بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-30-2015, 03:45 PM   #1
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض نادال: افت کنونی در فرم اجتناب ناپذیره

نادال گفته عملکردش از ابتدای فصل بدترین نتایجش در یک دهه گذشته بوده واین لحظات در دوران بازی ورزشکاران اجتناب ناپذیر است :بیورن بورگ 20 سال متوالی برنده نشد حتی راجر فدرر هر سال برنده نشده بهترینهای تاریخ ورزش جاودان و همیشگی نیستند و من هم استثنا نیستم من در سال 2005 یا 2006 یا در 2008 نمیدانستم موفقیتم چقدر طول میکشد.
میدانم لحظاتی که حالا مجبورم تجربه میکنم قبلا هم آمده اند و همچنین آخرین بار نخواهد بود

نادال گفت امیدواره که بازیش بهتر بشه و بدین ترتیب عناوین بیشتری رو کسب کند: همیشه لازمه با انگیزه کار کنیم من به خاطر مسابقاتی که شکست خوردم و نباید شکست میخوردم دچار تردید و دودلی شدم در بارسلونا از تنیس نمایش داده شده در مونت کارلو خبری نبود اگر میخواهم شانس داشته باشم باید مثل آنچه در موناکو انجام دادم بازی کنم.

تنیسور اسپانیایی گفت که او به عنوان بازیکن بزرگی دیده میشود به ویژه به خاطر شرایط روحی قدرتمندش:

ما نیاز داریم هر روز کار کنیم من مصمم هستم که به بهترین فرم برمیگردم و مطمئنم موفق خواهم شد من یک هفته همراه با آرامش جهت آماده شدن برای تورنمنت دارم دوست دارم ببینم چه اتفاقی در رم و مادرید خواهد افتاد
با وجود شروع ضعیف در خاک رس دلیلی وجود دارد که باعث شده نادال بیش از حد نگران نباشد پارسال او همینطور تقلا میکرد و برای اولین بار بود که با وجود سه شکست در خاک رس قهرمان رولندگاروس شد

وقتی درباره بزرگترین لحظه پرسیده شد؟نادال گفت فینال ویمبلدون 2008 که تنیسورسویسی رو شکست داد. احساسی ترین پیروزیش بود خیلی ها اون رو به عنوان بزرگترین بازی تاریخ درنظر میگیرند

نادال فقط یکبار در اپن فرانسه شکست خورده او در سه سال گذشته بر بزرگترین رقیبش , جوکوویچ غلبه کرده است. فدرر که در سال 2009 بعد از شکست نادال مقابل سودرلینگ قهرمان رولندگاروس شد معتقد است که در اپن فرانسه هنوز رافا در کنار جوکوویچ - که خیلی خوب بازی میکند- مدعی است تنیسور سویسی گفت اگرچه فرم نادال به خوبی سالهای گذشته نیست اما هنوز معتقدم وقتی رولندگاروس شروع میشه شکست دادنش خیلی دشوار است

فدرر بلندپروازیهای خودش رو در پاریس دارد تنیسور 33 ساله که در مونت کارلو مقابل منفیلس شکست خورد اطمینان داره که برای اولین بار از سال 2012 از یک چهارم نهایی عبور میکند.

ویرایش توسط sina1993 : 05-01-2015 در ساعت 09:18 AM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-01-2015, 07:52 AM   #2
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis
پیش فرض پاسخ : نادال: افت کنونی در فرم اجتناب ناپذیره

پوزش میخواهم آیا امکانش هست منبع خبری نقل قول " بیورن بورگ 20 سال متوالی برنده نشد " را بفرمایید ؟
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
MRF
قدیمی 05-03-2015, 01:35 PM   #3
sina1993
Senior Member

آواتار sina1993

پستها: 207
سپاس: 3,083
در 189 پست 1,318 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط archi نمایش پست ها
پوزش میخواهم آیا امکانش هست منبع خبری نقل قول " بیورن بورگ 20 سال متوالی برنده نشد " را بفرمایید ؟
این قسمت خبر ( Björn Borg didn't win 20 years in a row )توی سایتهای tennisworldusa , ibtimes ,و یک سایت دیگه(متاسفانه اسمشو فراموش کردم) بود نمیدونم شما خبر رو از کجا خوندید ولی گاهی اوقات متن مصاحبه ای که سایتها میذارن با هم تفاوت داره و ممکنه قسمتی از مصاحبه رو یکی از سایتها نذاره

این خبر با خبرهای قبلی که گذاشته بودم از یه نظر متفاوته برخلاف خبرهای قبلی که عموما از یک منبع استفاده شده بود اینبار از سه منبع استفاده شد
دلیل تغییر رویه این بود که تنیس تاکرز بدون شک به لحاظ خبررسانی با سایتهای خارجی که توسط افراد متخصص حمایت میشن قابل مقایسه نیست. کاربرای تنیس تاکرز هر وقت فرصت کنن توی سایت خبر میذارن
برای همین اگر از لحاظ خبررسانی و سرعت در انتقال اخبار نسبت به سایتهای خارجی حرفی برای گفتن نداشته باشن حداقل از لحاظ کیفیت خبر دست بالا رو داشته باشن.
لازمه از شما و سایر دوستان بخاطر گذاشتن خبر بدون ذکر منبع عذرخواهی کنم

ویرایش توسط sina1993 : 05-03-2015 در ساعت 02:11 PM
sina1993 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی sina1993 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2015, 02:08 PM   #4
.AMIR.
Member

آواتار .AMIR.

پستها: 47
سپاس: 964
در 49 پست 683 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط archi نمایش پست ها
منظور نادال این بود که بیون بورگ که در دو Surface متفاوت در زمین های Clay و Grass فوق العاده بود [که مجموعا تونست 11 گرنداسلم ببره] منظور اینکه 20 سال متوالی برنده نشد، این بود که بورگ هم اینقدر جاودان و همشگی نبود، که بتونه بیاد 20 سال متوالی برنده بشه، بالاخره اون هم روزی شکست خورد.
.AMIR. آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی .AMIR. به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2015, 02:32 PM   #5
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

سپاس از پاسخ گویی و محبت دوستان بله طبیعیست هر فرازی فرودی داره و هر آغازی هم انجامی . رافا چون همیشه معقول ، منطقی و سنجیده سخن گفته .
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش