بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس مردان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-23-2011, 06:53 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation کناره گیری کوئری، روبردو و رانیچ از مسابقات تنیس گرند اسلم 2011 آزاد امریکا

کناره گیری کوئری، روبردو و رانیچ از مسابقات تنیس گرند اسلم 2011 آزاد امریکا

فدراسیون تنیس ایالات متحده تایید کرد که سم کوئری امریکایی که دوران نقاهت پس از عمل جراحی بر روی آرنجش را می گذراند، از US Open 2011 کناره گیری کرده است.

کوئری گفت: "دلیل اصلی آنست که پس از یک ساعت بازی کردن، آرنجم دچار خستگی می شود. من هنوز قدرت و توانایی بالای لازم برای مسابقات 3 از 5 ست را ندارم و نمی خواهم به آنجا بروم و مدام به این فکر کنم که آیا می توانم مسابقه بدهم یا خیر." وی اضافه کرد: "من هنوز جوانم و نمی خواهم ریسک کنم و تصور می کنم سه یا چهار هفته استراحت اضافه، برایم مفید خواهد بود."

تامی روبردو اسپانیایی نیز پس از کناره گیری از US Open 2011 به دلیل مصدومیت چند ماهه اش، باعث شد تا مایکل راسِل امریکایی بتواند در جدول اصلی مسابقات جای گیرد.

همچنین میلوس رانیچ (Milos Raonic) ستاره ی درخشان و آینده دار دنیای تنیس مردان که در حال حاضر دوران نقاهت پس از جراحی بر روی مفصل رانش را می گذراند نیز، از شرکت در گرند اسلم 2011 آزاد امریکا انصراف داده است.

تنیس باز 20 ساله ی کانادایی که با سرویس های برق آسایش معروف شد، روز دوشنبه در توییتر اعلام کرد که برای شرکت در مسابقات دیویس کاپ مقابل اسرائیل که حدود یک ماه دیگر خواهد بود، به عنوان نماینده ی کشور کانادا، به میادین تنیس بازخواهد گشت.

رانیچ گفت: "احساس خیلی خوبی دارم و به کمک 3 مربی ام با تلاش و کوشش، سعی می کنم آماده شوم."

رانیچ، مرد شماره 29 جدول برترین تنیس بازان مرد جهان است و در ماه فوریه گذشته موفق شد اولین عنوان قهرمانی اش را در مسابقات سن خوزه تور جهانی ATP به دست آورد. اما با بداقبالی، در ابتدای دیدار دور دوم مسابقات تنیس گرند اسلم ویمبلدون مصدوم شد و در پنجم ژوئیه گذشته در کولورادو تحت عمل جراحی قرار گرفت.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
TennisTalkers , U.S. Open , آزاد امریکا , تامی روبردو , تنیس , تنیس امریکا , تنیس تاکرز , تنیس گرند اسلم , جام دیویس , دیویس کاپ , رانیچ , روبردو , سم کوئری , مایکل راسل , مصدومیت , میلوس رانیچ , کوئری , گرند اسلم آزاد امریکا , گرند اسلم تنیس , یو اس اوپن

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش