بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > دیویس کاپ 2013 (Davis Cup)

دیویس کاپ 2013 (Davis Cup)

مسابقات تنیس در رده ملی

موضوع بسته شد
 
ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-13-2013, 09:59 AM   #1
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمه پایانی و پلی‌آف مسابقات ملی تنیس 2013 دیویس کاپ در گروه جهانی





i
2013 DAVIS CUP
by BNP Paribas
World Group – Semi-Finals


یاران گرامی همراه، این هفته از روز آدینـه مورخ 22 شهریور الی یک‌شنبه 24 شهریور ماه سال 1392 (برابر با 13 تا 15 ماه سپتامبر 2013 میلادی) شاهد برگزاری دور نیمه پایانی و پلی‌آف گروه جهانی مسابقات تنیس جام دیویس با عنوان 2013 Davis Cup World Group Semi-Finals and Play-Offs در اقصی نقاط جهان خواهیم بود. مرحله نیمه‌پایانی و پلی‌آف یک‌صد و یکمین دوره این رقابت‌های ملی/تیمی تنیس در سال 2013 در مناطق گوناگون جهان طی سه روز آخر هفته تقویم میلادی انجام خواهد شد. در حال حاضر حامی مالی اصلی این مسابقات مجموعه بانک‌داری جهانی BNP Paribas است. شایان ذکر است که دور فینال و پایانی یک‌صد و یکمین دوره رقابت‌های تنیس ملی Davis Cup امسال طی روزهای پانزدهم تا هفدهم ماه نوامبر سال 2013 میلادی و پس از برگزاری دورهای مقدماتی و نیمه‌نهایی بین دو تیم برتر جهان انجام خواهد شد.





-----------------------------------------------------------------
وب‌سایت رسمی مسابقات ملی تنیس Davis Cup مردان جهان



مسابقات دیویس کاپ، رویداد سطح اول تیمی بین المللی در تنیس آقایان به شمار می رود. این مسابقات توسط فدراسیون جهانی تنیس موسوم به ITF برگزار می شود و تیم‌های شرکت کننده در آن، طی مسابقاتی حذفی، با یکدیگر به رقابت می پردازند. سالانه بالغ بر 120 کشور در قالب تیم‌های ملی کشور متبوع، و در گروه‌های متفاوت در مناطق مختلف جهان شرکت می‌کنند. در سال جاری (2013)، 123 کشور مختلف در مسابقات ملی تنیس جام دیویس حضور یافته‌اند. لازم به توضیح است که Davis Cup؛ مسابقات تیمی بین‌المللی دیویس کاپ در تنیس آقایان، معادل مسابقات تنیس Fed Cup/فد کاپ در تنیس خانم‌ها است.







پیشینه مسابقات تنیس جام دیویس:
--------------------------------------

اولین دوره جام دیویس در سال ۱۹۰۰ توسط دوآیت دیویس که خود یک تنیس‌باز بود با مسابقه تیم‌های ایالات متحده آمریکا و بریتانیا برگزار شد. موفق‌ترین تیم در تاریخ این رقابت‌ها ایالات متحده آمریکا با ۳۲ قهرمانی و ۲۹ نایب قهرمانی و دومین تیم موفق نیز استرالیا با ۲۸ قهرمانی و ۱۹ نایب قهرمانی و همچنین ۴ قهرمانی با تیم واحد استرالیا و نیوزیلند با عنوان استرالآسیا بوده‌اند. بریتانیا (آخرین قهرمانی در ۱۹۳۶) و فرانسه با ۹ قهرمانی (آخرین قهرمانی در ۲۰۰۱)، سوئد با ۷ قهرمانی (آخرین قهرمانی در ۱۹۹۸) و اسپانیا با ۵ قهرمانی (آخرین بار در ۲۰۱۱) در رده‌های بعدی قرار دارند.





ساختار مسابقات تنیس جام دیویس:
--------------------------------------

در حالی که کشورهای زیادی هر سال در این مسابقات شرکت می‌کنند اما فقط 16 کشور به گروه‌های اصلی و برتر یعنی World Group صعود می‌کنند. در واقع گروه جهانی بالاترین سطح رقابت‌های فد کاپ است. پس از آن از حیث اهمیت و سطح، دور Play-Off و به همین ترتیب گروه‌های منطقه‌ای در سرتاسر جهان.





گروه برتر که گروه جهانی نام دارد از شانزده تیم تشکیل شده است. تیم جمهوری چک با شکست تیم اسپانیا در فینال سال 2012 قهرمان آخرین دوره این مسابقات است. در این گروه سالانه 16 تیم در 8 سری دیدارهای دور اول به مصاف یکدیگر می روند، هشت تیم برتر در 4 سری دیدارهای یک چهارم نهایی، چهار تیم برتر پس از آن، در 2 مسابقه نیمه نهایی و در نهایت دو تیم پیروز آن دیدارها، در مسابقات فینال به رقابت می پردازند.





هر دور مسابقات از 5 مسابقه تشکیل شده است که معمولا در 3 روز آخر هفته (جمعه، شنبه، یکشنبه) برگزار می شوند. برنده آن تیمی است که بتواند 3 دیدار (یا بیشتر) از 5 مسابقه بین دو کشور را به سود خود به پایان برساند. در روز اول دو مسابقه انفرادی، در روز دوم یک مسابقه دوبل (دو نفره) و در روز آخر دو بازی انفرادی (اما با جایگزینی ضربدری بازیکنان تیم ها) انجام می‌شود. سِت شماری این مسابقات در قالب 3 از 5 ست صورت می گیرد به نحوی که برنده هر مسابقه می‌بایست 3 سِت را از آن خود کند تا پیروز دیدار لقب بگیرد.





اگر بازی در انتهای 4 ست اول به تساوی بی‌انجامد، تای-بریک برنده‌ی
سِت را مشخص خواهد کرد اما اگر بازی به سِت پنجم و سرنوشت ساز کشیده شود، دیگر تای-بریکی در کار نخواهد بود و مانند مسابقات گرند اسلم آزاد استرالیا، آزاد فرانسه/رولند گاروس و ویمبلدون و بر خلاف مسابقات گرند اسلم آزاد امریکا، گِیم‌ها ادامه خواهند یافت تا بالاخره تیمی بتواند دو گیم از حریف جلو افتاده و برنده شود. اگر تیمی قبل از انجام هر پنج دیدار بتواند سه پیروزی کسب کند و دو بازی و یا یک بازی آخر تشریفاتی محسوب شود، آن گاه آن دو یا یک مسابقه به شکل 2 از 3 ست برگزار خواهد شد و در صورت تساوی، در انتهای ست سوم Tie-Break برنده را مشخص خواهد کرد. البته فدراسیون جهانی تنیس در سال 2011 تغییراتی را در نحوه ادامه مسابقات تشریفاتی موسوم به Dead Rubbers اتخاذ کرده که از مصدوم شدن و طولانی شدن بی‌جهت مسابقات تشریفاتی جلوگیری می کند.





سایر تیم‌ها در سه منطقه آمریکا، آسیا-اقیانوسیه و اروپا-آفریقا قرار می‌گیرند که هر یک از چهار گروه تشکیل می‌شود. قهرمان هر گروه پس از انجام دیدارهایش، به گروه بالاتر صعود می‌کند. همچنین تعیین سطح کورت (هارد، خاک رس، چمن و یا کارپت) در دور نخست، نیمه نهایی و پلی آف توسط قرعه و یا تصمیمات فدراسیون جهانی تعیین می‌شود.

یکی از تفاوت‌‌های رده بندی جهانی یا
رنکینگ Davis Cup با رنکینگ ATP یا WTA اینست که قهرمان و نایب قهرمان سال گذشته مسابقات حتی در صورت عدم حضور در صدر جدول رنکینگ، همواره به ترتیب به عنوان Seed نخست و Seed دوم در مسابقات Davis Cup سال آینده قرعه کشی می‌شوند.

پس از هر دور مسابقات دیویس کاپ، امتیازات رنکینگ اعمال می‌شوند و هر نتیجه‌ای که خارج از دوره چهار ساله گرفته شده باشد، از امتیاز کسر خواهد شد. هم زمان، امتیازات همان دور که در سه سال گذشته کسب شده‌اند، طبق جدول زیر کاهش می‌یابند. در نتیجه، در طول چهار سال به عنوان مثال، 100 امتیاز نخست 75، سپس 50 و بعد به 25 تقلیل پیدا می‌کند.

امتیازات ذکر شده در جدول به تیم برنده در هر دور مسابقات تنیس دیویس کاپ اعطا می‌شوند. تیم بازنده به عنوان مثال در دور نخست گروه جهانی، صفر امتیاز دریافت می‌کند. علاوه بر این‌ها، هر کشوری که بتواند تیمی با رده/Rank بالاتر را شکست دهد، بر طبق رده‌ی حریف خود و اعداد ذکر شده در جدول، امتیازی ویژه/Bonus دریافت می‌کند.

یکی دیگر از تفاوت‌های منحصر به فرد این مسابقات اینست که در سه گروه World Group, Group I یا Group II امتیازاتی اضافی/Bonus برای هر تیمی که بتواند تیم مقابل را در خانه حریف شکست دهد، در نظر گرفته می‌شود. اگر یک تیم خانه حریف، برنده به اصطلاح Tie/(حداقل سه پیروزی) شود، به مجموع امتیازاتش که از امتیاز برد + امتیاز ویژه رنکینگ (Win + Ranking bonus) تشکیل شده، امتیاز 25% امتیاز برد در خانه حریف (Away Win Bonus) نیز افزوده می‌شود.

به عنوان شاهد مثال، اگر کشوری 110 امتیاز یک دور مسابقات تنیس دیویس کاپ را کسب کند، برای پیروزی در حداقل 3 دیدار (بردن Tie) ده امتیاز اضافی/Bonus نیز به وی اعطا شده و مجموع 120 امتیاز را کسب می‌کند. حال اگر در خانه حریف موفق به کسب پیروزی شده باشد نیز 25% مجموع یعنی 30 امتیاز به وی افروده شده و امتیاز مجموع تیم را به 150 افزایش می‌دهد.







توضیحات:
----------
- تنها کشورهای برنده امتیارات تصاعدی رنکینگ جدول بالا را دریافت می‌کنند.
- امتیازات اضافی (Bonus/پاداش)، همان‌گونه که در بالا مشخص است، بر طبق این‌که مسابقات در کدامیک از گروه جهانی/World Group، گروه یک/Group I و گروه دو/Group II برگزار شده، تنها در صورت تحمیل شکست بر تیم دارای رده/Rank بالاتر اعطا می‌گردد.
- امتیارات Bonus در گروه‌های سه/Group III و گروه چهار/Groups IV مسابقات دیویس کاپ اعمال نمی‌شوند.
- اگر تعداد تیم‌ها در گروه یک اروپا/افریقا (Europe/Africa Group I) و گروه دو اروپا/افریقا (Europe/Africa Group II) از 16 کشور فراتر رود یا اگر تعداد تیم‌ها در گروه یک و گروه دو آسیا/اقیانوسیه (Asia/Oceania) و گروه‌های قاره‌های امریکا (Americas Groups) از 8 کشور فراتر رود، آن‌گاه 200 امتیاز برای برد در دور نخست، 400 امتیاز برای برد در دور دوم و 600 امتیاز به خاطر برد در دور سوم به تیم‌ها اعطا می‌شود.




در سال گذشته (2012)، تیم جمهوری چک موفق شد در خاک کشورش، تیم اسپانیا را شکست داده و برای نخستین بار پس از، انحلال چکسلوواکی به عنوان کشور مستقل، به مقام قهرمانی رقابت‌های تنیس ملی دیویس کاپ دست یابد.





در حال حاضر از حیث نتیجه‌گیری و کسب رتبه، تیم
جمهوری چک (قهرمان سال 2012) با 32510.94 پوئن، بیشترین امتیاز را در جدول Ranking جهانی رده‌بندی مسابقات تنیس دیویس کاپ داراست و در صدر ایستاده است. پس از آن تیم اسپانیا (قهرمان سال 2011) با 28750.00 امتیاز در رده دوم و تیم صربستان (قهرمان سال 2010) با 21598.44 در جایگاه سوم قرار گرفته است. تیم آرژانتین (نایب قهرمان سال 2011) نیز با 21500.00 امتیاز در مقام چهارم این جدول ایستاده است.




PowerVu آنلاین نیست.  
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2013, 10:00 AM   #2
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation




قرعه‌ی تیم‌ها، شرایط محل برگزاری و نفرات شرکت کننده در دور نیمه‌پایانی

و پلی-آف گروه جهانی و دیدارهای منطقه‌ای مسابقات ملّی
تنیس
جام Davis Cup 2013 مردان جهان





WORLD GROUP – SEMI-FINALS
دیدارهای دور نیمه‌پایانی گروه جهانی







====================================





صربستان × کــانــادا

محل برگزاری: Belgrade Arena, Belgrade, صربستان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court


اعضای تیم صربستان
––––––––––––
––––
Novak Djokovic
Janko Tipsarevic
Dusan Lajovic
Nenad Zimonjic

کاپیتان: Bogdan Obradovic


اعضای تیم کانادا
–––––––––––––

Milos Raonic
Vasek Pospisil
Frank Dancevic
Daniel Nestor
کاپیتان: Martin Laurendeau





-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





جمهوری چک × آرژانتین

محل برگزاری: O2 Arena, Prague, جمهوری چک
نوع سطح: هارد کورت – Novacrylic Ultracushion®
داخل سالن
نوع توپ: Head ATP



اعضای تیم جمهوری چک
–––––
––––––––––––
Tomas Berdych
Radek Stepanek
Lukas Rosol
Jiri Vesely
کاپیتان: Jaroslav Navratil


اعضای تیم آرژانتین
–––––––––––––

Juan Monaco
Carlos Berlocq
Horacio Zeballos
Leonardo Mayer
کاپیتان: Martin Jaite






====================================





WORLD GROUP – PLAY-OFFS
دیدارهای دور پلی-آف گروه جهانی







====================================






اسپانیا × اوکراین

محل برگزاری: Caja Magica, Madrid, اسپانیا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court


اعضای تیم اسپانیا

––––––––––––––
Rafael Nadal
Tommy Robredo
Fernando Verdasco
Marc Lopez
کاپیتان: Alex Corretja


اعضای تیم اوکراین

–––––––––––––––
Alexandr Dolgopolov
Sergiy Stakhovsky
Oleksandr Nedovyesov
Denys Molchanov
کاپیتان: Mikhail Filima




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





هـلـنـد × اتـریش

محل برگزاری: MartiniPlaza, Groningen, هلند
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort Max TP (KNLTB)i


اعضای تیم هلند
––––––––––
–––
Robin Haase
Jesse Huta Galung
Thiemo de Bakker
Jean-Julien Rojer
کاپیتان: Jan Siemerink


اعضای تیم اتریش
–––––––––––––

Jurgen Melzer
Andreas Haider-Maurer
Julian Knowle
Alexander Peya
کاپیتان: Clemens Trimmel




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





کروواسی × برتانیای کبیر

محل برگزاری: Stadion Stella Maris, Umag, کروواسی
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم روباز
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court


اعضای تیم کروواسی
–––––
–––––––––
Ivan Dodig
Antonio Veic
Mate Pavic
Borna Coric

کاپیتان: Zeljko Krajan




اعضای تیم بریتانیای کبیر
–––––––––––––––––
Andy Murray
James Ward
Daniel Evans
Colin Fleming
کاپیتان: Leon Smith




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





سوییس × اکوادور

محل برگزاری: Patinoire du Littoral, Neuchatel, سوییس
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Wilson US Open Regular Duty


اعضای تیم سوییس
–––––––––––––

Stanislas Wawrinka
Marco Chiudinelli
Henri Laaksonen
Michael Lammer
کاپیتان: Severin Luthi



اعضای تیم اکوادور
–––––––––––––

Julio-Cesar Campozano
Emilio Gomez
Roberto Quiroz
Gonzalo Escobar
کاپیتان: Raul Viver




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-






آلمان فدرال × برزیل

محل برگزاری: Ratiopharm Arena, Ulm, آلمان
نوع سطح: هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Dunlop Fort Tournament


اعضای تیم آلمان
–––––––––––––

Philipp Kohlschreiber
Florian Mayer
Daniel Brands
Martin Emmrich
کاپیتان: Carsten Arriens


اعضای تیم برزیل
–––––––––
–––
Thomaz Bellucci
Rogerio Dutra Silva
Marcelo Melo
Bruno Soares
کاپیتان: Joao Zwetsch




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





لهستان × استرالیا

محل برگزاری: Torwar Hall, Warsaw, لهستان
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort Clay Court


اعضای تیم لهستان
––––––––––
–––
Jerzy Janowicz
Lukasz Kubot
Marcin Matkowski
Mariusz Fyrstenberg
کاپیتان: Radoslaw Szymanik


اعضای تیم استرالیا
–––––––––––––

Bernard Tomic
Marinko Matosevic
Lleyton Hewitt
Chris Guccione
کاپیتان: Patrick Rafter




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





بلژیک × اسرائـیل

محل برگزاری: Lotto Arena, Antwerp, بلژیک
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن
نوع توپ: Babolat Team


اعضای تیم بلژیک
–––––
––––––––
David Goffin
Olivier Rochus
Ruben Bemelmans
Steve Darcis
کاپیتان: Johan van Herck


اعضای تیم اسرائیل
––––––––––
––
Dudi Sela
Amir Weintraub
Jonathan Erlich
Andy Ram
کاپیتان: Eyal Ran




-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-





ژاپن × کلمبیا

محل برگزاری: Ariake Coliseum, Tokyo, ژاپن
نوع سطح: هارد کورت – DecoTurf – استادیوم روباز
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Srixon


اعضای تیم ژاپن
–––––––––––––

Kei Nishikori
Go Soeda
Yuichi Sugita
Tatsuma Ito
کاپیتان: Minoru Ueda



اعضای تیم کلمبیا
––––––––––––––

Santiago Giraldo
Alejandro Falla
Juan-Sebastian Cabal
Robert Farah
کاپیتان: Mauricio Hadad




====================================




AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF

از سری دیدارهای دور دوم پلی-آف گروه یک امریکا





جمهوری دومنیکن × شیلی

محل برگزاری: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo Este, شیلی
نوع سطح: هارد کورت – Acrylic – استادیوم روباز
نوع توپ: Dunlop Fort All Court


اعضای تیم
جمهوری دومنیکن
–––––
––––––––––
Victor Estrella
Jose Hernandez
Roberto Cid
Peter Bertran
کاپیتان: Rafael Moreno




اعضای تیم شیلی
–––––––––
Paul Capdeville
Jorge Aguilar
Christian Garin
Nicolas Jarry
کاپیتان: Belus Prajoux




====================================




EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF

از سری دیدارهای دور نخست پلی-آف گروه یک اروپا/افریقا



جمهوری اسلوواکی × سوئد

محل برگزاری: Aegon Arena, Bratislava, اسلوواکی
نوع سطح: هارد کورت – Acrylic – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort All Court


اعضای تیم
جمهوری اسلوواکی
–––––
–––––––––––––
Martin Klizan
Lukas Lacko
Andrej Martin
Filip Polasek
کاپیتان: Miloslav Mecir


اعضای تیم سوئد
––––––––––
––
Isak Arvidsson
Patrik Rosenholm
Robert Lindstedt
Johan Brunstrom
کاپیتان: Fredrik Rosengren




ویرایش توسط PowerVu : 09-13-2013 در ساعت 10:07 AM
PowerVu آنلاین نیست.  
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2013, 11:25 AM   #3
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation




پوشش تلویزیونی دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف گروه جهانی
مسابقات تنیس Davis Cup 2013 در مناطق مختلف جهان
(دیدارهایی که در «منطقه‌ی ما» امکان دریافت تصاویر مسابقاتشان وجود دارد)







صربستان × کــانــادا
-------------------------

Dubai Sports 4 پخش رایگان
Dubai Sports HD پخش رایگان
Super Tennis
HD Italia پخش رایگان

i5 Sport HD Israel
i
5 Plus Israel
RTS 1 Srbija
RTS 2 Srbija
Smart Spor
Smart Spor 2
Smart Spor HD
Smart Spor 2 HD

NEO Sports India
GMG Sport 1 Georgia


جمهوری چک × آرژانتین
--------------------------

Super Tennis HD Italia پخش رایگان
Sport 2 Hungary
Sport Klub Srbija
Sport Klub+ Srbija
Sport Klub
HD Srbija
Sport Klub+
HD Srbija











کروواسی × بریتانیای کبیر
-------------------------------------
HRT-TV 2

Eutelsat 16A @ 16°E - 10720-H-27500-3/4


سوییس × اکوادور
-------------------------

RSi LA 2
SRF zwei
RTS Deux
RSi LA 2 HD
SRF zwei HD
RTS Deux HD



لهستان × استرالیا
----------
-------------
CANAL+ Family 2

Hot Bird @ 13°E - 10719-V-27500-5/6

CANAL+ Family 2 HD
Hot Bird @ 13°E - 11411-H-DVB/S2-8PSK-27500 5/6



بلژیک × اسرائیـل
---------------------

i5 Plus Israel
i5 Sport Israel










پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

(بر روی لینک های زیر کلیک کنید)

StreamHunter
FromBarTV
JustinTV
ATDHE
MyP2P
UStream




ویرایش توسط PowerVu : 09-16-2013 در ساعت 04:30 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-13-2013, 11:46 AM   #4
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation



برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز نخست » دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات گروه جهانی رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2013 در
روز آدینـه مورخ 22 شهریور ماه 1392 به وقت ایران:




(تنها دیدارهایی که بر روی «آسمان ایران» پوشش ماهـواره‌ای دارند)



ORDER OF PLAY - FRIDAY, 13 SEPTEMBER, 2013


Davis Cup 2013 - World Group - Semi-Finals - Day One
i17:30 Radek Stepanek (CZE) vs. Juan Monaco (ARG)i
i18:30 Novak Djokovic (SRB) vs. Vasek Pospisil (CAN)i
i19:30 Tomas Berdych (CZE) vs. Leonardo Mayer (ARG)i
i20:30 Janko Tipsarevic (SRB) vs. Milos Raonic (CAN)i


Davis Cup 2013 - World Group - Play-Offs - Day One
i13:30 Borna Coric (CRO) vs. Andy Murray (GBR)i
i15:30 Ivan Dodig (CRO) vs. Daniel Evans (GBR)i
i15:30 Stanislas Wawrinka (SUI) vs. Emilio Gomez (ECU)i
i17:30 Marco Chiudinelli (SUI) vs. Julio-Cesar Campozano (ECU)i
i16:30 Steve Darcis/Olivier Rochus (BEL) vs. Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR)i
i18:30 Lukasz Kubot (POL) vs. Lleyton Hewitt (AUS)i
i20:30 Michal Przysiezny (POL) vs. Bernard Tomic (AUS)i




ویرایش توسط PowerVu : 09-13-2013 در ساعت 11:51 AM
PowerVu آنلاین نیست.  
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2013, 10:19 AM   #5
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری « روز نخست » دیدارها





WORLD GROUP SEMIFINALS


SERBIA *Levels w/* CANADA 1-1
Venue: Belgrade Arena, Belgrade, SRB (Clay – Indoors)i
Novak Djokovic (SRB) d. Vasek Pospisil (CAN) 62 60 64
Milos Raonic (CAN) d. Janko Tipsarevic (SRB) 57 63 36 63 10-8


CZECH REPUBLIC *Leads* ARGENTINA 2-0
Venue: O2 Arena, Prague, CZE (Hard – Indoors)i
Radek Stepanek (CZE) d. Juan Monaco (ARG) 76(3) 63 62
Tomas Berdych (CZE) d. Leonardo Mayer (ARG) 64 46 63 64







WORLD GROUP PLAY-OFFS


SPAIN *Leads* UKRAINE 2-0
Venue: Caja Magica, Madrid, ESP (Clay – Outdoors)i
Fernando Verdasco (ESP) d. Alexandr Dolgopolov (UKR) 36 64 64 62
Rafael Nadal (ESP) d. Sergiy Stakhovsky (UKR) 60 60 64


NETHERLANDS *Leads* AUSTRIA 2-0
Venue: MartiniPlaza, Groningen, NED (Clay – Indoors)i
Robin Haase (NED) d. Oliver Marach (AUT) 64 63 61
Thiemo de Bakker (NED) d. Jurgen Melzer (AUT) 57 75 57 64 61


CROATIA *Levels w/* GREAT BRITAIN 1-1
Venue: Stadion Stella Maris, Umag, CRO (Clay – Outdoors)i
Andy Murray (GBR) d. Borna Coric (CRO) 63 60 63
Ivan Dodig (CRO) d. Daniel Evans (GBR) 63 62 63


SWITZERLAND *Leads* ECUADOR 2-0
Venue: Patinoire du Littoral, Neuchatel, SUI (Hard – Indoors)i
Stanislas Wawrinka (SUI) d. Emilio Gomez (ECU) 64 63 63
Marco Chiudinelli (SUI) d. Julio-Cesar Campozano (ECU) 36 61 63 76(7)i


GERMANY *Leads* BRAZIL 2-0
Venue: Ratiopharm Arena, Ulm/Neu Ulm, GER (Hard – Indoors)i
Philipp Kohlschreiber (GER) d. Rogerio Dutra Silva (BRA) 63 75 64
Florian Mayer (GER) d. Thomaz Bellucci (BRA) 64 61 62


AUSTRALIA *Leads* POLAND 2-0
Venue: Torwar Hall, Warsaw, POL (Clay – Indoors)i
Lleyton Hewitt (AUS) d. Lukasz Kubot (POL) 61 63 62
Bernard Tomic (AUS) d. Michal Przysiezny (POL) 75 76(1) 64


ISRAEL *Leads* BELGIUM 2-1
Venue: Lotto Arena, Antwerp, BEL (Clay – Indoors)i
Steve Darcis (BEL) d. Dudi Sela (ISR) 61 62 62
Amir Weintraub (ISR) d. Ruben Bemelmans (BEL) 63 26 67(2) 76(4) 64
Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR) d. Steve Darcis/Olivier Rochus (BEL) 63 57 16 75 63


JAPAN *Levels w/* COLOMBIA 1-1
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard – Outdoors)i
Kei Nishikori (JPN) d. Alejandro Falla (COL) 63 64 64
Santiago Giraldo (COL) d. Go Soeda (JPN) 64 36 75 36 61






AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF


DOMINICAN REPUBLIC *Leads* CHILE 2-0
Venue: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo Este, DOM (Hard – Outdoors)i
Jose Hernandez (DOM) d. Paul Capdeville (CHI) 64 76(3) 75
Victor Estrella (DOM) d. Christian Garin (CHI) 75 62 64






ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF


CHINESE TAIPEI *Leads* INDONESIA 2-0
Venue: Kaohsiung Yangming Tennis Courts, Kaohsiung City, TPE (Hard – Outdoors)i
Huang Liang-Chi (TPE) d. Wisnu Adi Nugroho (INA) 60 61 63
Chen Ti (TPE) d. Christopher Rungkat (INA) 62 63 61






EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF


SLOVENIA *Leads* SOUTH AFRICA 2-0
Venue: Park Tivoli, Ljubljana, SLO (Clay – Outdoors)i
Blaz Rola (SLO) d. Rik de Voest (RSA) 61 64 64
Blaz Kavcic (SLO) d. Ruan Roelofse (RSA) 61 63 64


SLOVAK REPUBLIC *Leads* SWEDEN 2-0
Venue: Aegon Arena, Bratislava, SVK (Hard – Indoors)i
Andrej Martin (SVK) d. Isak Arvidsson (SWE) 62 63 64
Lukas Lacko (SVK) d. Markus Eriksson (SWE) 62 63 64






AMERICAS ZONE GROUP II – THIRD ROUND


EL SALVADOR *Leads* VENEZUELA 1-0
Venue: Federacion Salvadorena de Tenis, Ciudad Merliot, ESA (Hard – Outdoors)i
Rafael Arevalo (ESA) d. David Souto (VEN) 5-7 6-3 7-6(3) 6-1
Marcelo Arevalo (ESA) v Ricardo Rodriguez (VEN) [Pending]i






ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – THIRD ROUND


NEW ZEALAND *Leads* PHILIPPINES 2-0
Venue: Plantation Bay Resort & Spa, Lapu-Lapu City, PHI (Clay – Outdoors)i
Michael Venus (NZL) d. Ruben Gonzales (PHI) 46 63 46 76(4) 60
Jose Statham (NZL) vs. Johnny Arcilla (PHI) 64 62 64






EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – THIRD ROUND


LATVIA *Levels w/* FINLAND 1-1
Venue: Arena Riga, Riga, LAT (Hard – Indoors)i
Micke Kontinen (FIN) d. Mikelis Libietis (LAT) 64 46 63 64
Ernests Gulbis (LAT) d. Herkko Pollanen (FIN) 62 64 61


MOLDOVA *Levels w/* PORTUGAL 1-1
Venue: Manejul de Atletica Usoara, Chisinau, MDA (Hard – Indoors)i
Radu Albot (MDA) d. Gastao Elias (POR) 63 26 64 64
Joao Sousa (POR) d. Maxim Dubarenco (MDA) 67(4) 76(4) 61 63


PowerVu آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-14-2013, 10:22 AM   #6
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز دوم » دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات گروه جهانی رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2013 در
روز شنبـه مورخ 23 شهریور ماه 1392 به وقت ایران:




(تنها دیدارهایی که بر روی «آسمان ایران» پوشش ماهـواره‌ای دارند)



ORDER OF PLAY - SATURDAY, 14 SEPTEMBER, 2013


Davis Cup 2013 - World Group - Semi-Finals - Day Two
i17:00 Lukas Rosol/Jiri Vesely (CZE) vs. Carlos Berlocq/Horacio Zeballos (ARG)i
i18:30 Ilija Bozoljac/Nenad Zimonjic (SRB) vs. Daniel Nestor/Vasek Pospisil (CAN)i

Davis Cup 2013 - World Group - Play-Offs - Day Two
i15:30 Daniel Brands/Martin Emmrich (GER) vs. Marcelo Melo/Bruno Soares (BRA)i
i16:30 Ruben Bemelmans (BEL) vs. Dudi Sela (ISR)i
i16:00 Marco Chiudinelli/Stanislas Wawrinka (SUI) vs. Gonzalo Escobar/Roberto Quiroz (ECU)i
i16:30 Ivan Dodig/Mate Pavic (CRO) vs. Colin Fleming/Andy Murray (GBR)i
i16:30 Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (POL) vs. Chris Guccione/Lleyton Hewitt (AUS)i
i17:30 Jesse Huta Galung/Jean-Julien Rojer (NED) vs. Oliver Marach/Jurgen Melzer (AUT)i
i18:30 Steve Darcis (BEL) vs. Amir Weintraub (ISR)i
i18:30 Marc Lopez/Tommy Robredo (ESP) vs. Vladyslav Manafov/Denys Molchanov (UKR)i



PowerVu آنلاین نیست.  
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2013, 09:07 AM   #7
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری « روز دوم » دیدارها





WORLD GROUP SEMI-FINALS


CANADA *Leads* SERBIA 2-1
Venue: Belgrade Arena, Belgrade, SRB (Clay – Indoor)i
Daniel Nestor/Vasek Pospisil (CAN) d. Ilija Bozoljac/Nenad Zimonjic (SRB) 67(6) 64 36 76(5) 10-8


CZECH REPUBLIC *Defeated* ARGENTINA 3-0
Venue: O2 Arena, Prague, CZE (Hard – Indoor)i
Tomas Berdych/Radek Stepanek (CZE) d. Carlos Berlocq/Horacio Zeballos (ARG) 63 64 62





WORLD GROUP PLAY-OFFS


SPAIN *Defeated* UKRAINE 3-0
Venue: Caja Magica, Madrid, ESP (Clay – Outdoor)i
Marc Lopez/Rafael Nadal (ESP) d. Denys Molchanov/ Sergiy Stakhovsky (UKR) 62 67(6) 63 64


NETHERLANDS *Defeated* AUSTRIA 3-0
Venue: MartiniPlaza, Groningen, NED (Clay – Indoor)i
Robin Haase/Jean-Julien Rojer (NED) d. Julian Knowle/Oliver Marach (AUT) 46 63 64 75


GREAT BRITAIN *Leads* CROATIA 2-1
Venue: Stadion Stella Maris, Umag, CRO (Clay – Outdoor)i
Colin Fleming/Andy Murray (GBR) d. Ivan Dodig/Mate Pavic (CRO) 63 62 67(6) 61


SWITZERLAND *Defeated* ECUADOR 3-0
Venue: Patinoire du Littoral, Neuchatel, SUI (Hard – Indoor)i
Michael Lammer/Stanislas Wawrinka (SUI) d. Emilio Gomez/Roberto Quiroz (ECU) 63 64 36 67(7) 64


GERMANY *Leads* BRAZIL 2-1
Venue: Ratiopharm Arena, Ulm/Neu Ulm, GER (Hard – Indoor)i
Marcelo Melo/Bruno Soares (BRA) d. Daniel Brands/Martin Emmrich (GER) 63 64 64


AUSTRALIA *Leads* POLAND 2-1
Venue: Torwar Hall, Warsaw, POL (Clay – Indoor)i
Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (POL) d. Chris Guccione/Nick Kyrgios (AUS) 57 64 62 67(5) 64


ISRAEL *Leads* BELGIUM 2-1
Venue: Lotto Arena, Antwerp, BEL (Clay – Indoor)i
Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR) d. Steve Darcis/Olivier Rochus (BEL) 63 57 16 75 63


COLOMBIA *Leads* JAPAN 2-1
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard – Outdoor)i
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah (COL) d. Tatsuma Ito/Yuichi Sugita (JPN) 61 62 61




AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF


DOMINICAN REPUBLIC *Defeated* CHILE 3-0
Venue: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo Este, DOM (Hard – Outdoor)i
Victor Estrella/Jose Hernandez (DOM) d. Jorge Aguilar/ Nicolas Jarry (CHI) 76(10) 64 64




ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF


CHINESE TAIPEI *Defeated* INDONESIA 3-0
Venue: Kaohsiung Yangming Tennis Courts, Kaohsiung City, TPE (Hard – Outdoor)i
Lee Hsin-Han/Peng Hsien-Yin (TPE) d. Elbert Sie/David Agung Susanto (INA) 64 62 63




EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF


SLOVENIA *Defeated* SOUTH AFRICA 3-0
Venue: Park Tivoli, Ljubljana, SLO (Clay – Outdoor)i
Blaz Kavcic/Blaz Rola (SLO) d. Raven Klaasen/Nikala Scholtz (RSA) 75 61 76(4)i


SLOVAK REPUBLIC *Leads* SWEDEN 2-1
Venue: Aegon Arena, Bratislava, SVK (Hard – Indoor)i
Johan Brunstrom/Robert Lindstedt (SWE) d. Lukas Lacko/Filip Polasek (SVK) 64 75 64




AMERICAS ZONE GROUP II – THIRD ROUND


EL SALVADOR *Levels* VENEZUELA 1-1
Venue: Federacion Salvadorena de Tenis, Ciudad Merliot, ESA (Hard – Outdoor)i
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Marcelo Arevalo (ESA) 16 76(4) 62 65
Marcelo Arevalo/Rafael Arevalo (ESA) vs. Luis David Martinez/Roberto Maytin (VEN) [Pending]i




ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – THIRD ROUND


NEW ZEALAND *Leads* PHILIPPINES 2-1
Venue: Plantation Bay Resort & Spa, Lapu-Lapu City, PHI (Clay – Outdoor)i
Francis Casey Alcantara/Treat Huey (PHI) d. Marcus Daniell/Artem Sitak (NZL) 64 63 64




EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – THIRD ROUND


LATVIA *Leads* FINLAND 2-1
Venue: Arena Riga, Riga, LAT (Hard – Indoor)i
Ernests Gulbis/Mikelis Libietis (LAT) d. Henri Kontinen/Micke Kontinen (FIN) 62 76(2) 63


PORTUGAL *Leads* MOLDOVA 2-1
Venue: Manejul de Atletica Usoara, Chisinau, MDA (Hard – Indoor)i
Gastao Elias/Joao Sousa (POR) d. Roman Borvanov/Andrei Ciumac (MDA) 63 64 63




PowerVu آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-15-2013, 09:09 AM   #8
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض




برنامه زمان‌بندی برگزاری « روز سوم و پایانی » دور نیمه‌پایانی و پلی‌آف مسابقات گروه جهانی رقابت‌های ملی تنیس Davis Cup 2013 در
روز یک‌شنبـه مورخ 24 شهریور ماه 1392 به وقت ایران:




(تنها دیدارهایی که بر روی «آسمان ایران» پوشش ماهـواره‌ای دارند)



ORDER OF PLAY - SUNDAY, 15 SEPTEMBER, 2013


Davis Cup 2013 - World Group - Semi-Finals - Day Three
i16:30 Tomas Berdych (CZE) vs. Juan Monaco (ARG) [Dead Rubber]i
i16:30 Novak Djokovic (SRB) vs. Milos Raonic (CAN)i
i18:30 Radek Stepanek (CZE) vs. Leonardo Mayer (ARG) [Dead Rubber]i
i18:30 Janko Tipsarevic (SRB) vs. Vasek Pospisil (CAN)i


Davis Cup 2013 - World Group - Play-Offs - Day Three
i13:30 Ivan Dodig (CRO) vs. Andy Murray (GBR)i
i14:30 Lukasz Kubot (POL) vs. Bernard Tomic (AUS)i
i14:30 Stanislas Wawrinka (SUI) vs. Julio-Cesar Campozano (ECU) [Dead Rubber]i
i15:30 Ruben Bemelmans (BEL) vs. Dudi Sela (ISR)i
i15:30 Borna Coric (CRO) vs. Daniel Evans (GBR)i
i16:30 Michal Przysiezny (POL) vs. Lleyton Hewitt (AUS)i
i16:30 Marco Chiudinelli (SUI) vs. Emilio Gomez (ECU) [Dead Rubber]i
i17:30 Steve Darcis (BEL) vs. Amir Weintraub (ISR)i



PowerVu آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-16-2013, 04:18 PM   #9
PowerVu
Xpelled Mentor
 
آواتار PowerVu
 
تاریخ عضویت: Jul 2009
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,019 پست 99,848 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation




وضعیت نتیجه‌گیری تیم‌ها پس از برگزاری « روز سوم و پایانی » دیدارها





WORLD GROUP SEMI-FINALS

SERBIA *Defeated* CANADA 3-2
Venue: Belgrade Arena, Belgrade, SRB (Clay – Indoor)i
Novak Djokovic (SRB) d. Milos Raonic (CAN) 76(1) 62 62
Janko Tipsarevic (SRB) d. Vasek Pospisil (CAN) 76(3) 62 76(6)i


CZECH REPUBLIC *Defeated* ARGENTINA 3-2
Venue: O2 Arena, Prague, CZE (Hard – Indoor)i
Horacio Zeballos (ARG) d. Lukas Rosol (CZE) 46 76(6) 64
Leonardo Mayer (ARG) d. Jiri Vesely (CZE) 64 64





WORLD GROUP PLAY-OFFS


SPAIN *Defeated* UKRAINE 5-0
Venue: Caja Magica, Madrid, ESP (Clay – Outdoor)i
Marc Lopez (ESP) d. Denys Molchanov (UKR) 63 63
Fernando Verdasco (ESP) d. Vladyslav Manafov (UKR) 62 61


NETHERLANDS *Defeated* AUSTRIA 5-0
Venue: MartiniPlaza, Groningen, NED (Clay – Indoor)i
Jesse Huta Galung (NED) d. Jurgen Melzer (AUT) 36 75 63
Thiemo de Bakker (NED) d. Oliver Marach (AUT) W/O


GREAT BRITAIN *Defeated* CROATIA 4-1
Venue: Stadion Stella Maris, Umag, CRO (Clay – Outdoor)i
Andy Murray (GBR) d. Ivan Dodig (CRO) 64 62 64
Daniel Evans (GBR) d. Mate Pavic (CRO) 64 76(4)i


SWITZERLAND *Defeated* ECUADOR 4-1
Venue: Patinoire du Littoral, Neuchatel, SUI (Hard – Indoor)i
Michael Lammer (SUI) d. Roberto Quiroz (ECU) 63 26 62
Gonzalo Escobar (ECU) d. Marco Chiudinelli (SUI) 60 75


GERMANY *Defeated* BRAZIL 4-1
Venue: Ratiopharm Arena, Ulm/Neu Ulm, GER (Hard – Indoor)i
Daniel Brands (GER) d. Thomaz Bellucci (BRA) 64 62 63
Florian Mayer (GER) d. Rogerio Dutra Silva (BRA) 64 64


AUSTRALIA *Defeated* POLAND 4-1
Venue: Torwar Hall, Warsaw, POL (Clay – Indoor)i
Bernard Tomic (AUS) d. Lukasz Kubot (POL) 64 76(5) 63
Nick Kyrgios (AUS) d. Michal Przysiezny (POL) 4-1 Ret'd


BELGIUM *Defeated* ISRAEL 3-2
Venue: Lotto Arena, Antwerp, BEL (Clay – Indoor)i
Ruben Bemelmans (BEL) d. Dudi Sela (ISR) 75 36 60 64
Steve Darcis (BEL) d. Amir Weintraub (ISR) 62 62 62


JAPAN *Defeated* COLOMBIA 3-2
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard – Outdoor)i
Kei Nishikori (JPN) d. Santiago Giraldo (COL) 61 62 64
Go Soeda (JPN) d. Alejandro Falla (COL) 46 64 63 63




AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF


DOMINICAN REPUBLIC *Defeated* CHILE 4-1
Venue: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo Este, DOM (Hard – Outdoor)i
Roberto Cid (DOM) d. Nicolas Jarry (CHI) 64 2-2 Ret'd
Christian Garin (CHI) d. Peter Bertran (DOM) 75 75




ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF


CHINESE TAIPEI *Defeated* INDONESIA 5-0
Venue: Kaohsiung Yangming Tennis Courts, Kaohsiung City, TPE (Hard – Outdoor)i
Huang Liang-Chi (TPE) d. Christopher Rungkat 26 63 62
Chen Ti (TPE) d. David Susanto (INA) 63 64




EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF


SLOVENIA *Defeated* SOUTH AFRICA 4-1
Venue: Park Tivoli, Ljubljana, SLO (Clay – Outdoor)i
Janez Semrajc (SLO) d. Rik de Voest (RSA) 62 64
Nikala Scholtz (RSA) d. Blaz Rola (SLO) 2-3 Ret'd


SLOVAK REPUBLIC *Defeated* SWEDEN 3-2
Venue: Aegon Arena, Bratislava, SVK (Hard – Indoor)i
Markus Eriksson (SWE) d. Andrej Martin (SVK) 67(3) 62 75 64
Lukas Lacko (SVK) d. Isak Arvidsson (SWE) 62 63 63




AMERICAS ZONE GROUP II – THIRD ROUND


VENEZUELA *Leads* EL SALVADOR 2-1
Venue: Federacion Salvadorena de Tenis, Ciudad Merliot, ESA (Hard – Outdoor)i
Rafael Arevalo (ESA) d. David Souto (VEN) 57 63 76(3) 61
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Marcelo Arevalo (ESA) 16 76(4) 62 64
Luis David Martinez/Roberto Maytin (VEN) d. Marcelo Arevalo/Rafael Arevalo (ESA) 76(2) 36 75 26 62
Marcelo Arevalo (ESA) vs. David Souto (VEN) [Pending]i
Rafael Arevalo (ESA) vs. Ricardo Rodriguez (VEN) [Pending]i




ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – THIRD ROUND


NEW ZEALAND *Defeated* PHILIPPINES 3-2
Venue: Plantation Bay Resort & Spa, Lapu-Lapu City, PHI (Clay – Outdoor)i
Ruben Gonzales (PHI) d. Jose Statham (NZL) 76(2) 46 16 75 86
Michael Venus (NZL) d. Treat Huey (PHI) 57 46 63 61 63




EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – THIRD ROUND


LATVIA *Defeated* FINLAND 3-2
Venue: Arena Riga, Riga, LAT (Hard – Indoor)i
Ernests Gulbis (LAT) d. Juho Paukku (FIN) 63 64 64
Herkko Pollanen (FIN) d. Martins Podzus (LAT) 64 64


PORTUGAL *Defeated* MOLDOVA 3-2
Venue: Manejul de Atletica Usoara, Chisinau, MDA (Hard – Indoor)i
Radu Albot (MDA) d. Joao Sousa (POR) 36 36 63 64 11-9
Rui Machado (POR) d. Maxim Dubarenco (MDA) 75 61 63



با نتایج به دست آمده، تیم صربستان در خاک کشور خود طی روزهای 15-17 ماه نوامبر 2013 میلادی برای برگزاری مرحله فینال رقابت‌های دیویس کاپ در گروه جهانی، میزبان تیم جمهوری چک خواهد بود.

همچنین تیم‌های استرالیا، بلژیک، آلمان، بریتانیای کبیر، ژاپن، هلند، اسپانیا و سوییس پس از پیروزی مقابل حریفان در دور پلی‌آف، همگی برای سال 2014 در گروه جهانی حاضر خواهند بود.

هشت تیم اتریش، برزیل، کلمبیا، کروواسی، اکوادور، اسرائـیـل، لهستان و اوکراین، به عنوان تیم‌های بازنده در دور پلی‌آف گروه جهانی نیز برای سال 2014 در گروه‌های یک قاره‌‌ای به رقابت با حریفان خواهند پرداخت.



PowerVu آنلاین نیست.  
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد


کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)
 
ابزارهای موضوع
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code هست فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 02:01 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.


Powered by vBulletin Version 3.8.5
استفاده از مطالب TennisTalkers.com تنها با ذکر منبع بلامانع است