بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان > اخبار تنيس زنان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-19-2011, 06:05 PM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation ابتلا به سرطان برای خانم تنیس باز جوان 22 ساله روس

خانم جوان تنیس باز موفق روس به سرطان مبتلا شده است!

تنیسور موفق روسیه، خانم Alisa Kleybanova از مبارزه اش با سرطان خبر داده است. شماره 28 جدول رده بندی برترین خانم های تنیس باز جهان از ماه مه در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده است و به این ترتیب هم گرند اسلم رولند گاروس (آزاد فرانسه) و هم ویمبلدون را از دست داده است. او بیست و دومین سالروز تولدش را برای اعلام ابتلایش به سرطان مهلک لنفوم هوچکین (Hodgkin's lymphoma) انتخاب کرد.

Kleybanova البته در مورد امید به حیاتش خوش بین است اما بیان کرده است که نمی داند چه زمانی آیا خواهد توانست به دنیای حرفه ای تنیس بازگردد یا خیر...

وی تحت پیامی که در سایت رسمی WTA منتشر کرد؛ نوشت: "امروز روز تولد من است و دلم می خواهد از همه ی پیام های محبت آمیز تبریک شما تشکر کنم. حتماً میدانید که مدت هاست چیزی راجع به عدم حضورم در مسابقات نمی نویسم و درست به همین دلیل است که امروز این پیغام را نگاشته ام!"

"تحمل این روزها برای من اصلاً راحت نیست. متاسفانه از بابت سلامتیم اخیراً خوش شانس نبوده ام. من به لنفوم هوچکین که نوعی سرطان است مبتلا شده ام!"

"چندیست در ایتالیا تحت درمان قرار گرفته ام اما برای مقابله با این بیماری و گذر از این روزهای سخت باید خیلی قوی بمانم و صبر زیادی داشته باشم. اگر در ماه های آینده تحت مراقبت بیشتری باشم و حالم بهتر شود، شاید شانس مجدد بازی کردن را بتوانم پیدا کنم."

"واقعاً دلم برای تنیس تنگ شده - مدت هاست دلم برای دیدن دوستان و هواداران در سرتاسر جهان تنگ شده. دلم برای ضربه زدن به توپ، برای همه چیز تنگ شده! چرا که تنیس، تمام زندگی 15 سال اخیر عمر من بوده است."

او به خودش امیدواری می دهد: "من دختر قوی یی هستم و قبلاً هم این را نشان داده ام. درست است که این مورد با همه اتفاقات زندگیم فرق دارد اما اگر بتوانم از این مهلکه نجات پیدا کنم، زندگیم مسلماً بهتر از گذشته خواهد بود"

"دشوارترین روزهای زندگیم همین روزها هستند و من امیدوارم این اتفاق دشوارترین اتفاق در زندگیم باشد! اطمینان دارم که می توانم بر آن غلبه کنم - فقط باید منتظر گذر زمان باشم و صبر زیادی به خرج دهم."

منبع: گاردین

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-19-2011, 10:33 PM   #2
lord amir
Senior Member

آواتار lord amir

پستها: 151
سپاس: 2,522
در 154 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و دینارا سافینا

وقتی اسم تنیس و سرطان با هم میاد یاد تنیسور سیاه پوست ashe میفتم و همون نامه ای که یکی از هواداراش قبل از مرگش در اثر سرطان براش فرستاده بود.
امیدوارم این تنیسور جوان به زندگی و تنیس برگرده
lord amir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lord amir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-19-2011, 10:47 PM   #3
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

بنده هم آرزوی سلامتی برای ایشان میکنم ، امیدوارم روحیه خوبی برای مقابله با سرطان داشته باشه و بتونه به فرم خودش برگرده.
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-20-2011, 01:58 PM   #4
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

من هم برای این تنیسور جوان و زیبا آرزوی بهبودی و سلامتی دارم هر چند با تمام پشتکارش تاکنون موفق به رسیدن به رده های بالاتر از این نشده ولی امیدوارم با شکست دادن این بیماری مهلک بتونه از این رده هم فراتر بره
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-20-2011, 02:11 PM   #5
FaRzIn
Senior Member

آواتار FaRzIn

پستها: 340
سپاس: 784
در 337 پست 2,862 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجـــــر فدرر رافا نادال؛؛اندي ماري؛؛نواك جوكوويچ ویکتور ترویسکی؛؛خوان دلپوترو؛؛ماريا شاراپوا؛؛كيم كلايسترز؛؛سابینه لیسکی

"واقعاً دلم برای تنیس تنگ شده - مدت هاست دلم برای دیدن دوستان و هواداران در سرتاسر جهان تنگ شده. دلم برای ضربه زدن به توپ، برای همه چیز تنگ شده! "
خدا ایشاالله همه ی بیمارا و این تنیسور جوان رو شفا بده !!
اکثر آدما تا زمانی که سلامتیشون رو از دست نمی دن قدرش رو نمی دونن پس بهتره هر روز بخاطر سلامتیمون خدا رو شکر کنیم .
FaRzIn آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی FaRzIn به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-20-2011, 03:17 PM   #6
arshia NADAL
Member

آواتار arshia NADAL

پستها: 33
سپاس: 24
در 29 پست 188 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال . اندی رادیک. ماریا شاراپوا . انا کورنیکوا. بردیچ

من هم براش ارزوی سلامتی میکنم
arshia NADAL آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی arshia NADAL به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-20-2011, 03:35 PM   #7
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

مسابقه ی آسونی نیست امیدوارم برنده ی این مسابقه خودش باشه نه سرطان
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
TennisTalkers , WTA , اخبار تنیس بانوان , اخبار تنیس زنان , تنیس , تنیس بانوان , تنیس تاکرز , تنیس جهان , تنیس روسیه , تنیس زنان , خاک رس , فد کاپ , هارد کورت

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش