بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > راجر فدرر (Roger Federer)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-10-2012, 01:48 PM   #11
Barca&Lona
Junior Member

پستها: 20
سپاس: 3,769
در 21 پست 159 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر-سمپراس-آغاسی-جاستین

زیبایی ملاک خوشبختی انسانها نیست.این سرشت ادم هاست که اونها رو زیبا و جاودان میکنه نه زیبایی صورت انها.

راجر:"بعضی ها می گویند من بهترین هستم ولی من برای بهترین بودن به میرکا نیاز دارم .
راجر:"میرکا نقش مهمی در تمام جنبه های زندگی من داشته ، او هر روز در سرتاسر دنیا در کنار من بوده و مرا حمایت کرده . من با او سریعتر رشد کردم، سریعتر پیش رفت کردم و با تشکر از او من در لحظات مهم آرام هستم. من بسیار به او بدهکارم ."
...

فکر میکنم این حرف راجر خودش گویای همه چیز هست.

انسانها از زندگی کردن در کنار هم چه چیزی می خواهند جز آرامش.خوب خدا رو شکر راجر این رو داره پس دیگه حرفی نمی مونه.

زندگی ستاره هایی که زیبا هستند رو هم دیدیم که هنوز به پنج سال زندگی مشترک نرسیده از هم طلاق میگیرند
Barca&Lona آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Barca&Lona به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-10-2012, 05:47 PM   #12
ARA-RF
Roger's Fan

آواتار ARA-RF

پستها: 76
سپاس: 59
در 76 پست 810 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فقط راجر!

سلام دوستان عزیز

در مورد این خانم باید بگم که چون انتخاب راجر هست ، عشق راجر هست ، پس فوق العاده دوست داشتنی و قابل احترام می باشد برای من ( یک نتیجه گیری کاملا ساده!!)

اما جمله ای که فکر می کنم حدود 5-6 سال پیش راجر در یکی از مصاحبه هاش در مورد میرکا گفت همیشه در ذهن و خاطر من هست ( مفهومش این بود):

" خیلی ها که به من می گویند زیباتر از میرکا وجود دارد ٰ نمی دانند که بهتر از میرکا برای من وجود ندارد"

این است مفهموم اسطوره بودن راجر در تمامی زمینه ها که شاید بیشتر افراد او را به تعداد گراند اسلم هاش بشناسند که البته اشتباه است! ( قابل توجه همه طرفداران افراد مشهور و معروفی که چنان دست عروسکانشان!! را جلو دوربین در دست می گیرند یا کنارشان راه می روند که انگار اومدن بازار جنسشون رو به همه نشون بدن یا برای فروش بزارن)

او را باید از لذتی که در زمین از تنیسش می برد شناخت ٰ این را به راحتی می توان از چشمانش خواند ٰ بازی و حرکات او در زمین زیباترین رقصی است که در زندگیم دیده ام و البته خواهم دید!
ARA-RF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARA-RF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش