بازگشت   تنیس تاکرز > تالار بازيكنان > تالار بازيكنان (تنیس مردان) > نواك جوكوويچ (Novak Djokovic)

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-26-2013, 12:40 AM   #81
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Sorou$h نمایش پست ها
عکسی دیگر از نواک جوکوویچ و یلنا گنچیچ مربی زمان بچگی نواک.
نواک زمانی که ویمبلدون رو برد این جام رو نزد (یلنا گنچیچ) مربی زمان بچگی خودش برد و به او نشان داد و از او قدر دانی کرد.
خدا بیامرزت مرد. روحت شاد.
سروش جان، مرد نبود زن بود.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-17-2013, 08:14 PM   #82
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

اهدا جایزه بهترین ورزشکار دو سال گذشته AIPS Europe به جوکوویچ

انجمن ورزشی نویسان اروپا جایزه بهترین ورزشگاه این قاره در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ را به نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان از صربستان اهدا کرد.

به گزارش AIPS، کمیته اجرایی انجمن ورزشی نویسان اروپا این جایزه را پیش از مسابقه تنیس دوبل تیم های صربستان و کانادا در نیمه نهایی رقابت های جام دیویس به جوکوویچ اعطا کرد.

جوکوویچ پس از رأی گیری از ۴۸ انجمن خبرنگاران ورزشی در سراسر اروپا انتخاب شده است.

یانیس داراس رییس انجمن ورزشی نویسان اروپا هنگام اهدای جایزه بهترین ورزشکار قاره سبز به جوکوویچ، وی را ورزشکاری توصیف کرد که علاوه بر نقش مهمی که در دنیای ورزش دارد، به توسعه بیشتر ارزش های ورزش، بازی جوانمردانه، مبارزه با دوپینگ و شرط بندی های غیر قانونی نیز کمک کرده است.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
22 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 09-23-2013, 11:52 AM   #83
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

پستها: 765
سپاس: 1,953
در 707 پست 7,155 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Novak Djokovic & Sloane Stephens & Garbine Muguruza

100 هفته مرد شماره 1 تنیس جهان
Sorou$h آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-18-2013, 04:40 PM   #84
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

بوریس بکر آلمانی کمک مربی نواک جوکوویچ شد. خبرهای بیشتر و تکمیلی رو فردا هم اینجا و هم در پیج میزارم.

13 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 12-19-2013, 10:42 AM   #85
Sorou$h
Novak's Fan

آواتار Sorou$h

اسطوره تنیس ، بوریس بیکر به تیم مربیان نواک جوکوویچ برای فصل بعد اضافه شد ، انهم به عنوان سرمربی.یکی از بهترین تنیسورهای تاریخ ، به عنوان سرمربی به ماریان وجدا ، میلژان آمانویچ و گبهرد فیل گریتسچ اضافه شد و به همراه مرد شماره دو تنیس جهان به اوپن استرالیا ، دبی ، میامی ، مونته کارلو ، رم ، رولند گاروس ، ویمبلدون ، سینسیناتی ، یو اس اوپن ، شانگهای ، پاریس و لندن سفر خواهد کرد.جوکوویچ کارش را با بوریس بیکر برای آماده سازی جهت گرند اسلم استرالیا از 13 ژانویه آغاز خواهد کرد.ماریان وجدا همچنان با تیم نواک بکار ادامه خواهد داد و در ایندین ولز ، مادرید ، تورنتو و بیژنگ(چین) همراه این تنیسور صربستانی خواهد بود.

جوکوویچ در اینباره می گوید : " من واقعا هیجان زده ام که این فرصت رو پیدا کردم تا با بوریس بیکر کار کنم.او واقعا یک افسانه است، کسی که شناخت فوق العاده ای از تنیس دارد و تجربه او به من کمک خواهد کرد جامهای جدیدی از گرند اسلم گرفته تا تورنمنتهای دیگر را برنده شم.بیکر آدم فوق العادیه و من مطمئنم که با تیم ما به بهترین روش کنار خواهد امد.بوریس پیشنهادهای جدیدی با خودش خواهد اورد و با ماریان وجدا یک ائتلاف برای برنده شدن تشکیل خواهند داد.هدف من در سال 2014 این است که بهترین تنیس را بازی کنم و به شکل مناسب برای بردن گرند اسلمها و مسترزها آماده شم.این تورنمنتها بیشترین ارزش را در ورزش ما دارند و من میخواهم ارزشم را در انها نشون بدم.تیم ما قدرت دوچندانی پیدا کرده و ما امیدوار به بدست آوردن بهترین نتایج هستیم."

بوریس بیکر یکی از بهترین تنیسورهای جهان شناخته میشود که 64 جایزه در دوران حرفه ایش برنده شده است. او شماره یک سابق جهان است که شش گرند اسلم را از ان خود کرده و به عنوان جوانترین برنده گرند اسلم ویمبلدون شناخته میشود.(او در 17 سالگی قهرمان شد). این مرد آلمانی در سال 1988 و 1989 با تیم کشورش قهرمان دیویس کاپ شد .به این عناوین ، مدال طلای المپیک در بخش دوبل و خیلی جوایز دیگر را اضافه کنید.

"من افتخار میکنم که نواک از من دعوت کرد به عنوان مربی در کنارش باشم.من هر چه در توان دارم بکار خواهم بست تا کمک کنم او به اهدافش برسد و مطمئنم ما با هم به دستاوردهای فوق العاده ای خواهیم رسید."

ماریان وجدا از سال 2006 در کنار نواک بوده و اینطور که خودش می گوید ، آنها با هم تصمیم گرفتند که بوریس بیکر را به تیمشان دعوت کنند.

" در این چند هفته پیش من و نواک هشتمین سال همکاریمون را شروع کردیم.در دوره زمانی که ما تقریبا به بیشتر اهدافمون رسیدیم.من به این نتیجه رسیدم که نواک نیاز به مربی جدیدی داره تا بتونه برای پیشرفت بیشتر او در بازیش بهش کمک بکنه. همزمان ، من هم میتونم زمان بیشتری با خانواده ام باشم .حضور بوریس تاثیر چندانی در جایگاه من در تیم نخواهد داشت ، چون من تا زمانیکه بتونم هر کاری در توانم باشه برای نواک انجام میدهم ، همانطور که تابحال اینکار را کرده بودم. از طرف دیگر ، انتخاب بوریس به عنوان سرمربی راه حل خیلی خوبیه. من مطمئنم ما با هم خوب پیش خواهیم رفت و نواک هم به پیشرفتش ادامه خواهد داد."

(ترجمه و تنظیم توسط مهدی عزیز)

16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Sorou$h به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 05-04-2014, 07:31 PM   #86
MRF
Senior Member

آواتار MRF

پستها: 258
سپاس: 7,181
در 227 پست 1,381 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER- NADAL-MARIA SHARAPOVA WAWRINKA Juan Martin DEL POTRO Jo-Wilfried TSONGA GRIGOR DIMITROV
پیش فرض پاسخ : کلوپ هواداران نوواک جوکوویچ؛ سونامی صربستانی دنیای تنیس

جوكويچ بدليل آسيب ديدگي از مسابقات مادريد انصراف داد
MRF آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی MRF به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 07-08-2014, 09:52 PM   #87
KING OF CLAY
Rafa's Fan

آواتار KING OF CLAY

پستها: 180
سپاس: 490
در 163 پست 991 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: RAFA NADAL-Federer
پیش فرض پاسخ : اخبار، نتایج و حواشی پیرامون نوواک جوکوویچ

مراسم عروسی نواک جوکوویچ و یلنا رستیچ به احتمال زیاد این هفته خواهد بود

ویرایش توسط KING OF CLAY : 07-08-2014 در ساعت 09:58 PM
KING OF CLAY آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی KING OF CLAY به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
قدیمی 10-17-2015, 04:18 PM   #88
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : اخبار، نتایج و حواشی پیرامون نوواک جوکوویچ

چه جالب!

در حالی که نوواک جوکوویچ در این لحظه در مسترز شانگهای داره بازی نیمه نهایی خودش مقابل اندی ماری رو برنده می‌شه تا بره به فینال، بوریس بکر مربی نوواک، هم‌زمان در ورزشگاه وایت هارت لن مشغول تماشای بازی تیم فوتبال تاتنهام هاتسپر و لیورپول در همین لحظه هست.

الان تلویزیون بوریس بکر رو داخل ورزشگاه نشون داد.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش