بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > ویمبلدون (Wimbledon)

ویمبلدون (Wimbledon)

31 خرداد - 13 تیر - لندن، انگلیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-30-2010, 11:22 PM   #601
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

لعنتی ببین برق ما کی رفت ست اول که یه چیزی فراتر از افتضاح بود رافا، داشت میرفت برای بیگل که شانس اورد، ستهای بعد هم در حد خیلی خیلی خوب بود، بکهند که یه روزی نقطه ضعف بود، الان یکی از بهترین ضرباتشه، فورهند سریعتر شده در حین حال Heavy بودن خودشم حفظ کرده، هم مارجین خوبی هم داره و هم واقعا یه ابزار کاملا تهاجمیه، سرویس هم که خیلی بهتر شده، و از همه مهمتر این بازی تهاجمی رو سرویس دوم حریفه که از اولین بازی کوئینز انجام میده، خیلی خیلی موثره، به خصوص که حریف از لحاظ روانی بهم میریزه و هی میخواد سرویس دوم رو هم با ریسک بالاتر بزنه که باعث میشه امار دایل فالتها بره بالا.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2010, 11:34 PM   #602
Nasir
Member

پستها: 78
سپاس: 319
در 68 پست 404 بار سپاسگزاری شده

با عرض سلام خدمت همه
نواک امروز عالی بازی کرد.
این بازیکن چین تایپه اندی رادیک رو زده بود ولی
مقابل نواک حرفی برای گفتن نداشت!
ارادتمند-نصیر
Nasir آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nasir به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-30-2010, 11:42 PM   #603
MaTAdoR
Rafa's Fan

آواتار MaTAdoR

پستها: 229
سپاس: 3,860
در 227 پست 1,844 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal

نقل قول:
نوشته اصلی توسط dane نمایش پست ها
نگاهی که به نیمه نهائی بیندازیم:
Berdych بر روی چمن ترسناکه اما به نظر من رو فرم نبود.
Djokovic به گفته خودش در مسابقات Queens سال 2008: Grass is my least favourite surface اما به گفته گزارشگر تلویزیونی فوق العاده رو فرم بوده
Nadal فینالیست دو دوره و قهرمان سال 2008 با رکورد 12 پیروزی پشت سر هم در Wimbledon از شرایط بازی لذت می بره و من تا به حال اینقدر Nadal رو Aggressive ندیده بودم.
Murray از بازی بر روی چمن لذت نمی برد اما رو فرم به نظر می رسید.
برای فینال که حتما و اگر هم شد برای نیمه نهائی ها هم Preview می نویسم.
سلام به آقا فرید گل
طبق گفته های یکی از دوستانم که فکر کنم خودت بدونی کی هست
من و شما با هم هم ولایتی هستیم و اتفاقا چند لحظه پیش درباره ی اطلاعات
بالای شما در رابطه با تنیس داشتیم با هم حرف می زدیم
امیدوارم واسه نیمه نهایی Previewبنویسی! و بهره مند شویم!
MaTAdoR آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MaTAdoR به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 12:29 AM   #604
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط MaTAdoR نمایش پست ها
حسین جان ببخش اینو میگم ولی اینکه
اینجا رو با استرالیا مقایسه می کنی سخت در اشتباهی
اون جا به قول فخری فقط سایه ای از رافا توی زمین بود
والا هر وقت رافا باخته شما ها یه بهونه ایی اوردین ، یعنی چی یه سایه ای از رافا بوده؟
بابا یه بار هم بگین باخت و خلاص
حالا ببینم اینجا خود رافا هست یا سایش ؟
دوست دارم خودش باشه تا ببینم چه میکنه
به امید اینکه اگه رافا باخت طرفداراش بیان بگن باخت نه بگن مصدوم بود و ...
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 12:54 AM   #605
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

come on andy
خب اندی تونست 3-1 ( 6-7 ، 7-6 ، 6-2 ، 6-2 ) تسونگا رو ببره و به سمی فاینال برسه ( پارسال هم تا سمی اومده بود و 3-1 به رادیک باخت )
حریف اندی ماری در سمی فاینال رافائل نادال ( رنک 1 و سید 2 ) هست
اندی والی های خیلی خوبی داشت ولی درصد سرو های اولش پایین بود ، اگه والی های اندی تو بازی با نادال همینطور باشه و البته درصد سرو های 1 هاش به %65 برسه %100 رافا رو میبره
این هم یکمی از امار بازی امروز ماری:
ایس : 14 ( 4 تا افزایش نسبت به بازی قبلی )
دابل فالت : 2 ( نسبت به بازی قبلیش 1 کم شده بود )
وینر : 48 ( 9 تا افزایش نسبت به بازی قبلی )
ارور : 14 ( 2 تا نسبت به بازی با کوئری کم شده بود )
خوب از این ها میشه فهمید که اندی در مقایسه بازی با کوئری بهتر شده بود ( امیدوارم این پیشرفت در بازی با نادال بیشتر بشه )
پیش بسوی قهرمانی
go andy
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 08:36 AM   #606
msabet
Roger's Fan

آواتار msabet

پستها: 115
سپاس: 404
در 112 پست 800 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر.خوان مارتین دلپوترو.اندی رادیک.ورداسکو

با باخت راجر رنكينگ به چه صورتي ميشه؟
msabet آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی msabet به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 09:39 AM   #607
farhad10
Member

پستها: 86
سپاس: 874
در 75 پست 593 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER

با سلام

متاسفانه راجر باز هم همه را نا اميد كرد و اين فرضيه را كه ديگر او به اخر دوران بازي هاي درخشان خودش نزديك است را تقويت بخشيد چرا كه بازيكني كه در تمام بازي هاي گرند اسلمي كه در دوران خودش برگزار شده بود در همه نيمه نهايي ها حضور داشته است و 16 عنوان گرند اسلم را كسب كرده است و هر بار هم كه قهرمان نشده است به بازيكنان بزرگي همچون نادال و .. باخته است،
اما امسال او در سن 28 سالگي ركورد هاي خودش را دارد ميشكند و از جمله عدم حضور در نيمه نهايي دو گرند اسلم كه در همه انها بخت اول قهرماني بوده است،
عدم كسب جام يك تورنومنت معتبر در قبل از حضور در يك گرند اسلم،
باخت به بازيكن هاي رنك پايين در تورنومنت ها و گرند اسلم ها و عدم توانايي او در كسب جام و حضور در فينال يا نيمه نهايي كه همچنين چيزي در دوران بازي هاي درخشان او سابقه نداشته است،
در چند سال اخير اگر راجر نميتوانست يك جام را بگيرد به بازيكني به نام نادال برخورد ميكرد كه واقعا توانايي بالايي داشت،
اما امسال تنها دليل عدم حضور او در نيمه نهايي و كسب يك جام ديگر بازيكني به نام نادال نيست كه يك مدت كابوس شبهاي راجر شده بود بلكه تمام بازيكن ها الان ديگر براي راجر كابوس هستند و برد راجر در مقابل انها حتمي نيست و از طرفي خود راجر نيز نسبت به قبل فرسوده شده است و اين زنگ خطري است براي او ....

به هر حال براي بنده راجر هميشه به عنوان يك اسطوره باقي خواهد ماند چرا كه نجابت و صبر او در تمام صحنه ها براي من يك الگو و مشوق در زندگي ام خواهد بود و اين چنين باريكناني كه هم از نظر ورزشي و هم از نظر اخلاق در صحنه ها خوش درخشيدند در تاريخ در همه مدت باقي خواهند ماند به عنوان يك اسطوره.

بنده خودم به عنوان يك طرفدار راجر دوست ندارم كه ديگر شاهد باخت هاي پي در پي او در تورنومنت هاي مختلف باشم و در اين برهه زماني دوست دارم كه شاهد بازنشستگي ورزشكار محبوبم در اوج باشم،
چون از نظر بنده همانطور كه در بالا نوشتم راجر ديگر توانايي فتح گرند اسلم را ندارد.(البته اين نظر بنده است و بر روي نظرم هم هيچ تعصبي ندارم) چون او ديگر 28 سال دارد و متاسفانه سن او براي برگشت يه كم بالا ميباشد البته براي اسطوره اي كه من ميشناسم هيچ چيز نا ممكن نيست اما متاسفانه ذهنييت خوبي ديگر نسبت به اين قضيه ندارم.

به اميد شرايطي رويايي براي بازنشستگي اسطوره،

موفق باشيد
در پناه حق.
farhad10 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی farhad10 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 09:48 AM   #608
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط msabet نمایش پست ها
با باخت راجر رنكينگ به چه صورتي ميشه؟
تاکنون بدون احتساب بازی های نیمه نهائی اینطوری میشه که بعد از نیمه نهائی و فینال ممکنه اختلافش با رنک دو هم بیشتر بشه و حتی با رنک چهارم کمتر!؟

1.رافا 9465
2.نواک 6905
3.فدرر 6885
4.موری 5155
5.سودرلینگ 4935

هر چند رنکینگ برای تنیسور های حرفه ای در درجه های بعدی قرار داره ولی بعد از 6-7 سال که فدرر جزو تاپ 2 بود خیلی شوکه کنندس دیدن اسمش در رده ی سوم!!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 10:42 AM   #609
maziar
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 0
در 1 پست 3 بار سپاسگزاری شده

خیلی جالب خودتو میپیچونی!.اگه سرویس رو از فدرر بگیریم(تخصص اصلیش) به جاش نباید از نادال هیچی بگیریم؟پس فرق فدرر و رادیک چیه؟تازه رادیک که از همه بهتر سرو میکنه!پس چرا رادیک عددی نشد؟
maziar آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی maziar به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-01-2010, 11:03 AM   #610
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

راجر تو مصاحبه بعد از بازیش گفته از ناحیه پا و پشت مقداری مصدومه و این مصدومیت از فینال هاله همراهشه، گفته اگه سالم باشم امثال بردیچ رو میتونم ببرم.
البته حرف زدن در رابطه با اینکه راجر به خاطر پا به سن گذاشتن داره بد بازی میکنه یا یه چیز دیگه، کار راحتی نیست ولی به نظرم دلیلش این نیست. به نظرم دلیلش غرور بیش از حده که راجر هی داره بیشتر اسیرش میشه، تو این باختای اخیرش من یه بار ندیدم بعد از بازی باخت رو قبول کنه و بگه باید برم برای تمرین، همیشه سعی میکنه یه جوری از زیرش در بره، ولی حقیقت اینه بقیه بیکار نشستن و تمرین میکنن، رو نقاط ضعف راجر. یه چیزایی رو راجر به شوخی میگه ولی به نظرم تهش جدیه، تو همون استرالیا اپن که خیلی سرحال بود یه بار تو مصاحبه های درون زمینش با جیم کوریر به شوخی گفت، نه من تمرین نکردم همش رو تخت خوابیدم و مراقب بچه ها بودم و اینا که میبینین همش استعداده، (نقل به مضمون) درسته شوخی کرد ولی به نظرم یه ریشه ای داره، وانگهی راجر بد بازی نمیکنه، و اونجاهایی که بد بازی میکنه به نظر نمیرسه دلیلش کهولت باشه، مثلا روی تور یه سری فورهندهایی رو که راجر همیشه تبدیل به امتیاز میکرد، خراب میکرد. اینا دلیلش به نظر من سن و سال نیست.
مثلا وقتی به لیوبیچیچ نگاه کنی، کاملا میفهمی که سن زیادش تو بازیش اثر داره، هر چی بازی میگذره توپهای کمتری رو دنبال میکنه و خیلی اروم تر میدوه ولی راجر به نظرم این مشکلها رو نداره.
به نظرم راجر بیشتر از اینکه بازیش افت کنه، سطح بازیش همزمان با پیشرفت حریفاش رشد نکرده، به دلیل همون تمرین کم و غرور زیاد.
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

برچسب ها
چمن، ویمبلدون، گرنداسلم، 2010، راجر فدرر، مدافع قهرمانی

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش