بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-27-2011, 12:14 PM   #21
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
نه عزیزم، این شمایی که حکم صادر میکنی این فدرر بوده که با نبوغش همه رو میبرده وگرنه حریفاش هم همه شاخ بودن، از کجا این حرفها رو هم درمیاری معلوم نیست.

حاتم رو هوا که حرف نمیزنه، داره میگه افتخارات و سطح اون بازیکنا در اون دوره رو با الان مقایسه کن، ولی تو چی میگی؟ حرف از یه چیز میزنی که هیچ جوره قابل اثبات نیست.

اصلا نبوغ یعنی چی؟
شما متر داری که اون موقع علت برتری فدرر ضعف رقبا بوده ؟ شما از کجا میدونی مثلا داویدنکوی سال 2006 از امثال ماری و سودرلینگ ضعیف تر بوده یا قوی تر ؟ یه نگاهی به توالی پست ها بندازی بد نیست ، این حاتم بود که این مساله ی به قول شما غیر قابل اثبات رو انداخت وسط میدون و شما هم با تشکر ازش حرفشو تایید کردی.وگرنه من خودم با مقایسه ی تنیسورها توی زمان های مختلف مشکل دارم و میگم وقتی کسی میتونه از هم نسل های خودش خیلی فاصله بگیره نشون از بزرگیش داره .قبلا هم گفتم امکان داره همون اگسی که یکی از بهترین های تاریخ بوده الان با رنک 10 تنیس هم بازی کنه 3-0 تو هر سطحی بهش ببازه ، معنیش اینه که از اگسی بهتر بوده ؟
این یه مساله ی دو لبه هست ، شما برای اینکه حس تنفر درونیتون رو نسبت به "بهترین تنیسور تاریخ" ارضا کنید ، قهرمانی های راجر رو به ضعف رقباش ربط میدید ، ما به نبوغ فدرر.شما خوشت بیاد یا نیاد ، تا فردا هم بحث کنی دو طرف از مواضعشون عقب نشینی نمیکنن.وقتی شما میای با دو خط کل کریر "بهترین تنیسور تاریخ" رو زیر سوال میبری باید انتظار جواب های اینطوری رو هم داشته باشی.

ویرایش توسط Afshin : 09-27-2011 در ساعت 01:11 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:24 PM   #22
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
ب وقتی روی 10 تا گیر کنه و توی 25 سالگی دیگه نتونه اسلم ببره چه فایده داره ؟ مهم اینه که عمر قهرمانیت طولانی باشه ، حالا میخواد از 20 سالگی شروع بشه یا 23 سالگی.هر موقع رافا توی 29 سالگی اسلم برد اون موقع میتونی بیای این حرف رو بزنی.
در 25 سالگی هم اسلم میبره.امسال رولند گاروس رو برد. و البته اگه سنگر خوبی مث نواک که پشتش قایم شدین نبود اون دوتا اسلم رو هم میبرد.شما از کجا میدونین رافا در 29 سالگی قرار نیست اسلمی ببره! با نوستراداموس در ارتباطین ؟ فعلا که از 19 تا 25 سالگی وی هر فصل گرند اسلم برده.روند و امار به فینال رسیدن وی در گرند اسلمها هم در سه فصل گدشته سیر نزولی نداره... و در 19 سالگی اسلم بردن هنر نیست و تنها 29 سالگی هنره.جالبه !
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:30 PM   #23
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
در 25 سالگی هم اسلم میبره.امسال رولند گاروس رو برد. و البته اگه سنگر خوبی مث نواک که پشتش قایم شدین نبود اون دوتا اسلم رو هم میبرد.شما از کجا میدونین رافا در 29 سالگی قرار نیست اسلمی ببره! با نوستراداموس در ارتباطین ؟ فعلا که از 19 تا 25 سالگی وی هر فصل گرند اسلم برده.روند و امار به فینال رسیدن وی در گرند اسلمها هم در سه فصل گدشته سیر نزولی نداره... و در 19 سالگی اسلم بردن هنر نیست و تنها 29 سالگی هنره.جالبه !

سنگری در کار نیست ، عرضه داشته باشه از همدوره ای های خودش بهتر باشه و قهرمان بشه . مثه فدرر . اگه شد ما هم میایم بهتون تبریک میگیم.
من نگفتم در 29 سالگی اسلم نمیبره ، گفتم هر موقع برد ، اون موقع هست که افتخارات سن 19 سالگیش ارزش پیدا میکنه ، چون نشون از تداوم قهرمانیش و طولانی بودن عمر مفید ورزشیش داره ، تا وقتی اون روز نرسیده اینقدر 19 سالگی 19 سالگی راه نندازید . دلیلی نداره همه توی یه سن بخصوص شکوفا بشن.
من 19 سالگی رافا رو زیر سوال نبردم ، این شما بودید که با مقایسه ی خنده دارتون که " رافا توی 19 سالگی اسلم برده و راجر نبرده " ، قصد "تخریب" راجر رو داشتید ، منم گفتم که این مقایسه درست نیست . باید تا آخر کریرش صبر کرد و بعد اظهار نظر کرد.
شما نادالیها کاری جز تخریب و دل بستن به هد تو هد بلد نیستید ، چون ریسمان دیگه ای نیست که بتونید بهش چنگ بزنید.
قدیمی 09-27-2011, 12:38 PM   #24
SOROOSH_RF
Roger's Fan

آواتار SOROOSH_RF

پستها: 361
سپاس: 307
در 345 پست 2,198 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer&gulbis& sharapova&ivanovic

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها

ببین وقتی توی یه کلاس همه یا تنبل باشن
یا متوسط وقتی یه محصل زرنگ رو بزاری وسطشون خوب معلومه از همشون بهتر نتیجه میگیره ولی وقتی میتونی بهتر بودنشو بسنجی که دو سه تا زرنگ دیگه بزاری تو کلاس، بعد از خداحافظی پیت و آغاسی خلاءی توی تنیس ایجاد شد که به فدرر این اجازه رو داد که از سال 2003 تا 2006 هر چی جام و اسلم باشه ببره فدرر رقیب سرسختی نداشت از سال 2007 تا الان در حضور این همه مدعی و در رأس اونا رافا فدرر فقط تونسته 7 تا اسلم ببره اونم سه تاش سال 2007 بوده یعنی در عرض 4 سال فقط 4 تا اسلم برده وقتی رقیبی مثل رافا ظاهر شد فدرر رو توی 7 تا اسلم ناکام گذاشت ولی اگه مثل قبل از 2007 رقیب نداشت بازهم اون هفتارو میبرد اما رافا در حضور راجر 10 تا اسلم برده.

خوب بازهم مارو به 5 سال آینده حواله میکنی یا اگه بخوایم مقایسه کنیم الان باید مقایسه کنیم؟ درضمن توی اون خلاء رقیب یعنی از سال 2003 تا 2007 راجر 41 عنوان از 67 عنوان قهرمانیش رو برده ولی از 2007 تا الان فقط 22 عنوان قهرمانی داشته درضمن اگه رافا هم سال 2003 ظهور میکرد و رقیبی نداشت الان حداقل 22 تا اسلم داشت و یا اگه رافا 2003 همزمان با راجر ظهور میکرد الان راجر شاید 9تا اسلم بیشتر نداشت.

یا مثلا اگر نواک 2 سال زود تر ظهور میکرد الان نادال 5 تا گرند اسلم بیشتر نداشت تازه شاید فدرر هم تعداد گرند اسلمهاش بیشتر هم میشد چون راجر، نواک رو نسبت به ناال راحت تر میتونه ببره.
حالا که راجر پا به سن گذاشته همه واسه ما زرنگ شدن... والا به خدا... حالا امیدوارم با این حرفایی که میزنین یه کم هم آروم بگیرین و آرامش پیدا کنین.
SOROOSH_RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SOROOSH_RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:38 PM   #25
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

درود
البته که می توان در مورد بازیکن های دوران مختلف قیاس کرد،تنیس هم مثل هر ورزش دیگری پیشرفت میکنه، اون هم با پیشرفت بازیکنانش
الان بازی بین بازیکنای تاپ 30 خیلی نزدیک به هم و غیر قابل پیش بینیه، همه دارن کار میکنن
همچین بازیکنایی رو تو اون دوران بین 2004 تا حتی 2007 نمیشه پیدا کرد، رقیب اون دوران راجر تا قبل از 2005 که هیشکی نبوده، حالا بعدش رافا اومده و بعضی مواقع هم نواک شاخ میشده، نواکی که اصلا ثبات نداشته اون دوران. برا خودتون خوبه قبول کنید که اصلا کیفیت بازیکنای اون دوره با الان قابل قیاس نیست، حتی اگه بخوایید به امثال کچلنکو پناه ببرید
الان میشه طومار بلند بالایی از بازیکنای آماده ، که پیشرفت های قابل ملاحظه ای در زمینه هایی مثل سرویس، بازی بیس لاین، بکهند قوی و ...دارند، ارائه کرد.
أجرکم عندالله...
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:44 PM   #26
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود
البته که می توان در مورد بازیکن های دوران مختلف قیاس کرد،تنیس هم مثل هر ورزش دیگری پیشرفت میکنه، اون هم با پیشرفت بازیکنانش
الان بازی بین بازیکنای تاپ 30 خیلی نزدیک به هم و غیر قابل پیش بینیه، همه دارن کار میکنن
همچین بازیکنایی رو تو اون دوران بین 2004 تا حتی 2007 نمیشه پیدا کرد، رقیب اون دوران راجر تا قبل از 2005 که هیشکی نبوده، حالا بعدش رافا اومده و بعضی مواقع هم نواک شاخ میشده، نواکی که اصلا ثبات نداشته اون دوران. برا خودتون خوبه قبول کنید که اصلا کیفیت بازیکنای اون دوره با الان قابل قیاس نیست، حتی اگه بخوایید به امثال کچلنکو پناه ببرید
الان میشه طومار بلند بالایی از بازیکنای آماده ، که پیشرفت های قابل ملاحظه ای در زمینه هایی مثل سرویس، بازی بیس لاین، بکهند قوی و ...دارند، ارائه کرد.
أجرکم عندالله...
تنیس هر روز در حال پیشرفته ، 10 ساله دیگه هم تنیسورها نسبت به الان پیشرفت میکنن ، همینطور که الان همون Top 3 سطح تنیسی که ارائه میدن شاید از بزرگانی چون بورگ و مک انرو هم بالاتر باشه . اما آیا این معنیش اینه که از مک انر و بورگ بزرگترند ؟
رقبا پیشرفت میکنن به هزار و یک دلیل ، علمی شدن ورزش ، تجهیزات بدن سازی بهتر ، راکت های بهتر و .... اما این امکانات برای شما هم فراهمه و وقتی بتونید از همدوره ای های خودتون فاصله ی زیادی پیدا کنید اون موقع هست که بزرگ و خاص میشید.
دوستمون هم گفت ، لوث کردن کار ساده ایه . منم میتونم قهرمانی های سال 2010 رافا رو به ضعیف بودن نواک و راجر ربط بدم و بگم اگه این دو تا آماده بودن رافا نه ویمبلدون رو میبرد و نه یو اس اپن رو ... ولی با این حرف فقط خودم ریز سوال میبرم ... همون طور که شما با لوث کردن قهرمانی های راجر و ربطش به ضعف رقبا خودتون رو زیر سوال میبرید.

عندالله ؟! اجرمون رو پاس میدی به کسی که خودتم قبولش نداری ؟!
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:45 PM   #27
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
اتفاقا کاملا رو هوا حرف میزنه ، شما متر داری که اون موقع علت برتری فدرر ضعف رقبا بوده ؟ شما از کجا میدونی مثلا داویدنکوی سال 2006 از امثال ماری و سودرلینگ ضعیف تر بوده یا قوی تر ؟ یه نگاهی به توالی پست ها بندازی بد نیست ، این حاتم بود که این مساله ی به قول شما غیر قابل اثبات رو انداخت وسط میدون و شما هم با تشکر ازش حرفشو تایید کردی.وگرنه من خودم با مقایسه ی تنیسورها توی زمان های مختلف مشکل دارم و میگم وقتی کسی میتونه از هم نسل های خودش خیلی فاصله بگیره نشون از بزرگیش داره .قبلا هم گفتم امکان داره همون اگسی که یکی از بهترین های تاریخ بوده الان با رنک 10 تنیس هم بازی کنه 3-0 تو هر سطحی بهش ببازه ، معنیش اینه که از اگسی بهتر بوده ؟
این یه مساله ی دو لبه هست ، شما برای اینکه حس تنفر درونیتون رو نسبت به "بهترین تنیسور تاریخ" ارضا کنید ، قهرمانی های راجر رو به ضعف رقباش ربط میدید ، ما به نبوغ فدرر.شما خوشت بیاد یا نیاد ، تا فردا هم بحث کنی دو طرف از مواضعشون عقب نشینی نمیکنن.وقتی شما میای با دو خط کل کریر "بهترین تنیسور تاریخ" رو زیر سوال میبری باید انتظار جواب های اینطوری رو هم داشته باشی.
من تنیس نگاه میکنم، کاری به "بهترین" "بدترین" فلان ترین ندارم، تو هم اینقدر بهترین بهترین کن ببینم کجا رو میگیری. همه تنیس براتون شده این.
نه برای من فدرر هم یکیه مثل بقیه، اینقدر هم تو عمرم کسی رو مقدس نکردم، متنفرم از این کار.
بحث کردن با آدمهای Biased ی چون شما فایده ای نداره.
ما رفتیم.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:48 PM   #28
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
من تنیس نگاه میکنم، کاری به "بهترین" "بدترین" فلان ترین ندارم، تو هم اینقدر بهترین بهترین کن ببینم کجا رو میگیری. همه تنیس براتون شده این.
نه برای من فدرر هم یکیه مثل بقیه، اینقدر هم تو عمرم کسی رو مقدس نکردم، متنفرم از این کار.
بحث کردن با آدمهای Biased ی چون شما فایده ای نداره.
ما رفتیم.
بله ، از اول هم مشخص بود بحث رو به یه سمت و سوی این چنینی میکشونی و با استفاده از کلمه هایی مثل Biased ، Tard ، FanBoy میخوای نشون بدی که من خیلی ...
کسی تقدس ایجاد نکرد ، وقتی میاید به تنیسور مورد علاقه ی خیلی ها توهین میکنید و خیلی راحت افتخاراتش رو لوث میکنید انتظار نداشته باشید بقیه بیان واستون به به و چه چه راه بندازن.
بهترین بهترین کردن هم ربطی به ایجاد تقدس نداره ، اتفاقا من خودم با ایجاد تقدس برای هر کس و هر چیزی مخالفم دیروز هم گفتم راجر کلا خالی بسته که این حرفا رو زده .
خوش رفتی محمد جان ، خوش حال میشیم برگردی

دوستان بنده هم به شما توصیه میکنم از این دست کلمه ها زیاد تر توی پست هاتون استفاده کنید ، فیدبک های مثبتی واستون در بر داره .
قدیمی 09-27-2011, 12:55 PM   #29
BABAK
Moderator

پستها: 1,756
سپاس: 34,267
در 1,610 پست 15,465 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر
Thumbs up

میبینم که شور و شیدایی بهترین تنیسور تمام ادوار تنیس , در طول این سال ها بد جوری به رفقا فشار آورده !! ببینید موضوع تاپیک چی بوده و به کجا کشیده شده
BABAK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی BABAK به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 01:10 PM   #30
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
سنگری در کار نیست ، عرضه داشته باشه از همدوره ای های خودش بهتر باشه و قهرمان بشه . مثه فدرر . اگه شد ما هم میایم بهتون تبریک میگیم.
من نگفتم در 29 سالگی اسلم نمیبره ، گفتم هر موقع برد ، اون موقع هست که افتخارات سن 19 سالگیش ارزش پیدا میکنه ، چون نشون از تداوم قهرمانیش و طولانی بودن عمر مفید ورزشیش داره ، تا وقتی اون روز نرسیده اینقدر 19 سالگی 19 سالگی راه نندازید . دلیلی نداره همه توی یه سن بخصوص شکوفا بشن.
من 19 سالگی رافا رو زیر سوال نبردم ، این شما بودید که با مقایسه ی خنده دارتون که " رافا توی 19 سالگی اسلم برده و راجر نبرده " ، قصد "تخریب" راجر رو داشتید ، منم گفتم که این مقایسه درست نیست . باید تا آخر کریرش صبر کرد و بعد اظهار نظر کرد.
شما نادالیها کاری جز تخریب و دل بستن به هد تو هد بلد نیستید ، چون ریسمان دیگه ای نیست که بتونید بهش چنگ بزنید.
اولا قصد تخریب راجر رو ندارم اگر شما پیش خودتون اینگونه فکر میکنید فکرتون رو برای خودتون نگه دارید.تخریب و تخریب , از اینگونه کلمات هم استفاده نکن آدم خندش میگیره .
دوما سن شکوفایی مهمه .هیچ بازیکن فوتبالی هم دوس نداره تو بیست و پنج ششتا معروف بشه چون عمر بازیگری حرفه ایش کمه.خوشبختانه رافا با نیروی جوانی و استعداد درونیش زود چهره شد.البته که خیلی مهمه زود چهره بشی و گرند اسلم ببری.
همدوره های راجر با همدوره های رافا قابل قیاسن ؟ دیگه الان هر کی رنکینگ رو تا خونه پنجاه میبینه با دیدن این همه غول وحشت میکنه
بسیار خب مقایسه فدرر با نادال از 5 فصل بازی و 20 گرنداسلم بیشتر حضور داشتن جالب نیست.ما هم صبر خواهیم کرد...
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش