بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2012 > تورنمنتهای مردان > آزاد فرانسه (Roland Garros)

آزاد فرانسه (Roland Garros)

8-21 خرداد - پاریس، فرانسه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-25-2012, 01:14 PM   #1
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض شرایط بازی

French Open

سطح خاک رس مسابقات Roland Garros معمولا به عنوان یک سطح نسبتا سریع و با Bounce های زیاد شناخته می شود , اگرچه سرعت و Bounce توپها از Court ی تا Court دیگر متفاوت است و همچنین به شرایط اب و هوائی نیز بستگی دارد.
" من فکر می کنم Roland Garros از سایر مسابقاتی که بر روی خاک رس برگزار می شوند خیلی سریعتر است , " Ljubicic در سال 2009 چنین گفت.
Taylor Dent در سال ۲۰۱۰ اشاره کرد شرایط اب و هوایی گرم و خشک سطح خاک رس را متحول کرده است , و باعث شده است تا سطح برگزاری مسابقات
" خیلی سریع. سطج برگزاری مسابقات اینجا تقریبا مانند hard court است. "

CHATRIER:

" وسعت مکان بازی استادیوم Chatrier با سایر Court ها خیلی تفاوت دارد. وسعت مکان بازی خیلی زیاد است , و برای بازیکنان دفاعی خیلی خوب است , " Ljubicic چنین گفت.
( Chatrier از لحاظ مکان بازی پشت Baseline و اطراف بزرگترین Court دنیاست )

" توپها پس از برخورد با زمین در Chatrier در مقایسه با سایر Court ها خیلی بالا می ایند , " Keothavong چنین گفت.

LENGLEN:

" سطح استادیوم Suzanne Lenglen خیلی لغزنده است. در قیاس با سطوح سایر استادیوم ها , این تفاوت باور نکردنیست , " Melzer در سال ۲۰۱۰ چنین گفت.
" من همان لحظه که فهمیدم بازی من قرار است در Suzanne Lenglen برگزار شود میدانستم که به دردسر افتاده ام , " Bartoli چنین گفت.
" شرایط بازی در Suzanne Lenglen خیلی سنگین است , و این اصلا به سود من نیست.
Chatrier و Lenglen فضای بسیار زیادی برای بازیکنان دفاعی دارند , اما Court شماره 1 کوچکتر است و به شما این امیدواری را می دهد تا توپ را از بازیکن مقابل رد کنید , " Ljubicic ادامه داد:
" Lenglen کندتر است و با Bounce پائین. و شاید با لایه های بالائی بیشتر. "

COURT 1:

" به خاطر ساختار کوچک ان در مقایسه با Chatrier می توان Court 1 را Court ی دانست که مناسب با بازی Aggressive سریع است. "

COURT 2:

" سریعترین Court در French Open را می توان Court شماره 2 دانست , " Rusedski چنین گفت.
" سرعت Court 2 کمی از سایر Court ها بیشتر است , " Wilander چنین گفت.

COURT 7:

" به هر حال , برای من مهم نبود از انجاییکه Court 7 یک court سریع است , " Kvitova چنین گفت.

توپها:

برای دومین بار امسال در مسابقات French Open از توپهای Babolat استفاده می شود.
بازیکنان اشاره کرده اند که در تمرینات این توپها سریع هستند.
توپها نسبت به دوره قبل تغییر کرده اند و بازیکنان اشاره کرده اند که کندتر شده اند.
به علت نامشخصی سطح استادیوم Chatrier لغزنده شده است.

ویرایش توسط Farid : 06-08-2012 در ساعت 02:22 PM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
34 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش