بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2009 > تورنمنتهای مردان > Barclays ATP World Tour Finals

Barclays ATP World Tour Finals

November 23-29, London, England

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما چه کسی قهرمان این تورنمنت می شود؟!
راجر فدرر 27 52.94%
رافائل نادال 9 17.65%
نواک جوکوویچ 9 17.65%
اندی موری 2 3.92%
خوان مارتین دلپوترو 0 0%
نیکلای داویدنکو 3 5.88%
فرناندو ورداسکو 0 0%
رابین سودرلینگ 1 1.96%
رأی دهندگان: 51. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-27-2009, 03:09 PM   #1001
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سلام نمایش پست ها
بازی یوکوویچ تا حدودی دفاعی است ؟؟!!!

بابا بیخیال با افکار نو و جدید و روشنفکری به بازی نگاه نکنید!!!!!!
بله , Djokovic در حال حاظر به همراه Nadal و Murray یکی از بهترین دفاع های دنیا رو داره , البته بازی امروزشو در برابر Nadal ملاک قرار ندهید چون هر تنیسوری که سبک بازیش دفاعی هم باشه مجبوره در برابر Nadal حمله کنه.
البته در کل سبک بازیش Controlled aggression ه اما از وقتی که راکتشو عوض کرده بیشتر به دفاع می پردازه تا حمله.
Farid آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:15 PM   #1002
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

پستها: 656
سپاس: 7,789
در 659 پست 3,780 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ::::::::::::> RAFAEL NADAL

سهیل جان اینجا نگاه کن شباهت بسیار زیاد با تنیس باز ارژانتینی موناکو داره مثل خودشه
ღஜGran Rafaஜღ آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:21 PM   #1003
rafa.com
Rafa's Fan

آواتار rafa.com

پستها: 794
سپاس: 4,390
در 772 پست 4,275 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط davidbeckham نمایش پست ها
اینو دیگه مطمئنم
خوان یه توپو تو حلق سودر لینگ وارد میکنه

خوان هم خوب خودشو تو دل خشایار جا کردواقعا هم چهره ی منفوری نیست.من که تو این مدت که رافا رو شکست داده اصلا ازش بدم نیومده...ولی چون داداشم طرفدارشه برام سخته که رافا رو شکست بده!داویدنکو و تسونگا هم اصلا منفور نیستن!وقتی تسونگا رافا رو توی استرالیا اوپن شکست داد من فینال دلم میخواست ببره!ولی در عوض از یوژنی بدم میومد چهرش خشن بود.در حال حاضر هم سودرلینگ بازیش خوبه ولی چهره ی منفوری نشون میده
rafa.com آنلاین نیست.  
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rafa.com به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:28 PM   #1004
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rafa nadal نمایش پست ها

سهیل جان اینجا نگاه کن شباهت بسیار زیاد با تنیس باز ارژانتینی موناکو داره مثل خودشه
محمد جان اینجا هم همونطور بود ولی با روش مخصوص دیدنش
میسر شد!
درسته حق با شماست هم استیلش و هم موهاش شبیه موناکو هست!
ممنون از زحمتی که کشیدی.
Rio آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:33 PM   #1005
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط babak5709 نمایش پست ها
فرید جان بالاخره راجر از برزخ برون جست !!!!فکر کنم بهترین حریف واسش داویدنکو باشه چه جوری داویدنکو میاد بالا ؟! اگه رافا 2-0 ببازه

(همین جوری پرسیدم نگین اینم خوشش اومده ها.....)
Davydenko:
نه بابک جان Davydenko دوست داره که امروز Nadal از Djokovic ببره , اونوقت Davydenko حتی اگر با نتیجه 0-2 هم به Soderling ببازه , Soderling به عنوان نفر اول و Davydenko به عنوان نفر دوم بالا میاند.
اما اگر Djokovic از Nadal ببره اونوقت Davydenko برای بالا اومدن باید از Soderling ببره.
Soderling:
البته Soderling هم سعی میکنه در گروهش اول بشه تا به Federer ( که در مصاحبه French Open ش وقتی ازش پرسیده شد که بازیکنی که بیشترین مشکل را برای تو درست میکنه کیه گفت Federer ) نخوره.
برای اینکار اگر Djokovic به Nadal ببازه Soderling حتما برای اول شدن در گروهش باید از Davydenko ببره.
اما اگر Djokovic از Nadal ببره کار Soderling راحتتره و برای اول شدن در گروهش باید فقط یک ست از Davydenko بگیره.
Djokovic:
Djokovic هم باید از Nadal ببره و امیدوار بماند تا Soderling هم از Davydenko ببره.
Federer:
Federer هم از روبرو شدن با Soderling و Davydenko لذت می برد , اما اگر Djokovic در این گروه دوم بشود کار Federer سخت میشه.
Farid آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:33 PM   #1006
Rio
Roger's Fan

آواتار Rio

پستها: 3,457
سپاس: 4,547
در 3,416 پست 18,618 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rafa nadal نمایش پست ها
سهیل جان من از سال2006اززمانی که رافا توی رولند گاروس 3-1فدرر راشکست داد من از اونجا عاشق رافا یا به نوعی دیونه بازیهاش شدم که در صورت باخت رافا هیچ کس تو خونه جرات نداشت با من صحبت کنه اما توی روزنامه ای که باهش صحبت کردند گفته بود بیشتر افت من بخاطر ازهم جدا شدن مادر وپدرمن است گفت خیلی روی روحیه من اثر کرده میدونی برای کی پدر ومادرش اومدن بازیها رافا ببینند به همین خاطر که روحیه به رافا بدند در مسابقه که رافا امتیاز می گرفت مادرش بلند میشد و براش دست میزد من یاد دارم مادر وپدرش توی فینال ویمبلدون اومدن بازی پسرشون دیدن من یاد ندارم توی مسترز هم اومده باشه نگاه بازی کنن

توی روزنامه گفته بود خیلی برای من دردناک است که مادر به این مهربانی بخواد از پدرم جدا بشه گفت من نمی تونم روی بازیها تمرکز کنم فقط به فکر پدرومادر هستم که میخواند از هم جدا بشن.سهیل جان تنیس یک ورزشی است که اگر تمرکز 100%نداشته باشی محال است نتیجه خوبی بگیری درسته اما به نظر تو رافا با این شرایط چه جوری میخواد نتیجه خوب بگیره

امادر کلام اخر سهیل جان توی قسمت اول چه گفتم رافا اززمانی راجر زده من عاشق او شده ام اگر نارحت شدی معذرت می خوام
اتفاقا همون موقع که این خبر واسه اولین بار منتشر شد من
از پدر و مادر رافا انتقاد کردم و گفتم اینا نباید بخاطر رافا هم
شده این کارو میکردن.
البته دوستان همه معتقد بودن چرا مجبور باشن همدیگرو تحمل
کنن بخاطر پسرشون.
مگه رافا بچه است که تحت تاثیر این چیزا قرار بگیره.
اونجا مثل ایران نیست و از این حرفها.

ضمنا من از شما ناراحت نمیشم محمد آقای گل.
از مطالب خوبی هم که می نویسی تشکر میکنم.
Rio آنلاین نیست.  
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rio به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:41 PM   #1007
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rio نمایش پست ها
اتفاقا همون موقع که این خبر واسه اولین بار منتشر شد من
از پدر و مادر رافا انتقاد کردم و گفتم اینا نباید بخاطر رافا هم
شده این کارو میکردن.
البته دوستان همه معتقد بودن چرا مجبور باشن همدیگرو تحمل
کنن بخاطر پسرشون.
مگه رافا بچه است که تحت تاثیر این چیزا قرار بگیره.
اونجا مثل ایران نیست و از این حرفها.

ضمنا من از شما ناراحت نمیشم محمد آقای گل.
از مطالب خوبی هم که می نویسی تشکر میکنم.
سهیل جان رافا خودش اینجوری برداشت کرده من بخاطر پدر ومادرم نمی تونم تمرکزم راجمع کنم تودرست میگی رافا نباید تحت تاثیر این جو قرار بگیره .در ضمن سهیل خودش بهتر از ما درد خودشو میدونه
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:43 PM   #1008
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

این متن فارسی این مصاحبه است زیاد معنی این جالب نیست اما بدر تون میخوره

سوالاتی برای رافا : هدف اصلی من این است که در سال 2010 برنده ویمبلدون دوباره

رافا ، شما شام را طبخ شده توسط خودتان؟ و چگونه شما را از آشپزی شما چیست؟
هو شیائو ، از چین

RN : نه ، که من فقط در ویمبلدون و یک بار بسیار کمی را در خانه انجام دهد. من محدود است ولی در عوض من واقعا خوب است.

است بارش برف در تپه جایی که من زندگی می کنند وجود دارد. آیا شما مانند برف و آیا تا بحال skied؟
مایلز

RN : بدون من نیست.

رافا عزیز!
من می دانم ، که آن را نمی مهم در بازی خود ، چیز اصلی -- که پیروزی های خود را. آن را به سادگی جالب توجه است که : شما را به آستین کوتاه و شلوار کوتاه مدت بازگشت در سال آینده؟
سپاس از شما ، بهترین شانس!
با عشق ، طرفداران خود را Paolina

RN : بله ، که بخشی از گذشته و شاید در آینده دراز مدت ، اما نه در هر زمان به زودی.

من می دانم قبلا به شما کمک بسیاری از افراد مبتلا به دوره مقدماتی خود ، و من تعجب اگر شما همیشه می خواهم یک سیاست را در آینده به منظور تلاش برای ساختن دنیا مکان بهتری باشد؟ یا کسی که مانند ما شاهزاده دیانا که بود ، او بود با نام مستعار "ملکه قلب ها" را به عنوان او کمک کرد بسیاری از مردم و علل خوبی برای توجه عمومی به ارمغان آورد.
شما را فوق العاده "سلطان قلب ها" را به عنوان به شما آنقدر دلسوز و مردم به شما گوش کند. (من برای شما اگر می توانستم رای!)
abrazos Besos ý
ژولیت Westbrook - فینچ (انگلستان)

RN : نه ، من نمی سیاستمدار خواهد شد. قطعا من را به جهانی بهتر را در من راه خود را خاص از کمک و نه از طریق سیاست را امتحان کنید. Youa دوباره به من بسیار مهربان مقایسه با شاهزاده دایانا ، اما من فکر نمی کنم من همه جا نزدیک است.

Hola از پورتوریکو! بنابراین ، من شگفت زده شد : هر بار که من شما را در تلویزیون و یا ورود شما را دیده ، من را دیده اند ، هرگز شما را پوشیده هر عینک آفتابی. آیا شما همیشه عینک آفتابی می پوشند و یا اینکه شما فقط می خواهم با استفاده از آنها را ندارند؟ همچنین ، اگر شما آنها را می پوشند ، don't شما سر درد تند و زننده را از داشتن خورشید در چشمان شما تمام وقت (چون شما خارج از منزل بسیاری از زمان)؟؟ تشکر از شما و Vamos!
Yaritza از پورتو ریکو

RN : من آنها را می پوشند اما نه خیلی اوقات ، شما درست می گویید.

آنقدر مطبوعات در مورد شما و بازی را شما نوشته شده است و عمل کردن به شما همیشه خواندن هر یک از آن ، یا می شود که بیش از حد خسته کننده؟ من منابعی در مورد صفحات ورزشی صحبت کردن ، مانند تایمز ، Marca و Espn؟
گیل لئون ، لندن

RN : من خواندن بسیاری از آنچه در اینترنت می باشد. من فقط از نظر خود من جالب است و برای خواندن از آنچه دیگران فکر می کنم. من فقط برای احترام به سوال شما ذکر و کسانی که به طور معمول دارای احترام با من و آنچه من انجام دهد.

رافا ، اگر شما مجبور به انتخاب یکی از اسلم به شما برای برنده شدن بیشتر می خواستند در سال 2010 ، که شما می خواهید به دفاع باز استرالیایی ، اصلاح کردن خود را به پایین پرتاب از رولاند Garros ، برنده بازگشت ویمبلدون یا تکمیل کار در ایالات متحده باز با شدت بهم زدن؟
Anthea xxx Yeung

RN : هر یک از چهار است ، اما من ویمبلدون را دوباره... شگفت انگیز خواهد بود!

سلام من از یونان و در اینجا آمده تنیس ورزش بسیار محبوب است هنوز رتبهدهی نشده است ، البته سال گذشته بیشتر و بیشتر مردم در آن علاقه مند شوند ، اما من فکر می کنم که در نظر گرفته نشده است فقط برای چند ورزش برای نخبگان "" که بسیار ناامید... آیا تا کنون در نظر تنیس راه است که به عنوان یک ورزش برای افرادی که از موقعیت خاص اجتماعی؟
Liana

RN : نه ، من هرگز. من فکر نمی کنم این روش آن است که در آن من در اسپانیا بزرگ شده.

در طول این سالها کرده اید lessened - مراسم مذهبی خود را در دادگاه. آیا فکر می کنید شما می توانید بدون آنها در سال های آینده این میان چیست؟
Manahil ، پاکستان است.
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 03:44 PM   #1009
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

این هم متن انگلیسی

Questions for Rafa: my main goal in 2010 is to win Wimbledon again

Rafa,do you cook dinner by youself? And how do you think of your cooking?
Xiao Hu, from China

RN: No, that I only do during Wimbledon and a very few times at home. I am limited but the few things I do are really good.

There is snow on the hills where I live. Do you like snow and have you ever skied?
Miles

RN: No I have not.

Dear Rafa!
I know, that it not the most important in your game, the main thing - that your victories. It is simply interesting to know: Will You return to the short sleeves and long shorts next year?
Thank You, Best of luck!!

With love, your fan Paolina

RN: No, that's part of the past and maybe the long term future, but not any time soon.

I know you already help a lot of people with your Foundation, and I wondered if you would ever like to be a Politician in the future to try and make the world a better place? Or someone like our Princess Diana used to be, she was nicknamed the "Queen of Hearts" as she helped a lot of people and brought good causes to the attention of the public.
You would make a wonderful "king of Hearts" as you are so compassionate and people would listen to you. (I would vote for you if I could!)

Besos y abrazos
Juliette Westbrook-Finch (England)

RN: No, I won't be a politician. I would definitely try to make the world better in my own particular way of helping but not via politics. Youa re very kind to compare me with Princess Diana, but I don't think I am anywhere close.

Hola from Puerto Rico!! So, I was wondering: every time I've seen you on tv or your pictures, I have never seen you wearing any sunglasses. Do you ever wear sunglasses or do you just don't like using them? Also, if you don't wear them, don't you get nasty headaches from having the sun in your eyes all the time (because you're outdoors a lot of the time)?? Thank you and Vamos!!!
Yaritza from Puerto Rico

RN: I do wear them but not very often, you are right.

So much press is written about you and your game- do you ever read any of it, or would that be too frustrating? I'm specifically talking about the sports pages, such as The Times, Marca and Espn?
Gill Leone, London

RN: I do read a lot of what's in the internet. I simply have my own opinion and it is interesting to read what other people think. I only ask for respect and those you mention normally have respect with me and what I do.

Rafa, if you had to choose one Slam you wanted to win most in 2010, would you want to defend the Australian Open, reclaim your thrown from Roland Garros, win back Wimbledon or complete a career slam at the US Opens?
Anthea Yeung xxx

RN: Any of the four, but give me Wimbledon again... would be amazing!

Hi I come from Greece and tennis here is not a very popular sport yet, of course the last years more and more people become interested in it, but I think that is considered yet a sport just for few, for an "elite".That is very disappointing...Did you ever consider tennis that way, as a sport for people of a certain social status?
Liana

RN: No, I never did. I don't think it is this way in Spain where I grew up.

Over the years you've lessened your on-court rituals. Do you think you can play without them in the coming years?
Manahil, Pakistan.
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-27-2009, 04:02 PM   #1010
ღஜGran Rafaஜღ
Rafa's Fan

آواتار ღஜGran Rafaஜღ

فرید جان سلام اگر ازمتن انگلیسی رافا چیزی فهمیدی به دوستان بگو من فقط اولشوفهمیدم گه رافا گفت هدف اصلی من ویلمبدون 2010است دیگه هیچی نفهمیدم یه چیز دیگه هم فهمیدم گفت اشپزی من هم خوبه
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ღஜGran Rafaஜღ به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)