بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2015 > تورنمنت‌های پیشین (مردان) > فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

فینال تور مردان (Barclays ATP World Tour Finals)

24 آبان - 1 آذر - لندن، انگلستان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-19-2015, 08:37 PM   #1
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

اگه امشب بردیچ 2-0 ببره، دوم می‌شه. هر نتیجه‌ی دیگه‌ای باعث می‌شه نواک دوم شه. که خب رسماً دوم شدنِ نواک قطعیه

فردا هم بازی نادال و فرر تشریفاتی هست، رافا اول شدنش قطعی شده، برنده بازی ماری و استن هم می‌شه نفر دوم.

اگه ماری فردا ببازه و راجر هم قهرمان شه، راجر می‌تونه سال رو با رنک 2 تموم کنه.

====

راجـــر، هنوز یه بازی تمام عیار انجام نداده تو این تورنمنت، امیدوارم توی نیمه نهایی بهتر کار کنه.
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2015, 08:50 PM   #2
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

فدرر سومین پیروزی متوالی را هم جشن گرفت

رکورددار طولانی‌ترین حضور در رتبه شماره یک مردان تنیس تاریخ، برای نشان دادن آمادگی کامل خود قربانی دیگری گرفت.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، راجررر فدرر، تنیسور قدرتمند سوئیسی در ادامه قدرت‌نمایی‌هایش در جام ستارگان لندن، سومین و آخرین بازی‌اش در گروه «استان اسمیت» این رقابت‌ها را با پیروزی بر کی‌نیشیکوری ژاپنی خاتمه داد.
فدرر این رقابت را در 3 ست با نتایج 7بر 5، 4 بر 6 و 6 بر 4 به سود خود پایان داد تا با 3 پیروزی به عنوان نفر اول گروه به نیمه‌نهایی و مصاف با نفردوم گروه مقابل راه یابد.
تنیسور آسیایی که از 3 بازی یک پیروزی به دست آورد باید منتظر آخرین نبرد این گروه بین جوکوویچ صرب و بردیچ از جمهوری‌چک بماند.
در بخش دوبل هم در گروه «اش- اسمیت»، زوج سیمونه بوللی و فابیو فوگینی از ایتالیا در 3 ست با نتایج 6 بر 4، یک بر 6 و 10 بر 5 زوج بوپانا و مرگه‌آ را بردند.
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2015, 08:50 PM   #3
Navidi
Junior Member

پستها: 23
سپاس: 3
در 21 پست 153 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: The Maestro

سلام به همه دوستان گرامی.

من اگه طرفدار نیشیکوری بودم بعد از بازی امروز به همچین تنیسوری افتخار می کردم. بازی امروزش در حد بازی نیمه نهایی یو.اس. اوپن 2014 با جوکوویچ بود. فکر می کنم اگه بتونه سرویس اول خودش رو تقویت کنه در آینده حریف خیلی سرسختی برای همه خواهد بود. بعضی از ریترن های امروزش من رو یاد دوران اوج نادال و ترکیب اون با فرم امروزی جوکوویچ (در ریترن) انداخت. درکل بهترین نماش ممکن رو ارائه داد و فکر می کنم امروز با این بازی می تونست هر تنیسور دیگه ای رو ببره.

در مورد راجر هم تنها نکته مثبت حفظ تمرکز ذهنی در جاهایی بود که بدجوری بهشون نیاز داشت هر چند دوبار در ست های دوم و سوم کاملا Switch-off کرد اما در مهمترین لحظه های مسابقه به پیک آمادگی ذهنی رسید و در حالیکه خیلی خوب بازی نمی کرد بازی رو برد و این مسئله وجه تمایز بین بازیکن های فوق حرفه ای و معمولی هست. فکر می کنم نیشیکوری یک گیم پلن پرفکت (مخصوصا برای سروهای دوم راجر) داشت و در خیلی از لحظات اونها رو اجرا کرد و میتونست برنده بازی هم باشه. در هر صورت این دو روز فرصت خوبی برای ریکاوری راجر هست و من مطمئن هستم راجر در مقابل اندی یا استن مشکلی نخواهد داشت (چون رافا به راحتی میتونه در بدترین حالت یک ست لازم برای صدرنشینی رو از فرر بگیره و توی اون گروه رقابت برای دومی هست).

در مورد فرمایش دوست گرامی King Rojer Federer هم با احترام باید بگم فکر نمی کنم همچین چیزی صحت داشته باشه. راجر به هیچ وجه نمی خواست توی این گروه دوم بشه و برای بازی نیمه نهایی الکی خودش رو به دردسر بندازه و در ضمن اینجا صحبت از 200 امتیاز بود که اگه راجر بخواد قبل از اوپن استرالیا دومی رو از ماری پس بگیره به شدت به اون احتیاج داره.

فینال ایده ال من قطعا مسابقه راجر و رافا و سناریوی ایده ال قهرمانی راجر هست. هر چند به شدت منتظر دیدن مسابقه نیمه نهایی بین رافا و جوکوویچ هستم و فکر می کنم نادال برای به دست آوردن روحیه اش در سال 2016 به برد در این بازی نیاز داشته باشه.

آخر هفته خوبی داشته باشین.
Navidi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Navidi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-19-2015, 11:07 PM   #4
King Rojer Federer
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Navidi نمایش پست ها
سلام به همه دوستان گرامی.

من اگه طرفدار نیشیکوری بودم بعد از بازی امروز به همچین تنیسوری افتخار می کردم. بازی امروزش در حد بازی نیمه نهایی یو.اس. اوپن 2014 با جوکوویچ بود. فکر می کنم اگه بتونه سرویس اول خودش رو تقویت کنه در آینده حریف خیلی سرسختی برای همه خواهد بود. بعضی از ریترن های امروزش من رو یاد دوران اوج نادال و ترکیب اون با فرم امروزی جوکوویچ (در ریترن) انداخت. درکل بهترین نماش ممکن رو ارائه داد و فکر می کنم امروز با این بازی می تونست هر تنیسور دیگه ای رو ببره.

در مورد راجر هم تنها نکته مثبت حفظ تمرکز ذهنی در جاهایی بود که بدجوری بهشون نیاز داشت هر چند دوبار در ست های دوم و سوم کاملا Switch-off کرد اما در مهمترین لحظه های مسابقه به پیک آمادگی ذهنی رسید و در حالیکه خیلی خوب بازی نمی کرد بازی رو برد و این مسئله وجه تمایز بین بازیکن های فوق حرفه ای و معمولی هست. فکر می کنم نیشیکوری یک گیم پلن پرفکت (مخصوصا برای سروهای دوم راجر) داشت و در خیلی از لحظات اونها رو اجرا کرد و میتونست برنده بازی هم باشه. در هر صورت این دو روز فرصت خوبی برای ریکاوری راجر هست و من مطمئن هستم راجر در مقابل اندی یا استن مشکلی نخواهد داشت (چون رافا به راحتی میتونه در بدترین حالت یک ست لازم برای صدرنشینی رو از فرر بگیره و توی اون گروه رقابت برای دومی هست).

در مورد فرمایش دوست گرامی King Rojer Federer هم با احترام باید بگم فکر نمی کنم همچین چیزی صحت داشته باشه. راجر به هیچ وجه نمی خواست توی این گروه دوم بشه و برای بازی نیمه نهایی الکی خودش رو به دردسر بندازه و در ضمن اینجا صحبت از 200 امتیاز بود که اگه راجر بخواد قبل از اوپن استرالیا دومی رو از ماری پس بگیره به شدت به اون احتیاج داره.

فینال ایده ال من قطعا مسابقه راجر و رافا و سناریوی ایده ال قهرمانی راجر هست. هر چند به شدت منتظر دیدن مسابقه نیمه نهایی بین رافا و جوکوویچ هستم و فکر می کنم نادال برای به دست آوردن روحیه اش در سال 2016 به برد در این بازی نیاز داشته باشه.

آخر هفته خوبی داشته باشین.
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-20-2015, 12:22 AM   #5
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV

باز هم اشتباه داوری بنفع نواک تموم شد و صعودش را راحت کرد
نمیدونم چرا بازیکن ها در چلنج اینقدر خساست میکنند
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-20-2015, 01:14 AM   #6
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

هیچ بازیکنی توی تور به اندازه بردیک برای نواک هلوووو نیست!
رکورد 21-2 یک رکورد بی نظیره که نامبر وان در مقابل نفر 6-7 رنک جهانی در چند سال اخیر داره
بنظرم نواک امشب 40 درصد اون نواک همیشگی هم نبود
اما یک دلیل مشخصش اینه که انگیزه خاصی برای این بازی نداشت
مشخص بود که دوم گروهه و حتی حریفش هم برخلاف حریف راج از حالا مشخصه
نواک نه به خودش فشارآورد نه خودش را خسته کرد یک ریکاوری و تمرین سبک 90 دقیقه ای
پیش درامد دیداری حساس و نوستالوژیک در مقابل یک رقیب دیرین و قابل احترام
نواک این امتیاز مضاعف را داره که یک روز بیشتر از رافا استراحت میکنه
اما رافا نمیتونه در مقابل حریف جنگنده وهموطنش اینقدر راحت باشه
هرچند اولیش قطعیه اما
هم به اون 200 امتیاز احتیاج مبرمی داره هم نمیخواد با باخت در مقابل نواک قرار بگیره
اما فینال اون گروه و یک دیدار غیرقابل پیشبینی دیگه
از دو بازیکن بی ثبات تور
که یکجا در قامت قهرمان و جای دیگه در حد مبتدی ظاهر میشن
واقعا پیشبینی اش سخته
در هر صورت همچنان بخت اول قهرمانی بارکلیز خود حضرت نواکه و لاغیر
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2015, 10:35 AM   #7
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.

این امضای آقا افشین واقعا طعنه آمیزه!
بنده خدا راج توی 6 فصل اخیر و 24 گرند فقط 2 تا گرفته
3 فصل آخر هم هیچی بعد یک عده هنوز از 18 میگن
از چنگ نواک هم فرار کنه بقول پیمان امپراطور خفتش میکنه
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما مسعود 289 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-20-2015, 03:03 PM   #8
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

كار از آتش نشاني گذاشته تو يوس اپن راج جامو دو دستي تقديم جوكو كرد تو باركليز بازي طوري پيش ميرفت كه راج سوار بر بازي شد و شايسته برد بود همونطوري كه تو يو اس اپن شايسته بود تا الان نواك نتونسته راجو به اسوني شكست بده اين راجر بوده به راحتي نواكو برده كافيه به نتايجشون يه نگاهي بكنين طرفداراي نواك بايد قبول كنن راج يه افسانس نواك تو اين فصل بينظير و فوق العاده بوده هيچ حريفي جلودارش نبوده ولي راج ٣ بار شكستش داده اون هم با نتايج مشابه دو صفر ولي تو بازيهاي كه با نواك كرد ازش ست ميگرفت هر چند شايسته برد هم بوده
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-20-2015, 05:26 PM   #9
King Rojer Federer
Senior Member

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Dariush.roger نمایش پست ها
كار از آتش نشاني گذاشته تو يوس اپن راج جامو دو دستي تقديم جوكو كرد تو باركليز بازي طوري پيش ميرفت كه راج سوار بر بازي شد و شايسته برد بود همونطوري كه تو يو اس اپن شايسته بود تا الان نواك نتونسته راجو به اسوني شكست بده اين راجر بوده به راحتي نواكو برده كافيه به نتايجشون يه نگاهي بكنين طرفداراي نواك بايد قبول كنن راج يه افسانس نواك تو اين فصل بينظير و فوق العاده بوده هيچ حريفي جلودارش نبوده ولي راج ٣ بار شكستش داده اون هم با نتايج مشابه دو صفر ولي تو بازيهاي كه با نواك كرد ازش ست ميگرفت هر چند شايسته برد هم بوده
سلام آقا داریوش گل.امیدوارم که در کنار خانواده عزیزت روزهای خوبی رو بگذرونی و از خدا می خوام که به شما و خانواده عزیزتون سلامتی بده.آقا داریوش گل این نواکیون خیلی خیلی دارند می سوزند چون امسال یعنی سال 2015 سالی که به گفته همه کارشناسان بهترین سال نواک بوده و در اوج دوران بازیگریش قرار داشته ولی با این حال سه بار تا العان راجر عزیز پوزه نواکشون رو به خاک مالیده اونهم با نتایج قاطع.من و شما باید این افراطیون نواکی رو درک کنیم چون 50درصد باختهای نواک در سال 2015 رو راجر عزیز اونهم در سن 34 سالگی و در بازیهایی یک طرفه رقم زده .برادر عزیزم قبول کن که خیلی برای نواک و طرفداراش سوزش داره که یک مرد 34 ساله در بهترین سال تنیسی نواک پودرش کرده باشه.به نظر من دلیل اصلی سوزش نواکیون همینه.خدا بهشون صبر بده.
کاربر زیر از شما King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-20-2015, 06:13 PM   #10
Dariush.roger
Senior Member

پستها: 145
سپاس: 595
در 134 پست 571 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: فدرر،شاراپوا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط King Rojer Federer نمایش پست ها
سلام آقا داریوش گل.امیدوارم که در کنار خانواده عزیزت روزهای خوبی رو بگذرونی و از خدا می خوام که به شما و خانواده عزیزتون سلامتی بده.آقا داریوش گل این نواکیون خیلی خیلی دارند می سوزند چون امسال یعنی سال 2015 سالی که به گفته همه کارشناسان بهترین سال نواک بوده و در اوج دوران بازیگریش قرار داشته ولی با این حال سه بار تا العان راجر عزیز پوزه نواکشون رو به خاک مالیده اونهم با نتایج قاطع.من و شما باید این افراطیون نواکی رو درک کنیم چون 50درصد باختهای نواک در سال 2015 رو راجر عزیز اونهم در سن 34 سالگی و در بازیهایی یک طرفه رقم زده .برادر عزیزم قبول کن که خیلی برای نواک و طرفداراش سوزش داره که یک مرد 34 ساله در بهترین سال تنیسی نواک پودرش کرده باشه.به نظر من دلیل اصلی سوزش نواکیون همینه.خدا بهشون صبر بده.
ارادت دارم برادر انشالا خودتو خانواده محترمت هميشه سالمو تندرست باشن
فدرر هميشه فدرره چه ٢٥ سالش باشه چه ٤٠ سالش باشه تا هست افتخار كسب كنه سال ٢٠١١ هيچكي حريف نواك نميشد فدرر تو سمي رولندگاروس تركوندش ٦ بار پياپي نادال نامبروان اون موقع را پشت سر هم ميبرد ٤١ برد پياپي داشت باز فدرر جلوش وايستاد حق دارن هواداران نواك اگه فدرر نبود شايد نواك تا الان خيلي از ركوردارو جابجا ميكرد فدرر محبوبه فدرر برترينه از همه لحاظ خوب هميشه بهترين بازياشو جلو نواك انجام ميده طرفداراي نواك تقصيري ندارن هنوز انقدر بزرگ نشدن اين همه دستاوردو بفهمن در حال حاضر نواك برترين تنيسور چون از تجربه و نيروي جواني و اعتماد بنفس بالاي بخورداره و دوران اوجشه اگه راجرو ببره هيچ اتفاقي نميفته باز اگه فدرر نواكو ميبره مسخرش نميكنيم بازي بلاخره ولي تا فدرر به هر تنيسوري ميبازه ميان با تمسخر پست ميزارن داداش فدرر هميشه افتخار تنيسه چه ميخواين قبول كنين چه قبول نكنين اين يه واقعيته
Dariush.roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Dariush.roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)