بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > گفتگو

گفتگو

بحث و گفتگوي عمومي پيرامون تنيس

موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-27-2010, 12:23 PM   #21
Reza23
Rafa's Fan

آواتار Reza23

پستها: 618
سپاس: 3,318
در 604 پست 4,137 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط LadyBird نمایش پست ها
اگه اون جوری باشه که تو هر چیستان یا جدولی ک داری حل میکنی پیش پیش جوابشو بهتون می گفتند , در ضمن این یکی از راههای یادگیری و یادداریه!!!!!!
به نظر من ک وقتی اول سوال طرح میشه و بعد از چند وقت جوابشو میدن بهتره چون ذهن ادم درگیر میشه و شاید ب خاطر پیدا کردن جوابش 2تا کتاب باز کنه و....
من ک موافق این روند هستم
Come On Babies
آخه لیدی برد عزیز اون چیزی که جناب محمد تو خشت خام می بینه شما
تو آینه هم نمی تونی ببینی!!
( منظور تجربه است نه سن و سال!!)
Reza23 آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Reza23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-27-2010, 09:30 PM   #22
amir23
Senior Member

پستها: 205
سپاس: 262
در 170 پست 1,008 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر و اندی رادیک

نقل قول:
نوشته اصلی توسط LadyBird نمایش پست ها
کاری نبود
نه مثل نادال نه,باید ی دور از روی زانو ,ی دور بالای زانو ,و ی بار زیر زانوت باند رو رد کنی و دوباره از وسط.
امید وارم ک زود جواب بگیری
ممنون از جوابت اميدوارم بتونم جبران كنم. راستي دانشكده ما 2 زمين خاك زده كه خيلي جاي خوبيه( وسط باغه و صبح ها بلبل هم برات رو درختاش ميخونه در ضمن مجاني هم هست) اميدوارم زانوم زودتر خوب بشه و شما هم يه روز بياي مشهد( با راكت تنيس) و بريم زمين هاي دانشكده 5-6 ساعت تنيس بزنيم تا دوباره من مصدوم بشم... بازم ممنون
amir23 آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی amir23 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 06-28-2010, 12:33 AM   #23
LadyBird
Junior Member

پستها: 29
سپاس: 6
در 30 پست 181 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط amir23 نمایش پست ها
ممنون از جوابت اميدوارم بتونم جبران كنم. راستي دانشكده ما 2 زمين خاك زده كه خيلي جاي خوبيه( وسط باغه و صبح ها بلبل هم برات رو درختاش ميخونه در ضمن مجاني هم هست) اميدوارم زانوم زودتر خوب بشه و شما هم يه روز بياي مشهد( با راكت تنيس) و بريم زمين هاي دانشكده 5-6 ساعت تنيس بزنيم تا دوباره من مصدوم بشم... بازم ممنون
چه خوب
پس سعی کن بتونی تنیس دانشکدتونو خودت راه بندازی و انگیزه خوبی برای دوستانت باشی!
شایان ذکر است ک من بیام مشهد نمیذارند باهات بازی کنم چون من دخترم و اسلام ب خطر می افتد...وای چه برسه به زمین های دانشکده که دیگه هیچی کفر محسوب میشند......
و اینکه باید قول بدی بدون گرم و سرد کردن هیچ وقت ورزش نکنی.....
LadyBird آنلاین نیست.  
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی LadyBird به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-02-2010, 11:12 AM   #24
hadiunforgiven
Member

پستها: 56
سپاس: 347
در 59 پست 329 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: جوكوويچ رامين رضياني امين استمراري
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

آقای hadiunforgiven محترم، میبینم که آیدی جدید ساختین و ما هم متوجه نشدیم! جنابعالی پس از گذشت این همه مدت که در سایت عضو هستین هنوز متوجه نشدین سطح آگاهی کاربران این سایت نسبت به مباحث تئوریک تنیس چقدره؟

چند وقت پیش با آی دی اصلی تون فرمودین قصد دارین یک وبسایت راه بندازین و براش تبلیغات می کردین. الان هم اگر قصد تبلیغ «سایت راه نیفتاده» تون رو دارین، خیلی راحت این رو بفرمایید!

لازم نیست "و ان یکاد" از بچه ها بپرسین که!

اما حالا من برای اینکه جواب بسیار علمی به سوالاتون بدم، قصد دارم به شخصه اقدام به این کار کنم.

پاسخ سوال اول: وجود پرز به خاطر نو بودن توپ هست، چند بار که جارو برقی بر روی توپ کشیده بشه، پرزهاش مثل فرش ماشینی نو، از بین می رن.
پاسخ سوال دوم: به این دلیل باید پس از ضربه Follow داشته باشند، که چون اگر نداشته باشند به نظر شما باید چه چیز دیگری داشته باشند؟ هویج؟
پاسخ سوال سوم: به این دلیل ضربه راحت تر و پر قدرت تر خواهد بود چون اگر به 90 درجه نزدیک نباشه،شمارش تعداد فضول ها سخت می شه!

همین طور که می بینین ما با پاسخ دادن به همین چند سوال تبدیل به راجر فدرر و رافائل نادال شدیم. Job's Done. خیلی ممنون از زحمتی که متحمل شدین.

شما مربی بسیار فوق حرفه ای و بزرگی هستین. با پرسیدن همین چند "و ان یکاد" ما به سلطه ی بی چون و چرای شما در دنیای حرفه ای مربیگیری پی بردیم و از فردا طوفان کاترینای شهرت شما به عنوان یک مربی بی همتای حرفه ای تنیس تمام دنیا رو در خواهد نورد!

نقش این سوالهای بی نهایت مهم و موثر در پیشرفت تنیس تا خرخره در مرداب پر از لجن ایران، بیش از اینها ستودنی است. من که نتونستم در مقام سپاسگزاری حق مطلب رو ادا کنم.

امیدوارم در آینده موفق به این کار بشم.
منتظر سوال های بعدی هستیم.
1.دليلي نداره بخوام اين كارو كنم
2.من اگه بودم جوابشو ميذاشتم
3.قبلا گفته بودم كه بچه هاي اين سايت خيلي اطلاعاتشون بالاست (البته به جز شما كه هنوز بچه اي)
4.تبليغ سايت نكردم ...
5.هر وقت تونستي بند كفش تنيس رو ببندي راجع به من حرف بزن...
در حد ورزش كبدي هم نيستي با اين طرز فكرت...
hadiunforgiven آنلاین نیست.  
2 کاربر زیر از شما کاربر گرامی hadiunforgiven به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2010, 03:12 PM   #25
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

حال خراب فعلی تون رو درک می کنم آقای مربی. ابتدا به اعصاب پکیده ی خود کمی مسلط شوید!

شما اگر می خوای به بالا رفتن اطلاعات و آگاهی ایرانیان دوستدار تنیس کمک کنی و در این زمینه مدعی دانش هم هستی بیا و از مشعشعات علمی درخشان خویش بی مزد و منت اونها رو در اختیار همگان قرار بده.

نه اینکه بری و خیلی تابلو یک آیدی جدید بسازی و در اولین پست اون آیدی از فردی به نام "خدای تنیس ایران" یاد کنی و دو پست پایینترش با آیدی اصلی خودت بیای و از اون "خدای فرضی تنیس ایران به زعم خودت" تعریف و تمجید بیجا کنی و قدیس وار بپرستیش!

این زرنگی ها رو برای همون تنیسورهای شاگردتون بکنید لطفاً!

از بقیه هم وقتی می خوای 20 سوالی بپرسید، با آیدی اصلی خودتون بپرس!

دنیای اینترنت خیلی بی رحم تر از اونه که شما فکر کنی کسی متوجه نمی شه که دو تا آیدی در یک فروم ایجاد کردین!

که من در حد ورزش کبدی نیستم؟ اوکی شما که در حد ورزش دل و قلوه ای هستی برای هفت پشت جگرکی ها کافیه.

هنوز سوز و گدازهای پارسالتون یادمون هست که زجه می زدید و گریه می کردید که چرا هیییچ دختر خانمی شما
دون کیشوت رو به عنوان مربی تنیس برای خودش انتخاب نمی کنه!!!

چه خوش اشتها !!!

PowerVu آنلاین نیست.  
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-03-2010, 06:09 PM   #26
hadiunforgiven
Member

پستها: 56
سپاس: 347
در 59 پست 329 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: جوكوويچ رامين رضياني امين استمراري
Smile

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها

حال خراب فعلی تون رو درک می کنم آقای مربی. ابتدا به اعصاب پکیده ی خود کمی مسلط شوید!

شما اگر می خوای به بالا رفتن اطلاعات و آگاهی ایرانیان دوستدار تنیس کمک کنی و در این زمینه مدعی دانش هم هستی بیا و از مشعشعات علمی درخشان خویش بی مزد و منت اونها رو در اختیار همگان قرار بده.

نه اینکه بری و خیلی تابلو یک آیدی جدید بسازی و در اولین پست اون آیدی از فردی به نام "خدای تنیس ایران" یاد کنی و دو پست پایینترش با آیدی اصلی خودت بیای و از اون "خدای فرضی تنیس ایران به زعم خودت" تعریف و تمجید بیجا کنی و قدیس وار بپرستیش!

این زرنگی ها رو برای همون تنیسورهای شاگردتون بکنید لطفاً!

از بقیه هم وقتی می خوای 20 سوالی بپرسید، با آیدی اصلی خودتون بپرس!

دنیای اینترنت خیلی بی رحم تر از اونه که شما فکر کنی کسی متوجه نمی شه که دو تا آیدی در یک فروم ایجاد کردین!

که من در حد ورزش کبدی نیستم؟ اوکی شما که در حد ورزش دل و قلوه ای هستی برای هفت پشت جگرکی ها کافیه.

هنوز سوز و گدازهای پارسالتون یادمون هست که زجه می زدید و گریه می کردید که چرا هیییچ دختر خانمی شما دون کیشوت رو به عنوان مربی تنیس برای خودش انتخاب نمی کنه!!!

چه خوش اشتها !!!

بابا حاضر جواب
خيلي با نمك تشريف داري
آره تو خوب...
معلومه كي عصباني شده
hadiunforgiven آنلاین نیست.  
قدیمی 08-02-2010, 07:05 PM   #27
LadyBird
Junior Member

پستها: 29
سپاس: 6
در 30 پست 181 بار سپاسگزاری شده

بابا دمتون گرم
فقط این سایت گیس و گیس کشی کم داشت..................
پاور یو لطفا اگه واقعا طرفتو میشناسی عملا حالشو بگیر و اینقدر شاخ و شونه نکش ک تنیسیااا نترسند!!!!!!!!!!!!
LadyBird آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی LadyBird به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 10:10 AM   #28
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

بهتر بود به عنوان سوال و جواب قرارشون می دادی .در هر صورت اگه این سوالهای آزمون ورودی ما به سایت بود من یکی که جواب نمی دادم خداروشکر که محمد مسئول سایته چون فکر کنم اگه شما بودی برای ورود به سایت ی آزمون سختی پیش رومون بود
Lily Nadal آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 08-23-2010, 02:27 PM   #29
شایان نادال
Rafa's Fan

آواتار شایان نادال

پستها: 585
سپاس: 6,640
در 579 پست 3,471 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رررررررررررررررررافائل نادال و ایوانویچ و شاراپووا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Lily Nadal نمایش پست ها
بهتر بود به عنوان سوال و جواب قرارشون می دادی .در هر صورت اگه این سوالهای آزمون ورودی ما به سایت بود من یکی که جواب نمی دادم خداروشکر که محمد مسئول سایته چون فکر کنم اگه شما بودی برای ورود به سایت ی آزمون سختی پیش رومون بود
بابا لی لی جان اینقدر سخت نگیر این بنده ی خدا اومده 3 تا سوال کرده فقط همین
شایان نادال آنلاین نیست.  
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی شایان نادال به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-20-2011, 01:08 PM   #30
!! كيمياگر !!
Rafa's Fan

آواتار !! كيمياگر !!

پستها: 88
سپاس: 804
در 83 پست 708 بار سپاسگزاری شده

کسی میدونه مسابقات تنیس رو از چه سایتی میتونم بدون دردسر دانلود کنم ؟

لطفا کمکم کنید
!! كيمياگر !! آنلاین نیست.  
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی !! كيمياگر !! به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
موضوع بسته شد

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش