بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 09-27-2011, 12:14 PM   #10
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
نه عزیزم، این شمایی که حکم صادر میکنی این فدرر بوده که با نبوغش همه رو میبرده وگرنه حریفاش هم همه شاخ بودن، از کجا این حرفها رو هم درمیاری معلوم نیست.

حاتم رو هوا که حرف نمیزنه، داره میگه افتخارات و سطح اون بازیکنا در اون دوره رو با الان مقایسه کن، ولی تو چی میگی؟ حرف از یه چیز میزنی که هیچ جوره قابل اثبات نیست.

اصلا نبوغ یعنی چی؟
شما متر داری که اون موقع علت برتری فدرر ضعف رقبا بوده ؟ شما از کجا میدونی مثلا داویدنکوی سال 2006 از امثال ماری و سودرلینگ ضعیف تر بوده یا قوی تر ؟ یه نگاهی به توالی پست ها بندازی بد نیست ، این حاتم بود که این مساله ی به قول شما غیر قابل اثبات رو انداخت وسط میدون و شما هم با تشکر ازش حرفشو تایید کردی.وگرنه من خودم با مقایسه ی تنیسورها توی زمان های مختلف مشکل دارم و میگم وقتی کسی میتونه از هم نسل های خودش خیلی فاصله بگیره نشون از بزرگیش داره .قبلا هم گفتم امکان داره همون اگسی که یکی از بهترین های تاریخ بوده الان با رنک 10 تنیس هم بازی کنه 3-0 تو هر سطحی بهش ببازه ، معنیش اینه که از اگسی بهتر بوده ؟
این یه مساله ی دو لبه هست ، شما برای اینکه حس تنفر درونیتون رو نسبت به "بهترین تنیسور تاریخ" ارضا کنید ، قهرمانی های راجر رو به ضعف رقباش ربط میدید ، ما به نبوغ فدرر.شما خوشت بیاد یا نیاد ، تا فردا هم بحث کنی دو طرف از مواضعشون عقب نشینی نمیکنن.وقتی شما میای با دو خط کل کریر "بهترین تنیسور تاریخ" رو زیر سوال میبری باید انتظار جواب های اینطوری رو هم داشته باشی.

ویرایش توسط Afshin : 09-27-2011 در ساعت 01:11 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)