بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-27-2011, 08:04 PM   #61
Behnam RF
Senior Member

آواتار Behnam RF

پستها: 1,242
سپاس: 20,231
در 1,236 پست 12,182 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer ,Juan Martin Delpotro,David Ferrer,Mardy Fish ,Mansour Bahrami WTA : Justine Henin-Hardenne,

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
درود به بهنام عزیز
رولند رو دیدم و گند زدم به امتحانام
البته نیمه نهایی راجر-نواک رو به خاطر سریالای ترکیه که تو خونمون خیلی طرفدار داره ندیدم
یو اس هم فینال رو ندیدم
از این زجر های شما ، من هم میکشم سریال
فینال یواس هم که رسما از دست دادی ، خب حریف سر سخت راجر لیتون نبوده به خدا ...
درسته راجر امسال بیشتر جنبه شوخی گرفته بود همه ی تورنومنت ها رو ولی یواس مقابل نواک خوب بود، پس اسم لیتون رو دیگه نگو مچ پوینت شدن و باختن یعنی حریف سرسخت .
سپاس ازت
Behnam RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Behnam RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 08:04 PM   #62
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
قبل از هر چیز :
اتفاقا من دقیقا با شیوه ی تخریبی خودتون جواب میدم که بدونید این طرز جواب دادن و تخریب چقدر چندش آوره . اولین کسی که این کار رو توی این تاپیک انجام داد جناب حاتم بود که اومد و فقط اون طرف قضیه رو گرفت و شما هم با چپ و راست "تشکر" کردن مهر تایید به حرفاش زدید.
افتخارات بهترین تنیسور تاریخ رو لوث میکنید انتظار نداشته باشید طرفداراشون بیان واستون نقل و نبات پخش کنن.

تخریب چیه بابا , این حرفا چه معنی داره ... بعدش کی فدرر رو تخریب کردیم!! ... از کاه , کوه میسازی ها .... خداییش در بعضی موارد خیلی تعصبی قضاوت میکنی و نظر میدی.
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 08:07 PM   #63
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
تخریب چیه بابا , این حرفا چه معنی داره ... بعدش کی فدرر رو تخریب کردیم!! ... از کاه , کوه میسازی ها .... خداییش در بعضی موارد خیلی تعصبی قضاوت میکنی و نظر میدی.
بله ، حرف تعصبی که میشنوی نا خودآگاه تعصبی هم نظر میدی.کاریش نمیشه کرد.وسط دعوا و بحث که حلوا بهر نمیکنن فخرالدین جان
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 08:36 PM   #64
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
از این زجر های شما ، من هم میکشم سریال
فینال یواس هم که رسما از دست دادی ، خب حریف سر سخت راجر لیتون نبوده به خدا ...
درسته راجر امسال بیشتر جنبه شوخی گرفته بود همه ی تورنومنت ها رو ولی یواس مقابل نواک خوب بود، پس اسم لیتون رو دیگه نگو مچ پوینت شدن و باختن یعنی حریف سرسخت .
سپاس ازت

بهنام جان احتمالا سوءتفاهمی پیش اومده منظور من 7 8 سال پیش بود، حالا یه بحثی شده بگذریم
به نظر میرسه که همه چی با خوبی و خوشی داره تموم میشه
خواهش میکنم
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 10:04 PM   #65
Pouya
RogeLleyton's Lover

آواتار Pouya

پستها: 2,046
سپاس: 22,965
در 2,038 پست 18,994 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Sampras-Hewitt-Federer-Lavor-Navratilova-Borg-Edberg-Henin-Rafter-Murray-Goffin-Dolgopolov-Isner-Ferrer-Janowicz-Dimitrov/Sharapova// Gasquet-Fognini-Paire-Youzhny-Llodra-Fish-del Potro-Davydenko-Kokkinakis-Saville-Sock-Harrison-Nishikori////Bryans

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
توهین تعریف مشخصی داره، شما یه تعریف من دراوردی نمیتونی از خودت ارائه بدی، بعد بر اساس اون بقیه رو متهم کنی. حتما باید برای شخصی که حالا افتخارات راجر رو قبول نداره، به هر علتی، درست یا غلط، تنبیه هم در نظر بگیری؟ نه؟ چون از نظر شما توهینه دیگه و توهین شایسته مجازاته، حداقل ما تو فروم خودمون قانون مشخصی در زمینه توهین داریم!
هر چی جلوتر میره نظریاتت شبیه تر هم میشه به نظریات بعضیا.

اتفاقا به نظر من باید در هیئت مدیره جلسه ای بزارن، قانونی تصویب کنن، که جلوی تعریف و تملقهای مشمئز کننده در تاپیکهای سایت گرفته بشه، اینجا نا سلامتی فروم تخصصیه، محل شعر سرایی و مداحی نیست، برای این کارها همون کلوب فدرر کفایت میکنه.

هر وقت ما هر حرفی زدیم، چارنفر اومدن یه مسئله بی ربط مطرح کردن، آخرشم کار کشید به شعر و مداحی و ...
اصلا چرا این تاپیک به اینجا کشید؟ من انتقاداتی راجع به موضوع تاپیک مطرح کردم، اصلا نفهمیدم چرا اون دوستمون بحث رو باز به بیراه برده.

بسه بابا، جمع کنید این بساط رو. جدی باشید. البته تقصیر خودتون نیست تو یه مملکت استبداد زده بزرگ شدید، عادت کردید به مقدس کردن یکی و پرستیدنش و قلع و قمع مخالفاش.

فقط جواب اون قسمتو میدم چون راجع به هیئت بود :

بزارن و تصویب کنن و ...؟ یه جوری حرف میزنی که انگار عضو نیستی! چه کاره ای تو په؟
خودت متنشو بنویس، مثال هاشم به جز این هم از فدرر و هم از نادال - البته اگه پیدا نکردی ، کمکت می کنم - بیار ، اگه تصویب شد نتیجه شو میزنیم تو مصوبات. اگرم نزدیم یعنی یا تو ننوشتی و یا تصویب نشده.
Pouya آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Pouya به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 11:21 PM   #66
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
بله ، حرف تعصبی که میشنوی نا خودآگاه تعصبی هم نظر میدی.کاریش نمیشه کرد.وسط دعوا و بحث که حلوا بهر نمیکنن فخرالدین جان
ممد عجب سیاستی داره که دعوا رو راه انداخت بعدشم یه کاری کرد افشین فکر میکنه تقصیر خودشه بابا محمد تو دیگه کی هستی !

ویرایش توسط pourya RF : 09-27-2011 در ساعت 11:28 PM
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 09-27-2011, 11:47 PM   #67
pourya RF
Roger's Fan

آواتار pourya RF

پستها: 592
سپاس: 2,794
در 585 پست 3,988 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: بزرگترین و پر افتخار ترین تنیسور تاریخ *Roger federer*

نقل قول:
"به نظرم رهبر خوبی برای تیمم بودم و می توانستم کاپیتان تیم باشم."

تو فوتبالم چه خودش رو تحویل میگیره

"فدرر اعتراف می کند بدترین لحظه در زندگی ورزشی اش شکست مقابل رافائل نادال، نوواک جوکوویچ و یا اندی ماری نیست. او در این مورد می گوید:" در سال 2008 وقتی در رم مشغول رقابت در تورنمنت مسترز بودم اف سی بازل با اختلاف یک امتیاز عنوان قهرمانی لیگ سوئیس را از دست داد و رقیب دیرینه مان اف سی زوریخ قهرمان شد. این بدترین لحظه زندگی ورزشی ام است، در آن روز بسیار عصبانی بودم و حتی روی بازی خودم تمرکز نداشتم."

تو گفتیو ما هم باور کردیم.
شاید اگر این پست زده نمیشد این همه بحث و کل کل نمیشد

ویرایش توسط pourya RF : 09-27-2011 در ساعت 11:55 PM
pourya RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی pourya RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-28-2011, 12:54 AM   #68
lord amir
Senior Member

آواتار lord amir

پستها: 151
سپاس: 2,522
در 154 پست 1,250 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و دینارا سافینا

نقل قول:
توهین تعریف مشخصی داره، شما یه تعریف من دراوردی نمیتونی از خودت ارائه بدی، بعد بر اساس اون بقیه رو متهم کنی. حتما باید برای شخصی که حالا افتخارات راجر رو قبول نداره، به هر علتی، درست یا غلط، تنبیه هم در نظر بگیری؟ نه؟ چون از نظر شما توهینه دیگه و توهین شایسته مجازاته، حداقل ما تو فروم خودمون قانون مشخصی در زمینه توهین داریم!
هر چی جلوتر میره نظریاتت شبیه تر هم میشه به نظریات بعضیا.

اتفاقا به نظر من باید در هیئت مدیره جلسه ای بزارن، قانونی تصویب کنن، که جلوی تعریف و تملقهای مشمئز کننده در تاپیکهای سایت گرفته بشه، اینجا نا سلامتی فروم تخصصیه، محل شعر سرایی و مداحی نیست، برای این کارها همون کلوب فدرر کفایت میکنه.

هر وقت ما هر حرفی زدیم، چارنفر اومدن یه مسئله بی ربط مطرح کردن، آخرشم کار کشید به شعر و مداحی و ...
اصلا چرا این تاپیک به اینجا کشید؟ من انتقاداتی راجع به موضوع تاپیک مطرح کردم، اصلا نفهمیدم چرا اون دوستمون بحث رو باز به بیراه برده.

بسه بابا، جمع کنید این بساط رو. جدی باشید. البته تقصیر خودتون نیست تو یه مملکت استبداد زده بزرگ شدید، عادت کردید به مقدس کردن یکی و پرستیدنش و قلع و قمع مخالفاش.

درود
کلوب راجر محل شعر سرایی و مداحیه؟
کل این فروم تخصصی تنیسه بجز کلوب راجر که محل شعر سرایی و تعریف های مشمئز کننده هست؟
از بنیانگذار این فروم ممنونم که به فکر ما طرفدارای راجر که در یک کشور استبداد زده بزرگ شدیم بوده و جایی را برای مداحی و شعر سرایی و تقدس گرایی داده به اسم کلوب فدرر.

ممنون بابت این همه دموکراسی که در جای جای این فروم موج میزنه

lord amir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی lord amir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-28-2011, 05:01 PM   #69
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/

" تو دوره راجر کسی نبوده که!" این چکیده حرفای دوستان نادالیه! همین مارات سفین و اندی رادیکی که مسخرشون میکنید جفتشون تقریبا در 20 , 21 سالگی گرند اسلم گرفتند. کاری که ماری نتونست بکنه و جوکوویج هم تقریبا تو همین سن گرند گرفت.بعدش هم همچین میگین تو دوره راجر کسی نبوده انگار فدرر در دوره آرتور اَش بوده.
جالبه هر موقع دوستان میخوان به افتخارات رافا اشاره کنن به بردهاش مقابل راجر اشاره میکنن ولی وقتی نوبت فدرر میرسه میگن کسی تو دورش نبوده.
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-28-2011, 05:12 PM   #70
Nasir
Member

پستها: 78
سپاس: 319
در 68 پست 404 بار سپاسگزاری شده

فدرر دیشب اومده بود؟!!
بجای این بحثهای بیفایده اگه عکسی ازش دارین بذارین.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk
Nasir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nasir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش