بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > آموزش و یادگیری > مشاوره و گفتگو

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
Prev پست قبلی   پست بعدی Next
قدیمی 04-23-2013, 06:39 PM   #11
amir k2
Member

آواتار amir k2

پستها: 94
سپاس: 123
در 26 پست 59 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sj.pro نمایش پست ها
درود

ممنون راهنمایی ها دوستان

فقط یه مطلب

هزینه کردن من شخصا به یه چیز عمر دار و خوب آدم پول میده ( به طور مثال یه زین واسه اسب 5000 $ آدم میده 15 سال هم عمر می کنه )

بدیه اینجا اینکه آدم سخت می تونه بهفمه جنس اصل هست و یا یه فیک با کیفیت !

من همین جور نظراتو می خوندم مثلا یه کفش حتی 500 تومان بخرم عمرش مفیدش 1 تا 2 سال هست
و راکت واسه زهکشی دوباره ...

نمیدونم

حالا واسه اولیت واسه خرید دوستان چه پیشنهادی میدن

راکت خیلی خوب بگیرم ؟
یا
کفش خیلی خوب بگیرم و یه راکت معمولی

و بلعکس

در نهایت از تمام این وسایل کدوم به نظرتون مهمتره ( بخود بازیکنم بستگی داره اکا سخت افزار هم امیت خاص خودشو داره )

یکم تو هم نوشتم

ممنون از راهنمایی دوستان
ببین شما برای یه زین اسب 5000 دلار پول میدی و 15 سال برات عمر میکنه اما شما هم در نظر بگیر که در هفته چند روز و روزی چند ساعت اسب سواری میکنی؟
اگه شما هفته ای فقط 3 روز و روزی هم3 ساعت اسب سواری کنی اصلا ارزش خرید زین 5000 هزار دلاری رو نداره.
کسی میره زین 5000 دلاری میخره که به صورت حرفه ای.هر روز پیوسته و روزی هم 6 ساعت تمرین میکنه و همینطور ازش حمایت میشه یعنی ساپورت میشه.
کفش هم که هرچی جنسش با کیفیت تر و بهتر باشه و اپشن هاش بیشتر خب قیمتش بالاتر و عمرش هم بیشتر.این هم بستگی داره شما چقدر از کفش استفاده میکنی(بنده کفش دیدم یارو گفت اگه هر روز بپوشی نهایت 6 ماه برات عمر کنه.کفش هم دیدم که تا 3 سال توی پای فرد بوده و هر روز ازش استفاده میکرده وتمیز نگه داشته.شما اگه با فکش تنیس بری فوتبال بازی کنی خب اره شاید عمرش 3 ماه کمتر بشه)
زه راکت هم خدمتت عرض کنم که باز هم بستگی به خودت داره یعنی اگه شما خیلی تنیس بازی میکنی مثلا هفته ای 5 روز و زیاد بازی میکنی و ضربات خیلی قوی و به صورت حرفه ای میزنی باید 2 هفته یک بار یا شاید هم هفته ای یک بار زه رو عوض کنی.بازیکنان حرفه ای به دلیل تمرین زیاد و شیدید هر هفته شاید 2 بار هم زه عوض کنند.

خب اولویت معلومه از بین گزینه هایی که گفتی به هرکی بگی میگه راکت خیلی خوب بگیر تا کفش خیلی خوب)

این دوست قبلیمون mspaam من حرفت رو خوب متوجه نشدم.مثلا اگر الان من راکت speed mp 300 رو دارم بعدا باید یه راکت مشتی تر بخرم؟چجوریه؟قاطی کردم
amir k2 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)