بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > مقالات و مطالب آموزشي

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-02-2010, 09:34 PM   #21
Saeed4progress
Banned Users

پستها: 114
سپاس: 138
در 95 پست 227 بار سپاسگزاری شده
Red face

نقل قول:
نوشته اصلی توسط milad28235 نمایش پست ها
وای چه جواب دوندون شکنی!!!!!
چقدر فسفر سوزوندی این جواب رو دادی؟

من نظر ندادم، پاسخ صحبت شمارو دادم
شما هم اگر خواستی پاسخ بده
کلا تو و حرفات ارزش پاسخ دادن نداره.فقط پارازیت میفرستی
Saeed4progress آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Saeed4progress به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
Rio
قدیمی 03-05-2011, 12:31 AM   #22
payam
Member

پستها: 30
سپاس: 187
در 28 پست 183 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pasia نمایش پست ها
دوستان من 6 ماهه تنیس کار میکنم 18 سالمه میتونم امیدوار باشم حدافل تو سطح ایران به جای برسم؟
من میخوام بکهند دو دستمو به یه دست تغییر بدم چون ازادی عمل بیشتری داره چقدر طول میکشه با هاش ست شم؟
دوست عزیز اگه مربی خوبی داری ایشون میتونن نظر بدن. به هر شکل بستگی به اراده خودتون داره ممکن دیر شروع کرده باشی ولی ممکنه, ببین من یه شاگردی تو سن شما دارم که تو کمتر از ده جلسه بکهند و فورهندشو از یکی دیگه از شاگردانم که شاید یه ساله یا بیشتره داره توپ میزنه خیلی اصولی تر,بهتر و با استایل بهتر میزنه البته واقعا از لحاظ بدنی عالی و پیگیرو با ارادست. کسانی هستن چند ساله بازی میکنن اما نمی تونن چند تا رالی کنترلی ساده در حده وارم اپ(گرم کردن) بزنن البته من همیشه از کسانی که می خوان تنیس رو شروع کنن می پرسم ایا می خوان واقعا کار کنن که حرفه ای بشن یا تفریحی بازی کنن یا بی تعارف می خوان فقط واسه کلاس گذاشتن بازی کنن اگه واقعا می خوای حرفه ای بشی و درآمد خوب داشته باشی اول اینکه اگه از لحاظ مالی مشکل نداری برو کشورهای صاحب تنیس اما اگه از نظر مالی این امکان وجود نداره پس باید یه مربی که بتونه عالی بازی کنه پیدا کنی در غیر این صورت باید یه مربی خوب و یه پارتنر(حریف تمرینی) عالی داشته باشی(چون زمانی پیشرفت می کنی که با یکی خیلی بهتر از خودت بازی کنی تا بهش برسی مثلا یکی از دلایل پیشرفت کشتی در شهرستان جویبار همینه افراد جدید با کسانی کشتی میگیرن که از قهرمانانه جهان هستن. البته در هر ورزشی همینه گر چند بدنسازی,تغذیه,مکملهای مجاز و... که این ها رو مربی با مشورت و معرفیت به افراد متخصص بهت باید بگه) بعد باید به همراه مربی بازی هاتو ضبط و بعد تماشا کنی و بازیتو با بازیکنانی که نزدیک بهت بازی میکنن قیاس کنی یادت باشه هر کسی روش خاص خودشو داره مثلا نادال مدل فورهندش یه جوره ترویسکی یه جوره عجیب سرو میزنه و... ببین نمیشه این طوری توضیح داد شمارمو میدم تماس بگیر ببینم چه کار می خوای بکنی و تو کدوم شهر زندگی میکنی تا اگه تونستم یه مربی بهت معرفی کنم از حرف دوستان هم ناامید نشو البته این طفلی ها هم چون مثل من اذیت شدن دلشون پره اما الان خیلی داره بهتر میشه
دوستان عزیزم خواهشا بهم کمک کنیم لا اقل ما مثل روئسای محترم نباشیم که واسه پست و سمت با هم میجنگن کاری کنیم که از این نسل به بعد به درد هم بخوریم باور کنید از همین جا ها شروع میشه واقعا چی از زاپن و کره و... کمتر داریم والا بهتریم اما باور نداریم امیدوارم ناراحت نشید شاید از خیلی دوستان جمع از لحاظ سنی بزرگتر باشم اما واقعا خوشحال میشم و افتخار میکنم بتونم به دوستی حتی در حد یه کلمه چه در این زمینه چه در موارد دیگه ای که بتونم کمک کنم.گفتگو,پیگیری,بحث خیلی خوبه اما مایوس کردن,ناراحت کردن,بی حرمتی بهتر از من میدونید خواهشا بیاید پشت هم باشیم تا به هم افتخار کنیم
payam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی payam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2011, 10:10 AM   #23
Hosniye
Junior Member

آواتار Hosniye

پستها: 26
سپاس: 47
در 26 پست 203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Aravan rezai

منم فکر می کنم برای خانوما یکم سنگینه ....اگر امکانش هست به این موضوع جدی تر بپردازید
Hosniye آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hosniye به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-19-2011, 10:29 AM   #24
Hosniye
Junior Member

آواتار Hosniye

پستها: 26
سپاس: 47
در 26 پست 203 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Aravan rezai
پیش فرض پاسخ : مهم:برنامه های تمرینی و تمرین با وزنه برای تنیس

به نظرم رو این پست خیلی باید وقت بذاریم ..شاید واقعا اساتیدمون رسالتشون انجام نمی دن و اگرنه وضع تنیس این طوری نبود اکثر افراد برای تفریحو و کلاسش میان حداقل من بین دخترا این طوری می بینم چهارتامونم که می خوایم یاد بگیریم استاد بی خیاله ..من یادم نمیاد حتی استادم یک جلسه بهم نرمش داده باشه .. فقط به حرکتمام گیر میداد که مو به مو دقیق باشه .. به خصوص برای ما که رشتمون تربیت بدنی نیست خیلی سخته که بفهمیم چه نرمشایی خوبه ...
Hosniye آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hosniye به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-26-2011, 01:32 AM   #25
amin_49100
Member

پستها: 47
سپاس: 17
در 41 پست 171 بار سپاسگزاری شده

سلام بیاین یه کم درباره موضوع تاپیک حرف بزنیم اقا کسی چند تا حرکت با کش یا وزنه برای تقویت البو بلده؟ توضیح بدین لطفا

amin_49100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amin_49100 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-16-2011, 02:35 PM   #26
amin_49100
Member

پستها: 47
سپاس: 17
در 41 پست 171 بار سپاسگزاری شده

سلام کسی از تمرینات بدنسازی راجر فدرر لینک دانلود داره؟؟؟؟
amin_49100 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amin_49100 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-04-2011, 10:50 AM   #27
archi
Senior Member

پستها: 301
سپاس: 311
در 294 پست 1,412 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andre agassi - Monica Seles - Arthur Ashe - Rafael Nadal -Maria Sharapova - Roger Federer - Billie Jean King - Maureen Connolly - Bryan Brothers - Bjorn Borg - Mansour Bahrami - Justine Henin - Mats Wilander - Jack Sock - Serena Williams - Martina Hingis

دوستان می خواستم بدونم حرکت بارفیکس برای تنیس چقدر میتونه مفید باشه ... بارفیکس رو بیشتر قدرتی می دونید یا استقامتی ... یعنی بیشتر با muscular strength سر و کار داره یا muscular endurance ... و در تنیس مردان میانگین حرکات بارفیکس ورزشکاران حرفه ای در 60 ثانیه معمولا چه اندازه هست ؟ روی هم رفته بارفیکس را برای تنیس تمرین مفیدی می دانید و آن را توصیه می کنید ؟ پیشاپیش سپاسگزارم اگر پاسخ کاملی دهید .
archi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی archi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-30-2011, 08:27 PM   #28
monadi
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده

lotfan garm kardane ghabl az tennis va vnarmeshhaye lazem baraye toole haftaro baraye khanoomham begin.tnx
monadi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما monadi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 06-16-2015, 06:48 PM   #29
بهار
Member

پستها: 56
سپاس: 3
در 39 پست 135 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : برنامه های تمرینی تنیس و تمرین با وزنه

دوستان سوتفاهم نشه تایپ قبلیرو من ننوشتم. خواهر بنده قبلا تنیس و شروع کرده بود و با کامپیوتر و نام کاربری من دنبال پیشرفت بود
بهار آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 04-02-2016, 05:49 PM   #30
hadi manafi
Member

پستها: 36
سپاس: 4
در 11 پست 16 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: دومینیک تیم نواک جوکوویچ
پیش فرض پاسخ : برنامه های تمرینی تنیس و تمرین با وزنه

سلام بچه ها میخوام تنیسمو حرفه ای دنبال کنم.
چند تا نکته که برام مهم به ترتیب:
1.سرعت دستم بره بالا.سویینگام خوبه فقط میخوا عکس العمل قوی داشته باشم
2.قدرتم بره بالا چه کاری با وزنه لازمه؟؟(در کل با مدیسن بال با وزنه با کش و...)
3.بدون راکت چجوری تمرین کنم؟برای چی خوبه بدون توپ یا راکت تمرین کردن؟؟؟؟
دوستان تنیسور ممنون میشم جواب بدین خیلی برام احتیاجه کسی هم نیست باهاش ارتباط داشته باشم تا بدونه.اینجا هم از همشهریا یا تنیسوراش میپرسم یا نمیدونن یا چرت میگن.!!!منتظر راهنماییاتون هستم.خیلی لازم دارم
hadi manafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش