بازگشت   تنیس تاکرز > تالار تنیس‌بازان > لوازم و تجهیزات تنیس > راکت و زه

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-02-2011, 02:36 PM   #411
iSam
Member

پستها: 32
سپاس: 0
در 24 پست 84 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer Nadal Sampras

برای خرید راکت و بخصوص هد بروید به ملاصدرا اسپرت. چون هم قیمتاش مناسبه و هم اصله و هم اگر ازش بخری یه زه ۳۵۰۰۰ تومانی مارک Luxilon که یکی از بهترینهاست رو مجانی براتون میندازه روش.
iSam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی iSam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-03-2011, 12:47 AM   #412
alie
Senior Member

آواتار alie

پستها: 105
سپاس: 369
در 97 پست 595 بار سپاسگزاری شده

ادرس و تلفنش رو داری ؟
من موندم مگه راکتهای هد رو خودشون زه ندارن ؟
بعد تو ایران هر الگویی بگی برات میبندن؟
alie آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما alie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-03-2011, 11:33 AM   #413
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

مدرن اسپرت تا چند وقت پيش به عنوان نمايندگي انحصاري هد تو ايران اسمش تو سايت رسمي هد بود. از اونجا بخري شايد گرونتر باشه اما خيالت راحتتره که اصل خريدي.
amir23 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-04-2011, 12:08 PM   #414
alie
Senior Member

آواتار alie

پستها: 105
سپاس: 369
در 97 پست 595 بار سپاسگزاری شده

دوستان میشه نظرتون رو در مورد این دو راکت بدید
به نظرتون با توجه به مشخصات چقدر در عمل با هم تفاوت دارند

HEAD YouTek Speed 18x20
Head YOUTEK Innegra Speed 18x20
لینک 1
لینک 2
لینک 3

با توجه به اینکه مدل mp رو سایت tennis-warehouse حراج کرده 99$
نسبت به 199$ مدل ig ایا ارزش داره که مدل mp رو گرفت
alie آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی alie به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-09-2011, 12:03 AM   #415
milad_j
Junior Member

پستها: 1
سپاس: 12
1 بار در1 پست سپاسگزاری شده
پیش فرض Babolat AeroPro Drive GT French Open

آیا کسی از دوستان میدونه راکت Babolat AeroPro Drive GT French Open را از کجا تهیه کرد؟
اصلا تو بازار هست؟
milad_j آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما milad_j به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-10-2011, 01:41 PM   #416
reza_j
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 13
در 9 پست 27 بار سپاسگزاری شده

سلام به همگي . دو تا سوال از خدمت دوستانم داشتم اگه بتونيد كمكم كنيد خيلي ممنون مي‌شم. من تازه تنيس رو شروع كردم و استادم يه راكت رو پيشنهاد داده به من Wilson BLX) Surge)

1. نظرتون راجع به اين راكت چيه؟ نظرتون راجع به Wilson BLX Blade Team چيه؟ (البته منظورم از لحاظ مچ بودن با بازي و هيكلم نيست به صورت كلي دوست داشتم بدونم آيا كسي اين راكت رو داشته و آيا باهاش مشكلي نداشته؟)

2. من سايت wilson رو ديدم تنها نمايندگي ايران نيك اسپورت بود ولي استادم گفته واست اصلش رو ميارم (البته همون قيمت نيك اسپورت رو مي‌گه) يه جورايي تو رو در واسي گير كردم. حالا سوال من اينه كه چون نيك اسپورت نمايندگي انحصاري wilson تو ايران هستش آيا امكان داره كسه ديگه‌اي بتونه باز اصلش رو وارد كنه؟

بازم ممنونم از لطفتون
reza_j آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی reza_j به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 02:11 PM   #417
Alireza Murray
Murray's Fan

آواتار Alireza Murray

پستها: 1,274
سپاس: 6,455
در 1,271 پست 10,081 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Andy Murray

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها
سلام به همگي . دو تا سوال از خدمت دوستانم داشتم اگه بتونيد كمكم كنيد خيلي ممنون مي‌شم. من تازه تنيس رو شروع كردم و استادم يه راكت رو پيشنهاد داده به من Wilson BLX) Surge)

1. نظرتون راجع به اين راكت چيه؟ نظرتون راجع به Wilson BLX Blade Team چيه؟ (البته منظورم از لحاظ مچ بودن با بازي و هيكلم نيست به صورت كلي دوست داشتم بدونم آيا كسي اين راكت رو داشته و آيا باهاش مشكلي نداشته؟)

2. من سايت wilson رو ديدم تنها نمايندگي ايران نيك اسپورت بود ولي استادم گفته واست اصلش رو ميارم (البته همون قيمت نيك اسپورت رو مي‌گه) يه جورايي تو رو در واسي گير كردم. حالا سوال من اينه كه چون نيك اسپورت نمايندگي انحصاري wilson تو ايران هستش آيا امكان داره كسه ديگه‌اي بتونه باز اصلش رو وارد كنه؟

بازم ممنونم از لطفتون
من راکت BLX Blade 98 رو دارم عالی هست ، پاورش بالا هست و سوئینگش هم Fast و Balance هم 2 ولی این راکتی که شما میگی Balance فکر کنم 6 هست ، اگر شما تازه شروع کردید و میخواهید فعلا کنترلی بازی کنید این راکت مناسبی نیست شاید اگر یکی از مدلهای K Factor رو بگیرید بهتر باشه
شما به این سایت http://www.tennis-warehouse.com/index.html برید در مورد همه ی راکتها و زه ها توضیح داده
Alireza Murray آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Alireza Murray به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 02:12 PM   #418
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza_j نمایش پست ها

بازم ممنونم از لطفتون

1. بنظر من برای کسی که مبتدی هست بین این دو راکت BLX Surge بهتر هست، قیمت چند بهتون دادن؟؟ فقط با پیشرفت بازیتون میتونید به دلخواه با Tape و گریپ و ... وزنش هم بالا ببرید. هر چند بهتر بود میگفتید میخواید کنترلی باشه یا قدرتی یا میانگین و ...

2. بنظر من هیچگاه با کسی بخصوص مربی تعارف نداشته باشید، صد در صد اگه مربیتون این رو گفته لابد از چین و اندونزی از همون راکت های درجه دو سه میاره و میخواد با همون قیمت بهتون بده که بنظر من ارزش نداره و بری از نیک اسپورت بگیری خیالت راحت تره درسته خیلی از راکت های امروزه در چین تولید میشن ولی کیفیت راکت اصل با راکت درجه N فرق داره...

موفق باشید
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-10-2011, 03:00 PM   #419
reza_j
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 13
در 9 پست 27 بار سپاسگزاری شده

koury (ببخشيد اسمتون رو نمي‌دونستم) و عليرضا جان ممنونم از اينكه اينقدر سريع جواب من رو دادين. قيمتش رو گفته 199 تومن. من مي‌خواستم يه راكتي باشه كه كنترل خوبي داشته باشه ولي چون هيكلم بزرگ نيست فكر كنم بايد تاحدي قدرتي هم باشه در حقيقت نمي‌خواستم سريع مجبور به عوض كردن راكت باشم. koury شما پس فكر مي‌كنيد امكان نداره كسي غير از نمايندگي انحصاريش بتونه راكت اصل وارد كنه.(خيلي بد شد نمي‌دونم چي بگم به اين استاده)

بازم ازتون ممنونم خيلي لطف كردين
reza_j آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما reza_j به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 05-10-2011, 03:15 PM   #420
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

دوست عزیز من نگفتم کسی نمیتونه بجز نمایندگی وارد کنه، ممکنه یکی بره تعداد بالا بخره، ولی با توجه به هزینه های بالای گمرک و حمل و نقل و ... چنین چیزی بعیده که حداقل تو ایران کسی این همه هزینه کنه و راکت بیاره و با همون قیمت به شما بده...
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش