بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > تاریــخ تنیس

تاریــخ تنیس

مطالب و مقالات خواندنی درباره تاریخ تنیس

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-20-2013, 10:17 AM   #11
rezaomo
Senior Member

آواتار rezaomo

پستها: 364
سپاس: 5,039
در 319 پست 2,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط moris نمایش پست ها
الان حال ندارم واست سوتی هاشون رو بزارم.یه کم بگردی تو سایت بارها سوتی های فاحششون و مطالب مغرضانشون رو میتونی پیدا کنی.یه نمونه اش هم همینی که الان خودت گذاشتی که کلی چرت و پرت طرف توش نوشته.
در مورد سایت هم بهتره مدیران نظر بدن اما نظر شخصی من اینه که آدم هیچی نگه بهتره از اینه که چرت و پرت بگه !!!
وقتی تورنمنت خاصی در جریان نیست اصولا اخبار خاصی هم نمیشه پیدا کرد مگر اینکه یه نفر بشینه و از دوگوله ناقصش خبر تولید کنه.
شما تو سایتهای معتبر تنیس هم بری الان خبرهای خاصی گذاشته نمیشه و بیشتر اخبار فیس بوکی و ... بازیکنهاست که رد و بدل میشه .
دوست عزيز از كجا فهميدي كه مطالبش چرته ، زير اونايي كه ميگي چرته ، خط بكش ، بعد مي فمي كه چرت نيست ، ديدگاه شما با نويسنده مطلب توي اون سايت فرق مي كنه ، به هرحال توليد خبر هم يك سري اشتباهاتي داره ، مثل تمام خبرگزاري ها و رسانه ها، شما همين روزنامه ها را بخون ، يك خبر را به چند صورت و مدل گزارش مي كنند كه تفاوت هايي درش وجود داره ، نه ايران كل دنيا ، من هر روز مطالب اين سايت را مي خونم ، اگه به قول شما چرت بود ، ازش رد ميشم ، و گرنه به معلوماتم اضافه مي كنم. با اون مطلبت كه "هاي لايت" كردم هم به شدت مخالفم ، "چون مسابقه نيست "، اخبار خاصي توليد نميشه ؟ حرف شما كه خيلي چرت تر از مطالب اين سايت بود . برو امروز سايت را سر بزن ، خوب مسابقه نيست كه نيست اما درباره كتاب اندي ماري گزارش و مطلب آورده؟ در رابطه با آقا پيمان كه از يك نفر شنيده اند مطالب اين سايت ايراد داره ، توي ايران همه از هم ايراد ميگيرند ، نغوذباالله خدا هم باشي روت ايراد ميذارن ،پس چون يك نفر گفت نبايد كل محتويات سايت را زير سئوال برد شما كه از تنيس مي دونم سررشته داري خطاها و ايراداتش را كنار بگذار، مي بيني چيز بدرد بخور هم پيدا ميشه .
تصاویر پیوست شده
نوع فایل: jpg 130701054956_iran_512x288_bbc_nocredit.jpg (57.2 کیلو بایت, 66 نمایش)
rezaomo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rezaomo به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2013, 07:39 PM   #12
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezaomo نمایش پست ها
دوست عزيز از كجا فهميدي كه مطالبش چرته ، زير اونايي كه ميگي چرته ، خط بكش ، بعد مي فمي كه چرت نيست ، ديدگاه شما با نويسنده مطلب توي اون سايت فرق مي كنه ، به هرحال توليد خبر هم يك سري اشتباهاتي داره ، مثل تمام خبرگزاري ها و رسانه ها، شما همين روزنامه ها را بخون ، يك خبر را به چند صورت و مدل گزارش مي كنند كه تفاوت هايي درش وجود داره ، نه ايران كل دنيا ، من هر روز مطالب اين سايت را مي خونم ، اگه به قول شما چرت بود ، ازش رد ميشم ، و گرنه به معلوماتم اضافه مي كنم. با اون مطلبت كه "هاي لايت" كردم هم به شدت مخالفم ، "چون مسابقه نيست "، اخبار خاصي توليد نميشه ؟ حرف شما كه خيلي چرت تر از مطالب اين سايت بود . برو امروز سايت را سر بزن ، خوب مسابقه نيست كه نيست اما درباره كتاب اندي ماري گزارش و مطلب آورده؟ در رابطه با آقا پيمان كه از يك نفر شنيده اند مطالب اين سايت ايراد داره ، توي ايران همه از هم ايراد ميگيرند ، نغوذباالله خدا هم باشي روت ايراد ميذارن ،پس چون يك نفر گفت نبايد كل محتويات سايت را زير سئوال برد شما كه از تنيس مي دونم سررشته داري خطاها و ايراداتش را كنار بگذار، مي بيني چيز بدرد بخور هم پيدا ميشه .
حالا شما به حرفهای من میگی چرت مشکلی نیست(من به شما و حرف شما اهانت نکردم)

شما مطمئن باش از کل اخبار اون سایت شاید 2 تا سوتی همین الان بگیری اما وقتی یه خبر از اون سایت بیاری بزاری اینجا همه بچه ها راحت 5-6 تا غلط در میارن ازش.خب تفاوت اینجا به وجود میاد که شما اون 4-5 غلطی که نفهمیدی رو به عنوان واقعیت میخونیش میره .مثل یه کتاب که اگر غلط باشه و شما نفهمی باعث میشه غلط هم یاد بگیری.

مطالبی که تو تنیس تاکرز منتشر میشه بالای 95% صحیح و از روی منابع معتبر منتشر میشه و اگر مشکلی هم داشته باشه توسط کاربرها اصلاح میشه.حالا مقایسه کن با اون سایت که خیلی راحت اخبار کذب و مطالب غلط رو پخش میکنه.

همونطور هم که گفتم اون اخباری هم که میگی (اندی) خبر محسوب نمیشن و مطلب هستند که بارها اینجا از این مطالب دیدیم که باز هم ترجمه بوده از منبع معتبر.

در هر صورت ندانسته از کسی و سایتی دفاع نکن .این الان چهارمین یا پنجمین سوتی یا مطلب اشتباه این سایت هستش که تازه هم راه افتاده و نشون میده به جای توجه به صحیح بودن مطالب فقط سعی در پخش اخبار دارند.
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2013, 07:54 PM   #13
delpotro
Senior Member

پستها: 1,257
سپاس: 12,428
در 1,244 پست 8,595 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: اسطوره نواک جوکوویچ ، نادال، بردیخ، سونگا، تیم ،پیا، کلیژان، کرنو بوستا، آندری کوزنتسوف،کارن هاچانوف،چانگ هیون،دونا وکیچ ، خواهران ویلیامز، تیلور فریتز ،وسلی،ویکمایر،تیپسارویچ ، یوژنی،اناستازیا سواستوا و ....

بسه دیگه برادرا.بنده خدا یه پست زده یه مطلب گذاشته،10 تا جواب دادین برای غلط گیری.خب اگه غلطه،هر

کسی که سواد تنیسی داره،غلط هاشو میفهمه و درک میکنه.نیازی نیس کلید کنین روش دیگه. هر چند که از

نظر من و با توجه به دیدگاه نویسنده غلطی نداره.هر کسی یه

دیدگاهی داره.حاجتی به این همه جنجال نیس.
delpotro آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی delpotro به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2013, 08:31 PM   #14
moris
Senior Member

آواتار moris

پستها: 521
سپاس: 2,629
در 521 پست 4,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafael Nadal - Fernando verdasco - Ana Ivanovic - Caroline Wozniacki

نقل قول:
نوشته اصلی توسط delpotro نمایش پست ها
بسه دیگه برادرا.بنده خدا یه پست زده یه مطلب گذاشته،10 تا جواب دادین برای غلط گیری.خب اگه غلطه،هر

کسی که سواد تنیسی داره،غلط هاشو میفهمه و درک میکنه.نیازی نیس کلید کنین روش دیگه. هر چند که از

نظر من و با توجه به دیدگاه نویسنده غلطی نداره.هر کسی یه

دیدگاهی داره.حاجتی به این همه جنجال نیس.
شما چرا داغ میکنی ؟؟؟
مطلب غلط گذاشته میشه متقابلا باید تصحیح هم بشه و جواب هم داده بشه.
اینجا هم فروم هست و محل بحث.
ایشون مطلبشون مورد داشته و موردش هم پاسخ داده شده اما هنوز دارن پافشاری میکنن بر پخش اخبار غلط یا مطالبی که فقط از ذهن نویسنده تراوش شده.درحالی که هر خری هم بیارید نمیاد بگه ماریا به درد گرند اسلم ها نمیخوره !!
دست من بود فیتیله این سایتهای مضخرف رو تو این سایت میکشیدم که هر کسی از این سایتها خبر گذاشت سریعا خبرش پاک بشه.چون هم مطلبشون اشتباه هست هم دارم مفتی مفتی تبلیغ میکنن و یوزر واسه وبسایتشون جمع میکنن
moris آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی moris به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش