بازگشت   تنیس تاکرز > عمومي > اخبار تنيس جهان

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-26-2011, 04:18 PM   #11
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها

ببین وقتی توی یه کلاس همه یا تنبل باشن
یا متوسط وقتی یه محصل زرنگ رو بزاری وسطشون خوب معلومه از همشون بهتر نتیجه میگیره ولی وقتی میتونی بهتر بودنشو بسنجی که دو سه تا زرنگ دیگه بزاری تو کلاس، بعد از خداحافظی پیت و آغاسی خلاءی توی تنیس ایجاد شد که به فدرر این اجازه رو داد که از سال 2003 تا 2006 هر چی جام و اسلم باشه ببره فدرر رقیب سرسختی نداشت از سال 2007 تا الان در حضور این همه مدعی و در رأس اونا رافا فدرر فقط تونسته 7 تا اسلم ببره اونم سه تاش سال 2007 بوده یعنی در عرض 4 سال فقط 4 تا اسلم برده وقتی رقیبی مثل رافا ظاهر شد فدرر رو توی 7 تا اسلم ناکام گذاشت ولی اگه مثل قبل از 2007 رقیب نداشت بازهم اون هفتارو میبرد اما رافا در حضور راجر 10 تا اسلم برده.

فدرر رقیب سرسخت نداشت چون سطح تنیسش فراتر از باقی همدوره ای هاش بود ... حرفای شما هم تاثیری توی این حقیقت ایجاد نمیکنه.راجر هم از سال 2005 که رافا اسمی واسه خودش در کرد ، 12 تا اسلم برده ... دیگه اینکه رافا عرضه نداشته سالهای 2005-2007 خودشو به فینال اسلم های استرالیا و یو اس اپن برسونه ربطی به راجر نداره ...
این که راجر رو به روی رافا مشکل داره هم که دیگه همه میدونن به مچ آپ بر میگرده ... دیگه فکر کنم با بلایی که نواک امسال سر رافا اورد همه معنی مچ آپ رو بخوبی فهمیده باشن.
خلاء تنیس هم زائیده ی تخیلات ذهنی هیترهایی مثل شماست که نمیخواید قبول کنید بهترین تنیسور تاریخ (نه صرفا بخاطر عنوانیش ، بلکه بخاطر سطح بازیش ) راجر فدرره !
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
26 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-26-2011, 06:47 PM   #12
Lily Nadal
Senior Member

آواتار Lily Nadal

پستها: 240
سپاس: 3,084
در 235 پست 1,511 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: رافا نادال

:
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
فدرر رقیب سرسخت نداشت چون سطح تنیسش فراتر از باقی همدوره ای هاش بود ... حرفای شما هم تاثیری توی این حقیقت ایجاد نمیکنه.راجر هم از سال 2005 که رافا اسمی واسه خودش در کرد ، 12 تا اسلم برده ... دیگه اینکه رافا عرضه نداشته سالهای 2005-2007 خودشو به فینال اسلم های استرالیا و یو اس اپن برسونه ربطی به راجر نداره ...
این که راجر رو به روی رافا مشکل داره هم که دیگه همه میدونن به مچ آپ بر میگرده ... دیگه فکر کنم با بلایی که نواک امسال سر رافا اورد همه معنی مچ آپ رو بخوبی فهمیده باشن.
خلاء تنیس هم زائیده ی تخیلات ذهنی هیترهایی مثل شماست که نمیخواید قبول کنید بهترین تنیسور تاریخ (نه صرفا بخاطر عنوانیش ، بلکه بخاطر سطح بازیش ) راجر فدرره !
:
Lily Nadal آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Lily Nadal به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-26-2011, 09:28 PM   #13
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
از بی عرضگی رافا نیست
این انتظار کاملا زیادیه رافایی که تازه اسم در کرده در سنین 19 تا 21 سالگی با وجود تجربه کم و تکمیل نشدن عناصر بازیش بخواد به فینال های یو اس و استرالیا برسه چه برسه به اینکه راجر فدرر اوج دوران بازیگری رو در این فینال ها شکست بده .راجر فدرر در همچین سنی به فینال یک گرند اسلم رسید ؟ (رافا در این سنین به سه فینال رولندگاروس و دو فینال ویمبی رسیده بود!) نادال جوان نبود رولند گاروس 2005 , 2006 و 2007 رو هم میبرد.کمبود رقیب سرسخت و قدرتمند به غیر از خاک برای راج در آن سالها واقعا حس میشد ...

بهر حال خلا تنیس یا هر چیز دیگری اکنون راجر فدرر 16 گرند اسلم دارد.

Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-26-2011, 11:22 PM   #14
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
از بی عرضگی رافا نیست
این انتظار کاملا زیادیه رافایی که تازه اسم در کرده در سنین 19 تا 21 سالگی با وجود تجربه کم و تکمیل نشدن عناصر بازیش بخواد به فینال های یو اس و استرالیا برسه چه برسه به اینکه راجر فدرر اوج دوران بازیگری رو در این فینال ها شکست بده .راجر فدرر در همچین سنی به فینال یک گرند اسلم رسید ؟ (رافا در این سنین به سه فینال رولندگاروس و دو فینال ویمبی رسیده بود!) نادال جوان نبود رولند گاروس 2005 , 2006 و 2007 رو هم میبرد.کمبود رقیب سرسخت و قدرتمند به غیر از خاک برای راج در آن سالها واقعا حس میشد ...

بهر حال خلا تنیس یا هر چیز دیگری اکنون راجر فدرر 16 گرند اسلم دارد.

بله منم میدونم هر تنیسوری توی یه سنی اوج داره و توی یه سنی افت میکنیه ... یکی مثه رافا زودتر شروع میکنه یکی دیرتر...ولی چطور شما قبول نمیکنید که سالهای 2008-2010 فدرر نسبت به سال های قبل افت کرده بود و سنش بالاتر رفته بود ولی میگید رافا بچه بود که نمیرسید به فینال ؟! هر جور خودتون دلتون میخواد قضیه رو میپیچونید ؟!!
رافا توی 19 سالگی رسید فینال اسلم ؟ خب برسه ... اصن توی 2 سالگی برسه ... وقتی روی 10 تا گیر کنه و توی 25 سالگی دیگه نتونه اسلم ببره چه فایده داره ؟ مهم اینه که عمر قهرمانیت طولانی باشه ، حالا میخواد از 20 سالگی شروع بشه یا 23 سالگی.هر موقع رافا توی 29 سالگی اسلم برد اون موقع میتونی بیای این حرف رو بزنی.
راجر فدرر چون نمیباخت معنیش ضعیف بودن رقبا نیست ، خیلی فراتر از تنیسورای هم نسلش بود و همین باعث فاصله ی فاحشش با دیگران شد...
البته اینم بگم ، به شخصه فدرر رو بخاطر گرنداسلم ها برترین تاریخ نمیدونم بلکه بخاطر سطح تنیسی که ارائه میده بهترین میدونمش . تا به حال در طول تاریخ تنیس هیچ کس در حد و حدود Federer at his best نبوده . شما قبول ندارید ؟ نداشته باشید ... همون طور که قبلا هم گفتم توی اصل قضیه تفاوتی ایجاد نمیشه.
21 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 02:37 AM   #15
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Pouya نمایش پست ها
من وارد این بحث نمی خوام بشم. ولی کسی که میگه الان سطح بازیکنا بالاس و 2003-2006 پایین بوده ، یا تنیس اون سال ها ر ندیده ، یا کاملا تعصبی نظر میده. با اون قدرت فدرر در اون سال ها ، بازیکنای الان ر ببری به اون موقع ، فدرر باز هم مقتدر خواهد بود . البته تو خاک اون موقع گرند نگرفت که بخوایم بحث کنیم. بقیه جاها شانسش از همه بیشتر بود. (نمیگم 100% همه ر می برد ، چون حرف بیخودیه. ممکن بود مثلا استرالیا ر نگیره تو یکی ازون سالها و البته ممکن بود تو 2005 بگیره!) البته من قبلا گفتم که اون موقع هم سطح بازیکنا خیلی بالا نبوده و با سطح الان در یک حد هست تقریبا. مثلا به اعتقاد من بازیکنای الان ر با همین توانایی ببری 2005 امریکا، آغاسی شانسش از همه شون بیشتره و با نواک برابره. این که اون موقع سطح تنیس پایین بوده و الان بالاس شوخیه و بسیار خنده داره به نظرم. دلیلشم بالا گفتم.

درسته جواب دوستمونو دادی ، ولی واقعا به این جمله ها معتقدی حاتم ؟ جواب غلط ر که با غلط نمیدن؟ (البته من کاری ندارم حرف دوستمون کلا غلطه یا درست.)

" درضمن اگه رافا هم سال 2003 ظهور میکرد و رقیبی نداشت الان حداقل 22 تا اسلم داشت و یا اگه رافا 2003 همزمان با راجر ظهور میکرد الان راجر شاید 9تا اسلم بیشتر نداشت. "

اگه واقعا معتقدی ، من بحثی ندارم اصلا و جوابم " " هست!
اون موقع سطح بازیکنا بالا بود؟ مثلا کی؟ لیتون؟؟ رادیک؟؟ سافین؟؟ فررو؟؟ مثال بیار لااقل، بابا ما چیزی از تنیس حالیمون نیست ولی مثال بیار که فلانی درحد ماری بود یا در حد نواک یا در حد رافا که جلوی راجر بایسته. خوبه امسال خود راجر هم توی یو اس اپن گفته بود که واسه اولین باره 4 نفر شانس قهرمانی دارن اون موقع اینجوری بود؟ پویا جان شما بیشتر نظر شخصیتو گفتی و دلایلی نیوردی بیشتر پست شما تمسخر صحبتهای من بود و شکلک.
بهرحال تنها پاسخ شما به حرفهای من خنده، تمسخر و کلمه غلط بود.

نقل قول:
منم که همینو دارم میگم اینکه فدرر رقیب سرسخت نداشت خوب مال همون خلأیه که گفتم

صحبتهای من در مورد اون خلاء چه ربطی به عرضه داشتن یا بی عرضه گیه رافا داره؟

والا ما مچ آپ بدو سال 2006 رافا به ما فهموند همون بقول شما بهترین سال فدرر، حالا اگه جلوی اسم راجر 17 تا بود و رافا 8 تا باز هم میگفتی مچ آپه و نباید بهش اهمیت داد؟

اینو که با استفاده از پستهای قبلی خودت جواب میدم

نقل قول:
البته اینم بگم ، به شخصه فدرر رو بخاطر گرنداسلم ها برترین تاریخ نمیدونم بلکه بخاطر سطح تنیسی که ارائه میده بهترین میدونمش . تا به حال در طول تاریخ تنیس هیچ کس در حد و حدود Federer at his best نبوده . شما قبول ندارید ؟ نداشته باشید ... همون طور که قبلا هم گفتم توی اصل قضیه تفاوتی ایجاد نمیشه.
دوست من افشین گل همشهری عزیزم دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟ پست زیر که یادته؟ کلی مسخرم کردی و بجای جواب گفتی هیچی از تنیس نمیدونم

نقل قول:

و این که صد البته چون 16 تا اسلم برده بهترینه ، تنیس یعنی گرند اسلم
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 11:24 AM   #16
The King
Roger's Fan

آواتار The King

پستها: 117
سپاس: 6,317
در 119 پست 1,431 بار سپاسگزاری شده

درود

لوث كردن كار خيلي راحتيه ! راحت ترين كار ممكن هست!

نقل قول:
ببین وقتی توی یه کلاس همه یا تنبل باشن
نقل قول:
یا متوسط وقتی یه محصل زرنگ رو بزاری وسطشون خوب معلومه از همشون بهتر نتیجه میگیره ولی وقتی میتونی بهتر بودنشو بسنجی که دو سه تا زرنگ دیگه بزاری تو کلاس، بعد از خداحافظی پیت و آغاسی خلاءی توی تنیس ایجاد شد که به فدرر این اجازه رو داد که از سال 2003 تا 2006 هر چی جام و اسلم باشه ببره فدرر رقیب سرسختی نداشت از سال 2007 تا الان در حضور این همه مدعی و در رأس اونا رافا فدرر فقط تونسته 7 تا اسلم ببره اونم سه تاش سال 2007 بوده یعنی در عرض 4 سال فقط 4 تا اسلم برده وقتی رقیبی مثل رافا ظاهر شد فدرر رو توی 7 تا اسلم ناکام گذاشت ولی اگه مثل قبل از 2007 رقیب نداشت بازهم اون هفتارو میبرد اما رافا در حضور راجر 10 تا اسلم برده.
اول اينكه تقصير راجر فدرر نيست كه امثال نواك و نادال و ماري اون زمان وجود نداشتن و يا به تكامل نرسيده بودن! بعد از اينكه نادال رولند گاروس سال 2005 رو گرفت تا اوايل سال 2010 كه راجر فدرر رو فرم بود! راجر فقط يه فينال رو از دست داد كه اونم مربوط ميشه به استرالياي 2008 كه به نواك باخت! از 19 گرند ممكن 18 تا رو به فينال رسيد كه 12 تاش رو گرفت! جالبه شما سال 2007 رو پرچم ميكني و رو دوران بعد از اون مانور ميدي ! دوران قبل از تكامل رسيدن نادال و امثالهم نبايد حساب بشه اما شرايط سني و بدني راجر و بي انگيزگي راجر اصلا اهميتي نداره! انگيزه ي پرافتخارترين تنيسور تاريخ با يه تنيسور كه 7-8 تا گرند داره خيلي فرق ميكنه! اما در اينجا كوچكترين اهميتي نداره و هيچكس هم به سطح بازي راجر تو اون زمان اهميتي نميده چون مسلما جاي مانور نداره و از اون نظر نميشه عملكرد راجر رو زير سوال برد....سطح بازي راجر و گرنداسلمهايي كه گرفته اهميتي نداره چون احتمالا تو سطح easy يا very easy تروفي گرفته...

نقل قول:
خوب بازهم مارو به 5 سال آینده حواله میکنی یا اگه بخوایم مقایسه کنیم الان باید مقایسه کنیم؟ درضمن توی اون خلاء رقیب یعنی از سال 2003 تا 2007 راجر 41 عنوان از 67 عنوان قهرمانیش رو برده ولی از 2007 تا الان فقط 22 عنوان قهرمانی داشته درضمن اگه رافا هم سال 2003 ظهور میکرد و رقیبی نداشت الان حداقل 22 تا اسلم داشت و یا اگه رافا 2003 همزمان با راجر ظهور میکرد الان راجر شاید 9تا اسلم بیشتر نداشت.
از سال 2003 تا پايان سال 2007 ميشه 5 سال! بعدش شما سطح راجري كه تو اوج بود رو با راجر فدرر سال 2010 يا 2011 كه سرجمع 7-8 تا تورنمت خوب نداشته و به امثال ملزر و برديچ وسونگا باخته مقايسه ميكني؟راجر بعد از سال 2007 و تا اوايل 2010 به فينال 8 گرنداسلم از 9 گرند اسلم ممكن رسيده و 4 تاش رو هم فتح كرده!اينجوري هم ميشه حساب كرد!

و اينكه خواهشا تو تخيالتتون سير نكنيد رافائال نادال سال 2003 ظهور نكرد! و مطمئن بودن شما مبني بر اينكه رافا 22 تا گرنداسلم ميگرفت هيچ پايه و اساسي نداره و زاييده ي تخيلاتتون هست نه چيزي بيش از اين! الان راجر فدرر 16 تا گرنداسلم گرفته و اين واقعيت رو نيمشه تغيير داد! آدم سر تخيلات كه بحث نميكنه!

نقل قول:
بله فكر كنم همين كافي باشه! با صحبت هاي من و شما لطمه اي به اصل قضيه وارد نميشه و تعريف ها تغيير نميكنن! و اينكه تقصير راجر فدرر نيست اكثر تنيسورهاي برتر دنيا راجر فدرر رو بهترين تنيسور تاريخ ناميدن و مينامن!

ویرایش توسط The King : 09-27-2011 در ساعت 11:30 AM
The King آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی The King به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 11:46 AM   #17
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Hatam نمایش پست ها
اون موقع سطح بازیکنا بالا بود؟ مثلا کی؟ لیتون؟؟ رادیک؟؟ سافین؟؟ فررو؟؟ مثال بیار لااقل، بابا ما چیزی از تنیس حالیمون نیست ولی مثال بیار که فلانی درحد ماری بود یا در حد نواک یا در حد رافا که جلوی راجر بایسته. خوبه امسال خود راجر هم توی یو اس اپن گفته بود که واسه اولین باره 4 نفر شانس قهرمانی دارن اون موقع اینجوری بود؟ پویا جان شما بیشتر نظر شخصیتو گفتی و دلایلی نیوردی بیشتر پست شما تمسخر صحبتهای من بود و شکلک.
بهرحال تنها پاسخ شما به حرفهای من خنده، تمسخر و کلمه غلط بود.

منم که همینو دارم میگم اینکه فدرر رقیب سرسخت نداشت خوب مال همون خلأیه که گفتم

صحبتهای من در مورد اون خلاء چه ربطی به عرضه داشتن یا بی عرضه گیه رافا داره؟

والا ما مچ آپ بدو سال 2006 رافا به ما فهموند همون بقول شما بهترین سال فدرر، حالا اگه جلوی اسم راجر 17 تا بود و رافا 8 تا باز هم میگفتی مچ آپه و نباید بهش اهمیت داد؟

اینو که با استفاده از پستهای قبلی خودت جواب میدم

دوست من افشین گل همشهری عزیزم دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟ پست زیر که یادته؟ کلی مسخرم کردی و بجای جواب گفتی هیچی از تنیس نمیدونم
بازم میگم ، خلاء زائیده ی تخیلات ذهنی شماست ، خلاء نبوده ، نبوغ بیش از حد فدرر بوده.
همین الان هم که فکر میکنید رقیب داره اگه مثه 2004-2007 بازی کنه اختلافش با بقیه فاحش میشه.پس اگه سال 2006 معنی مچ آپ رو فهمیدید چرا تا سال 2011 که نواک 6 بار پشت سر هم رافا رو نبرد حاضر نشدید قبول کنید هد تو هد خیلی به مچ آپ ربط داره ؟

الان هم میگم ، تنیس یعنی گرند اسلم ، باقی عنواین البته به جز مسترز کاپ ، اهمیتی در مقابل گرند اسلم ندارن و معیار اصلی بهترین تنیسور تاریخ بودن گرنداسلمه ، چه شما خوشت بیاد چه خوشت نیاد.ولی میگم برای خود من ، سطح بالای تنیسی که ارائه میده اثبات میکنه که بهترینه تاریخه ، سوای از گرنداسلم هایی که برده ... که خوشبختانه تو هر دوتاش فدرر بهترین بوده.

من هم هیچ موقع نگفتم شما هیچی از تنیس نمیدونی .

حاتم جان شما هر چقدر هم زور بزنی ، اکثر بزرگای تنیس و همین امثال ممد که فرت و فرت واست تشکر میزنن قبول دارن که فدرر بهترین تنیسور تاریخه ! البته به قول تو بزرگای تنیس مرام میان که این حرفو میزنن
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:01 PM   #18
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

اصلا دوست ندارم به این بحث تکراری و بی فایده دخول کنم.
ولی حتما باید تنفر و انزجار خودم رو نسبت به این تقدس گراییها و تملق گویی های بعضی از دوستان ابراز میکردم.
کی میتونه نبوغ رو بسنجه؟شما مترشی؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:03 PM   #19
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
اصلا دوست ندارم به این بحث تکراری و بی فایده دخول کنم.
ولی حتما باید تنفر و انزجار خودم رو نسبت به این تقدس گراییها و تملق گویی های بعضی از دوستان ابراز میکردم.
کی میتونه نبوغ رو بسنجه؟شما مترشی؟
حاتم میسنجه و تو با تشکر ازش مترشو تضمین میکنی !
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-27-2011, 12:07 PM   #20
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نه عزیزم، این شمایی که حکم صادر میکنی این فدرر بوده که با نبوغش همه رو میبرده وگرنه حریفاش هم همه شاخ بودن، از کجا این حرفها رو هم درمیاری معلوم نیست.

حاتم رو هوا که حرف نمیزنه، داره میگه افتخارات و سطح اون بازیکنا در اون دوره رو با الان مقایسه کن، ولی تو چی میگی؟ حرف از یه چیز میزنی که هیچ جوره قابل اثبات نیست.

اصلا نبوغ یعنی چی؟
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)