بازگشت   تنیس تاکرز > تورنمنت های گذشته > آرشـیـو فصلهای گذشته > آرشیو فصل 2013 > تورنمنتهاي پيشين (مردان) > مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

مسترز پاریس (BNP Paribas Masters)

6-12 آبان - پاریس، فرانسه

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان مسترز پاریس؟
رافائل نادال 23 29.87%
نواک جوکوویچ 13 16.88%
داوید فرر 0 0%
خوان مارتین دلپوترو 5 6.49%
توماس بردیک 0 0%
راجر فدرر 35 45.45%
جو ویلفرد سونگا 1 1.30%
سایرین 0 0%
رأی دهندگان: 77. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-01-2013, 09:31 PM   #21
sahar-sahra
Roger's Fan

آواتار sahar-sahra

پستها: 7
سپاس: 119
در 4 پست 26 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض 2تا سوال

دوستان من چون خیلی وقت نیست مسابقات تنیس رو دنبال میکنم یه چیزی شد امروز تو بازی جوکویچ ست دوم، یه خطایی داور گرفت که این بازیکن اعتراض کرد و رفت با داور صحبت کرد، گزارشگر هم عربی بود، من متوجه نشدم اصلا چه اتفاقی افتاد. فک کنم یکم تاخیر در بازی داشت چون نمیدونم همچین خطایی تو تنیس هم داریم یا نه کنجکاو شدم بدونم.

یکی دیگه هم تو بازی فدرر بود که تو امتیازهایی که نوشته شده بود یه جا فدرر 30 بود دلپترو 15 بعد که دلپترو امتیاز گرفت نتیجه شد 15 فدرر- 40 دلپترو، حرفی هم از اوت پرتاب قبلی نبود، همه چی هم خیلی عادی بود، چون داشتم امتیازها رو میخوندم مطمئنم که اشتباه ندیدم، با این تعاریف، چرا اینجوری شد؟
sahar-sahra آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما sahar-sahra به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است:
قدیمی 11-01-2013, 09:52 PM   #22
shassanhb
Junior Member

آواتار shassanhb

پستها: 26
سپاس: 3
در 21 پست 183 بار سپاسگزاری شده

بالاخره یه بازی خوب از راجر دیدیم
زنده باد راجر
shassanhb آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی shassanhb به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-01-2013, 09:53 PM   #23
slice
Member

پستها: 88
سپاس: 121
در 53 پست 276 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: roger federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahar-sahra نمایش پست ها
دوستان من چون خیلی وقت نیست مسابقات تنیس رو دنبال میکنم یه چیزی شد امروز تو بازی جوکویچ ست دوم، یه خطایی داور گرفت که این بازیکن اعتراض کرد و رفت با داور صحبت کرد، گزارشگر هم عربی بود، من متوجه نشدم اصلا چه اتفاقی افتاد. فک کنم یکم تاخیر در بازی داشت چون نمیدونم همچین خطایی تو تنیس هم داریم یا نه کنجکاو شدم بدونم.

یکی دیگه هم تو بازی فدرر بود که تو امتیازهایی که نوشته شده بود یه جا فدرر 30 بود دلپترو 15 بعد که دلپترو امتیاز گرفت نتیجه شد 15 فدرر- 40 دلپترو، حرفی هم از اوت پرتاب قبلی نبود، همه چی هم خیلی عادی بود، چون داشتم امتیازها رو میخوندم مطمئنم که اشتباه ندیدم، با این تعاریف، چرا اینجوری شد؟

با سلام درباره ی مورد اول بله حدودا یکی دو ساله که به دلیل طولانی شدن بعضی از مسابقه ها مسیولین atp اومدن قانونی درست کردن که فاصله ی زمانی 2 تا امتیاز برای زننده ی سرو باید کمتر از 25 ثانیه باشه ولی اخیرا" من یه خبری هم شنیدم که باید این فاصله ی زمانی زیر 20 ثانیه باشه ولی یقین ندارم که درسته!!!!!!!!!!!!!
راجع به مورد دوم هم کارگردان اشتباهی امتیاز رو به فدرر داده بود که یکمی دیرتر اصلاحش کرد!!!!!
slice آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی slice به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-01-2013, 10:05 PM   #24
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sahar-sahra نمایش پست ها
دوستان من چون خیلی وقت نیست مسابقات تنیس رو دنبال میکنم یه چیزی شد امروز تو بازی جوکویچ ست دوم، یه خطایی داور گرفت که این بازیکن اعتراض کرد و رفت با داور صحبت کرد، گزارشگر هم عربی بود، من متوجه نشدم اصلا چه اتفاقی افتاد.
کانال الجزیره اسپورت دو (JSC Sports 2) اکثراً مسابقات را با گزارش به دو زبان انگلیسی و عربی پخش می‌کنه. با زدن کلید Audio روی کنترل از راه دور رسیـور، یا دکمه‌ای که علامت نت موسیقی بر روی آن چاپ شده است، می‌توان صدای گزارش عربی را به انگلیسی تغییر داد.

اگر هم از بخش تنظیمات اصلی رسیـور به قسمت تنظیمات صدا Audio Language Setting بروید، می‌توانید اولویت زبان را بر روی انگلیسی تنظیم کنید و آن را ذخیره نمایید.

از این پس، تمام کانال‌های چند زبانه مثل JSC Sports 2 به صورت خودکار با گزارش و یا آوای انگلیسی شنیده خواهند شد.

ویرایش توسط PowerVu : 11-01-2013 در ساعت 10:12 PM
PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
23 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-01-2013, 10:30 PM   #25
Ahoura
Former Staff

آواتار Ahoura

پستها: 2,472
سپاس: 15,938
در 2,464 پست 29,057 بار سپاسگزاری شده

بالاخره بعد از چندین ماه بازی ضعیف دوباره فدرر رو در شرایط نسبتا خوبی دیدیم . هنوز هم موتور سینوسش خاموش روشن میشه ولی خب همینکه کمتر این اتفاق میوفته خودش خیلی خوبه
3 فاکتورش به حالت خوبی برگشتن که کاملا هم مشخص بود. فعلا دوباره شنک رو بکهندش کم شده . دلپو خیلی سعی داشت هرجور شده توپ رو بکشه رو بکهند و ارور بگیره اما خوشبختانه راجــر خوب مقاومت میکرد و به راحتی ول کن نبود . دوم ریترنش بود که نسبت به قبل جوندار تر و کم ارور تر شده . سوم هم فوت وورکش که کمی شاداب تر به نظر میرسه . به هر حال امیدوارم فردا هم بازی خوبی رو در مقابل جوکو انجام بده . با توجه به نفرتی که از نوواک داره حتما میاد خودشو خفه می کنه فردا

بخشی از صحبت های راجر پس از بازی :

" امروز بهتر از هفته گذشته بازی کردی کردم. ست اول واقعا فوق العاده بود و تونستم یک بریک خیلی زود بدست بیارم . در ست دوم خوان تنیس عالی رو بازی کرد . بازیم نسبت به تورنمنت های قبل تغییر زیادی نکرده بود اما امروز فقط ریلکس بودم . "
در مورد حمایت تماشاچیان فرانسوی : " من هرگز این رویداد را فراموش نمی کنم . حتی زمانیکه با سونگا هم بازی می کردم به صورت شگفت انگیزی فرانسوی ها از من حمایت می کردند . در پاریس واقعا مردم احساسی برخورد می کنند . از اینکه ان ها به من علاقه دارند حس فوق العاده ای دارم . زمانی که میبینم مردم مرا حمایت می کنند احساساتی میشوم . هرگز ان ها را بخاطر تشویق های پر شور فراموش نمی کنم . "

در مورد بازی فردا با نوواک : " نوواک اکثر اوقات قوی و امادست . این شنبه هم فکر میکنم آماده باشد . نسبت به 5 ماه گذشته من الان را برای مسابقه دادن با نوواک ترجیه میدهم . اکنون تمرکز بسیار بهتری دارم . ما بازی های خوب بسیار زیادی با هم کردیم . رقابتم با جوکوویچ را دوست دارم . امیدوارم فردا هم یک بازی عالی انجام دهیم . "

و در آخر از خوان سوال شد که فکر می کنی بالاخره فدرر برگشت ؟!! که خوان جواب داد : " اون کِی ما رو ترک کرد که حالا بخواد برگرده ؟!! "

ویرایش توسط Ahoura : 11-01-2013 در ساعت 10:38 PM
Ahoura آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
36 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Ahoura به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2013, 07:03 AM   #26
Najmeh5576
Senior Member

پستها: 430
سپاس: 764
در 330 پست 1,027 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر، خواهران ويليامز، نادال ، منصور بهرامي ،

چه عكس قشنگي.
خوان هم واقعا دوست داشتنيه.
به اميد برد راجر در مقابل جوكو.
Najmeh5576 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Najmeh5576 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2013, 07:46 AM   #27
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

به امید فینال نوله-رافا
come on rafa
come on nole
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2013, 10:03 AM   #28
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

اون عکسی که اهورا گذاشته مربوط می شه به هات شات فدرر که دلپو از روی تور می پره و میاد سمت زمین راجر. به نظر من 99 بازیکن ها اگه در همچین موقعیتی قرار بگیرن این امتیاز رو از دست می دن.

mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2013, 03:26 PM   #29
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"

واقعا مسابقه زیبایی بود راجرواقعا داره مارو دوباره به فکر یه گرند دیگه میندازه امیدوارم موفق باشه.
خوان عزیز خیلی دوست داریم ما راجر فن ها بعد راجر امیدمون به توست امیدوارم دیگه هیچ وقت به هم نخورید حداقل تو کوارت.
چون واقعا خیلی سخته ببینیم دلپودرو دوست داشتنی از مسابقات کنار بره ولی خوب متاسفانه حریفش راجرکبیر بود ,وماهم فقط عاشق دیدن برد راجریم.
به امید بازگشت سلطان به روزهای اوج با یه مسترز..
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 11-02-2013, 06:42 PM   #30
davidbeckham
Former Staff

آواتار davidbeckham

پستها: 2,940
سپاس: 13,894
در 2,791 پست 20,845 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نوواک -رافا نادال---تسونگا-خوان مارتین دلپوترو-پیت سمپراس -ماشا-انا ایوانوویچ

مرسی نوواک
خیلی عالی وشیک بازی رو دراورد
davidbeckham آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی davidbeckham به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش