بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

24 آبان - 1 آذر - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-18-2015, 08:26 PM   #81
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها

متاسفانه بازی رافا را ندیدم
اما صمیمانه تبریک میگم قدرتنمایی رافا را
من هم از بازی نادال نواک در سمی استقبال میکنم

اختلال شخصیتی خودت داره عمو!
حرف دهنت را بفهم
وقتی نظارت به فحاشیها رسیدگی نمیکنه همین میشه که هرکسی بیاد عقده گشایی کنه
خوبه راج برد شماها شیر شین اگر باخته بود که از لونه موش بیرون نمی اومدین

من حداقل از راج متنفر نیستم و ابراز انزجار نمیکنم تو که میگی از نواک متنفری فازت چیه و چقدر عقده به دل داری!؟
دوباره فرار از بحث

کمی در مورد پیش بینی هات بگو
دست از این بازی رمال گری وردار
شیوه ی کار رمال ها دقیقا کاریه ک تو میکنی
میری پیش رمال میگی برا من پیش بینی کن در مورد این موضوع
برات ده تا جمله میگه از هر دری اخرش چنان جملات رو کنارهم میزاره که انگار مشکلتو حل کرده ,هر وقتم ب رمال خرده بگیری بابا چیزی دیگه گفتی میگه که من گفتم که ...
این دایره ی باطل همیشه تکرار میشه
کسی که کار رمال ها رو بکنه یعنی اختلال شخصصیتی داره

والسلام

از بحث فرار نکن...
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 08:46 PM   #82
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط SHIR FarHad نمایش پست ها
دوباره فرار از بحث

کمی در مورد پیش بینی هات بگو
دست از این بازی رمال گری وردار
شیوه ی کار رمال ها دقیقا کاریه ک تو میکنی
میری پیش رمال میگی برا من پیش بینی کن در مورد این موضوع
برات ده تا جمله میگه از هر دری اخرش چنان جملات رو کنارهم میزاره که انگار مشکلتو حل کرده ,هر وقتم ب رمال خرده بگیری بابا چیزی دیگه گفتی میگه که من گفتم که ...
این دایره ی باطل همیشه تکرار میشه
کسی که کار رمال ها رو بکنه یعنی اختلال شخصصیتی داره

والسلام

از بحث فرار نکن...

راجع به رمالی و اختلال شخصیت باید بگم این انگها بیشتر به کسی میچسبه که اینقدر بخل و کینه و عقده نسبت به نواک داره که علنا تنفرش را تو پروفایلش داد می زنه
بعدش 4 روز صبر کن ببین تنیسور متزلزل و پرفراز و نشیبت نهایتا چیکار میکنه بعد بیا هتاکی و عقده گشایی
نکنه ضایع بشی!
با برد دیشب به راج جام ندادن که! دادن!؟
حق دارین شماها سوزش ویمبلدون امسال و پارسال و یواس امسال حالا حالاها تسکین پیدا نمیکنه تا بیست سال دیگه هم بابتش اذیت میشید
فروریختن اسطوره پوشالی و شکستن رکوردهاش را هم زنده باشیم میبینیم
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-18-2015, 08:55 PM   #83
SHIR FarHad
Senior Member

آواتار SHIR FarHad

پستها: 348
سپاس: 3,510
در 313 پست 2,172 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ~FEDERER~ Berdych LLODRA متنفر از جوکر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
راجع به رمالی و اختلال شخصیت باید بگم این انگها بیشتر به کسی میچسبه که اینقدر بخل و کینه و عقده نسبت به نواک داره که علنا تنفرش را تو پروفایلش داد می زنه
بعدش 4 روز صبر کن ببین تنیسور متزلزل و پرفراز و نشیبت نهایتا چیکار میکنه بعد بیا هتاکی و عقده گشایی
نکنه ضایع بشی!
با برد دیشب به راج جام ندادن که! دادن!؟
حق دارین شماها سوزش ویمبلدون امسال و پارسال و یواس امسال حالا حالاها تسکین پیدا نمیکنه تا بیست سال دیگه هم بابتش اذیت میشید
فروریختن اسطوره پوشالی و شکستن رکوردهاش را هم زنده باشیم میبینیم

واااای من دارم داد میزنم فرار از بحث!!!!
انقدر غرق توهمات خودتی که هنوز حرف منو متوجه نمیشی
حرف من ب شمایی ک ادعایی داری اختلال شخصیتی نداری اینه که عزییییز من چرا هر بازیی ک میشه صدتا پیش بینی میکنی تا یکیش درست دربیاد بعد همونو تو سرما بکوبی!!!
خب این کار تو فرقش با کار رمالا چیه؟!

پ ن پ:ین ک میگم از جوکر متنفرم ب خودم مربوطه و نیازی نداره تنفر پراکنی کنم و نمیکنم ,توی پروفایله خودم ک مربوط به خودمه نوشتم متنفر از یک تنیسوری ک خوشم نمیاد !!!
میگم اختلال شخصیتی داری میگی نه!!!
ب کاری ک بهت مربوط نیس دخالت میکنی
SHIR FarHad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی SHIR FarHad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 08:55 PM   #84
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نادال اومده همه امتیازات دور گروهی رو جمع کنه ! روی رالی ها تسلط خوبی داره.فقط هنوز یکم ضعف سرویسش هست ! یه چیز جالب بازی جلوی تور رافا هست که امار نت پوینت رافا واقعا بالاست واین عالیه.
واقعا وقتش رسیده نادال بتونه از پس جوکویچ بربیاد

ویرایش توسط Fakhruddin : 11-18-2015 در ساعت 09:05 PM
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 09:22 PM   #85
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

نقل قول:
حرف من ب شمایی ک ادعایی داری اختلال شخصیتی نداری اینه که عزییییز من چرا هر بازیی ک میشه صدتا پیش بینی میکنی تا یکیش درست دربیاد بعد همونو تو سرما بکوبی!!!

پ ن پ:ین ک میگم از جوکر متنفرم ب خودم مربوطه و نیازی نداره تنفر پراکنی کنم و نمیکنم ,توی پروفایله خودم ک مربوط به خودمه نوشتم متنفر از یک تنیسوری ک خوشم نمیاد !!!
دقیقا به همین دلیل تو بیجا میکنی به من ایراد میگیری
هرچی که دوست دارم درباره نواک و راج مینویسم به تو هم ربط نداره دخالت کنی
وگرنه طبق گفته خودت دچار اختلال شخصیتی!
معلومه تو رمالها بزرگ شدی کافر همه را به کیش خود پندارد
اگر پیشبینی رمالیه پس بنگاههای بزرگ شرط بندی هم کارشون براساس رمالیه
برو عمو جل و پلاست را جای دیگه پهن کن اندازه دهنت حرف بزن
کوچولو با یک برد چه مست کرده!
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-18-2015, 09:56 PM   #86
nemanaldin
Member

پستها: 57
سپاس: 882
در 33 پست 103 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:

از دوستان عزیز تقاضا می کنم که پستهای ایشون رو نقل قول نکنن اینجوری متن های زیبای ایشون که تو بلک لیستمون هستن دیده میشه
اگه خواستین جوابشون رو بدین می تونین اول پستی که میزنین اسمشون رو بنویسین
با تشکر
nemanaldin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی nemanaldin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 10:05 PM   #87
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

نقل قول:

برادر عزیزم چرا خون خودت رو کثیف می کنی.شما اگه هزاران ساعت هم دلیل و برهان بیاری فایده نداره.جز اینکه اعصابت الکی خورد بشه.بهترین کاری هم که می تونی بکنی همین کاریه که من کردم.بندازش تو زباله دان تاریخ و تو لیست سیاه قرارش بده.دیگه بعدش راحت می شی.در ضمن به قول یکی از دوستانمون جوابش رو هم اگه می خواید بدید تو یک قسمت دیگه بدید چون ما که این یارو رو تو لیست سیاه قرار دادیم مجبوریم شروورهاش رو ببینیم.بهترین کار همین بلک لیسته.خوب و راحت.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 10:15 PM   #88
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر

به امید خدا فینال امسال یکی از بهترین فینالهای سالهای اخیر می شه.راجر که هزار ماشاالله خیلی آماده نشون داده.از اون طرف هم که رافا خودش رو به طور کامل پیدا کرده و عطش و شور و شوق تو بازیهاش موج می زنه و اگه همین بازی که من امروز مقابل اندی ازش دیدم رو در نیمه نهایی جلوی نواک انجام بده(البته اگه نواک بتونه خودش رو به چهار تا برسونه)نواک رو خاکشیر می کنه و اونوقته که فینال بسیار جذاب و خوبی رو از فدال شاهد خواهیم بود.دو رقیب و دو دوست دیرینه که انسان باید از هر لحظه دیدن بازیشون نهایت استفاده رو بکنه.امید وارم که فینال بسیار پر هیجانی رو شاهد باشیم و اون کسی که استحقاقش رو داره قهرمان بشه.البته اگه راجر فینال رو ببره که برای ما طرفداراش عالی عالی می شه.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 10:32 PM   #89
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

اول از همه تبریک میگم بازی خوب و نتیجه مناسب تنها اسطوره های حاضر تنیس که هم خوب بازی کردن هم بردن با اقتدار.تبریک به راجریون و نادالیون عزیز.
اول راجبع بازی دیشب حرف بزنیم که بازی در بدترین شرایطشم باشه هیجان زیادی داره کتمان نمیکنم انتظار همچین بازی نسبتا یکطرفه رو خصوصا در ست دوم نداشتم ست اول بازی بنظرم کاملا پایاپای بود ولی نکته ای که در بازی بیگ فور همیشه وجود داشته اکثرا این تنیسورا وقتی بازی نزدیک میشه اون کسی که سرویس اولو میزنه در انتهای ست با توجه که جلو فشار بیشتری رو به حرفیش میاره تا با کوچیکترین اشتباهی ستو از ان خودشون کنه مثل بازی اندی راجر ویمبلدون امسال ،راجر بخوبی فشار وارد میکنه در این مواقع.
خودم فکر میکردم باز بره تای برک که خداروشکر نرفت چون نیروی جوونی نوله معمولا در تای برک و دقت بیشترش نتیجه رو به سودش کرده هرچند راجرم خوب کار میکنه.
اما مهمترین نکته بازی راجر نواک همونظور که راجر گفتش ست نخست ستی که راجر همیشه سعی کرده بیشترین دقتشو بزاره برای بدست اوردنش و دلیل اصلی شکستای راجر در گرند مقابل نواک در فینال ها همین بوده و نواک بخوبی میدونه باید ست اول که یجورایی عامل محرک برای راجر رو سیو کنه وقتی راجر ست اولو برد ست دوم نمیدونم چی شد ولی باید قبول کرد نواک خیلی افت کرد نباید از حق گذشت بازی متنوع راجر استفاده بموقع از اسلایس و بکهند داون د لاین خصوصا عالی بود نواک هر چقدر سعی میکرد به بازی مسلط بشه راجر نمیزاشت.
نکته دیگه بازی بنطرم نواک مثل قبل اعتماد بنفس نداشت و بالعکس هرچی از بازی گذشت راجر اعتماد بنفس و شرایط روحیش خیلی بهتر شد سرو عالی راجر هم مزید بر علت شد تا نواک متزلزل بشه و کمی تمرکزشو از دست بده
نواک مثل قبل ضرباتش اصلا زاویه دار نبود وقتیم که میزد راجر بخوبی برمیگردوند نکته خوب بازی برای راجر در رالیا بودش که بنظرم بهمراه سرو خوب ،خیلی رالیا روی نواک تاثیر گذاشت چون میدید مثل قبل نمیتونه از ارور راجر استفاده کنه راجر در تمامی ایکون ها بالا بود در هر دوست سرو ،بکهند،اسلایس و تنوع راجر در بازی که تمرکز هر کسی رو بهم میزنه.
راجر برد درسته اما هنوز اتفاقی نیفتاده بنظرم میرسه باید خودشو برای بازی با اندی یا استن اماده کنه.این برد جزو مهمترین اخبار دنیای ورزش بود امارهای فوق العاده نواک با این بازی شکست و این خیلی در این مهم تاثیرگزار بود.
بنظرم این برد برای راجر خیلی روحیه بخش بود و کلا راجر بعد روحیش خیلی مهم اگه از لحاظ روحی اوکی باشه خیلی رو فرم اینو دیشب نشون داد.
ضمنا اعتقاد دارم این شکستم برای نواک خیلی خوب باشه و بدونه با کوچکترین ضعفی میبازه و یکی از مهمترین جامهای فصلو از دست میده قطعا نواک این جامو حق خودش میدونه چون سال خیلی خوبی داشته باید ببینیم در ادامه چیکار میکنه چه بخوایم چ نخوایم نواک امید اول قهرمانی دوم راجر من انتظار قهرمانی از راجر ندارم چون بعد قهرمان نشه سخت میشه واسم و اگرم قهرمان بشه بسیار شیرین تر.
اما نادال چقدر پیشرفت خوبی داشتش به دوست خوبم پیمان عزیز تبریک میگم که شدیدا پیگیر بود رافا در این تورنمنت شرایط خوبی داشته باشه و داشته بجز سرو بقیه پارامتراش خوب بوده بازی با استن که بنظرم بازی خوب رافا باعث بهم خوردن ذهن استن شد و رافا برخلاف قبل خیلی هجومی بود و بازی رو در اختیار داشت امروزم که کلا اندی اومده بود ببازه رافا کاملا شایسته بود روحیه خوبیم داره چه بازی بشه نواک رافا من دو بازی اخیرشون رو ندیدم ولی با این بازی که من از رافا دیدم میتونه نواک رو اذیت کنه خصوصا اگه ست اول بهترین بازیشو انجام بده و پیروز بشه اما پیش بینی میکنم نواک ی پای فینال خواهد بود به همراه راجر واقعا نواک رو در ایندور بردن خیلی سخته اونم نوله 2015.
دور بعد احتمالا راجر با اندی یا استن بازی داره که بنظرم بهتر از بازی با رافا در سمی خصوصا اگه اندی باشه ولی اگه استن بازیابی خوب کرده باشه میشه سمی سوئیسی رو متصور شد.
از دوست عزیزمون navidi هم بابت متن بسیار زیباشون تشکر میکنم متن زیبایی بود هرچند اینم اضافه کنم الان نواک اسطوره نیست ولی بنظرم اگر بتونه رکورد گرند راجر رو بزنه میتونه اسطوره هم لقب بگیره درسته از لحاظ اخلاقی خیلی خوب نیست و وقتی با رافا و راجر و خیلیای دیگه بازی میکنه از رفتار تماشاگرا میشه فهمید اما یادمون نره نواک خارج از زمین تنیس شخصیت دوس داشتنی و مردمی داره و ضمنا از لحاظ فنی هم بدون شک بهترین تنیسور دهه دوم قرن 21 بوده صددرصد.
بعنوان ی ورزشکار میتونه این لقبو بگیره ولی الان واقعا خیلی زود بعد از پایان دوران حرفه ای ی ورزشکار راحت تر میشه حرفید و ضمنا امیدوارم راجر در بهترین شرایط و وقتی که حداقل ی گرند دیگه گرفت از دوران حرفه ای خداحافظی کنه.
موفق سلامت و پیروز باشین یا علی.
omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-18-2015, 10:37 PM   #90
rezapor
Senior Member

پستها: 254
سپاس: 1,870
در 225 پست 1,233 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: روجر فدرر- نواك جوكويچ -رافائل نادال دلپترو -اندي ماري -آندره آغاسي-ماريا شارپوا -كرولاين وزنوياكي-

په چي شد جان اف كندي ؛گفتي راجر داغونه از قبل مشخصه بازنده هست بازم كه ميبينم داري پيش بيني براي آينده جوكو ميكني !!!
rezapor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezapor به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)