGENDS UNDER 45
Arnaud Clement (FRA)/Nicolas Escude (FRA) vs. Paul Haarhuis (NED)/Andrei Medvedev (UKR)i
GIRLS' DOUBLES - FINAL
Bianca Andreescu (CAN)[1]/Carson Branstine (CAN)[1] vs. Olesya Pervushina (RUS)[2]/Anastasia Potapova (RUS)[2]i


Court 6 — From 1:30 PM IRDT
MEN'S WHEELCHAIR SINGLES - FINAL
Gustavo Fernandez (ARG) vs. Alfie Hewett (GBR)i
WOMEN'S WHEELCHAIR SINGLES - FINAL
Sabine Ellerbrock (GER) vs. Yui Kamiji (JPN)[2]i
MEN'S WHEELCHAIR DOUBLES - FINAL
Stephane Houdet (FRA)[1]/Nicolas Peifer (FRA)[1] vs. Alfie Hewett (GBR)[2]/Gordon Reid (GBR)[2]i
WOMEN'S WHEELCHAIR DOUBLES - FINAL
Jiske Griffioen (NED)[1]/Aniek Van Koot (NED)[1] vs. Marjolein Buis (NED)[2]/Yui Kamiji (JPN)[2]i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-11-2017, 07:36 AM   #18
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




برنامه زمانی
انجام مسابقات و ترتیب برگزاری دیدارهای « روز پانزدهـم و پایانی » مسابقات تنیس گرند اسلم رولند گاروس 2017 French Open در روز مهر شید (یک‌شنبـه) مورخ 21 خرداد ماه 1396 به وقت ایران:





Roland Garros 2017 — Schedule of Play
Day Fifteen: Sunday, 11th of June, 2017
Revised Order of Play: Court Change


Philippe-Chatrier Court — From 2:00 PM IRDT
WOMEN'S DOUBLES - FINAL
Bethanie Mattek-Sands (USA)[1]/Lucie Safarova (CZE)[1] vs. Ashleigh Barty (AUS)/Casey Dellacqua (AUS)i
Not Before 5:30 PM IRDT
MEN'S SINGLES - FINAL
Stan Wawrinka (SUI)[3] vs. Rafael Nadal (ESP)[4]i


Suzanne-Lenglen Court — From 1:30 PM IRDT
MEN'S LEGENDS UNDER 45
Paul Haarhuis (NED)/Andrei Medvedev (UKR) vs. Sebastien Grosjean (FRA)/Michael LLODRA (FRA)i
MEN'S LEGENDS OVER 45
Pat Cash (AUS)/Michael Chang (USA) vs. Mansour Bahrami (IRN)/Fabrice Santoro (FRA)i




PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-11-2017, 08:04 AM   #19
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,847 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2017 رولند گاروس




پخش HD و رایگان مسابقه فینال انفرادی آقایان

استن واورینکا (سوییس) × رافائل نادال (اسپانیا)






TV Varzish HD Tajikistanپخش رایگان
زبان گزارش: پارسی با لهجه شیرین دری/تاجیکی

YahSat @ 52.5°E — 11785-H-DVB-S2/8PSK-27500-5/6
NSS-12 @ 57°E — 11565-H-DVB-S2/8PSK-10740-3/4
تنها تک دیدار پایانی رده انفرادی آقایان

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 01:13 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.5
استفاده از مطالب TennisTalkers.com تنها با ذکر منبع بلامانع است