بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2010 > تورنمنتهای مردان > آزاد بارسلونا (Open Sabadell Atlantico)

آزاد بارسلونا (Open Sabadell Atlantico)

30 فروردین-5 اردیبهشت - بارسلونا، اسپانیا

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-26-2010, 09:03 AM   #31
Mohammad_Joulaei
Former Staff

پستها: 2,205
سپاس: 4,850
در 1,728 پست 11,911 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
بابا ول کنین این بنده خدا رو ... راستی کوروش خان ، یادته گفتی صد در صد سال دیگه سودرلینگ افت میکنه ؟هنوز هم فکر میکنی امسال افت میکنه ؟

افشين جون هر كي هر چي بگه تو جدي ميگيري؟
Mohammad_Joulaei آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad_Joulaei به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 04:21 PM   #32
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin Barani نمایش پست ها
بابا ول کنین این بنده خدا رو ... راستی کوروش خان ، یادته گفتی صد در صد سال دیگه سودرلینگ افت میکنه ؟هنوز هم فکر میکنی امسال افت میکنه ؟
همچین میگی انگار امسال سودرلینگ چیکار کرده!! باز پارسال تو این موقع یه دو تا نتیجه خوب آورده بود امسال که یه فینال بارسا رو بیشتر نیومده بزار در ادامه ی فصل به حرف من میرسی

ویرایش توسط koury : 04-27-2010 در ساعت 04:24 PM
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 06:12 PM   #33
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط koury نمایش پست ها
همچین میگی انگار امسال سودرلینگ چیکار کرده!! باز پارسال تو این موقع یه دو تا نتیجه خوب آورده بود امسال که یه فینال بارسا رو بیشتر نیومده بزار در ادامه ی فصل به حرف من میرسی
جان ؟! خوب کار نکرده ؟! پارسال چه نتیجه ای بهتر از دو نیمه نهاییه پشت سر هم در مسترز آورده بود ؟ بارسلونا رو هم که تا فینال اومد . مشکل خوب بودن و نبودن رابین نیست ... شما نمیخواید قبول کنید که تنیسور قابل احترامیه ... و البته دلیلش هم کاملا مشخصه
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 07:52 PM   #34
koury
Administrators

آواتار koury

بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

شما یه بار بحث سر افت این تنیسور رو می کنی و یه بار بحث سر احترام!!! اینکه ما احترام میزاریم بهش یا نه یه چیز کاملا شخصی و سلیقه ای هست... اینکه افت می کنه یا نه هم بحث تجربس! تا الان هم ثابت شده که این بابا با اون تنیسوری که طی 5 ماه آخر سال 2009 بود خیلی تفاوت داره در این شکی داری؟؟ یعنی الان داره بهتر از رولند و یو اس اوپن و مسابقات سال پیش بازی می کنه؟؟ مسلمه که نه!
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 07:57 PM   #35
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
شما یه بار بحث سر افت این تنیسور رو می کنی و یه بار بحث سر احترام!!! اینکه ما احترام میزاریم بهش یا نه یه چیز کاملا شخصی و سلیقه ای هست... اینکه افت می کنه یا نه هم بحث تجربس! تا الان هم ثابت شده که این بابا با اون تنیسوری که طی 5 ماه آخر سال 2009 بود خیلی تفاوت داره در این شکی داری؟؟ یعنی الان داره بهتر از رولند و یو اس اوپن و مسابقات سال پیش بازی می کنه؟؟ مسلمه که نه!
ای بابا ، چرا با کلمات بازی میکنی ؟
وقتی میگم قابل احترام از لحاظ بازی میگم ، نمیگم که دوسش داشته باش . میگم قبول کن تنیسور خوبیه ... در ضمن به نظر من که افت نکرده و خیلی هم خوب داره بازی میکنه . رنکینگشم که داره بهتر و بهتر میشه . به جز استرالیا خیلی خوب کار کرده . توی روتردام هم که عالی بود . چکار باید بکنه تا تو قبول کنی که تنیسور با ثباتی شده ؟
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 08:30 PM   #36
koury
Administrators

آواتار koury

عزیز من اگه به رنکینگ بخوایم نگاه کنیم که همش دروغ میگه من جمله همین دل پوترو که 3 ماهه بازی نکرده و از رده ی ششم اومده چهارم!!

من نمیگم این تنیسور بدیه ولی گاهی اوقات اینقدر بالا میبرینش انگار چیکار کرده!! اینم یه تنیسور مثل دهها تنیسور نسبتا خوب دیگس مثل سونگا مثل سیلیچ و مثل خیلی های دیگه!! مثل خیلی بازیکنای دیگه که تو رنکینگ بالا اومدن و یه 4 تا نتیجه ی نسبتا خوب گرفتن و رفتن همون جائی که بهش تعلق دارن...

اگه به فینال گرند اسلم رسیدن باشه که سونگام رسیده تازه اون یه مسترزم برده ایشون چیکار کرده؟؟ مسترز برده؟؟ یه تایتل خوب برده؟؟ تونسته ثباتش رو در گرند اسلم حفظ کنه؟؟ از رولند پارسال تابحال در 3 گرند اسلم اخیر چه نتیجه ی درخور یه تنیسور درجه یک گرفته؟؟

تازه اگه بخوایم مقایسه کنیم سونگا ثباتش در گرند اسلم بمراتب بهتر از ایشون بوده!! چرا اون رو اینطوری نمی پرستید؟؟ تنها بخاطر بردی که مقابل رافا آورده و بساط قهرمانی راجر در فرنچ رو فراهم آورده؟؟
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 04-27-2010, 08:45 PM   #37
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
عزیز من اگه به رنکینگ بخوایم نگاه کنیم که همش دروغ میگه من جمله همین دل پوترو که 3 ماهه بازی نکرده و از رده ی ششم اومده چهارم!!

من نمیگم این تنیسور بدیه ولی گاهی اوقات اینقدر بالا میبرینش انگار چیکار کرده!! اینم یه تنیسور مثل دهها تنیسور نسبتا خوب دیگس مثل سونگا مثل سیلیچ و مثل خیلی های دیگه!! مثل خیلی بازیکنای دیگه که تو رنکینگ بالا اومدن و یه 4 تا نتیجه ی نسبتا خوب گرفتن و رفتن همون جائی که بهش تعلق دارن...

اگه به فینال گرند اسلم رسیدن باشه که سونگام رسیده تازه اون یه مسترزم برده ایشون چیکار کرده؟؟ مسترز برده؟؟ یه تایتل خوب برده؟؟ تونسته ثباتش رو در گرند اسلم حفظ کنه؟؟ از رولند پارسال تابحال در 3 گرند اسلم اخیر چه نتیجه ی درخور یه تنیسور درجه یک گرفته؟؟

تازه اگه بخوایم مقایسه کنیم سونگا ثباتش در گرند اسلم بمراتب بهتر از ایشون بوده!! چرا اون رو اینطوری نمی پرستید؟؟ تنها بخاطر بردی که مقابل رافا آورده و بساط قهرمانی راجر در فرنچ رو فراهم آورده؟؟
حالا کی گفت این تنیسور هایی که نام بردی بدن ؟ من واسه همشون احترام قائلم و وقتی خوبن اعتراف میکنم که خوبن . ولی شما حتی وقتی رابین خوبه قبول نمیکنید که خوبه . حرف من اینه ...
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش