بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-12-2011, 09:33 AM   #1
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,
Arrow 1 سال پس از پیوستن پائول آناکن به کمپ فدرر

بعد از شکست راجر فدرر مقابل توماس بردیچ از جمهوری چک در مسابقات ویمبلدون 2010 ، راجر فدرر تصمیم گرفت که آناکن ، مربی سابق پیت سمپرس را به عنوان مربی جدید خود اعلام کند.

قبل از آماده سازی خود برای مسابقات راجرز کاپ 2010 بود که آناکن به عنوان مربی راجر معرفی شد .
مهمترین و بهترین مقام های کسب شده بعد از 1 سال با آناکن :

1.اولین تورنومنت همراه با آناکن : مسابقات راجرز کاپ 2010 که راجر فدرر در یک چهارم نهایی پس شکست توماس بردیچ ، روحیه ای جدید برای ادامه کار گرفت، و پس از آن نواک جکوویچ که در آن زمان seed 2 بود را شکست داد و به رنک 2 بازگشت ، فدرر در فینال مسابقات، به اندی ماری باخت و نایب قهرمان شد.

2. مسترز سینسیناتی : فدرر با شکست ماردی فیش قهرمان این رقابت ها شد.(اولین قهرمانی همراه با آناکن)

3.گرند اسلم (یو اس اپن): راجر که فقط یک امتیاز با فینال فاصله داشت ، به حریف خود جکوویچ باخت و پس از 6 سال به فینال یو اس اپن راه نیافت.

4.مسترز شانکای : او در این تورنومنت هم پس از قبول شکست مقابل اندی ماری نایب قهرمان شد.

5.استکهلم سوئد ( ATP 250) : دومین قهرمانی راجر پس از پیوستن آناکن.

6.بازل سوئیس (ATP 500) : فدرر انتقام شکست خود مقابل جکوویچ در سال 2009 را گرفت و قهرمان شد.

7.مسترز پاریس : در نیمه نهایی در بازی نزدیک به گائل مونفیلز از فرانسه باخت و حذف شد.

8. Barclays London : او در این تورنومنت با نمایش خارق العاده ، قهرمان قهرمانان شد( با شکست رافائل نادال)

پایان فصل 2010 با نمایش عالی آخر فصل

سال 2011
1. Doha 250: فدرر با شکست نیکلای داویدنکو قهرمان شد و تعداد قهرمانی های خود را به عدد 67 رساند.

2. گرند اسلم ( استرلیا ) : با قبول شکست مقابل جکوویچ در سه ست پیاپی در نیمه نهایی مسابقات کنار رفت.

3.دبی 500: برای دومین بار پیاپی به نواک جکوویچ باخت و در این تورنومنت نایب قهرمان شد.

4.مسترز ایندیان ولز : در مرحله نیمه نهایی، برای سومین بار پیاپی به نواک جکوویچ باخت.

5. مسترز میامی : راجر در یک بازی فوق العاده خسته کننده به رافائل نادل در دو ست پیاپی باخت.

6.مسترز مونته کارلو : (اولین تورنومنت با سطح clay با آناکن ) یورگن ملزر از اتریش فدرر را شکست داد.

7.مسترز مادرید : در نیمه نهایی مسابقات راجر فدرر با یک بازی خیلی خوب برابر نادال ظاهر شد اما بازی را در نهایت واگذار کرد.

8.مسترز رم : به ریچارد گاسکه فرانسوی در مرحله یک چهارم نهایی باخت و حذف شد.

9. رولند گاروس : راجر فدرر با نمایش عالی به نیمه نهایی مسابقات رسید و نواک جکوویچی که شکست ناپذیر بود را شکست داد و به فینال راه پیدا کرد و در 4 ست به رافا نادال باخت .

10.ویمبلدون : او همانند پارسال در مرحله QF برابر تسونگای فرانسوی شکست خورد(پارسال به بردیچ)

و الان 1 سال از پیوستن آناکن گذشت : بدترین نمایش را در گرند اسلم ها داشت در سال های اخیر، اما در مسترز ها بهتر کار کرد ، حالا منتظر هستیم او را در آخرین گرند اسلم 2011 یعنی یو اس اپن ببینیم ، آیا این روند تکرار میشود ؟؟؟؟؟؟؟

منبع : خودم

ویرایش توسط Behnam RF : 07-29-2011 در ساعت 12:14 AM
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 11:47 AM   #2
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر

آناکن به جز اینکه چند میلیون دلار از راجر گرفته تا حالا , هیچ کار مثبتی نکرده.. مهم پیروزی در رقابت های گرنداسلم بود که از زمانی که اومده به طرز بی سابقه ای ضعیف کار کرده فدرر.
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 11:55 AM   #3
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

به نظر من عالی بوده آناکن. راجر هر چی باخته تقصیر خودش بوده! اونایی که فکر می کنن مقصر آناکن هست ، بعد از رفتنش قدرش ر خواهند دانست. البته من امیدوارم هیچ وقت نره.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 12:23 PM   #4
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

به نظر من مربي اونقدر ها روي راج تاثير نداره. راج اگر تورنمنتي برده يا باخته همش به خاطر درخشش يا

ضعف خودش بوده. الان بايد يه كاري كنه كه از لحاظ روحي آماده بشه . از نظر تكنيكي من هيچ ضعفي در

راجر نمي بينم. ولي متاسفانه اين روزا كورت هاي مسابقات براي راجر شده زنگ تفريح . مياد كه فقط يازي

كنه و اصلا انگيزه اي براي درخشش و يا تكرار قهرماني هاش نداره. بايد يه جوري اين مشكل رو حل كرد.

راجر با انگيزه رو فقط در رولند در مقابل نوواك مي شد ديد. اگر راجر بتونه اين انگيزه و روحيه رو بر گردونه همه چي

حله. كه البته من يقين دارم به زودي اين اتفاق خواهد افتاد.
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 05:57 PM   #5
lord amir
Senior Member

آواتار lord amir

پستها: 151
سپاس: 2,522
در 154 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و دینارا سافینا

به نظر منم کار خاصی نکرده.بدون اناکن هم راجر میتونست در برابر نواک و نادال شکست بخوره یا برای باختن برابر گاسکه, ملزر و سونگا هیچ نیازی به اناکن نبود اگه جای این یک روانشناس استخدام میکرد بهتر نتیجه میگرفت
lord amir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lord amir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 06:59 PM   #6
manoochehr
Senior Member

آواتار manoochehr

پستها: 480
سپاس: 6,929
در 473 پست 3,523 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1نعلبندیان2کاناس3دل پترو 4موناکو5مویا6گونزالس7فدرر8گائودیو 9چلا 10کوریا11اکاسوسو12کالری13لئوناردو مایر14دلبونیس 15زبالوس16روبردو17گاسکه18هیوئیت19 مونفیس20برادران برایان21ونوس ویلیامز22سرنا ویلیامز23دالکو24کوزنتسووا25دمنتیوا26پنتا27هنین هاردن28کربر29هنگیس30ارانی31وزنیاکی32ایوانوویچ

از روز اول با اناکن مخالف بودم و هستم. سبک بازی راجرو خراب کرده اخه راجر باید دیگه تو چمن از سونگا ببازه؟ تو خاک از ملزر ببازه ؟ مربی فقط (تونی رش) خیلی عالی با فدرر کار می کرد.

ویرایش توسط manoochehr : 07-12-2011 در ساعت 07:30 PM
manoochehr آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی manoochehr به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 07:53 PM   #7
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

مثل اینکه فقط من مدافع آناکن هستم. پس درود بر آناکن
به اعتقاد من راجر بدون پل آناکن ،نتایج بهتری نمی گرفت و جوکوویچ رو هم در فرانسه شکست نمی داد.
منهای استرالیا - که نواک فوق العاده بود - راجر عملکرد بهتری نسبت به پارسال داشته.فراموش نکنید که راجر فدرر 30 سالشه نه 25 سال! امیدوارم در آمریکا هم خوب نتیجه بگیره.
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 11:08 PM   #8
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
مثل اینکه فقط من مدافع آناکن هستم. پس درود بر آناکن
به اعتقاد من راجر بدون پل آناکن ،نتایج بهتری نمی گرفت و جوکوویچ رو هم در فرانسه شکست نمی داد.
منهای استرالیا - که نواک فوق العاده بود - راجر عملکرد بهتری نسبت به پارسال داشته.فراموش نکنید که راجر فدرر 30 سالشه نه 25 سال! امیدوارم در آمریکا هم خوب نتیجه بگیره.
نخیر من هم هستم
به نظرم اشتباه میکنید که آناکن بود و نبودش فرقی نمیکرد، بعد از اینکه به عنوان مربی انتخاب شد نتایج خیلی خوبی بدست آورد ، الان دیگه تقصیره انگیزه راجره که موفق نشده .
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-12-2011, 11:13 PM   #9
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
نخیر من هم هستم
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-24-2012, 10:54 PM   #10
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

بعضی وقتا خوبه یه سری تاپیک ها ر از زیرخاکی دراورد...حتی اگر 409 روز از آخرین پست گذشته باشه...

عملکرد راجر از تورنمنت بازل به بعد بسیار خوب بوده و تاثیرات آناکن غیر قابل انکار، زنده باد راجر و البته ، مرسی آناکن
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش