بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2016 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

2-16 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-24-2016, 10:57 PM   #1
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
Exclamation گفتگو پیرامون پخش تلویزیونی و اینترنتی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

با سلام خدمت پاور عزیز.یک سوال از خدمتتون داشتم و اون اینکه شبکهEurosport 360 HD Dutschlandبا سیستم شیرینگ قابل بازگشایی هست یا به طور کلی قفله.با سپاس فراوان
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-25-2016, 11:53 AM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2016 رولند گاروس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
با سلام خدمت پاور عزیز.یک سوال از خدمتتون داشتم و اون اینکه شبکهEurosport 360 HD Dutschlandبا سیستم شیرینگ قابل بازگشایی هست یا به طور کلی قفله.با سپاس فراوان

درود بر شما

این کانال را چک کردم. با اکانت CCcamی که بنده استفاده میکنم باز هست و مشکلی نداره.

اما روی G-Share اینترنتی یا SDS هوایی بستگی به این داره که آیا کمپانی گلوبال کارت اسکای آلمان را به همراه آپشن یورواسپورتهای 360 گرفته باشه یا خیر. چون مشترکین اسکای در آلمان روی حالت ساده اشتراک، قادر به باز کردن این کانالها نیستند و می بایست به اسکای هزینه اضافی برای باز شدن ده کانال Eurosport 360 پرداخت کنند.

اگر گلوبال (ساپورتر جی.شر و SDS هوایی) این هزینه اضافی را پرداخته باشد و آپشن 360 را هم گرفته، این کانالها باز می شوند. در غیر این صورت خیر.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-25-2016, 01:28 PM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation گفتگو پیرامون پخش تلویزیونی و اینترنتی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

خیلی جالب هست که یورو اسپورت بازی هالپ که Seed شش هست و مسابقه بسیار نزدیکی با دی‌یاس در کورت فیلیپ شتقیه (مرکزی) داره رو پخش نمیکنه اما بازی یک طرفه و سرد کویتووا (Seed دهم) در کورت سوزان لانگلن که قاعدتاً به هنگام بازی مهمتر نباید پخش می‌شد رو داره پوشش می‌ده!!!

واقعا خیلی دوست دارم بدونم چه ملاک و معیاری دارند برای انتخاب مسابقات!

....

میخواستم زحمت بدم به دوستانی که به کامپیوتر دسترسی دارند:

لطفاً سایت BatmanStream یا همان StreamHunter که در انتهای پست سوم تاپیک اصلی پخش تلویزیونی گذاشته شده را باز کنید و یکی از مسابقات مثلاً بازی Halep یا دیگر مسابقات را هر زمان که این پیام را ملاحظه نمودید با Google Chrome ویندوز باز کنید.

ببینید مثلاً در عرض پنج دقیقه، آیا بدون مشکل و روان مسابقه را میتوانید تماشا بفرمایید؟

این رو از این جهت پرسیدم چون به نظر میرسه اینترنت ما اوضاعش خیلی خراب شده که اصلاً نمیتونه استریم های مسابقات رو روان نشان بده و دائماً در حال فریز و Stop هست. یعنی به جای ویدیوی روان، اینجا فقط میشه چند عکس که هر چند دقیقه عوض می شوند را دید.

قبلا مثلا در عرض یک دقیقه سه چهار بار فریز داشت. اما الان همش فریز کامل هست و اگر صلاح ببینه (!) هر چند دقیقه عکس (نه ویدیو) پخش زنده رو برامون عوض میکنه!!!

ممنون میشم نوع اینترنت خود را هم ذکر بفرمایید.

برای من: اینترنت یک مگابیت نامحدود شرکت مخابرات

خواهش میکنم مشارکت بفرمایید.

5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-25-2016, 04:31 PM   #4
superman of swiss
Banned Users

پستها: 1
سپاس: 0
در 1 پست 4 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : گفتگو پیرامون پخش تلویزیونی و اینترنتی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

سلام پاور عزیز
بنده از سایت batman stream نتونستم مشاهده کنم و تصویر load نشد اما از سایت cricfree.sx از شبکه های euro sport و tsn میتونم تقریبا بدون قطعی بازی ها رو ببینم.
اینترنت 512 نامحدود مخابرات
superman of swiss آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی superman of swiss به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-25-2016, 04:47 PM   #5
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : گفتگو پیرامون پخش تلویزیونی و اینترنتی مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 Roland Garros آزاد فرانسه

سلام بر پاور عزیز
من هم الان اون سایت های بتمن و دراکولا رو تست کردم و پنج ثانیه پخش می کردن و پنج ثانیه فریز داشتن. خودم قبلاً از سایت Hahasport می دیدم بازی ها رو که کیفیتش بهتر بود. اما امروز اون رو هم تست کردم و باز داستان همین بود.
اینترنت 512 نامحدود طلایی آسیاتک
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-25-2016, 05:01 PM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط superman of swiss نمایش پست ها
سلام پاور عزیز
بنده از سایت batman stream نتونستم مشاهده کنم و تصویر load نشد اما از سایت cricfree.sx از شبکه های euro sport و tsn میتونم تقریبا بدون قطعی بازی ها رو ببینم.
اینترنت 512 نامحدود مخابرات

با درود و سپاس فراوان

مخابرات شهر تهران به این صورت هست؟

عجیبه... شما با 512 بدون قطعی و اینجا با 1024 با قطعی کامل!

آخه چطور پس روی سایت Cricfree یورو اسپورت کلا اینجا دم به ثانیه قطع میشه و مثلا هر 30 ثانیه یک بار به اندازه چند فریم تصویر عوض میشه...

من بیشتر به اینترنت دسترسی دارم تا تلویزیون، اما از شانسم اونقدر وضع اینترنتم به هنگام استفاده سایتهای خارجی، خرابه که هیچ چیز رو نمیشه تماشا کنم.

نتایج تست دیگر دوستان به چه صورته لطفا؟

4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-26-2016, 10:36 AM   #7
nader.nma
Junior Member

پستها: 19
سپاس: 424
در 17 پست 88 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: only roger federer

سلام پاور عزیز
من اینترنت نامحدود 512 آسیاتک دارم و تقریبا بدون مشکل و قطعی بازیها رو از سایت fromhot.com می بینم.
nader.nma آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nader.nma به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-29-2016, 09:04 AM   #8
Ali.Stan
Member

آواتار Ali.Stan

پستها: 66
سپاس: 1,616
در 47 پست 241 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Wawrinka _ Nadal _delpotro Zverev _ Federer Sharapova _Bencic _ Azarenka

پاور جان 4Gایرانسلم خوبه همه جا هم دردسترسه
Ali.Stan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Ali.Stan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-29-2016, 11:58 AM   #9
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Ali.Stan نمایش پست ها
پاور جان 4Gایرانسلم خوبه همه جا هم دردسترسه

خیلی ممنونم. دستتون درد نکنه.

بله Speedtestهایی که من از 4G LTE ایرانسل دیدم واقعا عالی هستند. مثلاً چندین مورد سرعت دانلود در حد 40 مگابیت در ثانیه دیدم که خیلی خوبه. منتها شوربختانه آنتن BTS نزدیک ما گویا هنوز به 4G مجهز نشده یا به خاطر تعدد ساختمانهای بلند مرتبه، اگر هم 4G داره، نهایتاً سرعت پایین زیر چند صد کیلوبیت بیشتر به ما نمیرسه. حتی در فضای باز هم تست کردم اما با گوشی دارای 4G هم فقط میتونه از 3G با سرعت کم استفاده کنه.

4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-30-2016, 01:54 PM   #10
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم French Open 2016 رولند گاروس

سلام بر پاور عزیز و دوست داشتنی

در خصوص سایت بتمن استریم . این سایت از زمان شروع رولان گاروس خارج از دسترس بوده و یا در اکثر مواقع بسیار کند بوده است که حتی با سرعت های بالا همچنان مشکل فریز دارد . تا آنجایی که خاطرم هست این سایت به روال ماهها و سالها قبل، تمام بازیهای یک روز را در جدول پخش اینترنتی خودش لحاظ می کرد . اما به نظر می رسد امروز که شما زمان پخش مسابقات را اعلام کرده اید بعضی از مسابقات از جدول پخش خارج شده اند مثل بازی جوکوویچ - باتیستا - شاید این سایت به مشکل حق پخش اینترنتی به نوعی برخورد کرده است . ممنون
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)